Hanönü Eğitim İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Hanönü Eğitim İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Sürücü Kursu Usta Öğretici

Hly Ercan Sürücü Kursu - Hanönü

SÜRÜCÜ KURSUMUZ İÇİN TRAFİK VE TRAFİK ADABI DERSİ VERECEK USTA ÖĞRETİİCİ ARANMAKTADIR.

4 gün önce

Fitness Eğitmeni

Shaba Health & Fitness Club - Hanönü

Kulübe gelen üye ve misafirlerin ihtiyaçlarına uygun olan egzersiz programını hazırlamak,programın doğru şekilde uygulanması için gerekli takibi yapmak,Üyenin hazırlanan programa sağlık bir şekilde devam etmesine yardımcı olmak ,Antrenman programları sırasında yardım etmek ve hareketleri doğru uygulamalarını sağlamak ,Danışmanı oldukları üyelerin aktif devamlılığını sağlamak,Salon içi ve dışı aktivitelerde aktif olarak görev almak

2 ay önce

Servis Hostesi

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Hanönü

Servis Hostesi aranmaktadır.Okul servisinde öğrencilerin binip inmesinden sorumlu velilerle iletişim kurabilecek Servis Hostesi aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 hafta önce

Son Kontrol Elemanı

Vıp Grup Asansör San. Ve Tic. Ltd. Şti. - Hanönü

EN LİSE MEZUNU ASANSÖR SEKTÖRÜNDE SON KONTROL ELEMANI OLARAK YETİŞTİRİLMEK ÜZERE , SÜRÜCÜ BELGESİ OLAN BAY ELEMAN ALINACAKTIR.

1 ay önce

Dış Ticaret Asistanı / Ofis Asistanı

Mertat - Hanönü

MERTAT markasıyla uluslararası gıda ürünleri alanında geniş ürün portföyüyle faaliyet gösteren MEDMER GIDA LTD. ŞTİ. firmamız için aşağıda belirtilen kriterlere uygun ve ilgili pozisyonda görevlendirilmek üzere Dış Ticaret ve Ofis Asistanı aranmaktadır. Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, - İngilizce bilen tercih sebebidir. - Dış ticaret, ithalat, ihracat alanlarında ilgi sahibi, araştırmacı ve bu alanda kariyer hedefi olan - MS - Office programlarını etkin olarak kullanabilen, İletişim becerileri yüksek, - Analiz ve raporlama becerisi gelişmiş, - Analitik yönü kuvvetli, öğrenmeye açık, - Diksiyonu düzgün, prezantabl, - 18-25 yaş BAYAN, İŞ TANIMI - Gelen telefonların doğru ve zamanında karşılanması, ilgili kişilere aktarılması, - E-posta ve randevu trafiğinin yönetilmesi, - Gelen - Giden evrakların takibinin gerçekleştirilmesi, - Gelen misafirlerin karşılanması ve uygun kişilere yönlendirilmesi, - İdari işler ile ilgili tüm süreçlerde gerekli desteğin verilmesi, - Gelen ve giden evrakların elektronik kayıt işlemlerinin gerçekleştirilmesi ve arşivlenmesi, - Evrak ve kargo trafiğini yönetilmesi, - Gümrük işlemleri için; gümrük işlerimizi yapan Gümrükçülerimizle ihracat ve ithalat süreçlerinin yönetilmesinden, - İlgili acentelerle navlun çalışmaları yaparak uygun servislerle fiyat tekliflerinin hazırlanıp müşterilere iletilmesinden, - İnsan Kaynakları, Muhasebe ve diğer İdari işler süreçlerine destek verilmesi, - Ofisin genel düzeninin sağlanması, - Gerekli durumlarda çay-kahve servisinin yapılması. TÜM ADAYLARIN DİKKATİNE; BAŞVURULAR SADECE ONLINE OLARAK ALINMAKTADIR. Telefon, fax, eposta yoluyla yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır. İsteyen resmi internet sitemiz aracılığıyla da online başvuruda bulunabilirler.

5 ay önce

Muhasebe / Finans Elemanı

Metin Şen Smmm - Hanönü

Günlük kasa raporunun tutulması, Hesaplar arası havale-eft gibi para transfer işlemlerinin yapılması, Kredi kartı,kredi ve ödeme planı listesindeki ödemelerin takibi ve ödemesinin yapılması, Banka ve muhasebe kayıtlarının işlenmesi, Aylık kdv,ba bs işlemlerinin yürütülmesi, Ba Bs sonrasında mutabakatların kontrol edilip yetkiliye teslimi, Müşteri Vergi ve Ssk ödemelerinin tahakkuk esas alınarak ödemelerinin yapılması, Ofis içi ihtiyaç listesinin takibi ve kontrolu(Kırtasiye,mutfak,temizlik ürünleri vs.) Yönetici ile kordineli çalışıp gerekli muhasebe kayıtlarının atılıp kontrolünü sağlamak , Finans ve muhasebe konusunda tecrübeli veya kendini yetiştirmek isteyen çalışma arkadaşları aramaktayız. Online veya iletişim numaramızı arayıp tarafımıza ulaşabilirsiniz. Mesai Saatleri : Hafta içi ; 08:30 - 18:30 dur. Haftasonu (cumartesi) ; 08:30 - 13:00 dir. Çalışma şartları iş görüşmesi esnasında konuşulucak olup görüşme sonrasında olumlu yada olumsuz geri dönüş tarafınıza sağlanacaktır. İşyeri adresi : İstanbul / Bayrampaşa Kaymakamlığı karşısında yer almaktadır. Huzur Muhasebe Metin ŞEN

4 ay önce

Yardımcı Sağlık Personeli

Yosun Özel Sağlık Hiz Hastane ve Klinik İşletmeleri Tic Ltd Şti - Hanönü

Antalyanın Kumluca ilçesinde faaliyet gösteren Ortak Sağlık Güvenlik Birimimiz bünyesinde, değerlendirilmek üzere Yardımcı Sağlık Personeli aramaktayız.İş Tanımı:İş Sağlığı ve güvenliği ile ilgili mevzuatlara uygun olarak sorumlusu bulunduğu projelerde gerekli çalışmaların yapılmasının sağlanması,İşyeri Hekimi ile koordineli çalışmaların yapılması,İş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinin planlanması, değerlendirilmesi, izlenmesi ve yönlendirilmesinde,İşyeri hekimi ile birlikte çalışmak, veri toplamak ve gerekli kayıtları tutmak,Çalışanların işe giriş/periyodik muayene formuna yazmak ve işyeri hekimi tarafından yapılan muayene sırasında hekime yardımcı olmak,Çalışanların sağlık eğitiminde görev almak.

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Kaceyka Gıda Turizm San. Tic. Ltd. Sti. - Hanönü

Türkiye Geneli Alış Veriş Merkezlerinde Çikolata Stantları Bulunan Şirketimizin İkitelli-Başakşehir'deki Merkez Ofisine Muhasebe Programlarına Hakim Tercihen Tecrübeli, Micro Ve Excel Kullanabilen Genç, Dinamik, Hızlı Ve Pratik, Ofis Ortamına Uyumlu Bayan Muhasebe Elemanı Alınacaktır. Tüm Sosyal Haklar Mevcuttur.

4 ay önce

E-Ticaret Elemanı

Önder Kurumsal Ltd Şti - Hanönü

E-ticaret sitemize ürün ekleme, kargo takip, ürün hazırlama ve sosyal medya gibi işlerde çalışmak üzere takım arkadaşı aramaktayız. çalışma arkadaşımızın bilgisayar ve internet ile alakalı aradığımız özellikler aşağıdaki gibidir. E-ticaret sitemize ürün ekleme, kargo takip, ürün hazırlama ve sosyal medya gibi işlerde çalışmak üzere takım arkadaşı aramaktayız. çalışma arkadaşımızın bilgisayar ve internet ile alakalı aradığımız özellikler aşağıdaki gibidir. bu özelllik dışındaki talepler dikkate alınmayacaktır. • Photoshop veya fireworks gibi tasarım programları iyi derecede hakim. • HTML ve CSS bilgisi olan • İnternetten alışveriş yapmıs, satış yapmış, e-ticaret işleyişi hakkında bilgisi olan • Sosyal medya Sayfaları yönetmiş, reklam ve kampanya deneyimi olan Telefonla Başvuru Alınmamakta

3 ay önce

Satış-Pazarlama Elemanı

Işıklar Rulman Endüstri - Hanönü

Firmamızın ürün portföyünde bulunan Otomobil / İş Makineleri servis ekipmanlarının Marmara bölgesinde aktif satışını yapabilecek çalışma arkadaşları aranmaktadır.

5 ay önce

Mağaza Satış Elemanı

Okko Eğlence Hizmetleri Ltd Şti - Hanönü

Sultangazi Playland şubesinde görevlendirilmek üzere, Mağaza Satış Danışmanı olarak görev alacak ekip arkadaşı aramaktayız.

3 ay önce

Rusça Öğretmeni

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Hanönü

Rusça Öğretmeni aranmaktadır.Danışmanlığını yaptığımız eğitim kurumu için alanında yetkin, formasyonu olan Rusça Öğretmeni aranmaktadır. ***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

D & P Iletişim Bilişim Yazılım - Hanönü

En az Lise mezunu, Çağrı Merkezi sektöründe kariyer hedefi olan, İletişimi kuvvetli, İkna yeteneğine sahip, özgüveni ve çalışma disiplini yüksek, Telefonda akıcı ve etkin konuşabilen, diksiyonu düzgün, Kişisel gelişimine önem veren, İş kalitesini ön planda tutarak hedef odaklı çalışabilen, Pozitif ve güler yüzlü yaklaşım sergileyebilecek, Sorunları çözmede analitik düşünce ile hareket ederek, güçlü ikna çabası sergileyebilecek, Outbound hizmet veren Çağrı merkezimizde Analiz ve Araştırma anketleri departmanında görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları alınacaktır.

2 hafta önce

Temizlik Elemanı

Kaya Teknik Servis - Hanönü

TEKNİK SERVİS BÜROMUZDA TEMİZLİK VE ÇAY KAHVE İŞLERİNE BAKACAK BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞI ARIYORUZ... İŞ YERİMİZ KLİMA BEYAZ EŞYA YETKİLİ TEKNİK SERVİSTİR. (40/50 YAŞ ARASI KRİTERİMİZ VE İKAMET ÇUKUROVA ADRESİ OLMASIDIR.) SABAH 7:30 GİRİŞ AKŞAM 18:30 ÇIKIŞ SAATİMİZDİR. PAZAR GÜNÜ TATİL. CV İLE BAŞVURU YAPILMASI ÖNEMLİDİR.

3 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Vilmax Metal Emlak İnşaat Gıda San ve Tic Ltd Şti - Hanönü

İzmit-Yenişehirdeki firmamızda gayrimenkul danışmanı olarak çalışacak Gayrimenkul Danışmanı aranmaktadır. Bize Katılın: - Yüksek kazanç ve prestij, - Hızlı, etkin ve ihtiyaçlara yönelik eğitimler, - Danışman destek sistemi, - Müşteri bulma - Müşteri ilişkileri yönetimi ve - Gelişen aile ortamı ve kendinize ayırabileceğiniz nitelikli zamaniçin aramıza katılmak isteyen bireyler ve firmalar ile birlikte çalışma, büyüme vizyonumuzun önemli bir parçasıdır.

3 ay önce

Teknik Ressam

Doğan Kalite Savunma Danışmanlık - Hanönü

GENEL NİTELİKLER Savunma Sanayinde çalıştırılmak üzere Makine Teknik Ressamı aranmaktadır. • Üniversitelerin Teknik Öğretmenlik Okullarından mezun, • Üniversitelerin Meslek Yüksek Okullarından mezun, • Teknik veya Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun. • İyi derecede AUTO CAD ve CREO programlarını kullanabilen. • İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen. • Talaşlı İmalat veya Sac Metal konusunda min. 2 yıl tecrübeli.(Tercihen savunma sanayinde çalışmış) • Tercihen İngilizce bilen. • Esnek ve yoğun tempolu çalışma koşullarına uyum sağlayabilen. • Teknik resim standartlarını iyi bilen, ileri seviyede teknik resim okuma, anlama, yorumlama becerisine sahip. • Temel imalat bilgisine hakim, • Basit ölçü aletlerini etkin ve hatasız kullanabilen.(Kumpas, Mikrometre, Mihengir vb.) • Ekip çalışmasına yatkın ve kolay iletişim kurabilen. • Pratik düşünen ve sistemli çalışan. • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. • Ankara’da ikamet eden. İŞ TANIMI • İmalat ve montaj resimlerinin prosedürlere uygun şekilde çiziminin yapılması.

5 ay önce

Sekreterya

Dora Inşaat - Hanönü

Analitik yeteneği yüksek,zeki kendine güvenen ticaret ve ön muhasebe konularında yetiştirilecek dosyalama yapabilecek eleman alınacaktır.

1 ay önce

Ingilizce Öğretmen

Boğaziçi Ingilizce Eğitim Dil Kursları - Hanönü

BOĞAZİÇİ İNGİLİZCE Eğitim ve Dil Kursları kurumunda çalışacak İNGİLİZCE ÖĞRETMENLERİ alınacaktır. GENEL İNGİLİZCE, YDS,. IELTS, TOEFL, PTE eğitimleri verecek öğretmen adaylarımız başvurularında branşlaşmış bulundukları bölümü belirterek başvurabilirler.

3 ay önce

Asansör Arıza-Bakım Elemanı

Wis Asansörleri - Hanönü

Hedefleri ve idealleri doğrultusunda büyüyen asansör firmamızda çalışmak üzere; Asansör bakım, arıza, montaj, planlama bölümlerinde çalışacak Meslek lisesi veya Meslek Yüksek Okullarında Elektrik yada Makine bölümlerinden mezun Tercihen deneyimli Askerlikle ilişiği olmayan NOT=BAŞVURU İÇİN YUKARIDA BULUNAN NUMARALARDAN ULAŞIP RANDEVU TALEP EDEBİLİRSİNİZ.

3 ay önce

Art Direktör

Elis Reklam Organizasyon İç ve Dış Tic A.Ş. - Hanönü

Firmamımızda görev alacak Art Direktör alınacaktır.Başvuru sırasında portfolyonuzu bekliyoruz. Lütfen portfolyo linkinizi iletmeyi unutmayınız.

4 ay önce

Hanönü Geneli Sektörler