Hanönü Dekorasyon-İç Mimarlık İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Hanönü Dekorasyon-İç Mimarlık İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Ön Muhasebe-Sekreter

Demircioğlu Turizm - Hanönü

Personel ve öğrenci taşımacılığı yapan şirketimize bayan ön muhasebe bilgisayar bilen ofis işleride yapacak sekreter arıyoruz

1 ay önce

Endüstri Mühendisi

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Hanönü

Endüstri Mühendisi aranmaktadır.Danışmanlığını yaptığımız Otomotiv sektöründeki firmamıza Endüstri Mühendisi aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

6 gün önce

Ön Muhasebe Elemanı

Billur Pencere Ltd Sti - Hanönü

LKS-GO PROĞRAMI ÖN MUHASEBECİ BİLEN BAY- BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR SERVİSİMİZ VARDIR SAMAMDIRA,SULTANBEYLİ.ATAŞEHİR,MALTEPE,PENDİK.CİVARI TERCİHİMİZDİR

3 ay önce

Satış Temsilcisi

Alpsam Ltd Şti - Hanönü

GÖREV TANIMI • Satış temsilcisi olarak müşterilere düzenli ziyaretler yapmak, danışmanlık vermek, iş güvenliği ve çevre koruma malzemeleri satış ve satış sonrası desteğini vermek, pazar araştırmaları ve müşteri portföyünü geliştirmek. • Yaptığı faaliyetlerle ilgili raporlama yapmak ARANILAN NITELIKLER: • Üniversitelerin lisans veya yüksek lisans mezunu • Tercihen İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifikalı • Tercihen benzer ürün gruplarının satış ve pazarlama deneyimine sahip • 35 yaşını aşmamış • MS-Office uygulamalarına hakim, • B sınıfı sürücü belgesi sahibi, aktif olarak araç kullanan, seyahat engeli bulunmayan, • Güçlü iletişim becerilerine sahip, ikna kabiliyeti yüksek, ekip çalışmalarına yatkın, hedef ve başarı odaklı, • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmaları gerekmektedir. • Adana'da ikamet eden..

1 hafta önce

İnsan Kaynakları Uzmanı

Tbwa Reklam Hizmetleri A.Ş. - Hanönü

TBWA Grup, İnsan Kaynakları Departmanında görev yapacak İnsan Kaynakları Uzmanı aranmaktadır.Çalışanların işe giriş ve işten çıkış işlemlerinin yapılması ve yasal süreçlerin takibi,Çalışanların tüm bordro/tahakkuk işlemlerinin gerçekleştirilmesiMuhasebe mutabakat işlemlerin gerçekleştirilmesi, ilgili aya ilişkin Kıdem, İzin Yükümlülüklerinin hesaplanarak karşılıkların gerçekleştirilmesi,Aylık prim ve hizmet belgelerinin sistem üzerinden onaylanması (E-Bildirge),SGK, İşkur vb. resmi kurumlar ile ilgili süreçlerin mevzuata uygun olarak yönetilmesi,Çalışan izinlerinin yasal mevzuat ve şirket prosedürleri doğrultusunda kullanılmasının sağlanması ve sistem takibinin yapılması,Çalışanların istirahat bildirimlerinin SGK’ya yapılması ve yasal takibi,Sağlık sigortası işlemlerinin gerçekleştirilmesi,BES işlemlerinin yapılması,Teşvik hesaplamalarının yapılması ve takibi,Personel Bütçe çalışmalarında destek olunması,İK raporlarının yapılması,Tüm yasal bildirgelerin doğru ve zamanında yapılmasının sağlanması,Bordro, Özlük İşleri ve Raporlama süreçlerinden sorumlu İnsan Kaynakları Uzmanı arıyoruz.

1 ay önce

Türkçe / Edebiyat Öğretmeni

Akademi Eğitim Kurumları - Hanönü

Türkçe, Edebiyat derslerinde alanına hakim, Tercihen Eğitim Fakültesi mezunu, Gelişime açık, takım çalışmasına uygun, Düzenli ve prensip sahibi, Öğretmenliği meslek olarak benimsemiş, Farklı kademelerde tecrübe sahibi, Tercihen erkek adaylar Cv lerini bırakabilirler Yalnız fotoğraflı cv ler dikkate alınacaktır.

1 ay önce

Temizlik Elemanı

Bellerofoncamping - Hanönü

Birinci önceliği Oda temizliği olacak bayan eleman arıyorum, konaklama ve yemek sigorta Vs olacak yatılı kalacak.

5 ay önce

Engelli Üretim Personeli

Rta Laboratuarları - Hanönü

1996 yılından bu yana sağlık sektöründe hizmet vermekte olan firmamızda görevlendirilmek üzere ''ENGELLİ ÜRETİM PERSONELİ'' arayışımız bulunmaktadır. -En az ilkokul mezunu, -Tercihen steril alan veya üretim tecrübesi olan, -Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) -Tercihen Gebze veya Darıca tarafında ikamet eden, Bay veya Bayan Engelli üretim elemanı arayışımız bulunmaktadır.

5 ay önce

Oto Bakım-Onarımcısı (Oto Mekanikeri)

Ege Otomotiv - Hanönü

İstanbul/Sultanbeylinde Ege Otomotiv de ticari servis araçlarından anlayan Oto Bakım-Onarımcısı (Oto Mekanikeri) mekanik ustası alınacaktır.

4 ay önce

Market Elemanı

Kocaman Avm - Hanönü

MARKETİMİZDE ÇALIŞTIRMAK ÜZERE BAY BAYAN ELEMANLAR ARIYORUZ. ÇALIŞMA SAATLERİMİZ 8 SAAT+YÜKSEK MAAŞ ŞEKLİNDEDİR. DETAYLI BİLGİ İÇİN GÖRÜŞMELER ŞAHSEN YÜZYÜZE YAPILACAKTIR.

4 ay önce

Satış Ve Pazarlama Elemanı

Noss Sistem Profesyonel Barkod Otomasyon - Hanönü

Barkod Otomasyon sektöründe yazılım şirketi olarak faaliyet gösteren firmamızın Maltepe ofisinde görev alacak "Satış Pazarlama Elemanı" aramaktayız. -Diksiyonu düzgün, prezantabl -Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek -Dış görünüşüne özen gösteren -İnsan ilişkilerinde güçlü, doğal, başarılı, güler yüzlü ve programlı -Temsil yeteneği yüksek ve iyi bir problem çözücü -Dikkatli, Sistemli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş -Planlama ve organizasyon yeteneği yüksek -Özgüven ve sorumluluğa sahip -Tercihen sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanan -MS Office programlarına hakim -Teknolojiyi yakından takip eden -Bilişim teknolojileri konusunda bilgi sahibi -Tercihen ingilizce bilen -Seyahat engeli olmayan -Satış veya pazarlama deneyimi olan -İstanbul Anadolu yakasında Maltepe de ikamet eden veya Maltepe bölgesine ulaşımı kolay olan Şartlarımız; -Maaş + Prim, SSK, Yemek, Yol, ofis içerisinde gün içerisinde çikolata, çerez, sıcak ve soğuk içecek ikram -Mesai saatleri hafta içi 09:00-18:30 Cumartesi 09:00-14:00 Kendinizi geliştirmek ve huzurlu bir ofis ortamında çalışmak istiyorsanız. Genç ve dinamik ekibimizde yer almak istiyorsanız, güncel öz geçmiş ile birlikte bu ilana başvurabilirsiniz.

5 ay önce

Kimya Öğretmeni

Karınca Dershanesi - Hanönü

17 YILDIR FAALİYET GÖSTEREN KURUMSALLIĞI KANITLANMIŞ KİŞİSEL GELİŞİM KURSUMUZDA 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA KADROLU ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE BİLGİ ,DENEYİM VE ENERJİSİNE GÜVENEN LYS KONULARINA HAKİM ; ÖZEL DERECE GRUPLARINDA DA DERSE VE ETÜTLERE GİREBİLECEK KİMYA ÖĞRETMENLERİ ALINACAKTIR.

1 ay önce

Endüstri Mühendisi

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Hanönü

Endüstri Mühendisi aranmaktadır.İstanbul Merkezli firmanın; kapı, pencere ve pvc üretimi-imalatı yapmakta olduğu üretim bölümünde görevlendirilecek Endüstri Mühendisi aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 ay önce

İlk Yardım Eğitmeni

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Hanönü

İlk Yardım Eğitmeni aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Bolluk Müşavirlik - Hanönü

MUHASEBE BÜROSUNDA EN AZ ÜÇ YIL TECRÜBE SAHİBİ ORKA SQL KULLANABİLEN KDV MUHTASAR KDV2 BA/BS BEYANLARI İLE SGK BİLDİRGELERİNİ YAPABİLEN FATURA İŞLEYECEK BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ.

4 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Fatih Muhasebe - Hanönü

Taurus AVM yakını Mevlana Bulvarı üzerinde kurulu bulunan şirketimizde istihdam edilmek üzere ; - Şirket içi muhasebe/finans/idari işleri yürütebilecek; - Cari hesaplar, banka işlemlerini, personel işlemlerini, ato, sgk , vergi dairesi işlemleri hakkında bilgi sahibi olan, - Ödeme, fatura, tahsilat takibi yapabilecek, - İnşaat firmalarındaki muhasebe ve idari işlemler konusunda bilgi sahibi olan, - Daha önce bu tür işlerde deneyimi olan , - Taurus AVM yakınındaki işyerimize ulaşım sorunu olmayan , - 35 yaşını aşmamış , sorumluluk sahibi , disiplinli, - Vergi, sgk, iş kanununu uygulamaları hakkında genel bilgi sahibi olan, - Uzun yıllar aynı yerde çalışmayı hedeflemiş En az Ticaret Lisesi mezunu yada okulların ilgili bölümlerinden mezun - ofis programlarını ( world, excell gibi ) kullanabilen

2 ay önce

Biyoloji Öğretmeni

Bilgi Deryası Eğitim Hizmetleri - Hanönü

CUMARTESİ VE PAZAR GÜNLERİ PART TİME ÇALIŞACAK BİYOLOJİ ÖĞRETMENİ ALINACAKTIR.

4 ay önce

Mutfak / Temizlik Personeli

Özel Demet Anaokulu - Hanönü

Beşevler Kültür Mahallesi'nde yer alan eğitim kurumumuz için aşağıdaki özelliklere uygun 'MUTFAK / TEMİZLİK PERSONELİ' aramaktayız. DÜZENLİ, PLANLI, PROGRAMLI BİR ÇALIŞMA ORTAMI VE ÇALIŞMA DÜZENİ VARDIR.BU DOĞRULTUDA HEM MUTFAK HEM DE TEMİZLİKTEN SORUMLU OLACAKTIR. UZUN VADELİ ÇALIŞMAK İSTEYEN, İŞTEN KORKMAYAN VE ÖZELLİKLE İŞE İHTİYACI OLAN KİŞİLERİN BAŞVURMASI DİKKATE ALINACAKTIR. 20-35 yaş aralığında BAYAN, Alanında en az 2 yıl deneyimli, Minimum ilkokul mezunu İletişimi güçlü, güleryüzlü, dinamik Hizmet bilincinde Sağlık sorunu olmayan, SADECE BEŞEVLER - İHSANİYE - ATAEVLER - HÜRRİYET - YUNUSELİ ' de ikamet eden (Bağlı olduğu mahalle ve sokakları içermektedir) BELİRTİLEN İKAMETLER DIŞINDA PERSONEL ALIMI OLMAYACAKTIR, SERVİS GÜZERGAHI OLDUĞUNDAN DOLAYI BU KONUYA ÖZEN GÖSTERMENİZİ RİCA EDERİZ. MAAŞ+SGK+SERVİS+SOSYAL OLANAKLAR BULUNMAKTADIR.

2 ay önce

Mörş Elemanı

Zeykar Zeytincilik - Hanönü

Seyahat engeli bulunmayan (Konya-Karaman-Aksaray-Niğde ) Bayan Mörş Elemanı arıyoruz.

3 hafta önce

Bayan Kuaförü

White Güzellik Salonu - Hanönü

Bayan Kuaförü aranmaktadır.Usta öğretici belgesi olan aday tercih edilecektir.Tecrübeye bağlı olarak 3500 TLye kadar maaş arttırılabilir.

2 ay önce

Hanönü Geneli Sektörler