Hanönü Beyaz Eşya İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Hanönü Beyaz Eşya İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Mağaza Satış Personeli

Burfa Decor - Hanönü

- Tercihen ofis mobilyası satışında tecrübeli - En az lise mezunu - İletişim kabiliyeti güçlü - Çalışmayı seven - Disiplinli - Giyimine dikkat eden - Diksiyonu düzgün - Takım çalışmasına yatkın - Bilgisayar ve ofis programlarını kullanabilen - B sınıfı ehliyet sahibi - Şehir dışı seyahat engeli olmayan - Değişime ve gelişime açık - Ön muhasebe tutabilecek - Alanında kariyer yapmak isteyen - Mağaza içinde görsel ve estetik düzenleme yapabilecek iş arkadaşı arıyoruz.

4 ay önce

Argon Kaynak Ustası

Sarıca Makine - Hanönü

Paslanmaz Tekstil makineleri üreticisi firmamız SARICA MAKİNE'ye, Atölye bölümümüzde çalışacak tecrübeli Argon Kaynakçısı aranıyor! Alanında en az 2 yıl Argon kaynağı deneyimi olan, Sabah 8.30 Akşam 18.00 ve ortalama her gün ekstra 1 saat mesai sistemine uyabilecek, Tercihen İkitelli Organize Sanayisine yakın ikamet eden.

1 ay önce

Inşaat Mühendisi

Pemyap Peyzaj & Mimarlık - Hanönü

Şirket bünyemizde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, İstanbul Anadolu/Avrupa yakasında ikamet eden, Uygulama konusunda en az 3 yıl deneyimli, İyi derece AutoCAD ve MS office programlarını kullanabilen, Firmamız ile ilgili yapılacak işlerin kontrolünü, takibini ve raporlanmasını yapacak Maliyet analizi, malzeme seçimi, metraj, keşif ve hakediş işlerine hakim İşveren ve taşeron ilişkilerini sağlayabilecek ve iş takibini yapabilecek İnsan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına uyum sağlayabilen Seyahat engeli olmayan Aktif olarak araç kullanan Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İNŞAAT MÜHENDİSİ aramaktayız.

4 ay önce

Vasıfsız Eleman

Ges Sistem Atakale - Hanönü

Botaşın Vana istasyonlarında, kazı,beton, kalıp işiyle iligli çalışacak , seyahet engeli bulunmayan arkadaşların başvurusunu bekliyoruz.

3 ay önce

Kasiyer

Bizim Market - Hanönü

BİZİM MARKET BÜNYESİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE BAYAN VE BAY PERSONELLER ALINACAKTIR. İŞ ŞARTLARI YÜZ YÜZE GÖRÜŞÜLECEKTİR.

1 ay önce

Fen Ve Teknoloji Öğretmeni

Bilimsel Eğitim Ve Danışmanlık - Hanönü

Kurumumuzda fen ve teknoloji alanında görevlendirilmek üzere ekip arkadaşı aramakdayız

3 ay önce

Diğer Sağlık Personeli

Öktem Iş Sağlığı Ve Güvenliği - Hanönü

işyeri hemşireliği sertifikası olması araç kullanabilen (b sınıfı ehliyetli) tercihen erkek aktif olarak sahada çalışabilecek

1 ay önce

Garson-Servis Elemanı

Acme Tekstil San. Iç Ve Dış Tic. A. Ş. - Hanönü

İşin Detayı Zincirlikuyu'da bulunan isyerimizde görevlendirmek üzere garson veya servis arkadaşları arıyoruz. NİTELİKLER Şirket yöneticilerinin memnuniyetine önem veren , insan ilişkilerinde başarılı, Dış görünüşüne özen gösteren , diksiyonu düzgün , dinamik, Hijyen standartlarına önem verecek, Tecrübeli veya yetiştirilmek üzere, 18-40 yaş aralığında, Öncelikli sigara kullanmayan adaylar değelendirilecektir.

3 ay önce

Müşteri Temsilcisi

Yellow Mile A.Ş. - Hanönü

Burası Vodafone Müşteri Hizmetleri Bay - Bayan Müşteri Temsilcisi aranmaktadır.Yeni Abonelik farklı operatörden geçişler.Faturalara ek cihaz tablet laptop vs.

2 ay önce

Cep Telefonu Tamircisi

Fixpoint Apple Servis - Hanönü

Apple ürünlerine teknik servis hizmeti veren mağazamız için Anakart tamiri yapabilen Cep Telefonu Tamircisi aranmaktadır.Beşevler ve Özlücede 2 adet mağazamız bulunmaktadır. Çalışacak arkadaş özlüce şubesinde bulunan mağazada çalışacaktır.

5 ay önce

Elektrik Teknisyeni

Idea Makina İmalat Sanayi ve Tic Ltd Şti - Hanönü

Jeneratör üretimi ve satışı yapan firmamızın İstanbul Tuzla Deri OSB de bulunan fabrikamızın Üretim Bölümünde görevlendirilmek üzere Elektrik Teknisyeni aranmaktadır.

4 ay önce

Çay Servisi Ve Temizlik Elemanı

Aksel Hortum Hırd. - Hanönü

ofisin ve bulunduğu yerin temizliğinden sorumlu yemek çay,ve kahve servisi yapabilecek işini seven titiz,çalışkan bayan eleman arıyoruz.

1 ay önce

Din Kültürü Öğretmeni

Esenyurt Olimpiyat Kurs Merkezi - Hanönü

ortaokul ve lise düzeyindeki öğrencilere eğitim vermekteyiz. Bu sınıfların DİN KÜLTÜRÜ derslerine girilecektir. İşini seven, ekip çalışmasına önem veren, çalışkan ve dürüst DİN KÜLTÜRÜ öğretmenleri ile çalışmak istiyoruz. NOT: Hafta içi 1 gün (12.00-19.30), 1 gün (13.30-19.30), hafta sonu 1 gün cumartesi (8.30-19.00) arası derse girilecektir. Yani toplamda 2 gün derse girilecektir. NOT: Formasyon şartı ARANMAMAKTADIR.

3 ay önce

Pzarlama Elemanı

Dolunay Güvenlik ve Alarm Sistemleri - Hanönü

Firmamız adına saha çalışması yürüterek güvenlik sistemi pazarlaması gerçekleştirecek Bayan Pazarlama Elemanı aranmaktadır. Ücret : Maaş + Sigorta + Prim şeklinde olacaktır. Detaylar iş veren ile yüz yüze konuşulacaktır.

3 ay önce

Tanıtım Elemanı

Estanbul Doğrudan Pazarlama ve Halkla İlişkiler Ltd Şti - Hanönü

Palladium AVMdeki mağazamızda çalışmak üzere full-time çalışabilecek, kahve makinesi satış ve tanıtımını yapacak, satış ve tanıtım işlerinde deneyimli Bayan Tanıtım Elemanı çalışma arkadaşları alınacaktır.

2 hafta önce

Fitoterapist (Aromatik Bitkiler Uzmanı)

Acvit Kozmetik - Hanönü

Acvit Kozmetik bünyesinde bulunan Gıda Edici Takviyelerin için FİTOTERAPİST(Aromatik bitkiler uzmanı) aranmaktadır. Tarım Bakanlığı onaylı Gıda edici takviyelerimizin eğitimini verebilecek. Satışına yardımcı olacak. FİTOTERAPİST aramaktayız. 23-50 yaş aralığında olması Çalışmayı ve üretmeyi seven Türkçesi çok düzgün Çabuk sinirlenmeyen İkna kabiliyeti yüksek Çıt kırıldım olmayan Gerçekten işe ihtiyacı olan fitoterapist aranmaktadır. Maaş + SSK+Yemek+Pirim Haftanın 6 günü Sabah 09.30 – 18.30 saatleri arasında mesai – Pazar tatil Sektör - Bölüm - Pozisyon Kozmetik - Aktif Satış - Biyolog

3 ay önce

Grafiker

Plasmat Basım Kartela Tan. San. Tic. Ltd - Hanönü

MATBAA FİRMAMIZA ; MAC +PC BİLEN, GRAFİK PROGRAMLARINA HAKİM, FREEHAND,PHOTOSHOP,ILLUSTRATOR, ÇALIŞMA ARKADAŞI ARIYORUZ

1 ay önce

Çay Ve Temizlik Elemanı

Aza Grup Aş - Hanönü

ÇUKURAMBAR'DA BULUNAN OFİSİMİZDE ÇAY VE TEMİZLİK YAPACAK ÇALIŞMA ARKADAŞI ARIYORUZ.

2 ay önce

Matematik - Geometri Öğretmeni

K. O. Ç. Eğitim - Hanönü

BAŞAKŞEHİR'DE BULUNAN EĞİTİM KURUMUMUZA BRANŞINDA TECRÜBELİ ÖĞRETMENLER ALINACAKTIR

3 ay önce

Matematik Öğretmeni

Karabağlar Yeni Mega Kişisel G. Kursu - Hanönü

Kurumuzda çalışmak üzere tecrübeli matematik öğretmeni alınacaktır. Öğleden sonra grubu için .

5 ay önce

Hanönü Geneli Sektörler