Hanönü Ağır Sanayi İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Hanönü Ağır Sanayi İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Geometri / Matematik Öğretmeni

Tümevarım Okulları - Hanönü

*Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, * Pedagojik Formasyon belgesine sahip * Alanında en az 3 yıl deneyim sahibi, * İletişim ve Eğitim Teknolojisi Kullanım becerileri kuvvetli, * Takım çalışmasına yatkın,Lise müfredatına hakim * Mesleki çalışmaları güncel olarak takip edebilen. Matematik/Geometri Öğretmeni alınacaktır.

4 ay önce

Elektronik Mühendisi

Istanbul Marin Elektronik San Ve Tic Ltd - Hanönü

* Yetiştirilmek üzere üniversitelerin Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun olmak. * Seyahat engeli olmayan. * Esnek çalışma saatlerine uyum sağlıyabilecek * İngilizce bilen

4 ay önce

Iş Yeri Hekimi

Ataşehir Ortak Sağlık Güvenlik Birimi - Hanönü

ŞİRKETİMİZ BÜNYESİNDE GÖREVLENDİRECEĞİMİZ İŞ YERİ HEKİMLERİNE İHTİYACIMIZ VAR. İLGİLENENLERİN ŞAHSEN MÜRACAATLARI GEREKMEKTEDİR. ÇALIŞMA ŞARTLARI VE ÜCRET KONUSU KARŞILIKLI GÖRÜŞME İLE BELİRLENECEKTİR.

1 ay önce

Tercüman (Arapça)

Baghdad Group Kargo ve İnşaat San Dış Tic Ltd Şti - Hanönü

Tercüman (Arapça) aranmaktadır.Şirketimizin pazarlama stratejisi ve planları doğrultusunda kurumsal pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesini sağlamak,Marka Yönetimi, kurum kültürü ve algı yönetimi konularında çalışmalarda bulunmak,Toptan Satış mağazamızda arap Müşterilerimize tercümanlık yapabilecek,

5 ay önce

Ofis Sekreteri

Ataöz Tekstil Ltd. Şti. - Hanönü

Firmamızda çalışmak üzere sekreterlik alanında bayan çalışma arkadaşı arıyoruz.

3 ay önce

Cnc Dik İşleme Operatörü

Ave Kalıp San ve Tic Ltd Şti - Hanönü

Cnc Dik işleme Operatörü çalışma arkadaşları aranmaktadır.Autocad ve Auton cam bilen,Charmill Tel Erozyon tezgahında çalışacak,Autocad ve Ficus cam bilenler tercih sebebidir.

3 ay önce

Satış Temsilcisi

Tasarist - Hanönü

Viapoert Venezia'da bulunan kahve dükkanımız için satış elemanı arıyoruz. İşin Tanımı: İkramlık kahvelerin hazırlanması ve müşterilere ikram edilmesi. Satın almak isteyen müşterilere ambalajlı kahvelerin satılması. Aranan Özellikler: - Enerjisi yüksek, - Güler yüzlü ve iyi iletişim becerisi - Sorumluluk sahini olması Maaş+Prim+Yemek ücreti verilecektir. Başvurular Eleman Online üzerinden yapılmalı. Telefonla aramayınız.

4 ay önce

Güvenlik Görevlisi

Nasa Bodrum Özel Güvenlik Hiz. Ltd. Şti. - Hanönü

BODRUM TORBA BÖLGESİNDE ÇALIŞACAK GÜVENLİK GÖREVLİ Sİ ALINACAKTIR ARABASI YADA MOTORU OLANLARA ÖNCELİK VERİLECEKTİR. KALACAK YERDE VERİLMEKTEDİR.

12 saat önce

Kesim Teknisyeni (Tekstil Konfeksiyon)

Gürlesin Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Hanönü

Kesim Teknisyeni (Tekstil Konfeksiyon) aranmaktadır.Şirket bünyesinde gerçekleştirmiş olduğu tüm çalışmalarını işletme kalite politikası, hedefleri ve talimatlarına uygun olarak gerçekleştirmek,Kesim için gelen siparişlerin adetlerini hesaplayarak kontrollerini gerçekleştirmek,Kesilecek olan ürünlerin kumaşlarını ve miktarını organize ederek kesime hazırlamak,Serilecek olan kumaşların metresini ve katsayılarını doğru bir şekilde organize etmek,Planlama prosesine göre iş akışını sırasıyla yapmak veya yapılmasını sağlamak,Üretimi gerçekleşecek ürünlerin kumaşlarının çizim programında ve manuel olarak çizimini gerçekleştirmek,Çizimi yapılan ürünlerin doğru bir şekilde kesilmesini sağlayacak aktarma işlemlerini gerçekleştirmek,Belirlenen zaman aralıklarında numune çalışması yaparak yeni kalıplar çıkarmak,Günlük olarak kesim makinesi başı çıkan ürün sayısına göre rapor hazırlamak ve üst amire sunmak,Günlük kesim motorlarının bakımını yaparak kesim makinelerinin en verimli şekilde çalışmasını sağlamak,Haftalık olarak planlanan üretim öncesi bölüm içi toplantılar gerçekleştirerek planlamalar hakkında çalışanları bilgilendirmek,Yıllık olarak kumaş ve yarı mamul sayımlarını gerçekleştirmek,İş talimatlarında belirtilen Çalışan Sağlığı ve İş Güvenliği kurallarına uymak, gerekli olan kişisel koruyucuları kullanmak ve kullanılmasını sağlamak,

3 ay önce

Depo Sorumlusu

Efortek Yangın Söndürme ve Güvenlik Sis San Tic Ltd Şti - Hanönü

Yangın söndürme cihazlarının dolumu, mevcut yangın söndürme sistemlerinin kontrol ve bakımlarının yapılması ve güvenlik sistemlerinin kurulumu hizmetlerini vermekteyiz. Firmamızda görevlendirilmek üzere Depo Sorumlusu aramaktayız.

3 ay önce

Finans Stajyeri

İdeals Corporation - Hanönü

Uluslararası danışmanlık firmasında yetiştirilmek üzere finans ve muhasebe alanında Finans Stajyeri aranmaktadır.

5 ay önce

Satış / Ürün Geliştirme Mühendisi

Onse Yalıtım Imalat Sav San Tic Ltd Şti - Hanönü

Vana Ceketi ve Yanmaz Kumaş Üretimi Yapan Firmamıza Satış ve İş Geliştirm Mühendisi aramaktayız. 4 yıllık Üniversitelerin Makine, Tekstil Tercihen veya benzeri bölümlerinden mezun olmuş Aktif satışta tecrübeli Mevcut müşteri portföyünü geliştirecek,bölgesinde iş akışını yönlendirecek, Prezantable,sorumluluk sahibi,dinamik ve gelişmelere açık, Erkek adayların askerliğini yapmış, Uzun soluklu çalışmayı ilke edinmiş, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Seyahat etme engeli olmayan ve seyahat etmeyi seven, Ankara Ümitköy İlçesinde bulunan ofisimizde çalışabilecek.

4 ay önce

Satış Temsilcisi

Abc Ltd Şti - Hanönü

Alüminyum radyatör imalatı yapan firmamızın merkez ofisinde çalışmak üzere satış destek personeli alınacaktır...

1 gün önce

Gece Görevlisi

Konak Rezidans - Hanönü

Rezidansımıza, tercihen genç emekli, bay gece görevlisi aranmaktadır. Ücret tatminkardır. Diksiyonu düzgün, en az ortaokul mezunu olması önceliğimizdir.

1 ay önce

Satış Personeli

Kaceyka Gıda Turizm San. Tic. Ltd. Sti. - Hanönü

Alışveriş Merkezlerinde Bulunan Çikolata Stantlarımızda Çalışmak Üzere, Genç, Dinamik, Güleryüzlü, Sorumluluk Sahibi Personeller Alınacaktır. Tüm Sosyal Haklar Mevcuttur.

3 ay önce

Rezervasyon Görevlisi-Otel

Ramada Encore İstanbul Airport - Hanönü

Atatürk Havalimanı Bölgesinde bulunan 4 Yıldızlı Ramada Encore İstanbul Aırport için Rezervasyon Görevlisi-Otel aranmaktadır.

3 hafta önce

Kaynakçı

Tekna Makine İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Hanönü

Şantiyede ve atölyede Tecrübeli çelik imalat işlerinde çalışacak Kaynakçı aranıyor.

4 ay önce

Sınıf Öğretmeni

Özel Değirmen Çocuk Kulübü - Hanönü

Çocuk kulübümüzde ilk ve orta okul öğrencilerimizin ödevlerini yapmalarına yardımcı olmak üzere takım çalışmasına uyumlu Sınıf Öğretmeni aranmaktadır.Çalışma yeri Kocaeli Gölcüktür.

1 ay önce

Matematik Asistanı

Alpim Eğitim - Hanönü

Matematik ve Geometri derslerinde yardımcı olabilecek bölümünden mezun deneyimli deneyimsiz asistan aranmaktadır.

2 ay önce

Sekreter

Ertan & Kaplan & Uysal Avukatlık ve Danışmanlık - Hanönü

İstanbul Kartalda bulunan hukuk büromuzda çalışmak üzere Sekreter aramaktayız.

1 ay önce

Hanönü Geneli Sektörler