Hamur İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Hamur İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Veri Giriş Operatörü

Alfa İmar Harita İnş Medikal Dış Tic ve Dan Ltd Şti - Hamur

MERSİN - BALIKESİR - MUĞLA - BURSA illeri Mekansal Adres Kayıt Sistemi (M.A.K.S.) Projesi kapsamında belirtilen illerde görev alacak takım arkadaşları aramaktayız.

9 ay önce

Web Master

Palmiye Koçak Mobilya Aksesuar ve Tüketim San ve Tic Ltd Şti - Hamur

Sosyal medya hesaplarını yönetecek Web Master aranmaktadır.

1 yıl önce

Oto Yedek Parça Satış Elemanı

İzmit Oto Yedek Parça - Hamur

Tercihen yedek parçadan anlayan eleman aranmaktadır dinamik öğrenmeye açık hevesli kendine güvenen öğrenmeye açık ben yaparım diyorsa yetiştirilmek üzere de elemana ihtiyacımız vardır şartlarımız gayet iyidir yüz yüze konuşulacaktır.

2 ay önce

Video Editörü

Apak Reklam Mimarlık A.Ş. - Hamur

- Sorumluluk sahibi - Zaman ile yarışmayı bilen - Düzenli · Sosyal Medyada kullanılmak üzere fotoğrafları ve videolarının çekilmesi,· Video kurgusu hazırlanması,montajlama efektlerle ve grafikleriyle yayına hazır hale getirilmesi,· Firma tanıtım ve reklam filmlerinin hazırlanması,· Görsel arşivinin düzenlenmesi, takibinin yapılması Paylaşılacak videolar için içerik oluşturulması ve hazırlanması,· Sosyal Medya için yeni stratejiler geliştirilmesi,Esnek çalışma saatleri, iç, dış ve stüdyo çekimlerine uygun, tam zamanlı çalışacak Kurgu hedeflerini belirleyerek çekimi gerçekleştirdikten sonra materyallerinin ilgili formatlara aktarılmasını ve kurgu için hazırlanmasını, görüntülerin ve/veya seslerin bir metin veya senaryo dahilinde, yapım amacına uygun olarak bütünleştirilmesini sağlayarak tüm kurgu öncesi süreç ile kurgu uygulama süreçlerini yöneten ve bu süreçlerde gerekli desteği sağlama temel fonksiyonudur.

1 yıl önce

Satış Danışmanı

Ysk Mekanik Havalandırma Sistemleri - Hamur

Büromuzda çalışacak Satış Elemanı alınacaktır.

1 yıl önce

Ön Muhasebe Elemanı

Cam-Saş Cam Doğrama A.Ş. - Hamur

Biz Kimiz?CAM-SAŞ; 40 yılı aşkın tecrübesi ile, iki nesilden beri cam sektöründe faaliyet gösteren bir aile firmasıdır. 2004 yılında Antalya Organize Sanayi Bölgesinde 5000 m2 alan üzerine kurulu olan tesislerinde kaliteli üretimi ve güvenilirliği sayesinde her geçen gün büyüyen firma; 2006 yılında ISICAM bayiliğini alarak müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerini yerinde ve zamanında karşılayarak markası ile cam üretiminde bölgede söz sahibi olan firmalar arasında önceliklidir.

1 yıl önce

Satış ve Pazarlama Asistanı

Megaturk Bilgisayar San ve Dış Tic Ltd Şti - Hamur

Megaturk Bilgisayar San. Ve Dış Ticaret Ltd. ŞtiMegatürk şirketi, Bankacılık, Kimlik, Telekomünikasyon ve nesnelerin interneti gibi çeşitli uygulamalar için akıllı kart çip modülü çözümü sunmaktadır. Çip üretimi, İşletim Sistemi geliştirme, modül ambalajlama ve kart üretimi alanlarında birinci sınıf şirketlerle olan ortaklığımıza dayanarak, akıllı kart endüstrisinde geniş bir yelpazede baskın çözümlere sahibiz. Satış ve Pazarlama Planımızı geliştirmek ve desteklemek için İstanbulun merkezinde çalışacak hevesli, deneyimli Satış ve Pazarlama Asistanı aramaktayız.İş Tanımı ve Görevin Kapsamı:Şirketin mevcut portföyünün yönetilmesi, yeni portföy gelişiminin sağlanması. Satış sonrası sözlü yazılı iletişimin sağlanması. Satış ve Pazarlama operasyonlarının takip edilmesi ve sonuçlandırılması. Firmamızın belirlediği hedef potansiyelini, müşterileri ile ilk temasların kurulması, ilişkilerin büyütülmesi, yönetilmesi, sürdürülmesi ve geliştirilmesini gerçekleştirebilecek çalışma arkadaşları aranmaktadır. Ve..• Pazarlamaya ve Satışa yönelik organizasyonlar yapmak.• Ürün ve hizmetleri tanıtmak için pazarlama kampanyaları geliştirmek.• Şirketi üçüncü kişiler ve firmalar karşısında temsil etmek.• Müşteri ilişkilerini düzenlemeye ve geliştirmeye yönelik çalışmalar yapmak.• Projeler için çözüm araştırmak. Proje veya ürün tekliflerini hazırlamak, sunmak ve takibini yapmak.• Firmanın mevcut müşteri portföyünü muhafaza etmek, yeni müşteriler kazandırmak için ziyaret ve görüşmelerde bulunmak. Alınan müşteri taleplerinin karşılanması konusunda gerekli organizasyonu kurmak ve aksayan konularda tedbir almak.• Piyasadaki rakip ürünleri ve fiyatlarını takip etmek.• Pazarlama faaliyet raporlarının hazırlanmasına rehberlik etmek ve yönetime sunmak.• Reklam, Seminer, Fuar, e-mail, satış ve müşteri ilişkilerini organize etmek.• Pazar araştırması yapmak.• Yeni müşteri oluşturmak ve takibinin yapmak.

7 ay önce

Saha Satış Personeli

Youth Mağazacılık A.Ş. - Hamur

Perakende sektörünün öncü bir markası için çalışacak Satış Temsilcileri aranıyor.

7 ay önce

Garson

Friendi Yiyecek ve İçecek Hiz Ltd Şti - Hamur

Bahçeşehir Göletde olan Friendi Coffee için Garson aranmaktadır.Uygun adaylar hemen iş başı yapacaktır.

3 gün önce

Tezgahtar

Yeni Eylül Gıda Tarım ve Hayvancılık Ltd Şti - Hamur

Maltepe Küçükyalıda bulunan fırınımız için tezgahtar olarak görev alacak çalışma arkadaşı arama ilanıdır.

4 ay önce

Ön Muhasebeci

Beşli Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Hamur

Lüleburgaz, Çorlu, Muratlı ve Tekirdağ Bölgesinde ikamet eden, ön muhasebe bölümünde çalışacak bayan personel alınacaktır.

1 ay önce

Mimar

Albayrak Group Mekanik Elektrik San ve Tic Ltd Şti - Hamur

Şirketimiz bünyesinde mimari uygulama projelerimizde çalıştırılmak üzere çalışma arkadaşı aramaktayız.

2 ay önce

Bebek bakıcısı

Şahıs - Hamur

1 yaşındaki oğluma bakıcı arıyoruz. Yatılı bakıcı tercihimizdir. Detaylar telefon ile görüşmeye istinaden yüz yüze yapılacaktır.

1 yıl önce

Jeoloji Mühendisi

Yld Madencilik San ve Tic Ltd Şti - Hamur

Kayseri/Yahyalıda bulunan yer altı kurşun çinko işletmemiz için Jeoloji Mühendisi alınacaktır .

2 hafta önce

Sıhhi Tesisatçı

Nokta Hasar Onarım İnşaat Tic Ltd Şti - Hamur

Tesisat tespit ve onarımı yapabilecek Sıhhi Tesisatçı aranmaktadır.Maaş+SGK+YemekNot: Kendi arabasıyla çalışabilecek personel alınacak ve araba için ayrıca aylık ödeme yapılacaktır.

6 ay önce

Ziraat Mühendisi

Turkuvaz Organik Gübre San ve Tic A.Ş. - Hamur

Gübre fabrikasında ofis işlerini yürütmek üzere Ziraat Mühendisi alımı yapılacaktır.

6 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Arslan Zirai Ürünler Soğuk Hava Depolama ve Paketleme Tesisleri San.Tic.Ltd.Şti. - Hamur

Sanayici/İhracatçı firmamız için Muhasebe Sorumlusu bir iş arkadaşı arıyoruz.

1 gün önce

Üst Düzey Yönetici Asistanı

Mgm Mağaza Güvenlik Sistemleri San ve Tic Ltd Şti - Hamur

2001 yılından beri sektörde bulunan ve her geçen gün büyüyen, gelişen firmamızda yöneticinin gerek yurt içi gerekse yurt dışı operasyonlarını yerinde ya da uzaktan destekleyecek Üst Düzey Yönetici Asistanı aramaktayız.

2 hafta önce

Makine Teknik Ressamı

Starmax Tarım Makinaları San ve Tic A.Ş. - Hamur

Yem Teknolojileri alanında öncü firmalardan olan STARMAX TARIM MAKİNALARI A.Ş. ‘nin Torbalı-Yazıbaşı fabrikasında görev almak üzere Makine Tasarımcı Teknik Ressam alınacaktır.Yeni makine tasarımı yapmak, mevcut tasarımları geliştirmek, Makine parça tasarım ve montaj resimlerini hazırlamak, Arge çalışmalarına destek vermek

1 yıl önce

Muhasebe Elemanı

Ecs Emir Çift Cam San ve Tic Ltd Şti - Hamur

Firmamızda muhasebe bölümünde çalışacak iş arkadaşı arıyoruz.Tecrübeli olması tercihimizdir.

6 ay önce

Ağrı Geneli Sektörler