Hakkari Yapı / Denetim İş İlanları - Pro Kariyer

Hakkari Yapı / Denetim İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Proje Yöneticisi

Adelsan Express Bakım Onarım Servis Hiz Ltd Şti - Hakkari

Proje Yöneticisi aranmaktadır.

2 ay önce

Gaz Altı Kaynakçısı

Sys Pres Makina San ve Tic Ltd Şti - Hakkari

Gaz Altı Kaynakçısı alınacaktır.

1 ay önce

Radyoloji Teknikeri

Özel Mono Tıp Merkezi - Hakkari

Türkiye’de sağlık sektöründe başarılı bir geçmişe sahip Eyüp/Göktürk ’de hizmet veren Özel Mono Tıp Merkezi’nde görevlendirilmek üzere Radyoloji Teknikeri aramaktayız.

3 ay önce

Yönetici Asistanı

Tekin Yönetim İş Sağlığı ve Güv Hiz San ve Tic A.Ş. - Hakkari

İstanbul Tuzlada bulunan firmamıza Yönetici Asistanı alımı gerçekleştirilecektir.

3 hafta önce

Bebek bakıcısı

Şahıs - Hakkari

1 yaşındaki oğluma bakıcı arıyoruz. Yatılı bakıcı tercihimizdir. Detaylar telefon ile görüşmeye istinaden yüz yüze yapılacaktır.

1 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Deva Eğitim Kurumları ve Tic Ltd Şti - Hakkari

Havacılık Lisemizde çalışacak, 9-10-11. sınıflar için part time İngilizce Öğretmeni aramaktayız.

1 ay önce

Üretim Planlama Sorumlusu

Bahçeden İste Tarım Gıda Ltd Şti - Hakkari

Şirketimiz muhtelif meyvelerin paketlenerek zincir marketlere satışını yapmaktadır. İstanbul merkezli bir firmayız. Aydın ve Gaziantep illerinde dönemsel yürüttüğümüz proje faaliyetlerinde ön hazırlık amaçlı çalışan işçilerin takip sorumluluğunu alabilecek kadın personel aramaktayız.

5 gün önce

Eğitim Danışmanı

Tuzer Online Egitim - Hakkari

Dershanemiz bunyesinde kurumumuzda Calismak uzere Egitim danismani ariyoruz Aktif arac kullanabilen Ilgili bölümlerden mezun Aile ziyaretleri yapabilecek Iletisimi Güçlü Ikna Kabiliyeti Yüksek Işinde Disiplinli. (not:Şöför aramiyoruz)

2 ay önce

Matematik Öğretmeni

Ankara Başarı Organizasyon Eğitim Tekstil Ltd Şti - Hakkari

Kurumumuza alanında deneyim sahibi Matematik Öğretmeni alınacaktır.

1 ay önce

Lazer Kesim Operatörü

Green Elektronik Hizmetler Ticaret A.Ş. - Hakkari

Lazer Kesim Programlama konusunda deneyimli, Lazer Kesim Operatörü aramaktayız.

3 ay önce

Depo Elemanı

Meskon Sağlık Tekstil Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Hakkari

Şirketimizde çalışmak üzere Depo Elemanı aramaktayız.Depodaki tüm süreçlere destek olmak, Toplama, etiketleme, ve bunun gibi depo içerisinde yapılması gereken tüm işleri yerine getirmek.

2 ay önce

Satış Pazarlama Uzmanı

Poltar Gıda ve Tarım İnş San Tic Ltd Şti - Hakkari

Distribütörü olduğumuz uluslararası firmaların tarım ilaçları kapsamındaki ürünlerinin Diyarbakır ve Elazığ Bölgesinde tanıtım, satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütecek Ziraat Mühendisi çalışma arkadaşları arıyoruz.

3 ay önce

Fotomodel

Agenda Giyim - Hakkari

Fotomodel aramaktayız.Başvuruların fotoğraflı olması gerekmektedir.

3 ay önce

Elektrik Elektronik Mühendisi

Anadolu Elektrik San ve Tic A.Ş. - Hakkari

Muğla Marmaris te bulunan Elektrik sektöründe faaliyette bulunan şirketimizin Marmaris Aksaz da bulunan askeri projesinde çalışmak üzere Makine Mühendisi aranmaktadır.İş Tanımı:Projenin hesap ve kontrollerinin yapılması,İş programlarının hazırlanması,Saha imalatlarının kontrollerinin yapılması,İmalatların proje ve şartname uygunluğunun denetlenmesi.

3 ay önce

Santral Görevlisi

Çem-San Çelik Mobilya İml İnş San ve Tic Ltd Şti - Hakkari

Firmamıza bizimle birlikte çalışacak Santral Görevlisi aramaktayız.İŞ TANIMI:Şirket santralini arayan kişilerle kurallara uygun görüşme yapmak,Üst ve orta düzey yöneticilerin talimatlarına uygun şekilde telefon bağlantılarını kurmak,İnfo maillerinin kontrolünü gerçekleştirip ilgili departmanlara yönlendirmesini sağlamak,Telefonda gelen istek ve şikayetlerini dinlemek, sorunları gerekli departmanlara aktarmak, etkin çözümler üretmek, problemlerini çözmek, doğru bilgi akışı sağlamak,Gelen misafirlerin karşılanması, ağırlanması ve yönlendirilmesini yapmak, sağlamak,Vasıfları doğrultusunda yönetimin vereceği görevlerin uygun şekilde yerine getirilmesini sağlamak.

2 hafta önce

PART_TİME İŞ İLANI

ILICA - Hakkari

İş Tanımı Vasıflı + vasıfsız elemanlar alınacaktır. Şirketimizin çeşitli departmanlarında Günde sadece (4) saat çalışarak aylık net sabit 1500 tl maaş + servis imkanı ile çalışacak 17 ile 38 yaş arası bay_ bayan elemanlar alınacaktır. not erkek elemanların öğrenci olması şarttır. Çalışma saatleri sabah 10:30 ile 14:30 VEYA Akşam 17:00 ile 21:00 saatleri arasındadır. Not : Ücretler ilk haftadan sonra haftalık olarak ödenmektedir. (Haftalık 375 TL olarak) NOT:ÇİFT VARDİYA ÇALIŞMAK İSTEYENLER 3000 TL MAAŞ VERİLCEKTİR Adres: Çark Cd. Eyüp Sabri Bey Apt. Kat: 5 No: 10 ( Çark Cad. Migros Karşısı , Öncü Döner Salonun Üstü )I Sakarya Merkez İrtibat: 0 264 2820704 - 0 543 4782288 Not: Başvurular şahsen yapılacaktır. NOT: 14 KİŞİ ALINACAKTIR İş Türü: Yarı zamanlı

3 ay önce

Muhasebeci

Mar Kağıtçılık Matbaacılık San ve Tic Ltd Şti - Hakkari

Toptan kağıt ve matbaa sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebeci aramaktayız.

2 ay önce

Seyahat Acentası Satış Görevlisi

Ahmel Havayolları Turizm Tic Ltd Şti - Hakkari

Firmamızın Bilet Satış departmanında görevlendirilmek üzere: Seyahat Acentası Satış Görevlisi alınacaktır.Yurt içi veya yurt dışı bilet satış işlemleri için müşterilere hizmet vermekGünlük olarak opsiyonların ve işlemlerin takibiHaftalık satış raporlarının ilgili birime sunulmasıİş takibi kuvvetli, müşteri odaklı, dakik, güvenli, hatasız hizmet sunan, Sorumluluk sahibi, İletişim becerileri ve İnsan ilişkileri kuvvetli, İkna kabiliyeti yüksek çalışma arkadaşları aranmaktadır.

2 hafta önce

Ön Muhasebeci

Bulgan Travel Turizm İç ve Dış Tic Ltd Şti - Hakkari

Seyahat acentesi deneyimli Ön Muhasebeci alınacaktır.

3 gün önce

Plastik Enjeksiyon Makine Ustası

Aksan Otomotiv San ve Tic Ltd Sti - Hakkari

Plastik enjeksiyonda 5 ile 10 yıl arası tecrübesi olan işe sahip çıkacak uzun soluklu çalışmayı umduğumuz bir usta arıyoruz.Tercihen PA6,6 ile tecrübesi olan kişiler aranmaktadır.

3 hafta önce

Hakkari Geneli Sektörler