Güzelbahçe Elementer İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Güzelbahçe Elementer İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Satış Pazarlama Uzmanı

Nobocert Uluslararası Belgelendirme ve Muayene Hizm Ltd Şti - Güzelbahçe

Denetim ve belgelendirme sektöründe, yönetim sistemleri belgelendirme ve ürün belgelendirme faaliyetlerinde bulunan kuruluşumuzda, şirketin sorumluluğunda olan hizmetleri, portföyde yer alan ya da yeni kazanılacak olan müşterilere tanıtmak amacıyla projelerde yer alacak, hedef strateji doğrultusunda hizmet verecek, müşteriyi şirkete kazandırmak için sahada aktif satış faaliyetleri yürütecek “Satış Pazarlama Uzmanı“ alınacaktır.

8 ay önce

Yönetici Asistanı

Çetin SMMM - Güzelbahçe

Mali Müşavirlik ve Danışmanlık ofisine, ofis içi düzen kurma, büro içi ve dışı iş takibi yapma, ajanda oluşturma, mükellef ilişkilerini yürütme, görevlerini yapacak, özgüvenli, girişimci, araştırmacı, iletişimi kuvvetli bir kadın ve SMMM büro dışı evrak takibi yapacak, resmi daireleri ve mükellefleri gezecek bir erkek asistan alınacaktır. Başlangıçla yarı zamanlı çalıştırılacak olup iş yoğunluğu durumuna göre tam zamanlı çalışmaya geçilebilir.

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Genç Aksesuar Tekstil Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Güzelbahçe

İhracat tekstil firmalarına poşet ve etiket imalatı yapmakta olan firmamıza,Genel muhasebe dışında şirket ön muhasebesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun İstanbul Topkapıda bulunan firmamıza Muhasebe Elemanı alınacaktır.İş TanımıSatış irsaliye ve faturalarını kesmek,Tedarikçi faturalarının kayıtlarını yapmak,Cari hesapların takibi ve mutabakatların yapılmasıETA SQL programına hakim.Çalışma Saatleri Hafta İçi: 8:30-19:00Hafta Sonu: KapalıUlaşım:Servis Maaş: Karşılıklı olarak görüşülecektir.Sosyal Haklar Mevcuttur.

7 ay önce

Satış Elemanı

Çan-Yem Çankırı Yem San ve Tic A.Ş. - Güzelbahçe

Yem fabrikasında yem satışı tahsilatı ve müşteri ziyaretleri yapacak bölge satış sorumlusu olarak çalışacak Satış Elemanı aranmaktadır.

1 ay önce

Restoran Müdürü

Cihangir Kebap Yemekçilik Et Gıda İth İhr San ve Tic Ltd Şti - Güzelbahçe

İşletmemizde Kordinasyonu sağlayacak Tecrübeli Restoran Müdürü aramaktayız.

10 ay önce

Sigorta Danışmanı

İdealim Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti - Güzelbahçe

Çalışma Koşulları: Evden uzaktan bağlantı ile istediği zamanlarda çalışmaGörevler: Trafik sigortası , Kasko , Sağlık sigortası , Konut , Dask , İşyeri gibi sigortalanabilir ihtiyaçlara teklifler vererek poliçeleşen her satışın karşılığında kazanç sağlamak. İlk sigorta satışını yaparak şimdi başla :)

1 yıl önce

Çocuk Gelişimcisi(Çocuk ve Gençlik Merkezleri)

Kids Anka Aktivite Merkezi - Güzelbahçe

15 aydan 12 yaşa kadar tüm çocukların eğlenirken öğrenecekleri, çok keyif alacakları, hayallerindeki meslekleri yakından tanıyacakları ve bilim ile sanatın buluştuğu aktivite merkezimizde görevlendirilmek üzere Çocuk Gelişimcisi aramaktayız.Tam zamanlı çalışma sisteminde haftada 1 gün izin kullanılmaktadır.Deneme süreci 3 gündür.İlanımıza başvuran adayların Kids Anka hakkında araştırma yapması rica olunur.Facebook / Instagram: kidsankaKIRŞEHİR Şubemizde görevlendirilmek üzere Çocuk Gelişimi Uzmanları Aranmaktadır.Değerlendirmeler Ankara Merkez şube tarafından yapılacak olup, ön görüşme ve mülakat için Kırşehir şube adresine davet edileceksiniz.

1 yıl önce

Elektrik Elektronik Mühendisi

Yalçındağ Çevre Teknolojileri San Tic Ltd Şti - Güzelbahçe

Emlak Konut Konya Temaşehir Konut Projesinde çalışacak Saha Mühendisi alınacaktır.

1 yıl önce

Plastik Enjeksiyon Üretim Elemanı

Umay Taban - Güzelbahçe

Firmamız ayakkabılar için plastik taban üretimi yapmaktadır. Plastik enjeksiyon makinesinde çalışacak, tecrübeli veya tecrübesiz eleman işe alınacaktır. Tecrübe şartımız yoktur.

1 yıl önce

Grafik Tasarımcısı

Nar Kopyalama Bilgi İşlem Sist San Tic Ltd Şti - Güzelbahçe

Güzeller Organize Sanayide bulunan firmamızda matbaa bölümünde ve reklam bölümünde çalışmak üzere grafik tasarımcı çalışma arkadaşları aramaktayız.

4 ay önce

Satış Danışmanı

Ada Plast Mobilya San ve Tic Ltd Şti - Güzelbahçe

Mağazamızda Satış Danışmanlığı yapacak ve ofis işlerimize bakacak çalışma arkadaşı arıyoruz.

1 yıl önce

Muhasebe Personeli

Smmm Abdulkadir Zengin - Güzelbahçe

Yenibosna metrobüs’e 5 dk. yürüme mesafesinde bulunan muhasebe büromuza Muhasebe Personeli aranmaktadır.

6 ay önce

Kalıp İşlemleri Ustası (Cam)

Teknur Aktaş İnsan Kaynakları - Güzelbahçe

İlgili departmanda görevlendirilmek üzere Kalıp İşleme Ustası (Cam) aramaktayız.

3 hafta önce

CNC Torna Tezgahı Operatörü

Gr World Makina İthalat İhracat Ltd Şti - Güzelbahçe

Nilüfer bölgesinde faaliyet gösteren firmamız bünyesinde Cnc Torna Makinesinde çalıştırılmak üzere; Cnc Torna Operatörü aranmaktadır.

3 ay önce

Muhasebe Elemanı

Elzen Plastik ve Mobilya San ve Tic Ltd Şti - Güzelbahçe

Firmamıza Muhasebe Elemanı aramaktayız.Telefonla aramayınız.

1 yıl önce

Acil yatılı-yatısız bay bahçıvan personeli / sultanbeyli kurtköy

VİZYONVİP - Güzelbahçe

ÇALIŞMA YERİ: PENDİK, YENİŞEHİR MH PROJE İSMİ: MERKEZİMİZE EN AZ 1 YIL HAVUZ TEMİZLİK VE GENEL TEMİZLİK'DEN ANLAYAN VE AĞIRLIKLI OLARAK BAHÇE İŞİNDE ÇALIŞÇAK DENEYİMLİ BAY BAHÇIVAN PERSONELİ ARIYORUZ PENDİK BÖLGESİNDE OTURAN YADA TEK ARAÇLA MERKEZİMİZE GELEBİLCEK OLMASI ZORUNLUDUR SİTE-REZİDANS-VİLLA-KÖŞK PROJELER DE ÇALIŞMIŞ OLMASI TERCİHİMİZDİR, ÇALIŞTIĞI İŞYERLERİN DEN YETKİLİ KİŞİLER TARAFINDAN REFERANS VERMESİ ZORUNLUDUR YAŞ SINIRI: 25-41 ARASI ÇALIŞMA SİSTEMİ: HAFTAİÇİ VE CUMARTESİ GÜNÜ 09:00 - 18:00 ARASI ÇALIŞMA PAZAR VE RESMİ TATİLLER İZİN ŞARTLAR: HERŞEY DAHİL 3000TL MAAŞ + ÜCRETSİZ LOJMAN NOT: YUKARDAKİ KRİTERLERİ UYANLARIN ARAMASI ZORUNLUDUR. /NOT: LÜTFEN AŞAĞIDAKİ YETKİLİ NİN TELEFONUNU ARAYIP ONAY ALDIKTAN SONRA ŞİRKETE GÖRÜŞMEYE GELİNİZ ONAY ALMADAN GÖRÜŞMEYE GELMEYİNİZ /NOT: ULAŞAMAZSANIZ TELEFONUN MESAJ BÖLÜMÜNDEN BİLGİLERİNİZİ-KRİTERLERİNİZİ VE NUMARANIZI YAZIN OLUMLU OLDUĞUNDA SİZE GERİ DÖNÜŞ YAPALIM. İNSAN KAYNAKLARI TEL: 05541429781 - 05051825070

6 ay önce

Filo Araç Takip ve Raporlama Uzmanı

Güler Nakliyat ve Tic Ltd Şti - Güzelbahçe

Güler Nakiyat ve Lojistik bünyesinde Gebze-Şekerpınar lokasyonumuz da görevlendirilmek üzere “Filo Araç Takip ve Raporlama Uzmanı ” aramaktayız.Özel dağıtım operasyonları ile ilgili Filo araçlarının organizasyonların gerçekleştirilmesini sağlamak, Filo araçları nakliye yönetimini gerçekleştirmek,Kendine bağlı personel, araç , ekip ve diğer teçhizatı idare etmek, analiz edip raporlamak Filo araçları rota, yakıt vs.. süreçlerini yönetmek, geliştirmek, Operasyonel rota, yakıt, km raporlamaları takip etmek ve gerçekleştirmek, Evrak akışlarının düzenli ve sistematik olarak takip edilmesini sağlamak,Siparişlerin zamanında gelmesinin sağlanması ve sipariş takibinin yapılması,Filo araçları sürücüleri ile sağlıklı iletişim sağlanması, performansların izlenmesi ve geliştirilmesi,

9 ay önce

Vasıfsız Eleman

Euromod İnşaat ve Mobilya Tic Ltd Şti - Güzelbahçe

Prefabrik bina imalatı yapan firmamız için imalat bölümünde çalışacak Vasıfsız Eleman alınacaktır.

1 yıl önce

Saha Satış Elemanı

Nil Yapı Isıtma Yalıtım - Güzelbahçe

Firmamızda görevlendirilmek üzere Saha Satış Elemanı aranmaktadır.

6 ay önce

Masöz

Sılam Güzellik Salonu - Güzelbahçe

Malatya da Yeni açılan Sılam Spa ve Güzellik Salonunda çalışacak kadın Masöz çalışma arkadaşları aranmaktadır.

1 yıl önce

Güzelbahçe Geneli Sektörler