Gürsu İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Gürsu İş İlanları


Kodlama Öğretmeni

Algoritma Turkey - Gürsu

Algoritma Kodlama Okulu (Algorithmics), 8 ile 14 yaş arası çocuklara eğitim veren ve dünya genelinde 150.000’den fazla öğrencisi olan uluslararası kodlama okuludur. Derslerimizde hazırladığımız benzersiz metodoloji ile özel olarak geliştirdiğimiz online platform üzerinden çocuklara eğlenceli bir şekilde eğitim vererek, bilişim teknolojileri dünyasına ilk adımlarını atmalarına yardımcı oluyoruz. Algorithmics Okulları, Avustralya’dan Avrupa’ya 20’den fazla ülkede faaliyet göstermektedir.Algoritma Kodlama Okulu’nun tüm takım arkadaşları özgündür, ancak öğrencilerimizi ve ebeveynlerini daha mutlu etme arzusu bizleri birleştiriyor. Bu arzuyu bizimle birlikte paylaşacak ve hizmetimizi daha da iyileştirmemize destek olacak takım arkadaşları arıyoruz.Algoritma Kodlama Okulu’nun metodolojisi ve eğitim materyalleri ile çocuklara kodlama eğitimini verecek,Öğrencilerle kuvvetli iletişim kurabilecek ve öğrenciler arasında takım çalışması atmosferini yaratabilecek,Eğitim sürecinin kalitesini takip edebilecek,Çocuklara ve velilere eğitim konusunda destek verip, geri bildirim sağlayabilecek,Kurumumuzun ilkeleri ve kurallarına uygun olarak, çocuklar ve veliler ile ortaya çıkabilecek sorunları önleyebilecek ve çözebilecek.

7 ay önce

Süt Hayvancılığı Teknikeri

İlker Horoz Hayvancılık - Gürsu

Süt inek çitfliğinde çalışabilecek Süt Hayvancılığı Teknikeri aranmaktadır.

7 ay önce

Yönetici Asistanı

Tekeler Otomotiv Dış Tic Ltd Şti - Gürsu

Oto yedek parça sektöründe faaliyet gösteren şirketimize aşağıdaki kriterlere uygun Sekreter (Büro Asistanı) aramaktayız.İş TanımıYoğun telefon, faks ve mail trafiğini yönlendirebilecek,Şirket içi ve şirket dışı tüm telefon iletişimini sağlayacak,Dosyalama ve evrak takip işlerini yapabilecek,Misafir karşılama, toplantı organize etme ve ön hazırlıklarını yapabilecek,Office programlarını ve tüm büro malzemelerini kullanabilecek,SEKRETER (BÜRO ASİSTANI) aranmaktadır.

7 ay önce

Tıbbi Sekreter

Esiler Özel Sağlık Hizmetleri San ve Tic Ltd Şti - Gürsu

Özel sağlık kurumumuz için çalışma arkadaşı aramaktayız.***Cv benim üzerinden yapılan başvurular değerlendirilecektir.

7 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Nil Site Yönetimi Yapı ve İnşaat Tic Ltd Şti - Gürsu

Site yönetimimiz bünyesinde çalışacak bayan Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.

7 ay önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Rds Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. - Gürsu

Sigorta Acentesi Teknik Personeli çalışma arkadaşları alınacaktır.

7 ay önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Kalkan Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Gürsu

Tekstil sektöründe çalışmış deneyimli ,kendine güvenen Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

7 ay önce

Gürsu İşkur İş ilanları

Gürsu iş ilanları Önem arz eden konulardan biri olan iş bulma yolunda artık daha da somut adımlar atmak isteyen pek çok bireyler için öne sürülen ilgili ve yeteneklere özel olarak iş deneyimlerini kazanmış olan insanlar için süregelen süreçler içerisinde sistem üzerinden büyük iş şansınız olmaktadır. Bu bakımdan da insanlar arasında ilgi ve ihtiyaçlara özel olarak sistem kapsamında elde edeceğiniz büyük iş desteklerini artık daha da kolay bir formatta elde edersiniz. Günümüzde de bu bakımdan her türlü sekreter iş ilanları destek ve kazanımları anlamında da Gürsu bölgesinde yaşayanlara yönelik olarak iş destekleri verilmektedir. Sizler de bu bakımdan sistemi düzenli olarak ve detaylı bir perspektifte inceleyerek bu sistem kapsamında bulunan pek çok iş ortamında iş alanlarında bulacağınız büyük fırsatlar olmaktadır.
Gürsu Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Adaköy, Ağaköy, Cambazlar, Dışkaya, Ericek, Hasanköy, İğdir, İstiklal, Karahıdır, Kazıklı, Kumlukalanı, Kurtuluş, Yenidoğan, Zafer
Gürsu İşkur İletişim Adresi
Atatürk Cad. No: 104, 16990, Osmangazi - BURSA
Gürsu İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0224) 225 17 46 , Fax:(0224) 220 20 13 , E-mail:bursa@iskur.gov.tr

Bursa Geneli Sektörler