Gürsu İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Gürsu İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Tekstil Makineci

Fenka Hazır Giyim San ve Tic Ltd Şti - Gürsu

Şişli/Bomontide Tekstil firmasında çalışacak. 1. Sınıf Makinacı aranıyor.Maaş+Yemek+Sgk+Tüm Sosyal Haklara sahip

2 hafta önce

ACİL SİTE BAY ÖZEL GÜVENLİK /2600+AGİ+YMK+YOL/ TUZLA AKFIRAT MH

VİZYON VİP - Gürsu

Tuzla, fatih mh rezidans projemiz’de çalışcak, istanbulpark bulvarı yada formula 1 yakın, askerliğini yapmış bay kimlikli süresi geçmemiş özel güvenliiğe olan yada güvenlik şube müdürlüğüne güvenlik kimlik başvuru yapmış, güvenlik çalışabilir belgesini alan özel bay özel güvenlik görevlisi ve bay özel güvenlik amiri aranıyor. BOY: 1.70 YADA ÜZERİ YAŞ SINIRI: 25 - 33 ARASI ÇALIŞMA SİSTEMİ: 12 SAAT ÇALIŞMA 2 GÜNDÜZ 2 GECE 2 GÜN İZİN VE 4 GECE 2 İZİN ŞARTLAR: 2600TL MAAŞ + AGİ + YMK + SERVİS ( servis güzergahı sultanbeyli iett son durakdan alıp viaport avm ve atlantis avm önünden geçip projeye bırakıyor ) Aşağıdaki Yetkili Yasin Bey’in Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz Onay Almadan Şirkete Görüşmeye Gelmeyiniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazıp Gönderin Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım İnsan Kaynakları Yönetici: Yasin İrtibat: 05051825070

3 hafta önce

Estetisyen

Özay Spa Sağlık ve Spor Tesisleri İşl Ltd Şti - Gürsu

Tamamı bayan personel ile sadece bayanlara hizmet veren tesisimizde Estetisyen olarak görevlendirilmek üzere bayan takım arkadaşları aranıyor. Sgk + Yemek Ücreti + Metrobüs güzergahında servis + Hafta içi 2 gün izin+Prim

2 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Ünlü Turizm Taşımacılık - Gürsu

Firmamız bünyesinde görev yapacak Ön Muhasebe -Sekreter çalışma arkadaşı aramaktayız.Ön muhasebenin tutulması ve raporlanması,Aylık,haftalık ve günlük cari hesap,fatura gibi mali işlerin yürütülmesi,Mutabakatların yapılması,Muhasebe evraklarının takip edilmesi,Mali Müşavir ile koordineli bir şekilde çalışmak,Tüm ödeme ve tahsilatların takip edilmesi,Personel özlük dosyalarının takip edilmesi.

1 ay önce

Aşçıbaşı

Access Danışmanlık İç ve Dış Tic Ltd Şti - Gürsu

BURGER CAFE için Aşçıbaşı aramaktayız.

2 ay önce

BAYAN İŞ GELİŞTİRME VE PAZARLAMA UZMANI

MHS ÖZEL GÜVENLİK - Gürsu

SEKTÖRDE DENEYİMLİ AKTİFARAÇ KULLANABİLEN FİRMA BÜNYEMİZE YENİ PROJELER KATABİLECEK BAYAN İŞ GELİŞTİRME VE PAZARLAMA PERSONELİ ALIMI YAPILACAK OLUP, DETAYLI BİLGİ VE ŞARTLAR İRKET MERKEZİMİZDE YAPILACAK ÖN GÖRÜŞMEDE BİLDİRİLECEKTİR.

3 ay önce

Üretim Elemanı

Demirkol Hurda San ve Tic Ltd Şti - Gürsu

Ağaç entegre fabrikasında kontrplak ahşap üretimi yapan şirketimizde vardiyalı ve mesaili çalışabilecek Kadın ve Erkek Üretim Elemanı alımı yapılacak

1 hafta önce

Pamuk Eksperi ve İplikçilik Teknikeri

Trn Reklam Elektronik ve Pazarlama Tic Ltd Şti - Gürsu

İplik fabrikası bünyesinde değerlendirilmek üzere Pamuk Sorumlu Denetçisi aramaktayız.

3 ay önce

Satış Elemanı

Moodoyun Oyuncak San ve Tic Ltd Şti - Gürsu

Oyun,oyun konsolları ve oyuncak perakende ve online satışı olan mağazamıza 20-30 yaş aralığında güler yüzlü mağaza içi satış ve e- ticaret alanında eğitilmek üzere Kadın Satış Eleman aramaktayız.

1 ay önce

Ofis Destek Personeli

Panorama Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Ltd Şti - Gürsu

Kurumsal toplantılar, seminerler, ulusal-uluslararası kongreler, özel müşteri etkinlikleri, eğitim danışmanlığı üzerine faaliyet gösteren firmamızda, ofiste Ofis Destek Personeli pozisyonunda tam zamanlı çalışabilecek takım arkadaşları aramaktayız.Görüşmeye gelen kişilerden aranan niteliklere uygun olanlar ile önce mülakat yapılacak, başarılı olanlar ile devam edilecektir.Yönetici asistanlığı,Yönetici tarafından verilen işlerin takibini yapmak, ofise gelen misafirleri karşılamak,Çay/kahve servisi yapmak,Ofisin genel temizliği ve düzeninden de sorumlu olacaktır.

2 hafta önce

Sekreter

Nazar Kauçuk - Gürsu

Birlikte çalışmak üzere Sekreter aramaktayız.

2 ay önce

Pazarlama Uzmanı

ITM Yazılım Bilgisayar Sistemleri Tic Ltd Şti - Gürsu

Firmamızda görevlendirilmek üzere Pazarlama Uzmanı arıyoruz.

2 ay önce

Okul Öncesi Öğretmeni

Otizm Vakfı - Gürsu

Ankara’da Otizm Vakfı eğitim tesislerinde çalışmak üzere Okul Öncesi Öğretmeni aranmaktadır.*Not: Çalışma şartları: 5 gün, günde 6 seanstır.(10:00-17:00)Öğle yemeği ve servis imkanı vardır.

3 hafta önce

Sınıf Öğretmeni

Tekfen Özel Eğitim Kurumları Tic Ltd Şti - Gürsu

Kurumumuzda çalıştırılmak üzere en az 20 yıl tecrübeli devlet okullarında veya özel okullarda görev almış Sınıf Öğretmeni aramaktayız.

1 ay önce

Eczacı Kalfası

Aktaroğlu Eczanesi - Gürsu

Aile Sağlık Merkezi karşısında çalışacak; Eczane Teknisyeni/ Kalfa aranmaktadır.

2 ay önce

Fen Bilgisi Öğretmeni

Artı Narlıdere Özel Eğitim San ve Tic Ltd Şti - Gürsu

Narlıderede bulunan kişisel gelişim kursuna Fen Bilgisi Öğretmeni alınacaktır.

3 hafta önce

ACİL OSB ÇARŞI BAY ÖZEL GÜVENLİK VE GÜVENLİK AMİRİ / SANCAKTEPE DUDULLU

VİZYON VİP - Gürsu

Ümraniye, imes sanayi sitesine yakın, yukarıdudullu mh mobilya çarşı projemiz'de çalışcak bay kimlikli süresi geçmemiş özel güvenlik ve kimlik başvuru yapmış, çalışabilir yazısı olan özel güvenlik görevlisi aranıyor. 1 BAY ÖZEL GÜVENLİK PERSONELİ BOY: 1.70 YADA ÜZERİ YAŞ SINIRI: 23 - 40 ARASI BAY ÖZEL GÜVENLİK ÇALIŞMA SİSTEMİ: 2 GÜNDÜZ 2 GECE 2 GÜN İZİN ŞARTLAR: 2226TL MAAŞ + AGİ + YEMEK --- 1 BAY ÖZEL GÜVENLİK AMİRİ BOY: 1.75 YADA ÜZERİ YAŞ SINIRI: 25 - 42 ARASI ÇALIŞMA SİSTEMİ: 2 GÜNDÜZ 2 GECE 2 GÜN İZİN ŞARTLAR: 2460TL MAAŞ + AGİ + YMK Aşağıdaki Yetkili Yasin Bey'in Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazın Olumlu Olduğundan Hemen Size Geri Dönüş Yapalım İnsan Kaynakları Yönetici: Yasin İrtibat: 05051825070

2 ay önce

Üretim Mühendisi

Dakkik Plastik Metal San Tic Ltd Şti - Gürsu

Firmamızda çalışmak üzere Üretim Mühendisi aramaktayız.Görev Tanımı:Üretim prosesinin bütünsel olarak gelişiminden sorumlu olmak,Planlama Bölümü ile koordineli çalışarak istenilen ürünün zamanında, kaliteli, verimli bir şekilde üretilmesini sağlamak,Ekibinin eğitim ihtiyaçlarını belirlemek ve gerekli eğitimleri vermek,Proses verimliliğini arttıracak çalışmalarda görev almak,Ürün kalitesini iyileştirme çalışmalarına destek olmak.

1 ay önce

Forklift Operatörü

Umg Endüstriyel Boya ve Otomotiv San Tic Ltd Şti - Gürsu

Sevkiyat ve ambalajlama bölümünde çalışacak Forklift Operatörü aramaktayız.

1 ay önce

Fotomodel

Agenda Giyim - Gürsu

Fotomodel aramaktayız.

3 ay önce

Gürsu İşkur İş ilanları

Gürsu iş ilanları Önem arz eden konulardan biri olan iş bulma yolunda artık daha da somut adımlar atmak isteyen pek çok bireyler için öne sürülen ilgili ve yeteneklere özel olarak iş deneyimlerini kazanmış olan insanlar için süregelen süreçler içerisinde sistem üzerinden büyük iş şansınız olmaktadır. Bu bakımdan da insanlar arasında ilgi ve ihtiyaçlara özel olarak sistem kapsamında elde edeceğiniz büyük iş desteklerini artık daha da kolay bir formatta elde edersiniz. Günümüzde de bu bakımdan her türlü sekreter iş ilanları destek ve kazanımları anlamında da Gürsu bölgesinde yaşayanlara yönelik olarak iş destekleri verilmektedir. Sizler de bu bakımdan sistemi düzenli olarak ve detaylı bir perspektifte inceleyerek bu sistem kapsamında bulunan pek çok iş ortamında iş alanlarında bulacağınız büyük fırsatlar olmaktadır.
Gürsu Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Adaköy, Ağaköy, Cambazlar, Dışkaya, Ericek, Hasanköy, İğdir, İstiklal, Karahıdır, Kazıklı, Kumlukalanı, Kurtuluş, Yenidoğan, Zafer
Gürsu İşkur İletişim Adresi
Atatürk Cad. No: 104, 16990, Osmangazi - BURSA
Gürsu İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0224) 225 17 46 , Fax:(0224) 220 20 13 , E-mail:bursa@iskur.gov.tr

Bursa Geneli Sektörler