Güroymak İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Güroymak İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Muhasebe Elemanı

Emek Nesim Yapı ve İzolasyon Mantoloma San ve Tic Ltd Şti - Güroymak

İnşaat sektörü dış cephe mantolama alanında faaliyet gösteren firmamızın İzmir Ege bölgesindeki büromuzda çalışabilecek arkadaşlar alınacaktır.

1 yıl önce

Muhasebe Uzmanı

Doğa Geri Dönüşüm San ve Tic Ltd Şti - Güroymak

• Yasal mevzuat, genel muhasebe ve vergi konularında tecrübeli,• Genel muhasebe kayıtlarının sisteme girilmesi tüm süreçlerinin yürütülmesiAlış ve satış faturalarının işlenmesi,• e-fatura ve e-defter konusunda tecrübeli, • Genel muhasebe, KDV, Muhtasar, Geçici vergi , Ba-Bs ve Damga vergisi beyannamelerinin hazırlanması,• Cari hesap incelemesi ve mutabakatlarının sağlaması,• Vergi daireleri ve diğer resmi kurum iş süreçlerinin takibini yapmak,• Beyannamelerin düzenlenmesi ve vergi mahsup işlemleri konusunda tecrübe sahibi

1 yıl önce

Muhasebe Elemanı

Aker Mali Müşavirlik Denetim - Güroymak

RESMİ MUHASEBE OFİSİNDE çalıştırılmak üzere çalışma arkadaşı alınacaktır

1 yıl önce

Satış Danışmanı

İstanbul Fitness A - Güroymak

İstanbul Fitness A, İstanbulda bir şube , Denizlide iki şubesi ile hizmet vermektedir.Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanı aramaktayız.*** Fotoğrafsız başvurular dikkate alınmamaktadır.

5 ay önce

Kurumsal Pazarlama Elemanı

Wpsoft.Net - Güroymak

Wpsoft Web Tasarım ve E-Ticaret temsilcilik kısmından daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Adınız ve soyadınıza ait kurumsal web sitesi açılacaktır. Adınız ve soyadınıza ait kurumsal mail adresi açılacaktır. Tasarım ekibimiz dijital kartvizitinizi tasarlayarak size mail olarak iletecektir. İkna kabiliyetiniz yüksek ise bir çok kişi veya firma web sitesi veya e-ticaret sitesi yaptırmak istiyori kendinize bir portföy oluşturarak yüksek prim sistememiz ile güzel kazançlar elde edebilirsiniz. İsterseniz başka bir iş yerinde çalışarak ek iş olarak da yapabilirsiniz. Siz sadece müşterinizi bulacak iletişim halinde kalarak isteklerini bize ileteceksiniz. Biz müşterinin talep ettiği web tasarım veya e-ticaret sitesini yapacağız (Sabit maaşımız yoktur. Yüksek prim sistemi ile çalışmaktayız. FREELANCE (SERBEST ÇALIŞMA) AYIN TEMSİLCİSİ PRİM YILIN TEMSİLCİSİ HEDİYE ÇEKİ 3.000 TL WEB TASARIM yaptıracak müşteriden kazanacağınız PRİM 0 E-TİCARET yaptıracak müşteriden kazanacağınız PRİM

6 ay önce

Muhasebe Uzmanı

İşte Mutfak İşletim San Tic Ltd Şti - Güroymak

Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Uzmanı aramakrayız.

1 yıl önce

Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisi

Elsa Gemi İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Güroymak

Firmamızda görevlendirilmek üzere Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisi aranmaktadır.

1 hafta önce

Dijital Baskı Operatörü (Tekstil)

Hayat Fabric Pazarlama San ve Tic Ltd Şti - Güroymak

Firmamız bünyesinde bulunan dijital transfer makineleri ile desen baskı yapılmış toptan kumaş satışı yapmaktadır.

9 ay önce

Tanıtım Elemanı

Anka Tanıtım - Güroymak

Şirketimiz bünyesinde görevlendirilmek üzere Tanıtım Elemanı aranmaktadır.Şirketimiz bünyesinde çalıştığınız her 10 güne karşılık 850 TL + yemek + servis ile çalışacak,Çalışma saatleri.10:30-19:00 arasındadır.Çalışma günlerini kendiniz seçebilirsiniz İsteyene günlük ödeme yapılabilir.

15 saat önce

İletişim Tasarımı Uzmanı

Capital İletişim San Tic Ltd Şti - Güroymak

Kendine satış konusunda inanan ikna yeteneği yüksek takım çalışmasına uygun saha satışında tecrübeli yada tecrübesiz iş arkadaşları arıyoruz

6 ay önce

Kat Görevlisi - Temizlik

SS Hotel - Güroymak

Sahil kenarında butik otelde Kat Görevlisi aranmaktadır.

6 ay önce

Muhasebe Personeli

Satış Diyarı - Güroymak

Elektronik, lüks hırdavat ve oyuncak toptancılığı ve e-ticaret satışı olan firmamıza muhasebe ve bilgisayar bilgisi olan çalışma arkadaşı aranmaktadır.

8 ay önce

Üretim Planlama Sorumlusu

Bahçeden İste Tarım Gıda Ltd Şti - Güroymak

Şirketimiz muhtelif meyvelerin paketlenerek zincir marketlere satışını yapmaktadır. İstanbul merkezli bir firmayız. Aydın ve Gaziantep illerinde dönemsel yürüttüğümüz proje faaliyetlerinde ön hazırlık amaçlı çalışan işçilerin takip sorumluluğunu alabilecek kadın personel aramaktayız.

1 yıl önce

Endüstri Mühendisi

Mymassa Mobilya - Güroymak

Firmamız masa ve sandalye üzerine faaliyet göstermektedir. İstihdam edilmek üzere Endüstri Mühendisi aramaktayız.

5 ay önce

Müşteri Temsilcisi

Nrt Teknik Makina San Tic Ltd Şti - Güroymak

Makine sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Müşteri Temsilcisi aramaktayız.İş Tanımı:Türk ve yabancı müşterilerimizle yazılı ya da sözlü iletişime geçebilecek ve uzaktan destek verebilecek,Plan dahilinde sosyal medya üzerinden yazılı ya da canlı yayınla makine tanıtımı yapabilecek,Her yıl düzenlenen yurtiçi ve yurtdışı fuarlarımızda etkin rol üstlenebilecek.Makinelerin yazılımları ve kullanımlarının eğitimi verilecektir.

1 yıl önce

Garson

Maltepe gıda - Güroymak

iyi aksamlar admin . 18 ve 30 yaş arası en az lise mezunu , daha önce kantin,garson, yemekhane veya market deneyimi olan. işine saygı duyan. çocukları seven. bayan elaman alınacaktır . Adres , fakülte içi erciyes ilköğretim okulu.

1 yıl önce

Satış Danışmanı

Çim Tohumculuk Ziraat San ve Tic Ltd Şti - Güroymak

Mevcut bulunan ve potansiyel müşterilerle iletişim satış yapmak üzere Satış Danışmanı aramaktayız.

7 ay önce

Vasıflı Vasıfsız Eleman

Yk Organizasyon ve Çadır Hizm San Tic Ltd Şti - Güroymak

Organizasyon şirketimizde çalışacak Vasıflı Vasıfsız Eleman aramaktayız.

1 yıl önce

Reklam ve Tanıtım Asistanı

Stiloop - Güroymak

Antalya Genel Müdürlük ofisinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde Reklam ve Tanıtım Asistanı arayışımız bulunmaktadır.Markanın üretmiş olduğu ürünler hakkında çekilecek olan kısa videolarda ürün hakkında bilgilendirme yapacak,Markanın tanıtım yüzü olarak ürün tanıtımındaki fotoğraflarda, kataloglarda prezentable bir duruş ile prestiji sağlayacak,Bilgi işlem departmanında kendisine verilen görevlerden sorumlu olacak ve zamanında yapacak,Asıl işi video içerik üreticisi olacağı için sosyal medyayı aktif kullanacak,Her hangi bir görevde çözüm için alternatif yollar üretecek.

1 yıl önce

Aşçıbaşı

Borani Cafe Lunch - Güroymak

Borani Cafe Lunch mutfağında çalışacak tecrübeli Aşçıbaşı aranmaktadır.

1 yıl önce

Bitlis Geneli Sektörler