Güneysu İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Güneysu İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

ÖN MUHASEBE ELEMANI

ERK DİZAYN MOBİLYA VE İÇ MİMARLIK - Güneysu

ÖN MUHASEBE ELEMANI

7 ay önce

Ofis Sekreteri

B.B Tekstil Gıda San ve Dış Tic A.Ş. - Güneysu

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ofis Sekreteri alınacaktır.Santral telefonlarına bakacak ve yönlendirecek ,Yöneticinin telefon trafiğini organize edecek,Kargo takibi yapacak ,Gelen misafirleri karşılanması ve yönlendirmesini yapabilecek.Hafta içi 08:30 - 18:45Cumartesi : 08:30-15:00

9 ay önce

Kaporta Ustası

Barbaros Oto Yedek Parça Özel Servis Tic Ltd Şti - Güneysu

Araç bakım servisimize deneyimli araç Kaporta Ustaları alınacaktır.

1 yıl önce

Portföy Yöneticisi

Alptaş Sigorta Aracılık Hiz Ltd Şti - Güneysu

2018 yılından itibaren faaliyette olan, merkezi Kayseri’ de bulunan acentemiz Portföy Yöneticisi arıyor!26 sigorta şirketiyle çalışma fırsatı bulabileceğiniz acentemizin Ankara ve İstanbul olmak üzere iki ilde bölge müdürlüğü bulunmakta ve Türkiyenin 81 ilinde büyümeyi hedeflemektedir.Sizde sigorta sektörüne ilgi duyuyor ve düşük yatırımlarla işinizi yapmak istiyorsanız sizi de ailemize bekliyoruz.

10 ay önce

Yazılım Geliştirici

Bilişim Sepeti - Güneysu

Yazılım geliştirme konusunda minimum 2 yıl tecrübeli,Web ve Mobil Projelerde, Ürün Yönetimi (Product Management), Ürün Geliştirme (Product Development) ve Ürünün Ölçeklendirilmesi konusunda tecrübeli,SaaS ve yüksek trafikli ürünler konusunda tecrübeli,Yüksek performanslı, sürdürülebilir ve tekrar kullanılabilir kodlama yeteneğine sahip,Modern Front End teknolojileri HTML5, CSS3, JavaScript, VueJs, AngularJs, ReactJs, Bootstrap konusunda tecrübeli,Modern Back End teknolojileri PHP Symfony 7, NodeJS, mongoDB, elasticsearch, WebSocket, WebRTC konusunda tecrübeli,Web servisleri SOAP, JSON, XML ve REST API’lar hakkında tecrübeli,Mobil Teknolojilerde Cross-Platform Frameworkler ile proje yürütmüş, özellikle Flutter veya en azından React Native ile çalışmış,Kod Güvenliği ve performansı hakkında bilgi sahibi ekip arkadaşı aramaktayız.

9 ay önce

Üniversal Torna Tezgahı Operatörü

Şafak Makina İmalat Sanayi-Şafak Ergen - Güneysu

İkiitelli demirciler sanayi sitesinde makine yedek parça imalatı yapan firmamıza Torna Tezgahı Operatörü alınacaktır.

1 yıl önce

Ön Muhasebe Elemanı

Tülay Tekstil İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Güneysu

Şirketimiz bünyesinde çalıştırılmak üzere özellikle Micro programını çok iyi bilen Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır. ve internet e ticaret konularına uzak olmayan ön muhasebe elemanı alınacaktır.

1 yıl önce

İlaç Tanıtım-Satış Mümessili (Reprezantı)

Farmavita İlaç A.Ş. - Güneysu

KAYSERİ bölgemizde yetiştirilmek üzere İlaç Mümessili aranmaktadır.

1 yıl önce

Muhasebe Elemanı

Livart Duvar Kağıtları Ambalaj San ve Tic A.Ş. - Güneysu

Firmamız bünyesinde çalışacak ön muhasebe işleri ile ilgilenecek çalışma arkadaşı aramaktayız.

9 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Remax Guide - Güneysu

Firmamızda görevlendirilmek üzere Gayrimenkul Danışmanı aramaktayız.Gelirinizden memnun değil misiniz? Adil olmayan terfiler ve ücretlerden bunaldınız mı? Yahut 2020 yılında pandeminin de etkisiyle hayal kırıklığı yaşayan ve dahası sermaye kaybına uğrayan farklı sektörlerdeki işletme sahiplerinden biri misiniz? O halde Gayrimenkul sektörüyle ve RE/MAX ile tanışın...Bugünün ve geleceğin mesleği Gayrimenkul Danışmanlığına sektörün Dünyada ve Türkiye’de 1 numarası RE/MAX markası ile Guide ofisinde adımınızı atın.Gayrimenkul Danışmanlığı nedir ? Ne değildir ?Gayrimenkul Danışmanlığı maaşlı bir iş olmayıp, gelir paylaşımı esasına dayalı, kendi performansınızla orantılı yüksek gelir elde edebileceğiniz bir meslektir. Bu nedenle sabit maaş beklentisi olan, düzenli maaş geliri olmadan hayatlarını ikame etmekte sorunlar yaşayabilecek adaylar için uygun bir meslek değildir. RE/MAX Guide Ofisinde Gayrimenkul Danışmanı olmak size neler sunar ?Tüm Dünyada olduğu gibi Türkiye‘de de en fazla Gayrimenkul satan ve pazarın lideri olmasının yanı sıra marka bilinirliği açısından da sektörde açık ara 1. Sırada yer alan bir markayla yola çıkmanın ayrıcalığı, avantajları ve gücü. Başlangıçtan itibaren Danışmanlarının performans ve verimlerini çok hızlı biçimde gelişmesine; böylelikle (öncesinde sektörel bir deyimi olmasa bile) ilk işlem sürelerinin de kısalmasına yardımcı olan REMAX ‘in genel ve Ofis içi Eğitimleri. Periyodik eğitimlerle iş kabiliyetini geliştirme,Ulusal ve uluslararası kongreler vasıtasıyla sektörün en başarılı ve önde gelen isimlerinden know-how ile bilgi desteği ve yetkinliği geliştirme.Gayrimenkul danışmanlığında ofis içi, ulusal ve uluslararası network kapsamında çağdaş ve ileri düzey teknolojik ortam,Uluslararası pazarda olma fırsatı,Motivasyon ve ödüllendirme, Takım ruhu ve yardımlaşma,Pazarlama ve Teknoloji desteği,·Saygınlık ve profesyonellik,Yüksek motivasyon sağlayan huzurlu, prestijli ofis ortamı. Dünyada 100 ülkede 7900 ofis ve yaklaşık 125.000 danışmanla ortak çalışma imkanı,Danışmanlık mesleğinde RE/MAX markası ile birlikte kendi isminizi de sektörde bilinen bir marka haline getirme imkanı,Marka çatısı altında, ülkemizin pek çok noktasındaki REMAX ofisleri ve buralarda faaliyet gösteren 4000 ’i aşkın GD ile, kurumsal bir sistem içinde (Refferal) işbirliği kanalıyla kilometrelerce uzak bir bölgedeki mülkün aracılık hizmeti gelirinin / belirlenen kurallar içinde / paydaşı olabilmek.

2 ay önce

CNC Plazma Kesim Operatörü

Orpak Mobilya İnşaat San ve Tic A.Ş. - Güneysu

Orpak Mobilya fabrikamız için; mobilya sektöründe Homag grubuna ait BHX-500 CNC Delik makinesi, Biesse grubuna ait Tekno delik makinesi kullanabilen operatörler alınacaktır.

9 ay önce

Medikal Mümessili

Has Medikal - Güneysu

Medikal Mümessili arıyoruz.

7 ay önce

Satınalma Sorumlusu

K-Konak-1 İnşaat Turizm San Tic Ltd Şti - Güneysu

Alanya merkezde bulunan inşaat firması ofisimize alanında tecrübeli ve bilgi sahibi Satınlama Uzmanı aranmaktadır.

1 yıl önce

Asistan

Smmm Faruk Çetin - Güneysu

Mali Müşavirlik Ofisine Stajyer/Asistan/Yetiştirilmek üzere personel alınacaktır. Haftanın 3 veya 4 günü gelinecek. İşi Adan Zye öğrenecek.

10 ay önce

Tekstil İşçisi

Keskinkardeşler Tekstil - Güneysu

Kot ütü paket bölümünde çalışacak kalite kontrol ve temizlemeci Tekstil İşçisi ihtiyacımız bulunmaktadır.

3 ay önce

Sekreter

Birem Emlak Temizlik ve İnşaat Malz Tic Ltd Şti - Güneysu

Bir Emlak Esat Tunalıhilmi Temsilciliğimize Sekreter alınacaktırDetaylı bilgi iş yerimizde verilecek İş yerimiz Ankara Ticaret Odasına kayıtlıdır.25 yıldır faaliyetine devam etmektedir.

11 ay önce

Matematik Öğretmeni

Çiğli Limit Özel Öğretim Kursu - Güneysu

Özel eğitim kursumuzda kadrolu olarak görevlendirmek üzere TYT AYT ve lise matematik, geometri tecrübesi olan Matematik Öğretmeni arıyoruz.

1 yıl önce

Tornacı (Torna Tezgahı İşçisi)

Mgn Mekanik Redüktör Dişli İmalat San Tic Ltd Şti - Güneysu

Redüktör ve dişli imalat ve ihracatı yapan firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere Tornacı aranmaktadır.

1 ay önce

İnşaat Mühendisi

Tıkıroğlu Hazır Beton San ve Tic Ltd Şti - Güneysu

İnşaat Mühendisi takım arkadaşı ihtiyacımız vardır.

5 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Yeşilyurt Yay İmalatı - Güneysu

Kocaeli Gebzede bulunan firmamızda görevlendirilmek üzere Pazarlama Uzmanı alınacaktır.İş Tanımı:Ticari pazarlama raporlarının oluşturulması yorumlanması ve aksiyon planlarının çıkarılması,Bayi, müşteri, tüketici teşvik programlarının kurgulanması, takibi ve raporlanması,Saha ziyaretleri ile sektör, rekabet gündeminin takip edilip, bu doğrultuda ihtiyaçlara yönelik satış destek projelerinin hayata geçirilmesi.

1 yıl önce

Rize Geneli Sektörler