Gündoğmuş İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Gündoğmuş İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Grafik Tasarımcısı

Woy Teknoloji Ltd Şti - Gündoğmuş

WOY ( Web Organizasyon Yönetimi ) ekibimize dahil olmak üzere ;Video düzenleme, Reklam görselleri oluşturma, Banner slider ve sosyal medya içerikleri oluşturmada hızlı çözüm üretebilecek takım arkadaşları arıyoruz.

1 yıl önce

Ofis Elemanı

Kent Araştırma ve Danışmanlık Hiz Ltd Şti - Gündoğmuş

Veri Girişi ekip arkadaşları arıyoruz.

9 ay önce

Makastar

Ön Yıldız Çamaşırları Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Gündoğmuş

Güneşli metro marketin orada bulunan firmamıza Kesimhanede çalışacak Makastar ve makastar yardımcıları aranmaktadır.

5 ay önce

İhracat Sorumlusu

Demir Kağıt ve Ambalaj Ürünleri San Tic Ltd Şti - Gündoğmuş

İthalat ve ihracat işlemleri için gerekli olan evrakların hazırlanması , süreçlerin takip edilmesi

1 yıl önce

Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı

X-Personal Management Dan Hiz İç ve Dış Tic A.Ş. - Gündoğmuş

Sağlık Alanında Almanyada İş İmkanıX-PM Almanya’nın Türkiye’deki tek işveren firması olarak, sizlere süresiz iş sözleşmesi ile Almanya’nın kapılarını açıyor.X-PM Almanyada İtalya, Polonya, Hırvatistan, Türkiye gibi ülkelerde personel sağlamak için hizmet veren bir firmadır.Almanya’nın en güzel şehirlerinde çalışma imkanı, yüksek yaşam standartları ve konaklama imkanı sağlıyoruz.B2 Dil seviyesinde Almanca bilen kişiler için Almanya da çalışmak üzere tecrübeli ve tecrübesiz Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı aranmaktadır.Konum:Kuzey Ren-Vestfalya (Nordrhein-Westfalen) Eyaletiİş veren Firma olarak sizlerden hiçbir ücret talep edilmemektedir.İş ilanımız İş-Kur Tarafından onaylıdır.

1 yıl önce

Otomasyon Sistemleri Teknisyeni

Özbay Pano Otomasyon - Gündoğmuş

Otomasyon Teknisyeni / Teknikeri çalışma arkadaşları aramaktayız.

9 ay önce

Cafe Servis Personeli

Bubble Es -Waffle Cafe - Gündoğmuş

Sevimli butik ve eşi benzeri olmayan bir waffle cafede kendi işiniz gibi insanlara güler yüzle hizmet etmek ister misiniz?Eğer çalıştığınız yeri kendi eviniz gibi benimsiyorsanız ve insanları mutlu etmeyi seviyorsanız, hele bir de eşsiz Bubble Wafflelar, leziz kekler ve kurabiyeler ile nefis kahve servisi ilginizi çekiyorsa üzerine birde mutfağa el beceriniz var ise tam da olmanız gereken yerdesiniz..Çalışma Saatleri: 10:30- 20:30Not: Sadece fotoğraflı ve online basvurular kabul edilecektir.

1 yıl önce

Satış Danışmanı

İlkadım Danışmanlık Yayıncılık Hiz San Tic Ltd Şti - Gündoğmuş

Pazarlama ve satışı işi mesleği ve kariyeri olarak gören ya da bu alanda ciddiyetle kendini göstermek isteyen ekip arkadaşları alınacaktır. Özellikle dijital pazarlama ve reklam alanında daha önce faaliyet göstermiş arkadaşlar tercih sebebidir.

1 yıl önce

Tezgahtar

Chef Döner - Gündoğmuş

Self Servis Restorana öğlen saatinde müşteri siparişleri takibini yapacak ve mesai saatleri içerisinde temizliğe destek olacak Tezgahtar alınacaktır.

1 yıl önce

Hukuk Bürosu Personeli

Avukat İlhan Özgür İnce - Gündoğmuş

Deneyimli katip/asistan çalışma arkadaşı ilanımız için iş tanımı:Büro temizliği, çay-kahve servisinin yapılmasıMisafirlerin karşılanmasıOfis içi evrak ve dosya takibini sağlanmasıBorçlulara telefondan ulaşımİcra takip ve taleplerin hazırlanması ile adliyede sonuçlandırılmasıHaciz ve ofis dışı işlerin çözümlenmesi işlerinde çalışmak üzereadliye işleri konusunda muhakkak tecrübeli ofis işlerinde hevesli çalışma arkadaşı aramaktayız.Not : Ofisimizde 2 avukat bir stajyer çalışmaktadır. İlanda aradığımız çalışma arkadaşımız ağırlıklı büroda çalışılacaktır. Şehir dışı hacizlerimiz fazla değildir, icra dosyalarının yüzde onunu geçmemektedir. İcra dosyaları fazla değildir: rutin işlemler, taahhütlülere ödeme günü hatırlatılması ve diğer icra borçluları ile iletişim işi vardır. Yılların tecrübeli çalışanları için huzur yeri, yeni yeni işleri öğrenenler için ofisimiz akademi yeridir. İlanda belirtilen niteliklere sahip olmayanların iletişime geçmemeleri için işbu bilgilendirilmenin yapılması zorunlu olmuştur.

2 hafta önce

Anaokulu Öğretmeni

Düet Anaokulu - Gündoğmuş

Etimesgut Bağlıcadaki anaokulumuz için Anaokulu Öğretmeni (Usta Öğretici & Grup Sorumlusu) öğretmen arıyoruz.

9 ay önce

İnşaat Teknikeri

Masis Yapı Mimarlık Ltd Şti - Gündoğmuş

- İnşaatın yapılabilmesi için ofiste, şantiyede ve sahada gereken planlama ve organizasyonun yapılması,- Projelendirilmelerinin yapılması- Yapılacak işlerin, keşfini yapabilecek, metraj çıkartabilecek, hak edişleri yapabilecek saha deneyimi olan İnşaat Teknikeri aranıyor.

1 yıl önce

Lojistik Operasyon Elemanı

Doğan Eren Nakliye Gıda Tek İth İhr ve Tic Ltd Şti - Gündoğmuş

İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe Yenidoğanda uluslararası lojistik firmamıza personeller alınacaktır.

1 yıl önce

Uluslararası Satış Elemanı

Turkish Medical Centers Sağlık Hiz Tic Ltd Şti - Gündoğmuş

Sağlık sektöründe çalışacak, Uluslararası Satış Elemanı alınacaktır.

1 yıl önce

Ofis Elemanı

Kuzey Ege Reklam Oto Mak San ve Tic Ltd Şti - Gündoğmuş

Reklam işlerinde çalışacak şirket elemanı alınacaktır.

1 yıl önce

Kesimhane İşçisi

Egeinoks Paslanmaz Çelik İç ve Dış Tic Ltd Şti - Gündoğmuş

Paslanmaz geri dönüşüm firmamızda çalışmak üzere Kesimhane İşçisi aranmaktadır.Hurda dan gelen malzeme, depo - sac gibi materyalleri istenilen ebatlara göre kesim yapabilecek

2 hafta önce

Tercüman (İngilizce)

All Printery Grafik Baskı ve Reklam San Tic Ltd Şti - Gündoğmuş

Firmamızda Tercüman olarak çalışacak takım arkadaşı arıyoruz.

9 ay önce

Muhasebe ve Finans Yönetimi Uzmanı/Yöneticisi

Aktaç Gıda ve Et Ürünleri - Gündoğmuş

Personel Özlük İşlerinden, Personel işlemleri konusunda; işe giriş çıkış, bordro düzenleme, SGK uygulamaları ve bildirgelerinin düzenlenerek internet üzerinden verilmesinden sorumlu olacak Muhasebe ve Finans Yönetimi Uzmanı alınacaktır.Tüm ön muhasebe ve genel muhasebe süreçlerine hakim,E-fatura, e-arşiv fatura süreçlerini ve takibini bilen,Kdv, Muhtasar, BA-BS formu, geçici vergi, Kurumlar vergisi, SGK işlemlerini yapabilecek,Dönemsel, dönem sonu işlemlerini, KDV iade işlemlerini bilen,Bankalar, cari hesaplar konusunda tecrübeli,Borç - Alacak takibi yapabilecek,Muhasebe faaliyetlerini planlamak, gerekli kayıtların ilgili mevzuata ve şirket prosedürlerine uygun olarak oluşturulmasını sağlayacak,Yönetim Raporlama analizlerini, Kar/Zarar bilanço analizlerini ve raporlamalarını yapabilecek,İşletme defteri, bilanço defteri kayıtlarının yapılmasından sorumlu,Ofise ait dış işlemlerin (şirket kuruluşu, oda kayıtları, SSK açılışları vb.) organize edilmesinden sorumlu,Fatura kesilmesinden sorumlu,Resmi evrakların dosyalamasını yapabilecek,Personel Özlük İşlerinden, Personel işlemleri konusunda; işe giriş çıkış, bordro düzenleme, SGK uygulamaları ve bildirgelerinin düzenlenerek internet üzerinden verilmesinden sorumlu olacak.

3 ay önce

Garson (Servis Elemanı)

En Ala Cafe Bıstro - Gündoğmuş

Garson arayışımız bulunmaktadır.

1 yıl önce

Ofis Personeli

Trend Petrol Turizm Dış Tic Ltd Şti - Gündoğmuş

Lokasyonu İstanbul-Bakırköyde bulunan 3-4 sektörde faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere Ofis Personeli aramaktayız.*** Fotoğraflı cvler dikkate alınacaktır.

1 yıl önce

Gündoğmuş İşkur İş ilanları

Gündoğmuş iş ilanları alanında işsizler için hazırlanmış olan ya da daha fazla kazanç sağlayabilecek hayalinde ki iş olanağını ele geçirmek isteyenler için Terzi iş ilanları bu kategori içerisin de birçok alternatifler bulunmaktadır. Dikiş nakış İş ilanları manasında da büyük bir iş bulma şansı vererek sizlere özel olan bütün vakitlerin en kolay iş edinme sistemi olan bu internet site üzerinden artık daha çok iş edinerek size iş bulma kaynaklarında her türlü meslek çeşitliliği ile destek ve kazanımlar verilebilir. Fabrika iş duyuruları dâhilinde bu sistemi kullanarak siz de toplu halde iş fırsatlarından alakalı meslek alanında uzman ve kalifiyeli elman ve ara personelleri iş sahibi ediyoruz.
Gündoğmuş Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Akyar, Balkaya, Bedan, Çaltı, Çamlıalan, Çayırözü, Çiçekoluk, Eskibağ, Fatih, Güneycik, Güneyyaka, Kalecik, Karabul, Karadere, Karaisa, Karaköy, Kayabükü, Kozağacı, Köprülü, Narağacı, Ortakonuş, Ortaköy, Özügür, Pembelik, Rasih Kaplan, Senir, Serinyaka, Umutlu, Yeniköy
Gündoğmuş İşkur İletişim Adresi
Gürsu Mah. 337 Sok. No:44, 7630, ANTALYA
Gündoğmuş İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0242) 229 40 34 , Fax:(0242) 229 40 27 , E-mail:antalya@iskur.gov.tr

Antalya Geneli Sektörler