Gümüşhane İş İlanları, Gümüşhane'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Gümüşhane İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Tekstil İşçisi

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Gümüşhane

Tekstil İşçisi aranmaktadır.Firmamızda; Triko kazak üretimi yapan atölyesinde çalışmak üzere Tekstil İşçisi çalışma arkadaşları alınacaktır. ***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

3 hafta önce

Satış Elemanı

Hitay Elektrik Elektronik San ve Tic Ltd Şti - Gümüşhane

Firmamıza; Elektrik Elektronik Otomasyon malzemeleri satış bölümünde çalışmak üzere Satış Elemanı aranmaktadır.

2 hafta önce

Ingilizce Öğretmeni

Bursa Yediiklim Eğitim Kurumları - Gümüşhane

2018-2019 eğitim öğretim yılında Türkiye'nin seçkin eğitim kurumlarından Yediiklim Eğitim Kurumlarının güçlü yapısına katılacak; tam donanımlı bireyler yetiştirecek; gelecek nesillere ışık tutacak; idealist; yenilikçi; üretken; eğitime gönül vermiş; ders saatini tamamlamak değil, “öğretmek” için çabalayan; çocuklarımızın her saniyesinin önemini kavramış “gerçek” öğretmenlerin başvurularını bekliyoruz.TERCİHEN BURSA'DA İKAMET EDEN.

1 ay önce

Çay Ve Temizlik Elemanı

Yükseliş Toplu Konut Ltd Şti - Gümüşhane

Ofis İçerisinde Temizlik , Çay Servisi , Yemek yapabilecek diksyonu düzgün , dış görünüşüne önem veren ofis çalışanı aramaktayız.

1 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Sir Glass Pvc Alm. Doğ. Inş. San. Tic. Ltd. Şt - Gümüşhane

Bursa Nilüfer Küçük Sanayi sitesinde Pvc üretimi yapan firmamızda UZUN VADELİ çalışmayı planlayan,MUHASEBE ALANINDA DENEYİMLİ BAYAN ekip arkadaşları aranıyor. Aranan özellikler ; *Zirve ve ofis programlarını bilen * Aktif bilgisayar kullanabilen * Güler yüzlü - diksiyonu düzgün * Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek * Çalışma saatlerine uyabilecek * Verilen görevleri eksiksiz yerine getirebilecek Çalışma saatleri : * Hafta içi : 08:30 - 18:00 * Cumartesi : 08:30 - 15:00

2 ay önce

İşyeri Hekimi

Yönetim Akademesi Eğitim Danışmanlık San Ltd Şti - Gümüşhane

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından onaylı ve aktif İşyeri Hekimi sertifikasına sahip, İşyeri Hekimi alınacaktır. İşyeri Hekimi ve Diğer Sağlık Personelinin Görev, Yetki, Sorumluluk ve Eğitimleri Hakkında Yönetmelikin gerektirdiği tüm görevleri hizmet verilen kurumlarda eksiksiz yerine getirmek.• Çalışanların işe giriş ve periyodik muayenelerinin yapılması, raporlanması ve istatistiklerinin tutulması,• Yıllık çalışma planı hazırlanması, verilecek eğitimlerin hazırlanması,• İşyerlerindeki genel ve özel sağlık kurallarının sürekli gözlem altında tutulması,• Yasal zorunlulukların yerine getirilmesi,• Özel politika gerektiren toplulukarı ve meslek hastalıklarını teşhis ve takip etmek,

1 hafta önce

Satış Elemanı

Bodysystem Spor Hizmetleri San ve Tic Ltd Şti - Gümüşhane

Tecrübeli - Tecrübesiz Satış Elemanı aranmaktadır.

2 ay önce

Satış Temsilcisi

Denge Kimya ve Tekstil San Tic A.Ş. - Gümüşhane

Satış Temsilcisi aranmaktadır.Sahada aktif satış yaparak mevcut müşteri portföyünü koruyup geliştirmek ve portföye yeni müşteriler eklemek, istenilen bilgi girişleri ve raporlamaları yaparak, belirlenmiş kurallar çerçevesinde Satış ve Pazarlama stratejilerini izlemek sureti ile bölümün genel hedeflerine ulaşmasına katkıda bulunmak. Not: Doğu (Kahramanmaraş), Ege(Denizli, İzmir), Trakya (Çorlu) ve Bursa Bölgesi için alımlar yapılacaktır.

2 hafta önce

Müdür

Rdy Otomotiv San. Tic. Ltd. Şti - Gümüşhane

15 yılı aşkın süredir otomobil ve ticari taşıtlara özel, orjinal koltuk ölçülerine bire bir uygun koltuk kılıfları üretmekteyiz. Sektörde edindiğimiz önemli bilgi, birikim ve tecrübemizle beraber perakende mağazamızla hizmet vermekteyiz. Perakende mağazamızda istihdam edilmek üzere Yönetici pozisyonunda takım arkadaşı aramaktayız. GENEL NİTELİKLER Tercihen İşletme-Muhasebe mezunu Mağazacılık sektöründe en az 3 yıl benzer pozisyonlarda en az 1 yıl deneyimli Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Planlama, raporlama ve organizasyon becerisine sahip Ekip çalışmasına yatkın İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek Pozitif, güler yüzlü, kendine özen gösteren, enerjik Müşteri memnuniyeti yaklaşımını benimsemiş İŞİN TANIMI Ürün ve stok takiplerinin yapılması Zamanında ve doğru raporlamaların iletilmesi Çalışanlarına gerekli eğitim organizasyonlarının sağlanması Beraber çalıştığı ekibi bilgilendirilmesi, yönlendirilmesi, geliştirilmesi ve motivasyonlarınının sağlanması Mağazasının ve bireysel hedeflerinin ay ve dönem bazında yakalanmasına yönelik çalışmaların yapılması Müşteri şikayet / öneri sisteminin yönetilmesi Ekibinin performansını arttırmaya yönelik faaliyetlerin yürütülmesi Mağazada satılacak ürünlerin seçiminin yapılması Mağazasının tüm ihtiyaç ve kaynaklarını yönetilmesi Firmamızın genel muhasebe ile alakalı gerekli yönlendirme ve takibinin, personel ve özlük işlemlerinin yapılması.

2 ay önce

Müşteri İlişkileri Sorumlusu

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Gümüşhane

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz firmamız için; Müşterilerden gelecek ödemelerin takibi ve ilgili yöneticilere raporlamasını yapabilecek, müşterilerle ilişkileri yöneterek sürekli müşteri memnuniyetini sürdürebilecek Bayan Müşteri İlişkileri Sorumlusu aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

3 hafta önce

Tesisat Ustası

Işık Mühendislik - Gümüşhane

FİRMAMIZ MEKANİK ,YANGIN ,DOĞALGAZ,FERDİ VE MERKEZİ ISITMA SİSTEMLERİ KURMAKTADIRİ.TAKIM ARKADAŞLARI ARANIYOR. MAAŞ+SİGORTA+YEMEK

2 ay önce

Modelist

Yükseliş Ajans - Gümüşhane

GELİŞMEKTE OLAN FİRMAMIZA ; TEKSTİL PİYASASINDA DENEYİMLİ, GERBER PROGRAMLARINI İYİ DERECEDE KULLANABİLEN , TAKIM ÇALIŞMASINA UYUMLU PERSONEL ARANMAKTADIR. -MAAŞ DOLGUNDUR. *TÜM DETAYLAR ÖN GÖRÜŞMEDE KONUŞULACAKTIR...

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Gb Demir Çelik İnşaat Enerji San Tic A.Ş. - Gümüşhane

İnşaat ve enerji sektörlerinde faaliyet gösteren firmamızın Ön Muhasebe Elemanı işlemlerini yapacak çalışma arkadaşı arıyoruz.

2 ay önce

Forklift Operatörü

Kromasis Kataforez Kap. Sis. Otoyan Sanayi - Gümüşhane

2 VARDİYA ÇALIŞACAK 07:00 - 15:00 & 15:00 - 23:00 FORKLİFT OPERATÖRÜNE İHTİYACIMIZ VARDIR.

2 ay önce

Dijital Pazarlama Yöneticisi

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Gümüşhane

Dijital Pazarlama Yöneticisi aranmaktadır.Pazarlama konusunda kendine güvenen, Dijital Platformda aktif rol oynayan Dijital Pazarlama Uzmanı aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 ay önce

Müşteri Temsilcisi

Ziya Basın Dayanıklı Tük. Mal. Tic. Aş - Gümüşhane

İHLAS PAZARLAMA-MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İhlas Grubu, yaklaşık yarım asırlık köklü geçmişiyle inşaat ve devremülk işletmeciliğinden medya ve iletişime; üretim, pazarlama ve ticaretten eğitim ve sağlığa kadar uzanan geniş bir faaliyet alanında hizmet vermektedir. Aranan Nitelikler • Ekip çalışmasına yatkın, çözüm odaklı, • Hızlı karar verebilen ve disiplinli, • Motivasyonu ve enerjisi yüksek, • Diksiyonu düzgün, • İş takibinde başarılı, • Etkin iletişim kurma becerisine sahip, • İkna kabiliyeti yüksek bay/bayan adayların başvurularını bekliyoruz

2 ay önce

Paketleme Elemanı

Euromıs Pazarlama Tic. Ltd. Şti. - Gümüşhane

İNTERNET ÜZERİNDEN (POLYESTER VE HOBİ ÜRÜNLERİ) GELEN SİPARİŞLERİN ALINMASI PAKETLENMESİ VE KARGO TAKİBİNİ YAPACAK SORUMLULUK ÜSTLENEBİLECEK BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞI ARANMAKTADIR. İŞ YERİ AVCILAR - AMBARLI DADIR YOL PROBLEMİ OLMAYAN ARKADAŞLARIN MÜRACAATI GEREKMEKTEDİR. YEMEK YOL SSK MEVCUTTUR

2 ay önce

Kesimhane Sorumlusu

Keskin Giyim San ve Tic Ltd Şti - Gümüşhane

Kesimhane Sorumlusu aranmaktadır.

3 hafta önce

Terzi

Elif Şimşek Tekstil - Gümüşhane

Moda tasarımcısıyım, Showroomum Beşiktaş Valideçeşmededir. Kendi koleksiyonumu hazırlıyor ve kişiye özel çalışıyorum. Çalışma ortamımıza ve tarzımıza uyum sağlayabilecek Terzi aranmaktadır.*Profesyonel anlamada ağırlıklı olarak kadın giyim üzerine çalışabilecek terzi arıyorum. Kadın adaylar öncelikli tercihimdir. Günlük giyim yanısıra abiye de dikebilen ve kalıpdan da anlayan adaylar yine öncelikli tercihim olur.

1 ay önce

Muhasebe Elemanı

Şimşek Tekstil Ürünleri Dış. Tic. Ltd. Şti. - Gümüşhane

Esenyurt Akçaburgaz mahallesinde bulunan Çorap üretim fabrikamıza personel aranmaktadır. Aşağıdaki kriterler şirketimiz için önemlidir: -En az 3-5 yıl deneyimi olan, -İhracat konusunda deneyimli ve gerekli raporları hazırlayabilen, -Tek düzen muhasebe sistemine hakim, -E-fatura, hesap mutabakatı, berat göndermede deneyimli, Bayan arkadaşları bekliyoruz.

1 ay önce

Gümüşhane İşkur İş İlanları

Gümüşhane, inşaat, yapı, mermer, gıda, tekstil, metal sanayi, mühendislik ve tarım sektörlerinin daima canlı olduğu kentlerdendir. Gümüşhane iş ilanları arasında bu sektörde faaliyette bulunan firmaların yayınladıkları ilanları görebilir, bu ilanlara başvurarak kısa süre içerisinde netice alabilirsiniz. Yıllardır bıkmadan usanmadan iş arayanlar, Gümüşhane iş ilanları sayfamızda yer alan ilanlar ile aradıkları işe kolayca erişebiliyorlar.
Gümüşhane Açık İş İlanları
Gümüş Yapı, Duranoğulları Orman Ürünleri, Gümüş Madencilik, Eminler Mermer, Büyükbayraktar Gıda, Cihan Doğrama, Yıldız Pestil, Gümüş Tavukçuluk ve Çoruh Gaz A.Ş, en fazla ilan yayınlayan Gümüşhane firmaları arasında yer almakta. Gümüşhane iş ilanları sayfamızda sadece bu firmaların değil, diğer büyük firmaların ilanlarını da görebilirsiniz.

Gümüşhane Geneli Sektörler