Gümüşhane İş İlanları, Gümüşhane'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Gümüşhane İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Sekreter

Yiğitbaş Demirli İnşaat San ve Tic. A.Ş. - Gümüşhane

Misafir karşılama, genel büro işleri, ön muhasebe işleri için Sekreter çalışma arkadaşları arıyoruz.

2 hafta önce

Müşteri Hizmetleri Görevlisi/Asistanı

WeCall Center - Gümüşhane

Çağrı Merkezi bünyesinde Yurtdışı bağlantılı projelerimizde çalıştırılmak üzere Müşteri Hizmetleri Görevlisi aramaktayız.

1 hafta önce

Grafiker

Welldermo Sağlık Güzellik ve Spor San Tic Ltd Şti - Gümüşhane

Dünyaca ünlü Dermokozmetik ve Genel Yaşam Destek Ürünleri Markalarının satışının yapıldığı welldermo.com’da çalışmak üzere Grafiker aranmaktadır.

3 hafta önce

Şoför

İstanbul Aktif İnsan Gelişim Akademisi Eğitim Hiz San ve Tic Ltd Şti - Gümüşhane

Çorludaki şubemiz için güvenilir işini sahiplenen, ekip ile uyum içinde çalışabilecek, Erkek Şoför adayları arıyoruz.

1 ay önce

Çiçek Tasarım Uzmanı

Fox Romance Organizasyon Çiçekçilik San ve Tic Ltd Şti - Gümüşhane

Firmamız bünyesinde çalışmak üzere Çiçek Tasarım Ustası aranmaktadır.

2 ay önce

Sınıf Öğretmeni

Dkd Koçluk Merkezi - Gümüşhane

Çocuklarımızın yaşına uygun gelişimi ve davranışların kazandırılmasında bizimle beraber çalışacak, çocukları seven ve iyi iletişim kurabilen Sınıf Öğretmeni tercih sebebimizdir.

2 ay önce

Temizlik Görevlisi

Nurpak Temizlik - Gümüşhane

Şanlıurfadaki alışveriş merkezlerinin yakınlarında ikamet eden Temizlik Personelleri aranmaktadır.Çalışma süresi kısa olduğundan ücret aylık 500 TLdir. Bu durumu bilerek başvuru yapınız.

2 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (Almanca)

Juvenis Telekomünikasyon A.Ş. - Gümüşhane

Juvenis Telekom olarak; Almanyadaki hazır müşteri portföyünü arayarak ürün satışını gerçekleştirebilecek, Almanca bilen Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi arıyoruz.

4 gün önce

Paketleme Elemanı

Yk Tuna Yapı Kimyasalları - Gümüşhane

“Paketleme Elemanı” arıyoruz.

2 ay önce

Gıda Mühendisi

İşte Mutfak İşletim San Tic Ltd Şti - Gümüşhane

Gıda güvenliği ve kalite güvence süreçlerinin organizasyonu, denetimini yapacak Gıda Mühendisi aramaktayız.

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Refleks Halkla İlişkiler ve Danışmanlık A.Ş. - Gümüşhane

Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.İşin AçıklamasıTeklif, Sipariş, Satış TakibiFaturaCari hesap borç ve alacak takibiMüşteri crm takibiTedarikçi hesap takibiPersonel hesapları takibiMasraf gider takibiKasa TL ve döviz için ayrı ayrı takipBanka hesaplarının takibiÇek ve Senetlerin takibiŞirket ortaklarına ve yöneticilere raporlamaGenel muhasebeye ve mali müşevire verileri hazırlamaİngilizce bilen ve raporlama yapabilen

2 ay önce

Web Master

Talya Group - Gümüşhane

E-ticaret firmamızda görevlendirilmek üzere Web Master aramaktayız.

1 ay önce

Estetisyen

Özay Spa Sağlık ve Spor Tesisleri İşl Ltd Şti - Gümüşhane

Tamamı bayan personel ile sadece bayanlara hizmet veren tesisimizde Estetisyen olarak görevlendirilmek üzere bayan takım arkadaşları aranıyor. Sgk + Yemek Ücreti + Metrobüs güzergahında servis + Hafta içi 2 gün izin+Prim

3 hafta önce

Satış Pazarlama Sorumlusu

Historyhair Sağlık Turizm ve Pazarlama Ltd Şti - Gümüşhane

Ataşehirde özel bir hastane içinde bulunan saç ekimi ve estetik merkezimizin uluslararası satış pazarlama departmanı için aşağıdaki niteliklerde Uluslararası Satış Pazarlama Sorumlusu aramaktayız.

1 hafta önce

Çay Servisi ve Temizlik Görevlisi

Deva Telekomünikasyon Paz ve Tic Ltd Şti - Gümüşhane

Ofisimize Çay Servisi ve Temizlik Görevlisi arayışımız mevcuttur.Konum: Çağlayan,İstanbul

2 ay önce

Tezgahtar

Sancarlar Grup Gıda Hizmetleri A.Ş. - Gümüşhane

Eminönünde toptan ve perakende olarak hizmet verdiğimiz gıda, ambalaj firmamızda çalıştırılmak üzere Tezgahtar çalışma arkadaşlarına ihtiyacımız bulunmaktadır.

2 ay önce

Temizlik Görevlisi

Özipek Grup - Gümüşhane

Kadıköy Hasanpaşada bulunan projemiz de çalıştırılmak üzere Temizlik Görevlisi alınacaktır.Çalışma saatleri 18:00den sonradır.Ssk+600 TL maaş verilecektir.

1 ay önce

İş Güvenliği ve İş Sağlığı Saha Elemanı

Viva İş Güvenliği ve Danışmanlık San Tic Ltd Şti - Gümüşhane

Çalışma yerlerinin iş sağlığı ve güvenliği açısından uygunluğunu denetleyecek, Tehlikeli durum ve hareketleri tespit ettiğinde müdahale edecek ve durumu raporlayacak, Uygunsuzluklar ile ilgili önlem aldıracak, Yetiştirilmek üzere, En az 5 ay Tersane Tecrübeli Bay İş Güvenliği Saha Personelleri alınacaktır.

2 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Arma Gayrimenkul - Gümüşhane

Arma Gayrimenkul Ltd. Şti. firmasında çalışmak üzere Gayrimenkul Danışmanı aramaktayız.%50 oranla kendi maaşınızı kendiniz belirleme fırsatı ve kendi aracınızla çalışmak üzere, ofisiniz bizden. Kısacası deneyimli arkadaşlar aramızda görmekten mutluluk duyarız.

2 ay önce

Yönetici Asistanı

Edu Global - Gümüşhane

Yurtdışı eğitim sektöründe İstanbul, Bursa, İzmir, Gaziantep ofisleri ile yurtiçinde, Varşova(Polonya), Koblenz(Almanya) ve Prag(Çekya) ofisleri ile yurtdışında hizmet veren EduGlobal® olarak Bursa’da “Yönetici Asistanı” takım arkadaşı aramaktayız.İş Tanımı:Yöneticinin günlük iş akışını ve ajandasını takip etmek, gerekli planlamayı sağlamak, İhtiyaç duyulan araştırma, rapor, metin ve sunumlar ile ilgili gerekli dokümantasyonu hazırlamak, Telefon, mail, randevu ve toplantı trafiğini yönetmek, Dosyalama ve dokümantasyon işlemlerini yürütmek ve takip etmek, Kuruma gelen misafirleri karşılamak, Tüm birimler ile iletişim ve koordinasyonu sağlamak.

2 ay önce

Gümüşhane İşkur İş İlanları

Gümüşhane, inşaat, yapı, mermer, gıda, tekstil, metal sanayi, mühendislik ve tarım sektörlerinin daima canlı olduğu kentlerdendir. Gümüşhane iş ilanları arasında bu sektörde faaliyette bulunan firmaların yayınladıkları ilanları görebilir, bu ilanlara başvurarak kısa süre içerisinde netice alabilirsiniz. Yıllardır bıkmadan usanmadan iş arayanlar, Gümüşhane iş ilanları sayfamızda yer alan ilanlar ile aradıkları işe kolayca erişebiliyorlar.
Gümüşhane Açık İş İlanları
Gümüş Yapı, Duranoğulları Orman Ürünleri, Gümüş Madencilik, Eminler Mermer, Büyükbayraktar Gıda, Cihan Doğrama, Yıldız Pestil, Gümüş Tavukçuluk ve Çoruh Gaz A.Ş, en fazla ilan yayınlayan Gümüşhane firmaları arasında yer almakta. Gümüşhane iş ilanları sayfamızda sadece bu firmaların değil, diğer büyük firmaların ilanlarını da görebilirsiniz.

Gümüşhane Geneli Sektörler