Gümüşhane İş İlanları, Gümüşhane'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Gümüşhane İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Web Tasarımcısı

Tales Media - Gümüşhane

Ajansımız bünyesinde; Web tasarımı bölümüne ekip arkadaşı arıyoruz.

3 ay önce

Çevre Mühendisi

Serhat Atık Geri Kazanım San ve Tic A.Ş. - Gümüşhane

ÇED ve Çevre Danışmanlık Hizmeti veren firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere, en az 3 yıl deneyimli Çevre Mühendisleri alınacaktır.

2 ay önce

Satış Elemanı

Elit Gelinlik - Gümüşhane

Gelinlik firmasında çalışacak tecrübeli Kadın personel alınacaktır, Firma bünyesinde yemek çıkmaktadır

1 ay önce

Web Tasarımcısı

Extra Bilişim - Gümüşhane

Wordpress, HTML CSS,,Herhangi Bir Program İle Grafik Tasarımlar Yapabilme YeteneğiOrta seviye SEO Bilgisi, Yaşı 20 den büyük Erkek veya Kadın arkadaşlar aramaktayız. MAAŞ+ SİGORTA+YEMEK verilecektir. Çalışma Saatleri Sabah: 9.00 - 17.30

2 ay önce

Yönetici Asistanı

Tekin Yönetim İş Sağlığı ve Güv Hiz San ve Tic A.Ş. - Gümüşhane

İstanbul Tuzlada bulunan firmamıza Yönetici Asistanı alımı gerçekleştirilecektir.

3 hafta önce

Kat Görevlisi (Maid)

Ersen Otelcilik Turizm Dan Hiz ve İnş ve Tic A.Ş. - Gümüşhane

Otelimizin oda ve meydan temizliği işlerini yapacak arkadaşlar arıyoruz.Kalacak yerimiz yoktur.

2 ay önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Başar Kasap - Gümüşhane

Kasabımızın mali kayıtlarını tutabilecek, fatura/irsaliye, borç/alacak işlemleri ile ilgilenecek ve stok giriş-çıkışlarını takip edebilecek deneyimli Ön Muhasebe Elemanı çalışma arkadaşları arıyoruz.

1 ay önce

İhracat Elemanı

Estar Tekstil Nakış San ve Tic Ltd Şti - Gümüşhane

Yetiştirilmek üzere veya tecrübeli İhracat Elemanı alınacaktır.

3 ay önce

Muhasebe Elemanı

İzmer Plastik Teknolojileri San Tic Ltd Şti - Gümüşhane

Plastik geri dönüşüm sektöründe faaliyet gösteren şirketimize Muhasebe Elemanı aramaktayız.Çalışma Yeri:İzmir Ulukent Sanayi Bölgesi

2 ay önce

Sekreter

Mortrans Denizcilik ve Tic A.Ş. - Gümüşhane

Körfez/Yarımcadaki ofisimizde gemi takip, evrak düzenleme işlerinde çalıştırılmak üzere Ofis Sekreteri arayışımız mevcuttur.

4 ay önce

Ofis Elemanı

Borga Group Turizm San ve Tic Ltd Şti - Gümüşhane

Hollanda merkezli firmamız İzmir, Bodrum ve Alanyada lüks ve ekonomik araç kiralama, otomotiv ve ithalat-ihracat üzerine faaliyet göstermektedir.Ofis içi işleri, yazışmalar, telefonlara bakacak Kadın çalışma arkadaşı aramaktayız.

2 ay önce

Sevkiyat Görevlisi

Oğuzhan Uluslararası Nakliyat San Tic Ltd Şti - Gümüşhane

Lojistik firmamızda araç takibi yapacak, nakliye programı yapabilecek , fatura takibi yapabilecek Sevkiyat Görevlisi aramaktayız.

3 ay önce

Satış Pazarlama Sorumlusu

İpek Plast Ambalaj ve Plastik San Tic Ltd Şti - Gümüşhane

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Pazarlama Sorumlusu alınacaktır.

2 ay önce

Satış Elemanı

Ubitek Bilgi Teknolojileri Ltd Şti - Gümüşhane

Digital platformumuzda saha pazarlama Satış Elemanı alınacaktır.

2 ay önce

Yazılım Geliştiricisi

Any Bilişim Teknolojileri Ltd Şti - Gümüşhane

Bilişim Teknolojileri ofisimize Junior Yazılımcı aramaktayız. Aranan nitelikler kısmında belirtilen özelliklerden Wordpress ve Sosyal Medya dışındaki niteliklerin başlangıç seviyesinde olması yeterlidir. Yazılım mühendisliği ve türevi bölümlerde eğitim gören öğrenci arkadaşlarımız da başvurabilir. Adayın durumuna göre part time çalışma şekli konusunda anlaşılabilir.

3 ay önce

Fizik Tedavi Teknikeri

Pr Partners Media Group - Gümüşhane

AVM Konsepti, Profesyonel Sandalye masajıBaşta ANKARA,ISPARTA,DİYARBAKIR,GAZİANTEP olmak üzere,Türkiye geneli AVMlerde bulunan şubelerimizde, masaj alanında faaliyet gösteren PROMASAJ bünyesinde çalışacak Fizik Tedavi Teknikeri-Fizyoterapist-Masaj Uygulayıcısı alınacaktır.

3 ay önce

Yönetici Asistanı

Emin Güneş Group Gıda San ve Tic Ltd Şti - Gümüşhane

Gıda alanında faaliyet gösterdiğimiz firmamızın sorumlu olduğu yöneticisi tarafından ;Günlük, periyodik ve ihtiyaç bazlı gerekli raporları hazırlamak,Tüm ajanda takibini yaparak görüşme, toplantı ve seyahatlerinin organize edilmesini sağlayarak ilgili işlemleri yürütmek,Şirket dışı ve şirket içi birimler ile tüm ilişkilerini koordine etmek, planlamak ve takip etmek,Telefon trafiğinin aksamadan yürütülmesini sağlamak,Günlük yazışma ve evrak trafiğini yönetmek üzere Yönetici Asistanı aramaktayız.

3 gün önce

Cnc Cam İşleme Makinesi Operatörü

Buluş Kalıp San ve Tic Ltd Şti - Gümüşhane

CNC Tel Erezyon (Elektronica) makinesinde çalışacak ve cam programını yapabilecek CNC Cam İşleme Makinesi Operatörü aranmaktadır.

4 ay önce

Yönetici Sekreter / Asistan

Brain Team Yazılım Teknolojileri Ltd Şti - Gümüşhane

Sağlık Turizmi,Estetik Merkezleri, Saç Ekim Merkezleri, Güzellik Salonları gibi daha bir çok sağlık alanında işletmelerin, müşteri takibi ve profili,personel takibi,muhasebe kayıtları, satış pazarlama desteği gibi aşamaların otokontrolünü sağlayan yenilikçi, kendi alanında güçlü bir yazılım firması.Firmamızda görevlendirilmek üzere Yönetici Sekreteri aranmaktadır.

2 ay önce

Formen Yardımcısı

Alfa Kimya A.Ş. - Gümüşhane

Bölüme ait testleri, şirket politikası çerçevesinde, yazılı prosedürler, standartlara ve kurallara uygun olarak gerçekleştirmek.Servis Güzergahlarıİstanbul Yönü : (E5 Esenkent Köprü-E5 Kartal Köprüsü- E5 Pendik Köprü -Velibaba Mah-E5 Kaynarca- Aydınlı Mah-E5 İçmeler Köprü-E5 Tuzla-Şifa Mah.)Gebze Yönü: (Yeni Mahalle Yavuz Sultan Selim Cad.-Beylikbağı-Omtaş-Develi-Kavak Cd- Belediye-Aksa Sapağı-Mezarlık-Şekerpınar)

2 ay önce

Gümüşhane İşkur İş İlanları

Gümüşhane, inşaat, yapı, mermer, gıda, tekstil, metal sanayi, mühendislik ve tarım sektörlerinin daima canlı olduğu kentlerdendir. Gümüşhane iş ilanları arasında bu sektörde faaliyette bulunan firmaların yayınladıkları ilanları görebilir, bu ilanlara başvurarak kısa süre içerisinde netice alabilirsiniz. Yıllardır bıkmadan usanmadan iş arayanlar, Gümüşhane iş ilanları sayfamızda yer alan ilanlar ile aradıkları işe kolayca erişebiliyorlar.
Gümüşhane Açık İş İlanları
Gümüş Yapı, Duranoğulları Orman Ürünleri, Gümüş Madencilik, Eminler Mermer, Büyükbayraktar Gıda, Cihan Doğrama, Yıldız Pestil, Gümüş Tavukçuluk ve Çoruh Gaz A.Ş, en fazla ilan yayınlayan Gümüşhane firmaları arasında yer almakta. Gümüşhane iş ilanları sayfamızda sadece bu firmaların değil, diğer büyük firmaların ilanlarını da görebilirsiniz.

Gümüşhane Geneli Sektörler