Gümüşhane Turizm İş İlanları - Pro Kariyer

Gümüşhane Turizm İş İlanları


Kat Görevlisi - Temizlik

İskele Park Termal Otel - Gümüşhane

Otel kat hizmetleri ve temizlik konusunda deneyimli,takım çalışmasına uyum sağlayabilecek Bayan Kat Hizmetleri Görevlisi alınacaktır. Başvuruların fotoğraflı cv ile yapılması gerekmektedir.Lojman tarafımızca verilecektir.

1 hafta önce

Muhasebe Elemanı

Voltran İşletmecilik Turizm San ve Tic A.Ş. - Gümüşhane

İzmir ili Çeşme ilçesinde faaliyet gösteren şirketimiz (Pub) bünyesinde muhasebe departmanında çalışacak Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.İş Tanımı:-Faturaları günlük sisteme işlemek-Stok sayımı yapmak-Günlük muhasebe ve kasa işlemlerini yapmak-Tüm ödeme ve tahsilat prosedürlerinin takibini yapmak-Muhasebe ile istenilen haftalık, aylık raporları sunmak-Muhasebe kayıtlarının girilmesi ve takibinin yapılması-Maaş bordrolarını çalışanlara imzalatmak ve imzalı maaş bordrolarını arşivlemek,-Cari mutabakat yapmak

2 hafta önce

Organizasyon Sorumlusu

Destan Oto Galeri Turizm ve Genel Tic Ltd Şti - Gümüşhane

Firmamızın Bünyesi Altında bulunan; 15 Yıldır Eğlence Sektörünün Öncü İsmi Olarak 5 Yıldızlı Otel, Lüks Restorant ve Turistik Eğlence Merkezlerindeki Organizasyonlarımızda ve Çeşitli Etkinliklerimizde Görevlendirilmek üzere Kadın Adaylar İstihdam Edilecektir.

3 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

A Klas Turizm Yatırımları A.Ş. - Gümüşhane

İzmir ili Çeşme ilçesinde faaliyet gösteren şirketimiz (Beach Clup) bünyesinde yaz ayları boyunca ve İzmir ili Karşıyaka ve Çeşme ilçelerinde faaliyet gösteren şirketimiz (Pub) bünyesinde tüm yıl boyunca muhasebe departmanında çalışacak Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.İş Tanımı:Maaş bordrolarını çalışanlara imzalatmak ve imzalı maaş bordrolarını arşivlemek,Faturaları günlük sisteme işlemekCari mutabakat yapmakStok sayımı yapmakGünlük muhasebe ve kasa işlemlerini yapmakTüm ödeme ve tahsilat prosedürlerinin takibini yapmakMuhasebe ile istenilen haftalık, aylık raporları sunmakMuhasebe kayıtlarının girilmesi ve takibinin yapılması

3 hafta önce

İnsan Kaynakları Elemanı

A Klas Turizm Yatırımları A.Ş. - Gümüşhane

İzmir ili Çeşme ilçesinde faaliyet gösteren şirketimiz (Beach Clup) bünyesinde yaz ayları boyunca insan kaynakları departmanında çalışacak İnsan Kaynakları Elemanı alınacaktır.İş Tanımı:Personel işe giriş ve işten çıkış işlemlerini yürütme,Personel özlük dosyalarını oluşturmak ve özlük dosyalarının takibini yapma,Çalışanların maaş, avans, taksitli avans, bordro, ücret, sigorta, tazminat, maaş bordrosu vb. işlemlerine yardımcı olmakPersonel işe giriş ve işten çıkış işlemlerinde şirketin bağlı bulunduğu karakol ile ilgili evraksal işlemlerin takibini yapmak,Personel izin süreçlerinin takibini yapmak ve izin formlarını oluşturmak,Parmak izi raporunu almakDisiplin süreçlerini yürütmek, uyarıda bulunmak, tutanak tutmak, savunma alma işlemlerini gerçekleştirmek ve uyarıda bulunmak,Gerektiği durumlarda toplantıları organize etmek ve toplantı tutanaklarını hazırlamak,Çalışanların görev tanımlarını hazırlamak, görev tanımlarını güncel tutmak, görev tanımlarının takibini yapmak ve gerektiğinde çalışanlara görev tebliğinde bulunmak,Gerektiği durumlarda günlük muhasebe ve kasa işlemlerini yapabilecek

3 hafta önce

Turizm ve Otelcilik Elemanı

Avrasya Termal Turizm ve İnşaat Ltd Şti - Gümüşhane

Firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere Turizm ve Otelcilik Elemanı alımı yapılacaktır. Konaklama için lojman tarafımızdan karşılanacaktır.Sgk +yemek

3 hafta önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Royal Bilişim Seyahat Tic San Ltd Şti - Gümüşhane

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamızın çağrı merkezi departmanında çalışmak üzere yarı zamanlı Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi personeller alınacaktır.

3 hafta önce

Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi

İde Turizm Danışmanlık San ve Tic A.Ş. - Gümüşhane

Bodrum Gümüşlük Arion Resort Butik Otelde tam gün çalışacak, otel lojmanında kalacak kadın Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi aramaktayız.

1 ay önce

Asistan

Alya Hüma Hazır Gıda Pazarlama ve Tic A.Ş. - Gümüşhane

Firmamız Yönetim Kurulu Başkanı için özel Asistan pozisyonuna istihdam yapılacaktır.

2 ay önce

Ofis Koordinatörü

KLL İnş Emlak Tur Oto San Tic Ltd Şti - Gümüşhane

Ofis içerisindeki işleri takip edecek, direktörün ajandasını takip edecek Ofis Koordinatörü aramaktayız.Not:FOTOĞRAFSIZ ve İLETİŞİM numarası olmayan özgeçmişler değerlendirmeye alınmayacaktır. Uygulama üzerinden soru sormayınız ilk değerlendirme sonrası adaylar ikinci bir görüşmeye çağrılacaktır.

2 ay önce

Yönetici Asistanı

Sky Group Hotels - Gümüşhane

Yönetici Asistanı olarak çalışacak ekip arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı:Sorumlu olduğu müdürlük kapsamında günlük, periyodik ve ihtiyaç bazlı gerekli raporları hazırlamak,Yöneticilerin şirket dışı ve şirket içi birimler ile tüm ilişkilerini koordine etmek, planlamak ve takip etmek,Günlük yazışma, faks ve evrak trafiğini yönetmek,Raporların, sunumların hazırlanması ve destek verilmesi,Misafirlerin karşılanması ve ağırlanması konusunda gerekli organizasyonları yapmak.

3 ay önce

Emlak Danışmanı

Alya Travel 61 Turizm Ltd Şti - Gümüşhane

Beşirli Turizm ve emlak ofisine tecrübeli Emlak Danışmanı alınacaktır.

3 ay önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Marmara Palece Hotel - Gümüşhane

Yenikapı Marmaraya yakın Marmara Palece Hotelimize Ön Muhasebe Sorumlusu alınacaktır.

3 ay önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Marmara Palece Hotel - Gümüşhane

Hotelimizin resepsiyon departmanında çalışacak kadın Resepsiyonist aramaktayız.

3 ay önce

Resepsiyonist (Ön Büro Elemanı)

Döğme Turistik Tesisleri Tic A.Ş. - Gümüşhane

Gece vardiyası için Erkek, gündüz vardiyası için Kadın, Resepsiyonist aranmaktadır.

3 ay önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Asdem İnşaat Turizm Tic ve San A.Ş. - Gümüşhane

ASDEM BEACH ve PARK işletmemizde istihdam edilmek üzere Resepsiyon Görevlisi olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.Arkadaşlarımızın başvuruları gizlilik ilkesi ile değerlendirilerek cevaplandırılacaktır.

3 ay önce

Temizlik Görevlisi

Kalkan Villaları Turizm San Tic Ltd Şti - Gümüşhane

18 villadan oluşan kompleksimiz haftalık kiralama yapan misafirlerine hizmet vermektedir.Villaların ve genel alanların temizliği için kadın Kat Temizlik Görevlisi alınacaktır.

3 ay önce

Aşçı

Kalkan Villaları Turizm San Tic Ltd Şti - Gümüşhane

18 villadan oluşan kompleksimiz haftalık kiralama yapan misafirlerini ağırlamaktadır.Ortak alanda hizmet veren havuz başı restoranında görev yapacak Aşçı alımı yapılacaktır.

3 ay önce

Satış Müdürü

Büyük Hamit Hotel - Gümüşhane

Laleli bölgesinde bulunan otelimize Satış Müdürü alınacaktır.Tercihen Arapça İngilizce bilmesi satış tecrübesi bulunan adaylar tercih edilecektir.

3 ay önce

Garson

Güral Premier Hotel ve Resorts - Gümüşhane

Turizm sektörünün lider markalarından Güral Premier Tekirova/Antalya bünyesinde F & B departmanında 2020 yaz sezonunda garson veya barmen olarak görevlendirilecek, tecrübeli veya yetiştirilmek üzere tecrübesiz Garson takım arkadaşları arıyoruz.Otel lojmanında konaklama ve yemek imkânları sağlanmaktadır.

3 ay önce

Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi

Güral Premier Hotel ve Resorts - Gümüşhane

Turizm sektörünün lider markalarından Güral Premier Tekirova /Antalya bünyesinde Kat Hizmetleri departmanında 2020 yaz sezonunda görevlendirilecek tecrübeli yada yetiştirilmek üzere tecrübesiz;Otel oda temizlik görevini yapacak bayan,Otel meydan temizlik görevini yapacak bayOtel çamaşırhane elemanıEkip çalışmasına yatkın,- Otel lojmanında konaklama ve yemek imkânları sağlanmaktadır.

3 ay önce

Night Auditor

Acropol Of Bodrum Hotel - Gümüşhane

Bodrum Ortakentte bulunan otelimizde Nisan ile Ekim arasında çalışacak Night Auditor arayışımız mevcuttur.

3 ay önce

Garson (Servis Elemanı)

Şeynan Turizm Otelcilik A.Ş. - Gümüşhane

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı yakınında bulunan 4 yıldızlı otelimize Garson alımı yapılacaktır.

3 ay önce

Marangoz

Kaf Otelcilik Turizm ve Dış Tic A.Ş. - Gümüşhane

Uluslararası otelimizde görevlendirmek üzere Marangoz aramaktayız.

3 ay önce

Seyahat Acentası Satış Görevlisi

Patili Turizm Seyahat Acentası - Gümüşhane

Web sitemiz üzerinden pet dostu otel rezervasyon satışı gerçekleştirmek üzere Satış Görevlisi alınacaktır.Ofisimizde bize eşlik eden 2 sevimli köpeğimiz bulunduğu için özellikle köpekleri seven ve rahatsızlık duymayacak adayların başvurmasını rica ediyoruz.Satışlar telefon ve mail aracılığıyla gerçekleşmektedir. Çalışma şekli haftanın 5 günü (Cuma-Cumartesi günleri hariç) 12:30-21:30 saatleri arasındadır.

3 ay önce

Hostes

Metro Rent A Bus Otobüs Kiralama A.Ş. - Gümüşhane

Türkiye de seyahatte lider firmamıza; Hostes arıyoruz.

3 ay önce

Banket Şefi

Kayaroyal Düğün Davet Organizasyon San Tic Ltd Şti - Gümüşhane

Üniversitelerin ön lisans bölümlerinden mezun (Tercihen turizm otelcilik / turizm işletmeciliği gibi bölümlerden mezun) Banket Şefi aramaktayız.

3 ay önce

Ön Muhasebeci

Bulgan Travel Turizm İç ve Dış Tic Ltd Şti - Gümüşhane

Seyahat acentesi deneyimli Ön Muhasebeci alınacaktır.

3 ay önce

Çağrı Merkezi Elemanı

Gülova Turizm Seyahat İşletme San ve Tic Ltd Şti - Gümüşhane

Firmamıza Çağrı Merkezi Elemanı çalışma arkadaşı aramaktayız.

3 ay önce

Sekreter (Order Taker)

Alya Hüma Hazır Gıda Pazarlama ve Tic A.Ş. - Gümüşhane

Şirkete gelen ziyaretçileri karşılayacak, ilgili şirket personeline bilgi vererek yönlendirebilecek,Şirket içi ve dışı telefon trafiğinin aksamadan yürütülmesini sağlayacak, santrale gelen telefonları ilgili şirket personeline en kısa sürede bilgi vererek aktarabilecek,Gelen Misafir ve yöneticilerin çay, kahve vb. tüm ikram hizmetini yerine getirilebilecek,Kargo trafiğini düzenleyip yönlendirmeleri yapabilecek, gelen giden evrak ve kargoların takibini yapabilecek,Randevu kayıtlarını tutacak ve gerekli hatırlatmaları yapabilecek,Yetki ve sorumlulukları çerçevesinde kendisine verilecek diğer görevleri yerine getirebilecek,Ofis temizliğini ve düzenini sağlayabilecek Ofis Sekreteri aramaktayız.

3 ay önce

Gümüşhane Geneli Sektörler