Gümüşhane Mali Müşavirlik İş İlanları - Pro Kariyer

Gümüşhane Mali Müşavirlik İş İlanları


Asistan

Smmm Faruk Çetin - Gümüşhane

Mali Müşavirlik Ofisine Stajyer/Asistan/Yetiştirilmek üzere personel alınacaktır. Haftanın 3 veya 4 günü gelinecek. İşi Adan Zye öğrenecek.

1 gün önce

Temizlik Personeli

Smmm Uğur Güneş - Gümüşhane

Ofisimizin temizliğini yapacak , yemek yapıp çay/kahve servisi yapabilecek olan , 40 yaş ve üstü , tercihen emekli olan eleman arıyoruz.Online cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilip gerekli görüşme yapılacaktır.***Telefon ile görüşme yapılmayacaktır.

2 gün önce

Muhasebe Elemanı

Smmm Mazan Bıyık - Gümüşhane

Daha önce muhasebe bürosunda çalışmış en az işletme işleyebilen Muhasebe Elemanı alınacaktır.

3 hafta önce

Muhasebe Elemanı

Smmm Mine Demirel - Gümüşhane

Büromuza deneyimli Muhasebe Elemanı aramaktayız.

2 ay önce

Muhasebe Personeli

Keynes Muhasebe ve Mali Müşavirlik Hizmetleri - Gümüşhane

Mali müşavirliğini yapmakta olduğumuz çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren müşteri firmalarımız için Muhasebe Personeli takım arkadaşı aramaktayız.

3 ay önce

Muhasebe Elemanı

Smmm Cengiz Karakoç - Gümüşhane

Tek düzen muhasebe planına vakıf olan Muhasebe Elemanı aramaktayız.

3 ay önce

Site Muhasebe Görevlsi ( Bay-Bayan )

VİZYON VİP - Gümüşhane

Bağcılar, yalçın koreş caddesi site projemizde çalışacak, 28-40 arası, haftaiçi 09:00 - 18:00 arası çalışma cumartesi öğlene kadar çalışma pazar günü izin, 3000tl maaş + yemek ile çalışacak, bay-bayan muhasebe sorumlusu personeli aranıyor. Apsiyon Bilmesi zorunludur Enaz 1 Yıl Muhasebe olarak çalışmış olması tercihimizdir, Bağcılar Bölgesinde oturan yada tek araçla gelebilecek Bilgisiyar ve Ofis programlarını iyi kullanabilen Lise Mezunu Olması Zorunludur, Aşağıdaki Yetkili Yasin Bey'in Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazın Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım. İLETİŞİM: 0552 269 31 82 - 0554 142 97 81

3 ay önce

ACİL APSİYON BİLEN BAYAN MUHASEBE SORUMLUSU / BAĞCILAR

VİZYON VİP - Gümüşhane

Bağcılar, yalçın koreş caddesi site projemizde çalışacak, 28-40 arası, haftaiçi 09:00 - 18:00 arası çalışma cumartesi öğlene kadar çalışma pazar günü izin, 3000tl maaş + yemek ile çalışacak, bayan muhasebe sorumlusu personeli aranıyor. Apsiyon Bilmesi zorunludur Enaz 1 Yıl Muhasebe olarak çalışmış olması tercihimizdir, Bağcılar Bölgesinde oturan yada tek araçla gelebilecek Bilgisiyar ve Ofis programlarını iyi kullanabilen Ekip çalışmasına yatkın İletişim ve insan ilişkileri iyi olan İşini özenli ve öğrenmeye yatkın Lise Mezunu Olması Zorunludur, Aşağıdaki Yetkili Yasin Bey'in Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazın Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım. Yetkili Kişi: Aydoğar Bey İrtibat: 0552 269 31 82

3 ay önce

Muhasebe Elemanı

Smmm Vasfi Yavuz - Gümüşhane

Büromuza deneyimli Muhasebe Elemanı arıyoruz.

3 ay önce

Temizlik Personeli

Smmm Uğur Güneş - Gümüşhane

Ofisimizin genel temizliği , çay/kahve servisi, yemek yapımı işleri için tecrübeli, kadın Temizlik Personeli arıyoruz.Çalışma saatleri : 08:00 -16:30

4 ay önce

Muhasebe Elemanı

Smmm Kemal Dal - Gümüşhane

Acil Mali Müşavirlik Ofisinin tüm işlerini yapabilen deneyimli Muhasebe Elemanı aranıyor.

4 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Mb Hafriyat Lojistik İth İhr Tic Ltd Şti - Gümüşhane

Avcılar bulunan ofisimize 25/35 yaş arası bayan Ön Muhasebe Sekreter alınacaktır.Detay ve şartlar başvurudan sonra birebir konuşulacaktır.

4 ay önce

Mali Müşavir

Smmm Kemal Dal - Gümüşhane

Mali Müşavirlik bürosunda işlerin sorunsuz yürütülmesi için sorumluk sahibi Mali Müşavir aranmaktadır.

4 ay önce

Genel Muhasebe Uzmanı

Smmm Ersan Eryılmaz - Gümüşhane

Mali müşavirlik ofisine, beyanname verebilen personel alınacaktır.Sorumluluklar ve Görevler-Muhasebe kayıtlarının girilmesi-Beyannameler ve sigorta bildirgelerinin hazırlanması-Mali Müşavirle birlikte, diğer ofis işlerinin sevk ve idaresi

4 ay önce

Muhasebe Elemanı

Smmm Selvi Yeşilyurt - Gümüşhane

İstanbul, Pendik, Kurtköy’de ki muhasebe bürosuna, sorumluluk bilincine sahip, tecrübeli kadın çalışma arkadaşı arıyoruz.Luca programı kullanabilenGenel muhasebeye vakıfKdv, muhtasar, geçici vergi, bordro vs. beyannameleri düzenleyebilenSorumluluk almaktan çekinmeyen ve kendini geliştirmeye açık

4 ay önce

Muhasebe Elemanı

Nişantaşı Group Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim Ltd Şti - Gümüşhane

Mali müşavirlik şirketimize, fatura , gelir gider kayıtlarını yapabilecek , muhasebe programlarını kullanabilen personel ihtiyacımız vardır.

4 ay önce

Muhasebe Meslek Elemanı

Smmm Süleyman Kaya - Gümüşhane

Çukurambarda bulunan Mali Müşavirlik ofisimize Zirve muhasebe programını bilen, ofis tecrübesi olan Muhasebe Meslek Elemanı alınacaktır.

5 ay önce

Muhasebe Personeli

Osman Çatak Mali Müşavirlik - Gümüşhane

İstanbul - Maltepe de bulunan serbest muhasebeci mali müşavirlik ofisimizde yetiştirilmek üzere Muhasebe Personeli aramaktayız.

5 ay önce

Muhasebe Elemanı

Aker Mali Müşavirlik Denetim - Gümüşhane

RESMİ MUHASEBE OFİSİNDE çalıştırılmak üzere çalışma arkadaşı alınacaktır

5 ay önce

Muhasebe Yardımcı Elemanı

Mali Müşavir Müslim Boğaz - Gümüşhane

Mali müşavir olarak 2006 yılından beri Dikimevi Çankaya adresinde faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Yardımcı Eleman alınacaktır. Büromuz Dikimevi Metro yakınında bulunmakta olup , hafta içi 5 gün açık ve 09:18.30 arası çalışma saatleri vardır.

5 ay önce

Muhasebe Personeli

Coşkunlar Müşavirlik - Gümüşhane

Muhasebe bürosuna yetiştirilmek üzere, 18-23 yaş aralığında bu işi meslek edinmek isteyen ve bizimle uzun süre çalışabilecek çalışma arkadaşı arıyoruz.

6 ay önce

Muhasebe Elemanı

Smmm Akif Ünal - Gümüşhane

Yetiştirilmek üzere Muhasebe Elemanı alınacaktır.

6 ay önce

Muhasebe Meslek Elemanı

Smmm Birgül Karagül - Gümüşhane

Mali müşavirlik ofisinde çalışmış genel muhasebe konusunda yani şirket muhasebesi konusunda deneyimli askerlik sorunu olmayan yada kısa dönem yapma hakkı olan erkek , evlilikten dolayı kısa dönemde hamilelik nedeni ile işten ayrılmayacak olan deneyimli kadın Muhasebe Meslek Elemanı işe alınacaktır.

6 ay önce

Muhasebe Personeli

Mali Müşavirlik- Murat Sağgelen - Gümüşhane

Muhasebe büromuza tek düzen hesap planına hakim, evrak kaydı yapabilecek, en az 3 yıl deneyimli Muhasebe Personeli aranıyor.

6 ay önce

Muhasebe Meslek Elemanı

Smmm Bürosu Burcu Aslan - Gümüşhane

Üsküdar da bulunan mali müşavirlik ofisimize Muhasebe konusunda bilgi sahibi , Öğrenime açık kendisini yetiştirebilecek Muhasebe Meslek Elemanı alınacaktır.

7 ay önce

Muhasebe Meslek Elemanı

Smmm Ufuk Çay Muhasebe Bürosu - Gümüşhane

Muhasebe Meslek Elemanı aranmaktadır.

7 ay önce

Muhasebe Personeli

Oğuz Akıncı Mali Müşavirlik Ofisi - Gümüşhane

Mali Müşavirlik Ofisimize tecrübeli ve yetiştirilmek üzere Muhasebe Personeli alımı yapılacaktır.

7 ay önce

Muhasebe Personeli

Bilgi Unutur Mali Müşavirlik - Gümüşhane

İzmir Alsancakta bulunan Mali Müşavirlik ofisimizde istihdam edilmek üzere, Muhasebe Personeli alınacaktır. Fotoğrafsız başvurular dikkate alınmayacaktır.

7 ay önce

Muhasebe Meslek Elemanı

Kod Muhasebe - Gümüşhane

1. sınıf firmaların bilanço usulü defter kayıtlarından sorumlu olacak Muhasebe Meslek Elemanı aranmaktadır.Mizan kontrolüDefter Beyan sistemi 2. sınıf defter kayıtlarıStok kayıtları

7 ay önce

Muhasebe Elemanı

Smmm Sezgin Karaboya - Gümüşhane

Sancaktepe Sarıgazideki mali müşavirlik ofisimize kadın Muhasebe Elemanı çalışma arkadaşı aramaktayız.Maaş görüşmede belirlenecektir.

7 ay önce

Gümüşhane Geneli Sektörler