Gümüşhane Lojistik İş İlanları - Pro Kariyer

Gümüşhane Lojistik İş İlanları


Sekreter (Order Taker)

Doğantepe Lojistik Elektrik Ltd Şti - Gümüşhane

Seyahat engeli olmayan Sekreter alımı yapılacaktır.

1 hafta önce

Ofis Elemanı

Doğantepe Lojistik Elektrik Ltd Şti - Gümüşhane

Ofis Elemanı alınacaktır.

1 hafta önce

İhracat Operasyon Sorumlusu

Hy Dış Ticaret - Gümüşhane

Firmamıza İhracat Operasyon Sorumlusu aramaktayız.Çalışma saatlerimiz :Haftaiçi 08.30-18:00Cumartesi: 11:00-17:00Ofisimiz Küçükçekmece Halkalıda ikamet etmektedir.Alınacak eleman sayısı :2

3 hafta önce

Sekreter

Siren Uluslararası Dış Tic Ltd Şti - Gümüşhane

Firmamıza Sekreter aramaktayız.

1 ay önce

Motosikletli Kurye

Vigo Teknoloji ve Lojistik A.Ş. - Gümüşhane

Firmamız bünyesinde görev alacak, A1veya A2 ehliyetli Part Time ya da Full Time çalışabilecek Motorlu Kuryeler arıyoruz.Hızla büyüyen bu saygın kurumun bünyesinde; ister bordrolu olarak görev alabilir, istersen de şahıs şirketini kurarak çok daha yüksek bir kazançla kendi işinin patronu olabilirsin. Sana en yakın bölgelerden birinde çalışabilirsin!Haydi durma başvurunu yap, yeni bir kazanç kapısını birlikte aralıyalım !

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Bka Lojistik Taşımacılık Tic Ltd Şti - Gümüşhane

Uluslararası nakliye sektöründe faaliyet gösteren firmamıza ön muhasebe -muhasebe bilgisi olan kadın Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.Beylikdüzüne ulaşım sorunu olmayacak arkadaşların başvuru yapmaları rica olunur.Not: Firmamız Beylikdüzü metrobüs durağına 5dk mesafededir.Görüşmelerimiz Esenler Tekstilkentteki ofisimizde olacaktır.

2 ay önce

Sevkiyat Görevlisi

Oğuzhan Uluslararası Nakliyat San Tic Ltd Şti - Gümüşhane

Lojistik firmamızda araç takibi yapacak, nakliye programı yapabilecek , fatura takibi yapabilecek Sevkiyat Görevlisi aramaktayız.

3 ay önce

Muhasebe Elemanı

Eşter Mühendislik Nakliyat San ve Tic Ltd Şti - Gümüşhane

Muhasebe Personeli aranmaktadır.

3 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Asil Kargo - Gümüşhane

Değişen ve gelişen dünya ve firma gereksinimlerine gerekli çözümler sunmak için lojistik firmamızda çalıştırılmak üzere Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi aramaktayız.

3 ay önce

Vasıfsız Eleman

Tcs Bilişim Danışmanlık Tic Ltd Şti - Gümüşhane

Türkiyenin ve dünyanın en hızlı büyüyen ve en prestijli sektörü olan havacılık ve petro kimyasallar yakıt alanında kariyer ve yüksek standartlarda tüm sosyal hak ve güvenceler, servis, yemek, Ssk prim, Agi ikramiye) ile bizimle birlikte helikopter ve heliport pist yapım işletmesi için çalışmak üzere Vasıfsız Eleman aramaktayız.

3 ay önce

Depo Sorumlusu

Asil Kargo - Gümüşhane

Hizmet yolculuğuna farklı bir renk, farklı bir vizyon katarak kurumsal karGO taşımacılığında, teknoloji, disiplin ve güler yüzlü özenli hizmet anlayışı ile 2012 yılında başlayan Asil KarGO her gün dünün üzerine tuğlalar koyarak yarını tesis etmektedir.Değişen ve gelişen dünya ve firma gereksinimlerine gerekli olarak firmamızın Bayrampaşa ve Gebze Şubelerinde çalışmak üzere Depo Sorumlusu personel alımı yapılacaktır.

3 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Asil Kargo - Gümüşhane

Başakşehir-İkitelli OSBde bulunan şirketimizde çalışmak üzere uyumlu, öğrenmeye istekli ve kariyer hedefleri olanÖn Muhasebe Elemanı aramaktayız.

3 ay önce

Vardiya Amiri - Büro İşleri

Asil Kargo - Gümüşhane

Firmamızın Ümraniye Şubesinde gece vardiyasında çalışmak üzere Vardiya Amiri(Büro İşleri) personel alımı yapılacaktır.

3 ay önce

Motorsikletli Kurye

Vigo Teknoloji ve Lojistik A.Ş. - Gümüşhane

Büyüyen iş hacmimiz doğrultusunda İzmir ve Ankara lokasyonlarında görevlendirilmek üzere A1-A2 Ehliyetli motokuryeler aranmaktadır.Yüksek gelir,Özel sağlık sigortası,Şirketimiz tarafından verilen motor, kask ve yüksek korumalı ekipman,Part-time veya full-time çalışma seçeneği.Güler yüzlü bir ekiple birlikte çalışmak için başvurularınızı bekliyoruz.

4 ay önce

Aşçı

Oğuzhan Uluslararası Nakliyat San Tic Ltd Şti - Gümüşhane

Firmamızda yemek , çay ve temizliğe bakacak, yoğun tempoya ayak uydurabilecek, Özellikle yemek konusunda tecrübeli bayan eleman aramaktayız.

4 ay önce

Sekreter

Sağlam Lojstik - Gümüşhane

Ofisimizde çalışacak Sekreter aramaktayız.

4 ay önce

Gümüşhane Geneli Sektörler