Gümüşhane Konsolosluk İş İlanları - Pro Kariyer

Gümüşhane Konsolosluk İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Muhasebe Elemanı

Süper Kauçuk San A.Ş. - Gümüşhane

Micro programı bilen Kadın-Erkek Ön Muhasebeci aramaktayız.

5 ay önce

Sosyal Medya Uzmanı

Öncül Prodüksiyon Danışmanlık A.Ş. - Gümüşhane

Firmamızda çalışmak üzere Sosyal Medya Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı:Görsel, Yazılı ve Sosyal Medya mecralarında reklam ve tanıtım etkinliklerinin yapılması, fikir ve içeriklerin üretilmesi, internet sitesi içeriklerini yönetebilecek ve güncelleyebilecek,Dijital medya gündemini ve gelişmeleri sürekli takip eden, (Facebook,İnstagram, Twitter, Youtube, Linkedin vb.) güncel içerik paylaşımlarını organize edecek,Sosyal medya hesaplarını kurumsal kimliğe uygun bir şekilde düzenlemek,Sosyal medya hesapları için video çalışmaları yapmak, kurgulamak, fikirler ortaya sunmak,Şirket web sitesini ihtiyaçlara uygun güncellemek,Yaratıcı, özgün konseptler ve içerikler üretmek.

3 ay önce

Tahsilat Sorumlusu

Han Express Kargo Taşımacılık Tic A.Ş. - Gümüşhane

Tahsilat raporlarına göre müşteriler ile bire bir telefon görüşmeleri yaparak, tahsilat takibini yapmak ve zamanında tahsil edilmesini sağlamak. Müşteri tahsilatlarını programa işlemek,· Müşteriler ile hesap mutabakatı yapmak,· Tahsilat planlarını oluşturmak,· Müşteri bakiyeleri ve ödeme vadelerine göre rapor hazırlamak ve ilgililere sunmak,· Tahsilat raporlarının hazırlanması ve sorunlu tahsilatların süreçlerini takip etmek,· Müşteri çeklerinin sisteme girilmesi, ve kredi kartı işlemlerinin yapılması,· Cari hesap kartlarının risk limitlerinin kontrolü ve satış siparişlerinin buna göre satış onaylarını vermek,· Borç yaşlandırma tablosu hazırlamak ve buna göre aylık tahsilat beklentisi raporunu sunmak.

5 ay önce

BAYAN 20 35 ARASI MUTFAK EFEMANI

MÜRDÜM cafe - Gümüşhane

Zaten bulaşık makinası mevcut öyle çokta bir.bulasik olmuyor zaten gelen görür 8 saat mesaide en.az 2 saat boşluk oluyor zaten 60 lira ücret

4 ay önce

Mağaza Sorumlusu/Şefi

Dekodizayn Orman Ürünleri Gıda İnş San ve Tic Ltd Şti - Gümüşhane

Mağazamızda, satışta deneyimli, insan ilişkileri güçlü Mağaza Satış Danışmanı alınacaktır

1 ay önce

CNC Programcısı

İleri Mekanik Makina Kalıp İmalat San ve Tic A.Ş. - Gümüşhane

Firmamızda çalışacak Cnc Programcısı arıyoruz.

2 ay önce

Bakım Onarım Mühendisi

Teknika Plast Teknik Kalıp Plastik San ve Tic A.Ş. - Gümüşhane

İş TanımıEndüstriyel Bakım-Onarım Mühendisi; endüstriyel otomatik, mekanik makine ve ekipmanın kurulması, arızaların tespit edilmesi, bakım ve onarımlarına ilişkin işlemleri yapan ve yapılmasını sağlayan; işin yapımını denetleyen ve kontrolünü yapan; işlerinin verimliliğini araştıran, projelendirme ve revizyon planlarını yapan ve sorumlu olduğu birimleri yönlendiren, ambalaj sektöründe ve enjeksiyon makinelerinde bilgi sahibi, bakım ekibine destek fonksiyonu olarak liderlik yapacak, sahada ekip ile beraber bakım işlerini organize edecek nitelikli kişiler.

4 gün önce

Fizyoterapist

Özel Renkli Dünyalar Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Gümüşhane

Tecrübeli, Fizyoterapist arkadaşı arayışımız vardır .

5 ay önce

Elektrik Elektronik Mühendisi

Atd Enerji Teknolojileri San ve Tic A.Ş. - Gümüşhane

Firmamızda çalışmak üzere Elektrik Elektronik Mühendisi arayışımız mevcuttur.İş Tanımı:Ges projeleri ile ilgili gerekli bilgilerin toplanarak , gerekirse yerinde yapılan inceleme sonrası projelendirilip , çizilmesi, tek-hat şemasının çizilerek projenin onaylatılmasını sağlamak,Enerji Taahhüt projelerinin tüm süreçlerinde görev ve sorumluluk almak,İşlerin projeye uygunluğunu denetlemek,Projenin belirlenmiş olan sürede ve şekilde bitirilmesini sağlamak,Düzenli olarak teknik yönetime rapor vermek,Alt yüklenicileri sevk ve idare etmek,İSG yönetmeliklerine uyulmasını sağlamak,denetlemek,önlemleri almak,Projelerde bakım onarım faaliyetlerinde bulunmak,TEDAŞ kabulüne kadarki süreçleri takip etmek ve uygulamak.

7 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Gümüş Grup Su Arıtma - Gümüşhane

Fethiyede yeni açılmış olan şubemizde açık alan soğutma, su arıtma ve ısı pompası satışı yapabilecek ekip arkadaşları alınacaktır.

3 ay önce

Yat-Tekne Boyacısı

Volkan Marine Yat Boya Onarım İth İhr Ltd Şti - Gümüşhane

Yat Boyacılığı sektöründe deneyimli eleman alınacaktır.

3 ay önce

Biyoloji Öğretmeni

Devin Bulut Objektif Özel Eğitim Kurumları Tic Ltd Şti - Gümüşhane

Kurumumuza Biyoloji Öğretmeni arıyoruz.Freelance, part-time olarak başlanıp daha sonra tam zamanlı olarak değerlendirilecektir.

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Smmm Kemal Dal - Gümüşhane

Acil Mali Müşavirlik Ofisinin tüm işlerini yapabilen deneyimli Muhasebe Elemanı aranıyor.

3 ay önce

Ebe

İstanbul Mikrocerrahi Sağlık Hiz A.Ş. - Gümüşhane

Büyüme hedefleri çerçevesinde modern yapısıyla yeni projelere imza atmakta olan İstanbul Cerrahi Hastanesinde görevlendirmek üzere Ebe aramaktayız.

6 ay önce

Sekreter

Stfc Petrol Ürünleri San İç ve Dış Tic Ltd Şti - Gümüşhane

Şirketimiz bünyesinde yetiştirilmek üzere Sekreter ekip arkadaşı aranmaktadır.

6 ay önce

Müşteri Hizmetleri Temsilcisi

Mazi Butik - Gümüşhane

E-ticaretin ve modanın birlikte olduğu Mazi Butikte senin gibi yeteneklerle tanışmak ve birlikte büyümeye devam etmek istiyoruz. - E-Ticaret konusunda kariyer hedefliyorsan,- Müşteri memnuniyetini sağlamak ve bu konuda ekip olarak çalışabilecek,- Kargolama işlemlerini dikkatli bir şekilde sonuçlandırabilecek,- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,

2 ay önce

Pazarlama Elemanı

Mena Gate İnşaat Taah Müh Hiz San Tic Ltd Şti - Gümüşhane

Şirket hedef satışlarına göre ilerlemekÜrünlerimizin pazardaki pazar payını arttırmakYeni müşteriler bulmak ve müşterilerle sürekli iletişim halinde olmak.- Çalışma günleri ve saatleri:Pazartesi - Cuma (09:00 - 18:00)Cumartesi (09:00-17:00)Not: İstanbul/ Başakşehir de yer almaktadır.

3 ay önce

Grafik Tasarımcısı

KuzgunHome - Gümüşhane

E-Ticaret sektöründe ev tekstili kategorisinde satış yapan firmamızın E-Ticaret ve Tasarım işleriyle ilgilenecek personel aramaktayız.

1 hafta önce

Matematik Öğretmeni

Mektephane Özel Eğitim Tic Ltd Şti - Gümüşhane

Matematik Öğretmeni adaylarının başvurularını bekliyoruz.

6 ay önce

Saha Satış Uzmanı

Coco Pet Shop - Gümüşhane

Coco Pet Shopta çalışacak Saha Satış Uzmanı aranmaktadır.Mesai Saatleri: 09:00 - 19:00 arasıdır, pazar günleri tatildir.Fazla çalışma süreleri ücretlendirilmektedir.

6 ay önce

Gümüşhane Geneli Sektörler