Gümüşhane Bisiklet ve Motosiklet İş İlanları - Pro Kariyer

Gümüşhane Bisiklet ve Motosiklet İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Masaj Uygulayıcısı

Acroter Hotel - Gümüşhane

Yaz sezonunda hizmet veren otelimizin SPA bölümüne kadın Masaj Uygulayıcısı çalışma arkadaşı arıyoruz.

2 hafta önce

Garson

Maltepe gıda - Gümüşhane

iyi aksamlar admin . 18 ve 30 yaş arası en az lise mezunu , daha önce kantin,garson, yemekhane veya market deneyimi olan. işine saygı duyan. çocukları seven. bayan elaman alınacaktır . Adres , fakülte içi erciyes ilköğretim okulu.

3 ay önce

Satış Danışmanı

İlkadım Danışmanlık Yayıncılık Hiz San Tic Ltd Şti - Gümüşhane

Pazarlama ve satışı işi mesleği ve kariyeri olarak gören ya da bu alanda ciddiyetle kendini göstermek isteyen ekip arkadaşları alınacaktır. Özellikle dijital pazarlama ve reklam alanında daha önce faaliyet göstermiş arkadaşlar tercih sebebidir.

3 ay önce

Çocuk Gelişim ve Eğitimcisi

Alemdağ Rehabilitasyon Merkezi Tic Ltd Şti - Gümüşhane

Kurumumuz bünyesinde tam zamanlı olarak çalışabilecek Çocuk Gelişim Uzmanı aramaktayız

2 ay önce

Tekstil Makineci

Güneş Moda Giyim Tekstil Gıda San ve Tic Ltd Şti - Gümüşhane

Güneş moda giyim tekstilde çalışacak, bay bayan Tekstil Makineci aranıyor.

3 ay önce

Planlama Elemanı

Gks Ayakkabı Taban San ve Tic Ltd Şti - Gümüşhane

Gks Ayakkabıda çalışmak üzere Planlama Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.Kısa vadede beklenen görevler:Üretim iş emirlerinin açılmasını sağlamak,Üretim programı ve sırasına göre iş gücü dağılımları yapmak, kontrol etmek,Üretimde kullanılacak olan malzeme, takım, tezgahları belirlemek.Mevcut projeleri günlük olarak takip etmek,Makine ve personel ile ilgili veri toplamak,Raporlama yapmak ve yönetime sunmak.Uzun vadede beklenen görevler:Üretim hedeflerinin gerçekleştirilmesi için yeni stratejiler geliştirmek,Metot iyileştirme için yeni yöntemler oluşturmak,Üretim aşamalarının standart zaman hesaplamalarını yapmak,Sorun olan alanları tespit etmek ve kalite arttırma çalışması yapmak,Maliyet azaltma ve verimlilik arttırma alanında çalışmalar yapmak,Kaynakların etkin ve doğru kullanımını sağlamak.Hafta içi çalışma saatleri 08:30 ile 18:30Hafta sonu çalışma saatleri : Ayda 4 kez 09:00 ile 13:00 arasıİş Türü: Tam zamanlı Maaş: 2.000,00 TRY ile 2.500,00 TRY /ay arası

2 ay önce

Ebe

İstanbul Mikrocerrahi Sağlık Hiz A.Ş. - Gümüşhane

Büyüme hedefleri çerçevesinde modern yapısıyla yeni projelere imza atmakta olan İstanbul Cerrahi Hastanesinde görevlendirmek üzere Ebe aramaktayız.

2 ay önce

Paket Servis Elemanı

Chef Börek - Gümüşhane

Büyükçekmece merkezde Chef börek bünyesi altında çalışacak motosiklet ehliyetl Paket Servis Elemanı takım arkadaşı aramaktayız

1 ay önce

Demir Doğrama

Göksu Çelik Kondiksiyon - Gümüşhane

Göksu Çelik Kondiksiyon Demir doğrama Ve kaynak işleri Panel Çit Raylı Kapı Ahır Çatısı Bina Önü Sundurma Duvar Üstü Ferforje Korkuluk Balkon Korkuluk Bina Üstü Çatısı Sandeviç Panel Trapez Sac Döşeme Özenle Yapılır...

2 hafta önce

Elektrik Elektronik Mühendisi

Anadolu Elektrik San ve Tic A.Ş. - Gümüşhane

Muğla Marmaris te bulunan Elektrik sektöründe faaliyette bulunan şirketimizin Marmaris Aksaz da bulunan askeri projesinde çalışmak üzere Makine Mühendisi aranmaktadır.İş Tanımı:Projenin hesap ve kontrollerinin yapılması,İş programlarının hazırlanması,Saha imalatlarının kontrollerinin yapılması,İmalatların proje ve şartname uygunluğunun denetlenmesi.

2 ay önce

Ön Muhasebeci

Bulgan Travel Turizm İç ve Dış Tic Ltd Şti - Gümüşhane

Seyahat acentesi deneyimli Ön Muhasebeci alınacaktır.

2 gün önce

Sağlık Personeli

Adamedica Cerrahi Tıp Merkezi - Gümüşhane

Ozon Tedavi Merkezimizde çalışacak tecrübeli Sağlık Personeli arıyoruz.Damar yolu açmada tecrübeli olması çok önemlidir.

2 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Koş Aksesuar Mağazacılık Ltd Şti - Gümüşhane

Kokoş Accessories merkez de çalışmak üzere Ön Muhasebe Elemanı çalışma arkadaşları alınacaktır.

3 hafta önce

Kaporta Ustası

Barbaros Oto Yedek Parça Özel Servis Tic Ltd Şti - Gümüşhane

Araç bakım servisimize deneyimli araç Kaporta Ustaları alınacaktır.

2 hafta önce

Temizlik Görevlisi

Özipek Grup - Gümüşhane

Kadıköy Hasanpaşada bulunan projemiz de çalıştırılmak üzere Temizlik Görevlisi alınacaktır.Çalışma saatleri 18:00den sonradır.Ssk+600 TL maaş verilecektir.

2 ay önce

Front-End Developer

Woy Teknoloji Ltd Şti - Gümüşhane

E-ticaret entegrasyonları ve kurumsal web projeleri üreten WOY ( Web Organizasyon Yönetimi ) ekibimize dahil olmak üzere takım arkadaşları arıyoruz.

3 ay önce

Müzik Öğretmeni

Gümüş Nota Güzel Sanatlar Kursu - Gümüşhane

Kurumumuzda tam zamanlı ve yarı zamanlı çalışmak üzere; enerjisi yüksek, pozitif, güler yüzlü, kibar ve akademik anlamda donanımlı en az 2 yıl çalışmak üzere müzik bölümü mezunu eğitmenler aramaktayız.

1 ay önce

Bayan garson

Kudus restorant - Gümüşhane

Yeni açılan restoranımızda çalışacak bayan personel ihtiyacımız vardir

1 hafta önce

Saha Satış Temsilcisi

A Grup Telekom İletişim Hiz San ve Dış Tic Ltd Şti - Gümüşhane

Turkcell A GRUP KURUMSAL ÇÖZÜM MERKEZİNDE markamızın ürünlerini tanıtıp , firma ziyaretleri yapabilecek kurumsal Saha Satış Temsilcileri aramaktayız .

3 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Haryap İnşaat A.Ş. - Gümüşhane

Şirketimizde çalışmak üzere Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.İş TanımıAlış-satış faturaları, makbuzlarını sisteme işlemek,Çek/Senet ve banka işlemlerinin takibi,Hesap mutabakatları ve raporlamalarının yapılması,Kasaların takibi ve muhasebe girişlerinin sisteme işlenmesi,Cari hesapların takibi, mutabakatların yapılması ve raporlanması,E-fatura , E-arşiv fatura işleyişine hakim olmak.Tercihen Zirve, Luca programını kullananOffice programına hakim

3 hafta önce

Gümüşhane Geneli Sektörler