Gümüşhacıköy İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Gümüşhacıköy İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Pilates Eğitmeni

Marin Pilates - Gümüşhacıköy

Pilates eğitmenliği eğitimi almış reformer egzersizlerine hakim eğitmen aranmaktadır ..Tercihen Türkiye Cimnastik Federasyonu 1.kademe antrenörlük belgesine sahip Pilates Eğitmeni aramaktayız.

2 gün önce

Araç Kabul Görevlisi

Rapid Oto Araç Ekspertiz Merkezi Ltd Şti - Gümüşhacıköy

Türkiyenin önde gelen ekspertiz firmalarından biri olan umran oto ekspertiz firmasının Bayrampaşa şubesine yetiştirilmek üzere araç kabul ve rapor anlatım personelleri alınacaktır.***Sadece cvbenim.com üzerinden online başvurular kabul edilecektir.

1 ay önce

Hasar Danışmanı

Piasis Otomotiv Danışmanlik Hiz Ltd Şti - Gümüşhacıköy

Şirket bünyemizde görevlendirilmek üzere Hasar Danışmanı aramaktayız.

2 ay önce

Satış Temsilcisi

Kamutem Proje Hizmetleri Tic Ltd Şti - Gümüşhacıköy

Şirketimizin Toptan Cep Telefonu Satış Departmanında görev yapacak Bayan Toptan Satış Temsilcisi aramaktayız.İş Tanımı:Mevcut bayi ağına satış yapmak,Yeni bayiler bularak firmamıza yeni fortföy kazandırmak,Şirketimizin kurumsal yapılanmasına katkıda bulunmak.Müşterilerimize uygun hizmet ve çözümler üretebilmek.Belirlenen satış hedeflerine ulaşılmasında aktif rol oynamak.Satış ve müşteri taleplerini üst düzeyde karşılayabilmek.

3 ay önce

İcra Takip Elemanı

Karahan Hukuk Bürosu - Gümüşhacıköy

Yenisahra da bulunan hukuk büromuza İşlemci (İcra Takip Elemanı) olarak çalışacak personel arayışımız bulunmaktadır. Maaş+Sgk+Yol+Yemek+Prim verilecektir.

5 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Asil Kargo - Gümüşhacıköy

Başakşehir-İkitelli OSBde bulunan şirketimizde çalışmak üzere uyumlu, öğrenmeye istekli ve kariyer hedefleri olanÖn Muhasebe Elemanı aramaktayız.

3 hafta önce

Eksantrik Pres Tezgahı Operatörü

Heywin Metal Dış Tic ve San A.Ş. - Gümüşhacıköy

Zeytinburnundaki firmamız bünyesine eksantrik preslerde çalışmış,Eksantrik Pres Tezgahı Operatörü alınacaktır.

4 ay önce

Satış Pazarlama Uzmanı

Iskc Yazılım ve Danışmanlık - Gümüşhacıköy

Firmamızda çalışmak üzere Satış Pazarlama Uzmanı aranmaktadır.

2 ay önce

Elektronik Mühendisi

Fipronet Elektronik İmalat San Tic A.Ş. - Gümüşhacıköy

Yenilenebilir enerji kaynaklı ürünlerin üretimi konusunda çalışan firmamızda AR&GE departmanında elektronik donanım, yazılım ve tasarım süreçlerinde çalışacak, prototip üretimlerinin yapım aşamalarında tasarım ve doğrulamada görev alacak Elektronik Mühendisi aramaktayız.

2 ay önce

ACİL VİLLA BAY ÖZEL GÜVENLİK /2550+AGİ+YMK/ SANCAKTEPE ÇEKMEKÖY

VİZYON VİP - Gümüşhacıköy

Çekmeköy, villa projemiz'de çalışcak, 23-41 arası, 1.70 boyu ve üzeri olan, 12 saat çalışma 2 gündüz 2 gece 2 gün izin vardiyalı çalışcak, 2550tl maaş+agi+yemek ile çalışcak bay kimlikli süresi geçmemiş özel güvenlik yada güvenlik şube müdürlüğüne başvurmuş çalışabilir yazısı aan özel güvenlik görevlisi aranıyor. Aşağıdaki Yetkili Yasin Bey'in Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi ve Numaranızı Yazın Hemen Size Geri Dönüş Yapalım İnsan Kaynakları Yönetici: Yasin İrtibat: 05051825070

1 ay önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Ziimy Metal Yapı San Tic Ltd Şti - Gümüşhacıköy

Hadımköyde alüminyum dış cephe giydirme sektöründe faaliyet gösteren firmamızda Ön Muhasebe Sorumlusu çalışma arkadaşları alınacaktır.

2 ay önce

Psikolog

Akşehir As Eğitim Hizmetleri San ve Tic Ltd Şti - Gümüşhacıköy

Psikolog olarak görev yapabilecek takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

3 ay önce

Aşçı

Çitgrass Tel ve Çit Sistemleri Çelik İnşaat A.Ş. - Gümüşhacıköy

Ofisimizde yemek yapmak üzere Aşçı aramaktayız.

2 ay önce

Metal Enjeksiyon Operatörü

Rks Metal ve Enjeksiyon - Gümüşhacıköy

Metal Enjeksiyon Operatörü aramaktayız.

2 ay önce

Muhasebe Uzmanı

Politeknik Pvb San ve Dış Tic Ltd Şti - Gümüşhacıköy

2007 yılından bugüne gelişerek büyüyen firmamız cam sektörüne makine ve hammadde malzeme tedariği yapmaktadır. İş geliştirme planımız çerçevesinde yeniden yapılanarak piyasadaki hakimiyetimizi attırma çabasıyla kadromuzu genişletmekteyiz. Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Uzmanı aramaktayız.

2 ay önce

Model /Manken

Agenda Giyim - Gümüşhacıköy

Katalog çekimlerinde çalışacak ve fuarda çalışacak bayan alınacaktır.

3 ay önce

Barmen

Alf Layla Wa Layla Turizm San ve Tic Ltd Şti - Gümüşhacıköy

Alkolsüz gezi gemisinde barda duracak Barmen alınacaktır.

4 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Kolaş Alüminyum A.Ş. - Gümüşhacıköy

Alüminyum doğrama sektöründe bulunan firmamız için;Soysal Medya, İletişim ve Grafik tasarım süreçleri için;- Kurumsal kimlik çalışmalarını takip edecek ve yönetecek,- Mevcut tasarımların uygulama ve uyarlamasını yapacak,- Broşür, Katolog, Insert, Logo, vb. tasarımları yapıp, matbaaya verilmesi ve matbaadan teslim alınmasına kadar geçen süreci yönetecek,- Gerektiğinde firma profiline uygun yeni tasarımlar ortaya çıkarabilecek,- Markaların rekabet ve ticaret gücünü artıracak iletişim önerileri getirmek,- Ajanslar ile ortak çalışmalar yapmak, brief vermek ya da gelen önerileri değerlendirip yönetime sunmak,- Dijital pazarlama ve kurumsal iletişimde koordineli olacak şekilde tüm iletişim çalışmaları için ortak planlama yapılması ve kreatif süreçlerin ortak dili konuşmasını sağlamak ve kontrol etmek,- Insert süreçleri için operasyon ve ajans tarafı ile koordineli çalışarak süreclerin tamamlanması sağlamak,- Grafik tasarım süreçleri, sosyal medya içeriklerinin hazırlanması süreçlerini günlük, haftalık, aylık planlamalar dahilinde yönetilmesini sağlamak,- Aylık iletişim aksyion planı hazırlanmasını yönetim ve ajans ile ortak çalışarak sağlayacak,Bay veya bayan çalışma arkadaşı aramaktayız.

2 ay önce

AB Proje Asistanı

Panorama Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Ltd Şti - Gümüşhacıköy

Panorama Uluslararası Eğitim ve Proje Danışmanlık Şirketi Ankarada görevlendirilmek üzere AB Proje Asistanı arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı:Avrupa Birliği Projeleri yazma kapsamında Erasmus+ Projeleri yazımı,AB Hayat Boyu Öğrenme Programı doğrultusunda proje yazım ve danışmanlık hizmeti sağlamak,Proje ile ilgili kurumların arasındaki iletişimi ve koordinasyonu sağlamak.Projeler Türkçe hazırlanacaktır ancak İngilizce bilmek tercih sebebidir. Görüşmeye gelen kişilerden aranan niteliklere uygun olanlar önce eğitime alınacak, eğitimde başarılı olanlar ile freelance proje yazarı olarak devam edilecektir. Pozisyon için 10 kişi alınacaktır.

2 hafta önce

Fabrika Personeli

Sabah Panel San ve Dış Tic Ltd Şti - Gümüşhacıköy

Fabrikamızda yetiştirilmek üzere Makine Operatörleri alınacaktır. *Deneyimsiz arkadaşlara fabrikamız tarafından gerekli eğitim verilecektir.

1 ay önce

Amasya Geneli Sektörler