Gülyalı Arıtma İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Gülyalı Arıtma İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Forklift Operatörü

Berra Mobilya Metal San ve Tic Ltd Şti - Gülyalı

Firmamızda çalışmak üzere Forklift Operatörü alınacaktır.

1 ay önce

Satış Pazarlama Uzmanı

Poltar Gıda ve Tarım İnş San Tic Ltd Şti - Gülyalı

Distribütörü olduğumuz uluslararası firmaların tarım ilaçları kapsamındaki ürünlerinin Diyarbakır ve Elazığ Bölgesinde tanıtım, satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütecek Ziraat Mühendisi çalışma arkadaşları arıyoruz.

8 ay önce

İlaç Tanıtım-Satış Mümessili (Reprezantı)

Farmavita İlaç A.Ş. - Gülyalı

KAYSERİ bölgemizde yetiştirilmek üzere İlaç Mümessili aranmaktadır.

8 ay önce

Satın Alma Uzmanı

Teknoform Bilişim Güvenlik San ve Tic Ltd Şti - Gülyalı

Firmamız sağlık ve medikal firması olup bu alanda bilgisi becerisi olan kadın elemanlara ihtiyaç vardır.

6 gün önce

Hemşire

Özel Yalova Huzurevi - Gülyalı

Huzurevimizde çalışacak tercihen huzurevi/bakımevi tecrübesi olan ve tercihen lisans mezunu Erkek-Kadın Hemşire alımı yapılacaktır.

9 ay önce

Muhasebe Elemanı

Tepesan Plastik - Gülyalı

Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı aranmaktadır.Çalışma Saatleri;08:00-20:00 arasındadır.Servisimiz mevcut değildir. 

5 gün önce

Ön Muhasebe Elemanı

Aysam Mobilya Gereçleri İmalat San ve Tic Ltd Şti - Gülyalı

Şirketimize finans bölümünde çalışacak Ön Muhasebe Elemanı arıyoruz. İş Tanımı:Cari mutabakatlar,BA/BS formaları,Bankalar - Günlük takip edilecek,Fiziki kredi kartları,Sanal POS yönetimi,Kredi ödemeleri,Çek girişleri - çıkışları yapacak,Şirket risklerini takip edecek,Şirket bünyesindeki diğer ödemeleri takip edecek .

8 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Evline Sembol Mobilya Day Tük Mal San Tic Ltd Şti - Gülyalı

İstanbul Maltepedeki fabrikamızda ön muhasebeyi tutabilecek donanımlı kadın Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.

8 ay önce

Kimya Öğretmeni-Ortaöğretim

Özel Marmara Bilgi Koleji Anadolu Lisesi - Gülyalı

Özel Marmara Bilgi Koleji Anadolu Lisesine Kimya Öğretmeni alınacaktır

3 hafta önce

Yönetici Asistanı

Momentum Organizasyon San ve Tic A.Ş. - Gülyalı

Momentum Organizasyon San. Tic. A.Ş. Ankarada; kurumsal toplantılar, seminerler, ulusal-uluslararası kongreler, özel müşteri etkinliklerinde görevlendirilmek, aynı zamanda yönetici asistanlığı yapmak üzere aranan niteliklere uygun tam zamanlı çalışabilecek takım arkadaşları aramaktayız.Görüşmeye gelen kişilerden aranan niteliklere uygun olanlar ile önce mülakat yapılacak, başarılı olanlar ile Yönetici Asistanı olarak devam edilecektir.Organizasyon sekretarya süreçlerinin asistanlığı,Organizasyonun teknik ve dekor işlerinin koordinasyonu,Etkinlik alanının planlanması,Proje ile ilgili kurumların arasındaki iletişimi ve koordinasyonu sağlamak,Yönetici tarafından verilen işlerin takibini yapmak, ofise gelen misafirleri karşılamak (çay/kahve servisi dahildir)Ofis düzeninden de sorumlu olacaktır.

6 ay önce

Tasarımcı (Dekor)

İnka Mimarlık San ve Dış Tic Ltd Şti - Gülyalı

Fuar stand ve dekorasyon çalışmaları yapan firmamıza Tasarımcı (Dekor) çalışma arkadaşları alınacaktır.

7 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Trakya Pazarı - Gülyalı

İstanbul Anadolu yakasında market ve şarküteri ürünleri satış ve pazarlaması için ekip arkadaşları aranmaktadır.

3 ay önce

Satın Alma Görevlisi

Teknoform Bilişim Güvenlik San ve Tic Ltd Şti - Gülyalı

Firmamız sağlık ve medikal üzerine hizmet vermektedir.Acil olarak satın almadan anlayan. Tecrübeli yada tecrübesiz bayan elemana ihtiyaç vardır.Şartlar yüz yüze görüşülecektir.

1 gün önce

Front-End Developer

Belka İnşaat Yatırım Tic Ltd Şti - Gülyalı

Firmamızın web sitelerinin geliştirilmesi ve aynı zamanda çeşitli projelerde de aktif rol alabilecek Web Arayüz Geliştirici arıyoruz. *Klasik olarak kopyala-yapıştır yapılan ilanlar gibi ilan yayınlamıyoruz. Tam ihtiyacımızı yazıyoruz bu nedenle dikkatli okuyup sonrasında başvuru yaparsanız seviniriz.Pozisyon ile alakalı detaylı bilgilendirmeye gelecek olursak; - Opencart altyapısı kullanılarak geliştirilen eticaret sitesi için arayüz tasarım ve geliştirme kısmında rol alınacak.- Opencart altyapısı kullanılıyor ve tema olarak da dünya genelinde en yaygın olan Journal3 kullanılıyor. Opencart panelini bilmeyen, tema ile alakalı araştırma yapmayan adayların başvuru yapmaması iki taraf için de zaman açısından tasarruflu olacaktır. - Yazılım ekibinin talepleri doğrultusunda web arayüzünde geliştirilmek istenen projeler için pratik ve hızlı çözümlere ulaşması talep edilmektedir. - Teknolojiyi yakından incelemesi ve geliştirmeler hakkında bilgili olması tercih sebebidir.- Flutter ile mobil uygulama geliştirilmektedir. Dart programlama dili hakkında bilgisi olması gerekmektedir. İş görüşmesi esnasında konusu açıldığında Bu ne? şeklinde bir geri bildirim istemiyoruz.

2 ay önce

Matematik Öğretmeni

Tempo Kurs Ve Etüt Merkezi - Gülyalı

Kursumuzun hafta içi ve hafta sonu grupları için Matematik Öğretmenleri alınacaktır. Başvuranların durumlarına göre hafta içi hafta sonu veya tam zamanlı olarak istihdam edileceklerdir.

6 gün önce

Üretim Planlama Sorumlusu

Atp Design Tekstil Metal İnşaat San Tic Ltd Şti - Gülyalı

Hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren firmamız için üretim operasyonlarını yönlendirecek Üretim Planlama Sorumlusu arkadaşlar arıyoruz. Ürünlerin kesiminden itibaren mamul haline gelinceye kadar geçen süredeki operasyonları yönlendirip takibini yapacak, sonrasında gerekli raporlamaları yapacak

4 ay önce

Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı

X-Personal Management Dan Hiz İç ve Dış Tic A.Ş. - Gülyalı

Sağlık Alanında Almanyada İş İmkanıX-PM Almanya’nın Türkiye’deki tek işveren firması olarak, sizlere süresiz iş sözleşmesi ile Almanya’nın kapılarını açıyor.X-PM Almanyada İtalya, Polonya, Hırvatistan, Türkiye gibi ülkelerde personel sağlamak için hizmet veren bir firmadır.Almanya’nın en güzel şehirlerinde çalışma imkanı, yüksek yaşam standartları ve konaklama imkanı sağlıyoruz.B2 Dil seviyesinde Almanca bilen kişiler için Almanya da çalışmak üzere tecrübeli ve tecrübesiz Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı aranmaktadır.Konum:Kuzey Ren-Vestfalya (Nordrhein-Westfalen) Eyaletiİş veren Firma olarak sizlerden hiçbir ücret talep edilmemektedir.İş ilanımız İş-Kur Tarafından onaylıdır.

4 ay önce

Çağrı Merkezi Görevlisi

B16 İletişim - Gülyalı

Firmamızda görevlendirilmek üzere Çağrı Merkezi Görevlisi aranmaktadır.

8 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Mars Elektrik San ve Tic A.Ş. - Gülyalı

Şirketi merkezimizde görev alabilecek, Muhasebe Sorumlusu aranmaktadır.İŞ TANIMI • Günlük Muhasebe Kayıtlarının tek düzen hesap planına uygun olarak sisteme girilmesi,• Mal ve hizmet alış faturalarının, masraf formlarının, genel muhasebe evraklarının muhasebe kayıtlarının yapılması,• Satış faturalarının kontrol edilmesi ve kayıtlarının yapılması,• Müşteri ve satıcılar ile cari hesap mutabakatlarının gerçekleştirilmesi, kontrolü ve takibinden sorumlu olunması,• BA / BS kontrol raporlarının hazırlanması,• Yasal beyanname ve beyanname kontrol raporlarının hazırlanması, • Sabit kıymet kayıtları ve amortisman uygulamalarına hakim,• Aylık Mizan kontrollerinin yapılması,• Ay ve dönem kapanış işlemlerinin gerçekleştirilmesi,• Kur değerleme işlemlerinin yapılması. • Personel özlük dosyalarının oluşturulması ve maaş ödemelerinin hazırlanması,

7 ay önce

Mağaza Satış Yöneticisi/Yönetmeni

Artmina Mimarlık İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Gülyalı

Mağaza satış deneyimi olan tecrübe sahibi olan kişiler tercihimizdir.

2 ay önce

Gülyalı Geneli Sektörler