Güdül İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Güdül İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Estetisyen Uzmanı

Apeks Sağlık Merkezi A.Ş. - Güdül

Tıp Merkezimizin Medikal Estetik Bölümünde görevlendirilmek üzere Estetisyen / Güzellik Uzmanı aranmaktadır.

3 ay önce

Matematik Öğretmeni

Bilgi Özel Eğitim Kursu - Güdül

Matematik Öğretmeni çalışma arkadaşlarımızın başvurularını bekliyoruz.

2 ay önce

Stajyer (Öğrenci)

Selim Ofset Etiket & Matbaa - Güdül

Matbaamızda çalışacak Stajyer aramaktayız.

3 gün önce

Web ve Mobil Programlama Uzmanı

Setint AI Robotic Sistem Eğitim ve Dan San Tic A.Ş. - Güdül

Düzce Üniversitesi Teknopark da bulunan şirketimiz bünyesinde görevlendirilmek üzere çok iyi derecede web servis, web site ve mobil uygulama geliştirebilecek, çok iyi derecede bilgi ve deneyimi olan takım arkadaşları arıyoruz.

2 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Beg Mağazacılık Ltd Şti - Güdül

Günlük ofis temizliği, Çay/kahve Servisi ile ilgilenecek Çay Servis ve Temizlik Personeli arayışımız bulunmaktadır.

3 ay önce

Kat Görevlisi (Maid)

Ramada Hotel & Suites İstanbul Merter - Güdül

Avrupa Yakasında uluslararası otel zincirine ait 5 yıldızlı otelimizin, “Kat Hizmetleri” departmanında, görev alacak takım arkadaşları aramaktayız.

3 ay önce

Seyahat Acentası Satış Görevlisi

Feribot Lines - Güdül

Seyahat Startupında maceranın bir parçası olmaya ne dersiniz? Feribotlines olarak büyüme dönemimizde bize eşlik edecek, genç, büyümekte olan bir seyahat girişiminde yer alma heyecanına sahip, dinamik ve sosyal iş arkadaşları arıyoruz. Neler Yapacaksınız Seyahat alanına farklı bir açıdan bakacak, Bir startupın gelişimine tanık olacaksınız. Web girişiminin sahne arkasını inceleme fırsatı bulacaksınız. Yunan Adaları hakkında bolca bilgi sahibi olacak, Çılgınlar gibi yaz tatili hayali kuracak ama deliler gibi çalışacaksınız.

2 ay önce

Sosyal Medya Uzmanı

Karton Ajans Dijital Matbaacılık Tic ve San Ltd Şti - Güdül

Sosyal medya uygulamalarına ve yönetimine hakim, yönetsel becerisi yüksek, takım çalışmasına yatkın Sosyal Medya Uzmanı ekip arkadaşları aramaktayız.

2 ay önce

Dış Ticaret Elemanı

Mikro Teknik Kimyevi Maddeler San Tic Ltd Şti - Güdül

İstanbul Kartal ofisimizde görevlendirilmek üzere alanında başarılı Dış Ticaret Elemanı arıyoruz.-İthalat ve ihracat termin takibinin yapılması ve ithalat yüklemeleri öncesi organizasyonun sağlanması -Yüklemenin organize edilmesi, yükleme evraklarının hazırlanması, kontrolü ve takibinin yapılması-İthalat sürecinde ödemelerin gerçekleştirilmesi ve ihracat sürecinde gelen ödemelerin takip edilmesi -Gümrük müşaviri ile koordinasyonun sağlanması,-Lojistik firmaları ile görüşmelerin yapılıp navlun ücretlerinin güncellenmesi ve takibi,

3 hafta önce

Muhasebe Elemanı

Nefes Müzik Org Reklam Tasarım ve Dan Ltd Şti - Güdül

Güçlü ekibi ve sağladığı güven sayesinde alanında Türkiyede lider konuma sahip olan şirketimizde özellikle Ön Muhasebe, Tahsilat, Cari Hesapların Takibi gibi görevleri yürütecek ve aşağıdaki niteliklere sahip Muhasebe Elemanı arıyoruz.

3 ay önce

Operasyon Sorumlusu

Carfleet Araç Kiralama Hizmetleri - Güdül

Carfleet Araç Kiralama - Operasyon Sorumlusuİş AçıklamasıGünlük Araç Kiralama sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin İstanbul ISTOC Merkez Ofisinde görev almak üzere;-Çağrı Merkezi ve internet üzerinden gelen rezervasyonların ofisler bazında takibini yapacak,-Çağrı Merkezinin çözemediği konularda, müşteriler ile iletişim kurarak çözümler geliştirecek,-Kurumsal Ofislerde, Araç teslim, iade işlemlerinin sistem üzerinden takibini sağlayacak,-Temsilci Ofislerde, Araç Müsaitliği ve fiyatlama konusunda optimizasyon sağlamak üzere analizler gerçekleştirecek, Ofislere telkinlerde bulunarak performans arttıracak,-Findeks sorgulaması, KABİS kayıtları vb. günlük rutin işlemlerin hatasız sürdürülmesinin sağlayacak,-İş Ortaklığı kapsamında Broker, Turizm Acentesi vb. kanallar ile günlük süreçlerinin sağlanması,-Yönetim tarafından beklenen günlük, haftalık ve aylık bazlı raporlamaların gerçekleştirecek-Satış Operasyon Sorumlusu alınacaktır.

2 ay önce

Aşçı

Bolu Merkez Lokantası - Güdül

Tablot Aşçısı ve Aşçı Yardımcısı arıyoruz.

2 ay önce

Pazarlamacı (Satış Temsilcisi)

Istranca İth İhr Paz Ltd Şti - Güdül

Kahve ve ekipman satışı için sıcak satış yapacak Pazarlamacı arkadaşlar arıyoruz.

1 ay önce

Pilates Eğitmeni

Nonstop Pilastes Studıo - Güdül

Reformer ve fonksiyonel antrenman dersi verebilen Pilates Eğitmeni aranıyor.

1 ay önce

Muhasebe Meslek Elemanı

Fayatlar Lojistik San ve Tic Ltd Şti - Güdül

Bilgisayar ve Ön Muhasebeden anlayan fatura kesmesini bilen, deneyimli Muhasebe Meslek Elemanı iş arkadaşı arıyoruz.

1 ay önce

Halkla İlişkiler Görevlisi

Lasalle College - Güdül

Kanada ya bağlı eğitim kurumumuza bayan Halkla İlişkiler Görevlisi aranmaktadır.

2 ay önce

ACİL BAY SİTE ÖZEL GÜVENLİK /2327+AGİ/ PENDİK YENİŞEHİR MH

VİZYON VİP - Güdül

Pendik, yenişehir mh site projemiz’de çalışcak, 23-41 arası, 1.70 boyu ve üzeri olan, 12 saat çalışma 2 gündüz 2 gece 2 gün izin ile çalışcak bay kimlikli süresi geçmemiş özel güvenliiğe olan yada güvenlik şube müdürlüğüne güvenlik kimlik başvuru yapmış, güvenlik çalışabilir belgesini alan özel güvenlik görevlisi aranıyor. Aşağıdaki Yetkili Yasin Bey’in Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz Onay Almadan Şirkete Görüşmeye Gelmeyiniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazıp Gönderin Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım İnsan Kaynakları Yönetici: Yasin İrtibat: 05051825070

2 gün önce

Odyolog

Ekol Özel Eğitim Hizmetleri - Güdül

Akyurtta bulanan Ekol Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezine;- Odyoloji ve Dil Konuşma Bozuklukları Uzmanı,- OdyologÇalışma arkadaşları aramaktayız.

2 ay önce

Fabrika Personeli

Cia Özel Güvenlik Hiz Ltd Şti - Güdül

Plastik fabrikasında üretim ve paketleme bölümünde çalışacak Fabrika Personeli alınacaktır.3 vardıyamız bulunmaktadır.Maaş+ Sgk+ Yemek+Servis

2 hafta önce

Vardiya Amiri - Güvenlik Hizmetleri

Hedef Güvenlik A.Ş. - Güdül

Çeşmede bulunan 5 yıldızlı otel projelerimizde 12 saat 2 gündüz, 2 gece ve 2 izin sisteminde çalışacak Özel Güvenlik Kimlik Kartı Sahibi Vardiya Amiri alınacaktır. Kalacak yer, 3 öğün yemek verilmektedir.

2 ay önce

Güdül İşkur İş ilanları

Güdül iş ilanları Bu bakımdan isim artık siz de iş sahibi olabilirsiniz. Buna istinaden yaşlılar ile iyi geçinen ve son derece başta sabırlı insanlara yönelik olarak Rehabilitasyon hizmetleri iş duyuruları dâhilinde ele geçireceğiniz pozitif neticelere bu sistem üzerinden hatıranda ulaşmak olası. İnternet site üzerinden hatıranda her türlü ayrıntılı işlemleri ele geçirerek size sunulan bu değerleri alakalı sistem dâhilinde bulunarak bu süreçleri en uygun formatta elde edersiniz. Buna öncelikli olarak da Ankara Güdül bölgesinde yaşayan ya da ikamet eden bireyler ilk başka olarak iş alanında çalışma kapsamında bulunursunuz. Mağazacılık iş ilanları kapsamında pek çok insan için bu ayakkabıcılık sektöründe Part Time eleman ve Full Time eleman alımları yapılacaktır.
Güdül Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Adalıkuzu, Afşar, Akbaş, Akçakese, Aşağı, Boyalı, Çağa, Çukurören, Emirler, Garipçe, Güzel, Hacılar, Kadıobası, Kamanlar, Karacaören, Kavaközü, Kayı, Kırkkavak, Meyvabükü, Özçaltı, Özköy, Salihler, Sapanlı, Sorgun, Tahtacıörencik, Taşören, Yelli, Yeni, Yeşilöz, Yukarı
Güdül İşkur İletişim Adresi
Sağlık Sok. No:1 , 6750, Sıhhıye-ANKARA
Güdül İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0312) 431 02 34 , Fax:(0312) 431 03 40 , E-mail:cankaya@iskur.gov.tr

Ankara Geneli Sektörler