Güce İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Güce İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Kasiyer

Flaş Tarım Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Güce

Firmamızda görevlendirilmek üzere Kasiyer alınacaktır.Maaş+ Ssk+ Yemek.

5 ay önce

İlköğretim Matematik Öğretmeni

Vip Elit Eğitim Sistemleri San ve Tic Ltd Şti - Güce

7.ve 8. Sınıf Matematik derslerine girecek öğretmen ihtiyacı vardır.

8 ay önce

Bilişim Uzmanı

Atom Baskı Teknolojileri Bilişim A.Ş. - Güce

Atom Baskı Teknolojileri Bilişim Dijital Makine A.Ş. şirketimizde çalıştırılmak üzere bayan asistan arıyoruz.Sosyal medya hesaplarımızı kontrol edecek n11 sahibinden hepsi burada vesaire ile ilgilenecek sabah açılış 8:30 akşam kapanış 6 çalışacak iş arkadaşı arıyoruz.

5 ay önce

Acil bay site özelgüvenlik /2930+agi/ çekmeköy çatalçeşme mh

VİZYON VİP - Güce

Çekmeköy bölgesine bağlı; reşadiye caddesine yakın, çatalçeşme Mh site projemizde çalışacak, 23-41 arası,1.70 boyu ve üzeri olan, 12 saat çalışma gündüz 2 gece 2 gün izin, 2975tl maaş+agi ile çalışacak, bay kimlikli, süresi geçmemiş özel güvenlik veya güvenlik şube müdürlüğüne güvenlik kimlik başvuru yapmış, güvenlik çalışabilir belgesini alan özel güvenlik görevlisi aranıyor. 1 Yıl Özel Güvenlik Olarak Çalışmış Olması Zorunludur. Site-Rezidans-Villa-Köşk projelerinde Çalışmış olması tercihimizdir Çalıştığı İşyerinlerin'den Yetkili Kişiler Tarafından Referans Verebilecek Olması Zorunludur. Aşağıdaki Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi ve Numaranızı Yazın Hemen Size Geri Dönüş Yapalım İnsan Kaynakları Yönetici İrtibat: 05051825070

9 ay önce

Veri Giriş Operatörü

Erikin Mühendislik Vrv San Tic Ltd Şti - Güce

Beyoğlu İstanbulda iklimlendirme alanında faaliyet gösteren firmamıza veri girişi yapabilecek Veri Giriş Operatörü aranmaktadır.İş Tanımı:Servis işlerini takip edebilecek,Verileri eksiksiz ve doğru şekilde sisteme girecek,Veri tutarsızlıklarını gidermek ve eksik verileri toplamak için kaynak belgelerle bağlantı kuracak,Servis hizmetlerini faturalandırıp dokümantasyon yapacak,Servis işlerini takip edecek,Satış ve hizmet verilerini raporlayacak,E-ticaret alanındaki sipariş sürecini takip edecek,Telefon görüşmelerini gerçekleştirecek.

1 yıl önce

Turizm ve Otelcilik Elemanı

Avrasya Termal Turizm ve İnşaat Ltd Şti - Güce

Firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere Turizm ve Otelcilik Elemanı alımı yapılacaktır. Konaklama için lojman tarafımızdan karşılanacaktır.Sgk +yemek

11 ay önce

Stajyer

Doğan Eren Nakliye Gıda Tek İth İhr ve Tic Ltd Şti - Güce

Uluslararası lojistik firmamıza Stajyer alınacaktır.ULUSLARARASI LOJİSTİK ( TÜM BRANŞLAR VE ALT BRANŞLAR )DIŞ TİCARET ( TÜM BRANŞLAR VE ALT ALANLAR )ULUSLARARASI İLİŞKİLER (TÜM BRANŞLAR VE ALT ALANLAR )

1 yıl önce

Yönetici Asistanı

Güveniliroğulları Gayrimenkul Danışmanlığı Tic Ltd Şti - Güce

Alanya merkezde ;Yenilikçi ve lider kimliğini benzersiz müşteri hizmet kalitesiyle gösteren,Dürüst, haklı ve helal kazançla güçlenmeye devam eden,Vizyona ve her zaman gelişmeye açık kimliği ile tanınan kurumsal şirket bünyemize Yönetici Asistanı arıyoruz.Çalışma Saatleri: Haftaiçi 09:00-18:30, hafta sonu cumartesi ve pazar tatildir.Covid 19 nedeniyle şirket olarak çalışma koşullarımızı personellerimizin sağlığını ve yaşam kalitesini düşünerek en üst seviyede tutmaya özen gösteriyoruz.Her bir personelimiz ayrı ofislerde bireysel olarak hijyen koşulları sağlanmış bir şekilde görevlerine devam etmektedir.Öğle yemeklerimiz aşçımız tarafında her personelimizin odasına bırakılmaktadır.Şirket çalışanlarımızın toplu taşıt kullanımı önlemek amaçlı kendi araçlarımızla geliş-gidişleri sağlanmaktadır.

11 ay önce

Şoför

Blue Line Tekstil Yıkama San ve Dış Tic Ltd Şti - Güce

Kot yıkama işi yapan firmamızda görevlendirilmek üzere Şoför aramaktayız.

5 ay önce

Saha Satış Personeli

Youth Mağazacılık A.Ş. - Güce

Perakende sektörünün öncü bir markası için çalışacak Satış Temsilcileri aranıyor.

9 ay önce

Teknik Servis Elemanı

Nil Teknoloji Ürünleri Paz ve Dış Tic Ltd Şti - Güce

Güvenlik Sistemleri ve Bilgisayar bakım-onarımında çalışacak ekip arkadaşları arıyoruz.

1 yıl önce

Yönetici Asistanı

Marmara Elektronik - Güce

Bilişim sektöründe faaliyet gösteren ve Başakşehirde bulunan firmamıza Yönetici Asistanı aramaktayız.

1 yıl önce

Muhasebe Elemanı

Rozz Konfeksiyon Tekstil San ve Dış Tic Ltd Şti - Güce

Firmamızda çalışmak üzere Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

4 gün önce

Üretim Elemanı

Beta Vakum Sanayi - Güce

1983 den beri Plastik Sektöründe köklü bir yere sahip olan firmamız, Ankara Yenimahalle Yakacık Köy Yolu üzerinde bulunmaktadır. Fabrikanın genel faaliyet alanları;THERMOFORMING ve EKSTRÜZYON makinasında,kesim,kırma gibi işlerde görev verilecektir.Plastik Vakum Şekillendirme,Plastik Levha Üretimi.Çalışma Yeri,Yakacık Köy yolu, Yenimahalle / Ankara.Şartlar,Maaş + Yemek + Yol + SSK

6 ay önce

Muhasebe Uzmanı

Asil İnşaat San ve Tic A.Ş. - Güce

Muhasebe Uzmanı alınacaktır.*Sadece online ve resimli ilanlar dikkate alınacaktır.

1 ay önce

Tez ve Akademik Makale Yazarı

Tezyaz.net - Güce

Akademik makale ve tez danışmanlığı yapan bir ekibiz. Zaman zaman ödevlerde de yardımcı oluyoruz. Aldığımız işler artık yazar kadromuzu aştığı için yeni yazar alımları sağlamak istiyoruz. Uzun süre çalışacak ve bu işi profesyonel olarak yapacak, yüksek gelirli bir hayata adım atacak yazarlar arıyoruz.

9 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Leon Özel Güvenlik Hiz Ltd Şti - Güce

Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

10 ay önce

Tornacı (Torna Tezgahı İşçisi)

Sarpsan Makine San ve Tic A.Ş. - Güce

Bünyemizde talaşlı imalat kısmında çalışacak olup başta torna tezgahı olmak üzere freze ve matkap tezgahlarında da çalışabilecek personel arıyoruz.

10 ay önce

Sekreter

Sefahan inşaat - Güce

Broşür dağıttım

6 ay önce

Acil 8 saat bay site özel güvenlik / çekmeköy sultançiftliği mh

VİZYON VİP - Güce

Çekmeköy, Sultançiftliği Mh, şile otoyoluna yakın, site projemizde çalışacak, 23-41 arası, 1.70 boyu ve üzeri olan, 07/15 - 15/23 - 23/07 vardiyalı 8 saat çalışma haftada 1 gün izin, bekar agi içinde 2603tl maaş + agiile çalışcak bay kimlikli süresi geçmemiş özel güvenliğe olan yada güvenlik şube müdürlüğüne güvenlik kimlik başvurusu yapmış, güvenlik çalışabilir belgesini alan özel güvenlik görevlisi aranıyor. Aşağıdaki Yetkili Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz Onay Almadan Şirkete Görüşmeye Gelmeyiniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi ve Numaranızı Yazın Hemen Size Geri Dönüş Yapalım İnsan Kaynakları Yönetici İrtibat: 05051825070

10 ay önce

Giresun Geneli Sektörler