Göynük İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Göynük İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Bilgisayarlı Muhasebe Eğitmeni

Kariyer Özel Eğitim Bilgi Bilişim Ltd Şti - Göynük

Eğitim konusunda hizmet veren firmamızda, muhasebe konusunda, part time çalışacak eğitimciler aranmaktadır.

8 ay önce

Elektronik Cihazlar Montörleri

Ecm Proger Makina - Göynük

Makine imalatında çalışacak plc ve pano montajına hakim elektrik elektronik bilgisi olan montaj elemanları aramaktayız

9 ay önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Sigortex Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti - Göynük

İş planımızın 2. maddesine uygun çalışma arkadaşları arıyoruz.Tanımımız:Sigortex, ülkemizin dijital olarak gelişen gerekliliklerine ayak uydurmak ve toplumun hızlı bir şekilde entegre olduğu dijital ve mesafeli satış yöntemleri vasıtasıyla bireylerin sigorta ihtiyacını karşılamak adına web online, çağrı merkezinden ve sahada mobil olarak satış uzmanı teknik personelleri vasıtasıyla, bireylerin sigorta karşılaştırması ve satın alması alanında kendine özgü farklılıklarıyla satış yapan, sigortacılık kanunu ve mesafeli satış yönetmeliği doğrultusunda faaliyette bulunan sigorta acentesidir.İş Planımız1. Çeşitli sosyal medya platformları, sesli/görsel/yazılı medya ve diğer her türlü (el ilanları, sokak afiş ilanları vb.) iletişim kanalları vasıtasıyla müşteriyi kendimizden haberdar edip online sigorta satış kanalımız olan web sitemiz www.sigortex.com adresine ulaşmasını sağlayarak müşterinin kendi ihtiyacı olan ürünü kendi seçenekleri doğrultusunda poliçeleştirerek anında online satın almasına olanak yaratmak ve bu esnada müşterinin talebi halinde anında online ve çağrı merkezinde çalışan teknik personel çalışanlarımız vasıtasıyla müşteriye doğru fiyata doğru ürünü almasında yardımcı olup müşteri memnuniyeti oluşturarak.2. Yine, çeşitli sosyal medya platformları, sesli/görsel/yazılı medya ve diğer her türlü (el ilanları, sokak afiş ilanları vb.) iletişim kanalları vasıtasıyla müşteriyi sigortex’den ve sigorta ürünlerinden haberdar ederek müşterinin kendisiyle iletişim isteği oluşturmak ve bu istek doğrultusunda çağrı merkezimizdeki satış uzmanı teknik personeller vasıtasıyla müşteriye dönüş yaparak ürün hakkında doyurucu açıklayıcı bilgi sahibi yapıp, müşteriyle iletişim halinde teklif oluşturup devamında bu teklifi anında poliçeleştirip online ödeme alıp müşteriye poliçeyi satarak.3. Sahada satış yapacak mobil teknik personeller oluşturup, bu personelleri çağın pazarlama teknikleri ve iletişimi doğrultunda eğittikten sonra bu teknik personelleri çağın gerekliliklerine uygun teknolojik ekipman ile donatıp ev, işyeri, toplu mekânlar ziyareti yapmasını sağlayarak müşterilerle yüz yüze iletişim kurup ihtiyacı olan sigorta ürününü belirleyerek.

10 ay önce

Bayan sekreter

Deniz showroom - Göynük

Hesap işleri ve temizlik işleri için bayan yardımcı araniyor

1 yıl önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Ekipiş Kurumsal Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Göynük

Firmamızın sekreterlik ve ön muhasebe işlemlerini yürütecek kadın adayların başvurusunu beklemekteyiz.

10 ay önce

Saha Satış Personeli

Asrın Gıda ve Kozmetik - Göynük

Firmamıza Saha Satış Personeli çalışma arkadaşları aramaktayız.

1 yıl önce

Operasyon Sorumlusu

Yılmazlar Massey Ferguson Bayii - Göynük

Gaziantep iş yerimizde çalışacak, Ön muhasebe kayıtları yapacak, Müşteri takibi ve görüşmeleri yapacak, Satılan ürünlerin banka kredi işlemlerini takip edecek Operasyon Sorumlusu aramaktayız.

7 ay önce

Sekreter

Masalcıoğlu Elektrik İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Göynük

Esenler Oruç Reis Mahallesi Giyimkent Sitesinde bulunan elektrik elektronik taahhüt firmamızda çalıştırılmak üzere Ön Muhasebeci-Sekreter olarak çalışacak çalışma arkadaşı aramaktayız.Şartlar cv incelenmesi sonucu yüz yüze görüşülecektir.

1 yıl önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Ege Oyuncak - Göynük

Oyuncak üzerine üretim yapan firmayız .Üretim muhasebesini bilen tecrübeli personel arıyoruz.

11 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Arif Arın Orman Ürünleri San ve Tic A.Ş. - Göynük

Mobilya atölyemize Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.

4 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Doğaltaş Dekorasyon İnşaat Ltd Şti - Göynük

Firmamızda görevlendirilmek üzere Çay Servis ve Temizlik Görevlisi aramaktayız

2 ay önce

Elektrik Teknikeri

Kuantum İş Sağlığı ve Güvenliği San ve Tic Ltd Şti - Göynük

Ankara da faaliyette bulunan ve İş Sağlığı Güvenliği alanında çalışan firmamızda görevlendirilmek üzere elektrik teknikeri çalışma arkadaşları aramaktayız. Tecrübeli ve Tecrübesiz adayların başvurularını bekliyoruz.

7 ay önce

Tornacı

Sermed Mühendislik Makina San Tic Ltd Şti - Göynük

Firmamıza Universal torna tezgahı kullanacak Tornacı aramaktayız.

1 yıl önce

Ofis Destek Personeli

Panorama Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Ltd Şti - Göynük

Kurumsal toplantılar, seminerler, ulusal-uluslararası kongreler, özel müşteri etkinlikleri, eğitim danışmanlığı üzerine faaliyet gösteren firmamızda, ofiste Ofis Destek Personeli pozisyonunda tam zamanlı çalışabilecek takım arkadaşları aramaktayız.Görüşmeye gelen kişilerden aranan niteliklere uygun olanlar ile önce mülakat yapılacak, başarılı olanlar ile devam edilecektir.Yönetici asistanlığı,Yönetici tarafından verilen işlerin takibini yapmak, ofise gelen misafirleri karşılamak,Çay/kahve servisi yapmak,Ofisin genel temizliği ve düzeninden de sorumlu olacaktır.

1 yıl önce

Site Bayan Muhasebe Halkla İlişkiler Sorumlusu / Sancaktepe Abddurahmangazi Mh

VİZYON VİP - Göynük

Sancaktepe, abdurrahmangazi mh site projemizde çalışacak, 22-40 arası, 09:00 - 18:00 arası çalışma cumartesi 09:00 - 12:00 çalışma pazartesi günü izin ile çalışacak, bayan muhasebe/halkla ilişkiler sorumlusu aranıyor. Enaz 1 Yıl Muhasebe/Halkla İlişkiler departman bölümünde çalışmış Olması Zorunludur. Çalışığı işyerlerin'den yetkili kişiler tarafından referans vermesi zorunludur. site-rezidans-villa projeler'de çalışmış olması tercihimizdir. Sancaktepe Bölgesinde oturan yada tek araçla gelebilecek Apsiyon ve Önmuhasebe Bilmesi zorunludur Boy: 1.60 yada üzeri Lisesi Mezunu Olması Zorunludur, Aşağıdaki Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazın Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım. İş Geliştirme Müdürü İrtibat: 0552 269 31 82

10 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Minik Yıldızlar Kreş Gündüz Bakımevi - Göynük

Özel Minik Yıldızlar Okul Öncesi Eğitim Kurumunda görevlendirilmek üzere !İngilizce Öğretmeni arıyoruz.

9 ay önce

Danışman

Aktif yaşam merkezi - Göynük

Gaziantep'te ikamet eden, 18 yaşından Büyük Bay-Bayan Part-Time Full-Time iş İmkanı.

1 yıl önce

Satınalma Sorumlusu

Umar Matbaacılık A.Ş. - Göynük

Firmamızda çalışmak üzere Satın Alma Sorumlusu aramaktayız.

1 yıl önce

Pazarlama Uzmanı

Sahram İç ve Dış Tic Ltd Şti - Göynük

Şirketimizin yeni açılacak şubesi için Pazarlama Uzmanı alınacaktır.Maaş ve prim verilecektir.

5 ay önce

Grafiker

Martı Ajans Reklam ve Matbaacılık Hizmetleri Ltd Şti - Göynük

İstanbul Şerifali bölgesinde yer alan, dekoratif ve eğitici bebek ürünleri ürettiğimiz E-ticaret firmamız için grafik ekibimize dahil olacak yetiştirilmek üzere çalışma arkadaşları aramaktayız.• Ahşap üzeri baskı ve boyama konularında becerikli,• Günlük E-ticaret operasyonlarını yönetebilecek,• Görsel/basılı malzemelerin tasarım ve uygulama süreçleri baskı, matbaa aşamasına kadar yürütülmesinden sorumlu olacak,• Web sitelerinde ve sosyal medyada kullanılacak olan görselleri tasarlayabilecek,• Basılı ya da dijital her türlü tanıtım, reklam materyalinin grafik tasarımından sorumlu olacak ve görsel konsept çalışmalarını uygulayacak, (banner, afiş, katalog, broşür vb.),• Görsel iletişim alanında yaratıcı alternatif tasarımlar sunacak,• Matbaa bilgisi ve renk bilgisini kullanarak yapılacak işlerde işin kalitesini arttıracak, Grafiker aramaktayız.

3 hafta önce

Bolu Geneli Sektörler