Gönen İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Gönen İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Paketleme Elemanı

Yk Tuna Yapı Kimyasalları - Gönen

“Paketleme Elemanı” arıyoruz.

1 ay önce

Matematik Öğretmeni

Bilgi Özel Eğitim Kursu - Gönen

Matematik Öğretmeni çalışma arkadaşlarımızın başvurularını bekliyoruz.

4 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Eurotecs Çelik San ve Tic Ltd Şti - Gönen

Firmamız Bakırköyde olup, bünyemizde Ön muhasebe / yönetici asistanı / Dış Ticaret işlerinde istihdam edilmek üzeri, İngilizcesi ileri seviyede olan Bayan arkadaş arıyoruz.Ön muhasebe departmanına tecrübeli Bayan* İngilizce ileri seviyede* Fatura kesimi,* Sipariş girişi,* Cari takip ,* Çek ve senet girişleri,* Nakit ,kredi kartı tahsilat girişleri yapabilecek,

5 ay önce

Teknik Eleman

Tcs Bilişim Danışmanlık Tic Ltd Şti - Gönen

Türkiye genelinde faaliyet gösteren firmamızda karayolları yapımı aşamasında görevlendirilecek Teknik Eleman aramaktayız.Teknik bilgiye sahip olan ya da yetiştirilmek üzere iş alımı yapılacaktır.Maaş (Min. 3500 Max. 5000) + Prim + AGİ, SSK, Yol, Yemek, Erzak Yardımı, Senede 2 defa çift maaş ile çalışılacaktır.

2 gün önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Massimo Home - Gönen

Firmamızda görevlendirilmek üzere Çay Servis ve Temizlik Personeli aranmaktadır.

3 ay önce

Müşteri Temsilcisi

Sonka Su Teknolojileri San ve Tic A.Ş. - Gönen

2012 yılında İzmir’de kurulan Sonka Su Teknolojileri A.Ş Su Arıtma Sistemleri; kurulduğu günden bugüne evsel ve endüstriyel alanda, insanları kaliteli ve sağlıklı suyla buluşturmayı kendine görev edinmiş, yaptığı çalışmalar ve projelerle birçok yerde de bunu başarmıştır. Sonka Su Teknolojileri A.Ş olarak, endüstriyel manada birçok çözüm üretmekteyiz. Filtrasyon sistemleri, yumuşatma sistemleri, dezenfeksiyon sistemleri ve ters osmoz sistemleri gibi birçok alanda ürettiğimiz projelerle müşterilerimize en üst kalitede hizmet vermekteyiz.Firmamızda çalışmak üzere Müşteri Temsilcisi aramaktayız.Hafta içi 10:30 / 18:30, cumartesi 10:30 / 15:00, pazar tatilHaftalık/aylık düzenli ödemelerSatışa ve teslimata göre ekstra yüksek primler

2 ay önce

Matematik Öğretmeni

Rengarenk Çocuk Kulübü - Gönen

Özelikle yeni nesil sorulara hakim, 5 ten 8 e kadar tüm ortaokul öğrencilerine ders verebilecek tecrübeli bir Matematik Öğretmeni ihtiyacımız vardır.

2 hafta önce

Tezgahtar

Alfa Roma Butik - Gönen

Kadın giyim mağazamızda çalışacak Tezgahtar alınacaktır.

1 hafta önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Marca Genel Yapı İnşaat Tic Ltd Şti - Gönen

Şirketimize ön muhasebe yapabilecek Ön Muhasebe -Sekreter aranmaktadır.

3 ay önce

Kimyager

Ceren Medikal San ve Tic A.Ş. - Gönen

Esenyurtta bulunan fabrikamızda görevlendirilmek üzere Kalite Kontrolden Sorumlu Kimyager aranmaktadır.

4 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Batı Kültür Yabancı Dil ve Kariyer Kurumları - Gönen

Batı Kültür Yabancı Dil ve Kariyer KurumundaTam zamanlı görevlendirilmek üzereÇalışmalarıyla mesleğine ve kendine değer katan , mesleğini seven,Mutlu öğretmenler = mutlu çocuklar anlayışımızın içinde yer almak isteyen ,İngilizce Öğretmenleriyle tanışmak istiyoruz.

5 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Yeni Hayat Sağlık Koleji - Gönen

Sağlık Lisesi ve Anadolu Lisemizde 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılı ikinci döneminde İngilizce eğitimi verecek İngilizce Öğretmeni alınacaktır.

4 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Ahkam Dükkanı - Gönen

Pazarlama Uzmanı ekip arkadaşları aramaktayız.

3 ay önce

Sosyal Medya Uzmanı

Karton Ajans Dijital Matbaacılık Tic ve San Ltd Şti - Gönen

Sosyal medya uygulamalarına ve yönetimine hakim, yönetsel becerisi yüksek, takım çalışmasına yatkın Sosyal Medya Uzmanı ekip arkadaşları aramaktayız.

4 ay önce

Operasyon Elemanı (Turizm)

Karanfil Totem Havacılık Tur ve Dış Tic A.Ş. - Gönen

Fatih/İstanbul adresinde faaliyet gösteren Totem Tourism Group şirketimizde Turizm Operasyonlarını gerçekleştirecek veya destek verecek; Tur Paketi oluşturup satışını gerçekleştirebilecek. Turizm Operasyon Memuru arayışındayız.

5 ay önce

Seo Uzmanı

Alyamed Ambulans Hizmetleri San Tic Ltd Şti - Gönen

Seo Uzmanı takım arkadaşları arıyoruz.

4 ay önce

Saha Satış Elemanı

Ada Sağlık Ürünleri Pazarlama Dağıtım - Gönen

Firmamıza ait ürünlerin sahada satışını yapacak, kurduğumuz standlarda görevlendirilecek aktif satış yapabilecek personellere ihtiyacımız vardır..

3 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Enelkon Otomasyon San ve Tic A.Ş. - Gönen

Muhasebe ve operasyon departmanımızda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip personel arayışımız bulunmaktadır.En az 1 yıl ilgili konularda deneyim sahibi,Satın alma faturalarının CRM ve LOGO programlarına işlenmesini sağlayacak,CRM programı kayıtlarının yapılması (Yeni müşterilerin tanımlanması, satınalma taleplerinin girilmesi, stok giriş çıkış verilerinin kayıtları vb) ile ilgilenecek,Dış Ticaret işlemlerinde evrak hazırlanması ve takip işlemleri konusunda destek olacak,Ofis içi satın almalar konusunda fiyat araştırmasını yapacak,Gerekli olduğu durumlarda karşılama ve telefon trafiğinin yönetilmesi konularında görevlendirilecektir.Ön muhasebe ve paket programlar konusunda (özellikle LOGO) bilgi ve tecrübe tercih sebebidir.

3 ay önce

Satış Danışmanı

Kobakko Turizm Mağazacılık Ltd Şti - Gönen

Deri sektöründeki şirketimizin Sultanahmet şubesine , yetiştirilmek üzere Satış Danışmanı (lisan bilen) bay bayan takım arkadaşları aranmaktadır.

3 ay önce

Sekreter

Mt Makina Geri Dönüşüm Sist. İth.İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti. - Gönen

Şirketimizde görevlendirilmek üzere Sekreter arayışımız mevcuttur.

4 ay önce

Balıkesir Geneli Sektörler