Gölpazarı Matbaacılık İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Gölpazarı Matbaacılık İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Sekreter

Diyanorm Elektronik San ve Tic Ltd Şti - Gölpazarı

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter aramaktayız.Telefon trafiğini yönlendirebilecek,Gelen –Giden evrak takibi yapabilecek,İrsaliye ve fatura düzenleyebilen,Sekreterya bölümünde çalışmış ve en az 3 yıl deneyimli,İşinde titiz, anlatımı ve diksiyonu düzgün,Takipçi, detaylara önem veren,İngilizce bilen,Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek,Ofis düzenini sağlayabilecek.

6 ay önce

Makine Mühendisi

Axis Asansör Proje Taahhüt San Tic Ltd Şti - Gölpazarı

Asansör Montaj&Modernizasyon&Periyodik Bakım konularında uzun yıllardır faaliyet gösteren şirketimiz için, Bursa / Karacabey ilçesinde görevlendirilmek üzere Makine Mühendisi/Operasyon Sorumlusu istihdam edilecektir.Çalışma saatleri: 8.00-12.00 / 13.00-18.00 (Pazar Hariç)İş Türü: Tam zamanlı

6 ay önce

Engelli Bakım Elemanı

Özel Çağlayan Bakım Merkezi Hiz. Tic. Ltd. Şti. - Gölpazarı

Tuzla Tepeören merkezde hizmet veren engelli bakım merkezimize engellilerimizin bakımıyla ilgilenecek Engelli Bakım Personelleri aramaktayız.Çalışma sistemimiz iki günde bir, 12 saat şeklindedir. ( 12-36 nöbet sistemi)

7 ay önce

Satış ve Pazarlamacı

Karaca Sac Metal ve Paslanmaz San Tic A.Ş. - Gölpazarı

Çelik sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere Satış ve Pazarlamacı alınacaktır.

3 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Protec Mühendislik Hidrolik - Gölpazarı

Özellikle ofis içi satış prosedürlerine (irsaliye kesme,müşteri tel. görüşmeleri, raporlamalar, sevkiyat programı vbg.) destek verecek /hakim olacak,Müşteri ilişkilerini yürütebilecek, iş takibi güçlü Kadın Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

6 ay önce

Telemarketing Uzmanı

Hotech Yazılım A.Ş. - Gölpazarı

İŞ TANIMIAntalya ofisimizde çalışmak üzere, yazılım alanında geliştirdiğimiz ürünlerimiz hakkında telefonda mevcut ve yeni müşterilerimize bilgi verebilecek ve yaptığı çalışmaları raporlayabilecek, Satış Departmanımızda çalışmak üzere, en az B2 seviyesinde İngilizce yazışma ve konuşma yetkinliğine sahip sorumluluk sahibi kadın TeleMarketing Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

4 ay önce

Satış Sorumlusu

Bereketnur Ambalaj Reklam San Tic Ltd Şti - Gölpazarı

Satış Sorumlusu aranmaktadır.

2 ay önce

Eğitim Danışmanı

British Town Yabancı Dil Kursu - Gölpazarı

British Town Yabancı Dil Okulları Sakarya Temsilciliğinde görevlendirmek üzere Eğitim Danışmanı çalışma arkadaşı aramaktayız.Sadece kadın adaylar değerlendirmeye alınacaktır.Fotoğraf ve ön yazı olmalar başvurular incelenmeyecektir.

4 ay önce

İmalat Elemanı

Sedentis Group - Gölpazarı

Reklam malzemeleri üreten fabrikamıza İmalat Elemanı aramaktayız.

7 ay önce

Restoran Müdürü

Cihangir Kebap Yemekçilik Et Gıda İth İhr San ve Tic Ltd Şti - Gölpazarı

İşletmemizde Kordinasyonu sağlayacak Tecrübeli Restoran Müdürü aramaktayız.

3 hafta önce

Yazılım Çeviri ve Yerelleştirme Uzmanı

Hotech Yazılım A.Ş. - Gölpazarı

Yazılım üreten firmamızda sektörel terimlerin çevirisi için çalışacak, çeviri yapılacak bu veriler İngilizce ve İspanyolca dillerinde olacağı için bu dilleri iyi bilen Yazılım Çeviri ve Yerelleştirme Uzmanı takım arkadaşları arıyoruz.

4 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Ekapak Ambalaj Plastik San ve Tic Ltd Şti - Gölpazarı

Firmamız ambalaj plastik üzerine imalat yapmakta olup fabrikamız kobisan 2 sanayi sitesindedir.Firmamız bünyesinde ön muhasebe bilgisi olan depo-stok tutabilecek bay - bayan eleman alınacaktır.Ssk+yemek+servisimiz mevcuttur.

7 ay önce

Bilgisayarlı Muhasebe Elemanı

Süper Kauçuk San A.Ş. - Gölpazarı

Firmamıza Bilgisayarlı Muhasebe Elemanı aramaktayız.Servis+yemek+SGK

6 ay önce

Temizlik Personeli

Özel Dönüşüm Akademi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Gölpazarı

Yeni açılacak kurumumuza Servis ve Temizlik Personeli aranmaktadır.İş Tanımı:Ofislerin ve ortak kullanım alanlarının günlük temizlik, düzen ve bakımı,Öğle yemeği servisini gerçekleştirmek,Temizlik malzemelerini prosedürlere uygun olarak kullanmak,Mutfak ve temizlik ihtiyaçlarını takip edip ilgili birimlere aktaracak.Fotoğrafsız başvurular kabul edilmemektedir.

7 ay önce

Müşteri İlişkileri Yöneticisi

Brain Team Yazılım Teknolojileri Ltd Şti - Gölpazarı

Sağlık Turizmi,Estetik Merkezleri, Saç Ekim Merkezleri, Güzellik Salonları gibi daha bir çok sağlık alanında işletmelerin, müşteri takibi ve profili,personel takibi,muhasebe kayıtları, satış pazarlama desteği gibi aşamaların otokontrolünü sağlayan yenilikçi, kendi alanında güçlü bir yazılım firması.

6 ay önce

Oto Yedek Parça Satış Elemanı

İstek Hasar Onarım Merkezi A.Ş. - Gölpazarı

Ağır vasıta tır bakım onarım servisidir.

3 ay önce

Matematik Öğretmeni

Kocaeli Tasarı Özel Eğitim Hiz Tic Ltd Şti - Gölpazarı

Tasarı Eğitim Kurumları Kocaeli şubesi olarak kendini geliştirmek isteyen matematik öğretmenlerimize öncülük etmek istiyoruz. Kurumumuzda çalışacak Matematik Öğretmeni arıyoruz.

7 ay önce

Özel Eğitim Öğretmeni

Ankara Bizim Çocuklar Spor Kulübü - Gölpazarı

Kulübümüzde özel çocuklara spor eğitimi verebilecek öğretmenler aramaktayız.Tecrübe şartımız yoktur.

4 ay önce

Teknik Servis Personeli

Büroteks Teknoloji Reklam Dijital Baskı San ve Tic Ltd Şti - Gölpazarı

Büroteks Teknoloji Reklam Dijital Baskı San ve Tic Ltd Şti 27 yıldan beri dijital baskı ve baskı sonrası hizmetler sektöründe faaliyet gösteriyor. Konica Minolta (Fotokopi Makineleri), KIP (Geniş Format Lazer Yazıcılar), Brother (çok fonksiyonel yazıcıları) HP (Geniş format inkjet yazıcılar) Riso (Baskı Makineleri), Locor (Tekstil, Reklam ve Endüstriyel Geniş Format Yazıcılar), Nocai (Tekstil, Reklam ve Endüstriyel Geniş Format Yazıcılar), Summa (Plotter Kesiciler) gibi sektöründe lider markalar ve güçlü ekibiyle Denizli ve Isparta Bölgesi’nde müşterilerine ayrıcalıklı hizmetler sunan firmamız; çözüm odaklı, öğrenmeyi seven ve hırslı, karşılaştığı engelleri zorlayıp sonuca ulaşmaktan keyif alacak Teknik Servis Personeli çalışma arkadaşları aranmaktadır.

6 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Federal Enerji Otomasyon ve Alternatif Enerji Sistemleri - Gölpazarı

Güneş panellerinden elektrik üretimi sistemleri kurulumu yapan firmamıza gezici olarak satış pazarlama yapabilecek bay/bayan Satış Pazarlama Uzmanı aranmaktadır. Maaş ve prim usulü çalışma düşünüyoruz.

7 ay önce

Gölpazarı Geneli Sektörler