Gölpazarı Klinikler İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Gölpazarı Klinikler İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Kat Hizmetleri Görevlisi

Bulut Apart & Stüdyo Daireler - Gölpazarı

Otelimizde çalıştırılmak üzere bayan Kat Hizmetleri Görevlisi alınacaktır.

2 hafta önce

Bölge Satış Sorumlusu

2M Grup Yapı İnşaat San ve Dış Tic Ltd Şti - Gölpazarı

Firmamız bünyesinde istihdam edilecek olan Bölge Satış Sorumlusu İç Anadolu bölgesi ve civarında PVC ve Aluminyum kapı pencere aksesuarlarımızın satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütecek, müşteri ziyaretlerinde bulunarak ilişkileri koruyacak, müşteri portföyümüze yenilerini ekleyecek, düzenli raporlama yapabilecektir.

3 ay önce

Özel Eğitim Alan Öğretmeni

Yeni Pusulam Özel Eğitim Rehabilitasyon - Gölpazarı

Kurumumuz Yeni Pusulam Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde görev almak üzere Özel Eğitim Öğretmeni istihdam edilecektir. Detaylar yüz yüze görüşülecek olup bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

5 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Ymm Türkmen Çelik - Gölpazarı

Ofisimizde hem çay kahve servisi hem genel temizliği ile ilgilenecek iletişim yeteneği yüksek olan telefon aracılığıyla firmalarla iletişime geçecek, kargo takiplerini yapacak, sektörel iletişimin fazla olmasından dolayı ticaret lisesi mezunu veya muhasebe ile ilgili dallarda okumuş ve temeli olan adayın durumuna göre yetiştirilme kapasitesi varsa muhasebe ve denetim alanında yetiştirilmek üzere Ön Muhasebe- Sekreter aranıyor.

2 ay önce

Sosyal Medya ve Seo Uzmanı

Adem ve Havva Sağlık Hizmetleri San Tic Ltd Şti - Gölpazarı

Kurumun Sosyal Medyadaki bilinilirliğini ve hedef kitlesini artırabilecek, topluluk yönetimi yapabilecek,Tüm Dijital ve Sosyal Medya platformlarında (Google, Facebook, Twitter, Instagram, Youtube vb. ) kurumun iletişim stratejilerine uygun Sosyal Medya dili oluşturacak Sosyal Medya ve Seo Uzmanı aranmaktadır.Slogan oluşturma konularında SEO odaklı marka gücünü artıracak ve fark yaratacak haftalık ve aylık özgün içerikler üretebilecek,İçeriklerin hazırlık, test, yayına alım ve reklam süreçlerini yönetecek,Gelen yorumlara, sorulara, taleplere cevap verecek,Tüm raporlamaları ve rakip analizlerini yapacak,Tercihen SEO, SEM, Adwords, Analytics, Performans Yayınları Yönetimi ve Mail Marketing konularında deneyim ve teknik bilgi sahibi,Video, Fotoğraf, Görsel Düzenleme süreçlerini yürütebilecek ve ilgili içerikleri hazırlayabilecek tasarım programlarına hakim (Adobe Photoshop, Illustrator vb.),Dijital Medya gündemini ve gelişmelerini sürekli takip eden,Sosyal Medyada ve Dijital Platformlarda reklam yönetimi konusunda bilgi sahibi,

5 ay önce

Call Center

Yazıcıoğlu Hukuk Bürosu - Gölpazarı

Göztepe köprüsüne ve metro istasyonuna yürüme mesafesinde olan hukuk büromuzda İş Bankası projesinde görevlendirmek üzere Call Center ekip arkadaşları aranmaktadır.Mesai Saatleri ; 09:00-18:00 Haftasonu tatil.

3 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Rihen W Center Gayrimenkul - Gölpazarı

Kocaeli Gebzede bulunan Kurumsal Gayrimenkul Danışmanlık firmamızda Deneyimli / Deneyimsiz Gayrimenkul Danışmanı alınacaktır.

3 ay önce

Muhasebe-Denetim Elemanı

Ymm Fuat Günlü Bürosu - Gölpazarı

Fethiye-Çalış bölgesinde bulunan yeminli mali müşavirlik ofisimizde yardımcı Muhasebe-Denetim Elemanı arıyoruz. Çalışacak olan kişi temel muhasebe terimlerini bilmeli, iyi bir dinleyici ve dinlediğini anlayan birisi olmalı.

2 ay önce

Kimya Öğretmeni

Kadro Eğitim Kurumları - Gölpazarı

Kadro Eğitim Kurumu bünyesinde çalıştırılmak üzere tecrübeli Kimya Öğretmeni alımı yapılacaktır.Sadece online başvurular geçerlidir.

5 ay önce

Yönetici Asistanı

Medex Universal Dış Ticaret Ltd Şti - Gölpazarı

Dış Ticaret firmamızda bizimle çalışacak Yönetici Asistanı aramaktayız.

2 ay önce

Banko Görevlisi

Anb Sağlık Hizmetleri Tic Ltd Şti - Gölpazarı

Diş kliniğimizde banko da çalışacak sıcak kanlı,insan ilişkileri güçlü,muhasebe alanında bilgi sahibi, bilgisayar programlarında deneyim sahibi, hastane yada diş kliniklerinde çalışmış Banko Görevlisi arkadaşla çalışmak istiyoruz.

1 hafta önce

Satınalma Uzmanı

Matek Tekstil Ayakkabı Turizm ve Seyahat Tic Ltd Şti - Gölpazarı

İstanbul Sultangazide yer alan tekstil ve ayakkabı imalat ve ihracat firmamıza deneyimli Satınalma Departmanında çalışacak , yol sorunu olmayan , işini özveriyle yapacak bayan Satınalma Uzmanı alınacaktır . Ücret bilgisi görüşmede verilecektir.

3 ay önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Afra Yayıncılık - Gölpazarı

Firmamızda görevlendirilecek Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi alınacaktır.

1 hafta önce

Sekreter

Sevenler İnşaat Taah Tic San Ltd Şti - Gölpazarı

İnşaat ofisinde Sekreter çalışma arkadaşı arıyoruz.

3 hafta önce

Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Gölpazarı

Kulak Burun Boğaz Uzmanı aranmaktadır.Danışmanlığını yaptığımız Hastanenin Kbb servisi için alanında uzman Kulak Burun Boğaz Uzmanı aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

5 ay önce

Teknik Servis Elemanı

Çağrı İletişim - Gölpazarı

Çağrı İletişim Zore Aksesuar için deneyimli Teknik Servis Elemanı arıyoruz.

3 hafta önce

Ziraat Mühendisi

Albayrak Group Pano Elektrik San ve Tic Ltd Şti - Gölpazarı

Üretimini gerçekleştirdiğimiz topraksız tarım seralarımızın yönetimini üstlenebilecek. Seralarda yetişecek sebzelerden maksimum verim alabilmek için gerekli planlamaları ve uygulamaları gerçekleştirebilecek Ziraat Mühendisi aramaktayız.

2 ay önce

Temizlik Elemanı

Kaya Teknik-Selçuk Kaya - Gölpazarı

FİRMAMIZDA 5 KİŞİLİK YEMEK YAPABİLECEK VE MAĞAZA TEMİZLİK İŞLERİNİ YAPACAK BAYAN ELEMAN ARANMAKTADIR.

5 ay önce

ramazanda yapılacak olan iftar yemeğine eleman

ramazan - Gölpazarı

ramazan verilecek olan iftar yemeğine eleman aranıyor

1 ay önce

Muhasebe Elemanı

Aktüel Turizm İşletmecilik ve Seyahat Ltd Şti - Gölpazarı

1995 kuruluşlu turizm ve filo kiralama şirketinde tam zamanlı çalışacak, muhasebe ön bilgisi olan, vizyon sahibi bayan Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

1 hafta önce

Gölpazarı Geneli Sektörler