Gölpazarı Doğalgaz İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Gölpazarı Doğalgaz İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Muhasebe Görevlisi

Yfc Eğitim Kampüs Danışmanlık Ltd. Şti. - Gölpazarı

Keçiören Kampüs Temel Lisesine; zirve proğramını kullanabilen,sigara içmeyen,fakülte mezunu,ehliyeti olan genç,dinamik çalışma arkadaşı arıyoruz. *Daha önce optik okuyucu cihazı kullananlar tercih nedenidir.

5 ay önce

Mimar

Ecce Group Mimarlık Inşaat - Gölpazarı

Düzce ofisimizde Otel, alışveriş merkezi, devremülk, cami, villa gibi farklı fonksiyonlara sahip projelerimizde çalışmak üzere; *Üniversitelerin mimarlık bölümünden mezun, *Otel, alışveriş merkezi, cami gibi projelerde en az 3 sene deneyimli, *Mimari tasarım yeteneği kuvvetli, *Şantiye tecrübesi olan, *3ds max, autocad, sketchup, photoshop programlarını ileri seviyede kullanabilen, *Tercihen unreal engine konusunda bilgi sahibi, *Takım çalışmasına yatkın, mimari ekibi ve maket atölyesini doğru yönlendirebilecek, *Araştırmayı seven, sorumluluk sahibi, *Çalışmaya hevesli, *Düzce'de ikamet edebilecek, *Sigara kullanmayan, *Mesleğini seven, *Kısa sürede işe başlayabilecek, Proje sorumlusu mimar takım arkadaşı arıyoruz. Adayların özgeçmiş ve portfolyolarını kariyer mail adresimize paylaşmalarını rica ederiz. Özgeçmiş ve portfolyosu olmayan, ofis telefonundan arayan/başvuruda bulunan veya başvuru için ofise gelen adaylar kabul edilmeyecektir. NOT: Yeni mezun/deneyim kriterlerine uymayan arkadaşların başvuru yapmamasını önemle rica ederiz.

5 ay önce

Tasarımcı

Sfm Tekstil Konfeksiyon San. ve Tic. A.Ş. - Gölpazarı

Firma tanıtımı: İstanbul - Sultangazi bulunan tekstil Denim alanında faaliyet gösteren ve Avrupanın önde gelen markalarına çalışan firmamıza, (Erkek Kot ) Tasarım Departmanında çalışacak deneyimli Tasarımcı ekip arkadaşları arıyoruz.

5 ay önce

Ofis Sekreteri

Caner Emlak - Gölpazarı

Kurtköy yenişehırde bulunan emlak ofisimiz için sekreterlik yapacak bayan eleman aranmaktadır. Maaş+sgk+yemek

5 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Eyp Özen İnşaat Mobilya San ve Dış Tic Ltd Şti - Gölpazarı

Firmamız bünyesinde üretilmiş olan ahşap tasarım ve dekorasyon ürünlerimizi piyasada pazarlayacak, deneyimli Pazarlama Uzmanı aranmaktadır.

4 ay önce

Ithalat / Ihracat Sorumlusu

Acropol Yapı - Gölpazarı

ingilizce ,rusça , fransızca , arapça dillerinin bir veya birkaçına hakim ithalat ve ihracat birimlerinde aktif rol alabilecek çalışma arkadaşları. Online başvurular kabul edilecektir.

4 ay önce

Pazarlama Elemanı

Baştaşlar Tarım Turizm ve Gıda San Tic Ltd Şti - Gölpazarı

Gıda sektöründe hizmet veren firmamıza Pazarlama Elemanı aramaktayız.

1 ay önce

Muhasebe Personeli

Hırdavat Mutfak - Gölpazarı

Logo bilen deneyimli güler yüzlü fiyat teklifi hazırlayacak Muhasebe Personeli arıyoruz.

3 ay önce

Garson

Tarihi Osmanlı Kahvecisi & Köfteci Yusuf Bey - Gölpazarı

Garson çalışma arkadaşları aranmaktadır.

5 ay önce

Yönetici Asistanı

Tarbigem Türkiye Tarla Bitkileri Üreticileri Merkez Birliği - Gölpazarı

Tarbigem firmamızda görevlendirmek Yönetici Asistanı alımı yapılacaktır.

1 ay önce

Satış Pazarlama Sorumlusu

Net Dia Yazılım Bilişim E Ticaret - Gölpazarı

Firmamızda görevlendirmek üzere Satış Pazarlama Sorumlusu alınacaktır.Maaş + Prim + Yemek + Araç

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Eran Elektrik Malzemeleri Tic ve San Ltd Şti - Gölpazarı

E-Ticaret sitesi ve Ön Muhasebeden sorumlu Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

5 ay önce

Fizik Öğretmeni

Özel Izmir Elit Okulları - Gölpazarı

• Üniversitelerin ilgili Eğitim Fakültesinden mezun veya pedagojik formasyona sahip • TYT-YKS konularına hakim, • Eğitim teknolojilerini derslerinde uygulayan, akıllı tahta kullanım bilgisine sahip • Öğrenci iletişimi yüksek • Öğretmenlik mesleğini seven, başarı odaklı, yaratıcı, yenilikçi • Takım çalışmasına yatkın, uyumlu Takım arkadaşları aramaktayız.

4 ay önce

Müşteri Temsilcisi

Med Yapı - Gölpazarı

Esenyurt, Beylikdüzü bölgesinde Med Yapı & Gayrimenkul olarak ofisimize Kadın ve Erkek Müşteri Temsilcisi alınacaktır.

5 ay önce

Aşçı Yardımcısı

Bitez Otel Seaside - Gölpazarı

Bitez de bulanan işletmelerimize Aşçı Yardımcısı aranıyor

2 ay önce

İşyeri Hekimi

Yönetim Akademesi Eğitim Danışmanlık San Ltd Şti - Gölpazarı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından onaylı ve aktif İşyeri Hekimi sertifikasına sahip, İşyeri Hekimi alınacaktır. İşyeri Hekimi ve Diğer Sağlık Personelinin Görev, Yetki, Sorumluluk ve Eğitimleri Hakkında Yönetmelikin gerektirdiği tüm görevleri hizmet verilen kurumlarda eksiksiz yerine getirmek.• Çalışanların işe giriş ve periyodik muayenelerinin yapılması, raporlanması ve istatistiklerinin tutulması,• Yıllık çalışma planı hazırlanması, verilecek eğitimlerin hazırlanması,• İşyerlerindeki genel ve özel sağlık kurallarının sürekli gözlem altında tutulması,• Yasal zorunlulukların yerine getirilmesi,• Özel politika gerektiren toplulukarı ve meslek hastalıklarını teşhis ve takip etmek,

3 ay önce

Sağlık Branşı Teknik Personel

Aktif Sigorta Ve Reasürans Brokerliği - Gölpazarı

Sektörde 2004 yılından bu yana Broker olarak hizmet veren firmamıza Teknik Eleman aramaktayız. * Tercihen Üniversitelerin Sigortacılık Bölümünden mezun * İnsan ilişkilerinde başarılı * Bay ve ya Bayan * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

5 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Anadolu Yönetsel Danışım İş Sağlık ve Güvenlik Hiz A.Ş. - Gölpazarı

Şirketimizin pazarlama alanında görev almak üzere ilgili bölümlerinden mezun Pazarlama Uzmanı çalışma arkadaşları aranmaktadır.

5 ay önce

Depo Elemanı

Sera Plastik Sanayi Mamülleri Ticaret ve Pazarlama Ltd Şti - Gölpazarı

Bay Engelli Depo Elemanı aranmaktadır.Depolanacak ürünlerin depo içerisine kurallar çerçevesinde istiflemelerinin yapılması,Depo içerisinde düzeni sağlayabilecek,Esenyurt Beylikdüzü ve Avcılar çevresinde oturan Bay Depo Elemanı aranmaktadır.

4 ay önce

Tekstil Makineci (Overlokçu)

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Gölpazarı

Tekstil Makineci (Overlokçu) aranmaktadır. Ev tekstili ürünlerinin imal edildiği atölyeye, Tekstilde kendini ilerletmek isteyen, daha önce benzer pozisyonda görev almış Tekstil Makinacı (Overlokçu) çalışma arkadaşları aranmaktadır. ***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

5 ay önce

Gölpazarı Geneli Sektörler