Gölköy Arıtma İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Gölköy Arıtma İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Satınalma Sorumlusu

Gegi Bilgi Teknolojileri A.Ş. - Gölköy

Bilgi teknolojileri şirketimize Satınalma Sorumlusu aramaktayız.

2 ay önce

Depo Elemanı

Tarhana Hazır Yemek Üretim San ve Tic Ltd Şti - Gölköy

Firmamızın merkezinde çalıştırılmak üzere Depo Elemanı aranmaktadır.

4 ay önce

Bilet Satış Elemanı (Gişe/Banko)

Yeşilbayır Ayan Turizm Ticaret ve San Ltd Şti - Gölköy

Uçak ve Otobüs bileti satışında çalışacak Bilet Satış Elemanı arıyoruz.

6 ay önce

Kasiyer

Öz Malatyalılar Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Ltd Şti - Gölköy

Alanında deneyimi Kasiyer aramaktayız.

5 ay önce

Ofis Sekreteri

Karel Temizlik İlaçlama San ve Tic Ltd Şti - Gölköy

Temizlik ve ilaçlama üzerine hizmet veren firmamıza Ofis Sekreteri aramakayız.

3 ay önce

Pazarlama Sorumlusu

Zümrüt Gelinlik ve Moda - Gölköy

Gelinlik ticareti ile iştigal eden firmamıza ait merkez ve şubelerimizde istihdam edilmek üzere tecrübeli veya ilgili bölümlerden üniversite mezunu yetiştirilmek üzere kadın Pazarlama Sorumlusu takım arkadaşı aramaktayız. Maaş ve diğer haklar yüz yüze görüşülecektir. Mülakat için randevu verilecektir.

5 ay önce

Su Taşıyıcı

Eflatun Dağıtım Pazarlama Tur ve Tic. Ltd Şti - Gölköy

Su taşıyacak elemana ihtiyacımız vardır. Gerekli özveriyi gösterdiği halde şartlar da uygun olursa şirketimizde uzun vadeli iyi bir iş imkanı vermeyi düşünüyoruz. Asıl işimiz turizm ve gıda işidir.

6 ay önce

Emlak Danışmanı

Piren Medikal Ürünleri Gıda San Tic Ltd Şti - Gölköy

POSTA EMLAK DENEYİMLİ EMLAK DANIŞMANI ARIYOR!Gayrimenkul sektörünün öncü kuruluşu olan firmamızın Alsancak ofisine gelir ortaklığı yapacağımız Emlak Danışmanı alınacaktır. Çalışma alt yapısıyla ilgili şartlar şirketimiz tarafından sağlanacaktır.Ücret sistemi, komisyon gelirlerin paylaşımı şeklindedir. Gelir paylaşımına dayalı olan ücret politikamızda sabit bir ücret söz konusu değildir.Gelişen Türkiye ekonomisinin lokomotifi olan gayrimenkul dünyasının güçlü markasıyla, siz de tanışın.CV nizi gönderin. İş hayatına güçlü bir firmayla, partner olarak devam etme fırsatını kaçırmayın.

3 ay önce

Gelinlik Ustası

Beyaz Rüya Gelinlik - Gölköy

Avcılardaki gelinlik mağazamızaVerilecek modeli baştan aşağı çıkartabilecek (Kalıp,Dikim,Dizayn),Provalı provasız dikim yapabilecek,Gelinlik işinde tecrübeli bayan usta Terzi alınacaktır.

5 ay önce

Satış Danışmanı

Kabiller Dayanıklı Tüketim Malları Tic Ltd Şti - Gölköy

Beyaz eşya sektöründe çalışacak , tercihen tecrübeli, mağazada sorumluluk alabilecek, satış süreçlerini yönetebilecek çalışma arkadaşları aramaktayız.

4 ay önce

İhracat Elemanı

İlx Mühendislik Otomasyon San ve Tic Ltd Şti - Gölköy

Şirketimizde çalışmak üzere İhracat Elemanı aramaktayız.* İhracat programları geliştirmek ve uygulamak,* Uluslararası müşteri taleplerinin karşılanmasını, zamanında ve doğru tekliflerin verilmesini sağlamak,* Potansiyel müşterileri tespit etmek ve firma adına müşterilerle iletişime geçmek,* Firma ve müşteri arasındaki iletişimi sürdürmek,* Satış öncesi ve sonrası takibi gerçekleştirmek,* Fatura, gümrük ve diğer yasal evraklarla ilgili kontrolleri yapmak,* Sevkiyat belgelerini düzenlemek,* Firmaların ithalat ve ihracat hedeflerine ulaşmaları için destek vermek,* Dış pazarlara yönelik piyasa analizi yapmak ve finansal göstergeleri takip etmek,* Dış ticaret iştirakleri oluşturmak ve geliştirmek,* Uluslararası ticaret ve yatırımlarla ilgili istatistik bilgi sağlamak,* Ticari veya özel üretim fuarlarında sergilenecek ürünleri seçmek,* Mevcut faaliyet, plan ve stratejilerle ilgili yönetim birimlerine rapor sunmak,* Mesleki gelişimi sürdürmek,* Firma ve müşteri bilgileri gizliliğini korumak.

4 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Evline Sembol Mobilya Day Tük Mal San Tic Ltd Şti - Gölköy

İstanbul Maltepedeki fabrikamızda ön muhasebeyi tutabilecek donanımlı kadın Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.

7 ay önce

Muhasebe Meslek Elemanı

Kod Muhasebe - Gölköy

1. sınıf firmaların bilanço usulü defter kayıtlarından sorumlu olacak Muhasebe Meslek Elemanı aranmaktadır.Mizan kontrolüDefter Beyan sistemi 2. sınıf defter kayıtlarıStok kayıtları

7 ay önce

Makine Mühendisi (Arge/aerodinamik)

Mavi Deniz Çevre Hizmetleri A.Ş. - Gölköy

Ürettiğimiz ürünlerin geliştirilmesini veya yeni üreteceğimiz ürünlerin mühendisliğinin, çiziminin, tasarımını, işçilik planlarını yapılmasını sağlayacak Dizayn Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

1 hafta önce

İdari İşler Sorumlusu

Well Sportif Medikal Güzellik Tic Ltd Şti - Gölköy

İdari kadro personelleri alınacaktır.

7 ay önce

Coğrafya Öğretmeni

Deva Eğitim Kurumları ve Tic Ltd Şti - Gölköy

Anadolu- Havacılık Lisemizde çalışacak Coğrafya Öğretmeni aramaktayız.

5 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Mürsel Kahraman San ve Tic Ltd Şti - Gölköy

Muhasebe Sorumlusu aramaktayız.

3 ay önce

Hidrolik Pnömatikçi

Nurmak Araç Üstü Ekipmanları San ve Tic Ltd Şti - Gölköy

İkitellide bulunan firmamıza tam zamanlı çalışabilecek Hidrolik ve Mekanik Ustası aranıyor.Çalışma saati:Sabah 08:30 akşam 18:00Cumartesi 13:30Tüm sosyal haklar mevcuttur.

6 ay önce

Muhasebe Elemanı

Varkim Endüstri ve Yapı Kİmyasalları Ltd Şti - Gölköy

Torbalı Atatürk Sanayi Sitesinde bulunan fabrikamıza görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı aramaktayız.Faturaların kesilmesi ve kayıtlara alınması,E-arşiv fatura konusunda deneyimli.Gider evraklarının kayıtlara alınması,Çek ve senet işlemlerinin kayıtlara alınması,Mali müşavirimiz ile birlikte Aylık ve Üç Aylık beyannamelerin yapılmasına destek olmak ve ön hazırlıkları yapmak,Banka işlemlerinin yapılması,Tahsilat işlemlerinin yapılması,Gerekli resmi evrakları tek düzen hesap planına uygun ve genel kabul görmüş muhasebe ilkelerine göre kayıtlara alınması,İthalat işlemlerinden anlayan,Stok takibinin yapılması,Cari işlemlerinin yapılması ve Mutabakatların yapılması,Ba-Bs işlemlerinin yapılması,Sevkiyat işlemlerinin yapılması ve destek olunması,Genel olarak ön muhasebe ve genel muhasebe konusundaki işlemlere vakıf olunması.

5 ay önce

Web Tasarımcısı

Bijital Ajans İnternet Hizmetleri - Gölköy

Web sitesi çalışmalarımıza gerektiğinde yazılımsal ilaveler ve güncellemeler yapacak,Mevcut projelerin geliştirilmesi, kontrolü, bakım ve desteğini sağlayacak,Sektördeki yenilikleri takip ederek yeni web siteleri hazırlayacak, var olan işlevselliğini artıracak,Alanında firmamıza katma değer sağlayacak yeni projeler üretebilecek,Görev tanımında yer alan çalışmaları projelendirebilecek,İş akışı sürelerine uyabilecek,Uzun süreli kariyer hedefi olan bay/bayan çalışma arkadaşları aramaktayız

5 ay önce

Gölköy Geneli Sektörler