Göle İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Göle İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Sns Kimya Cam Ürünleri San ve Dış Tic Ltd Şti - Göle

Ümraniyede bulunan merkez ofisimizde temizlik, yemek ve ikramdan sorumlu olacak kadın Çay Servis ve Temizlik Personeli arıyoruz.

11 ay önce

Ön Muhasebeci

Yeniçağ İnşaat Ltd Şti - Göle

Şantiyelerimiz de görevlendirilmek üzere Ön Muhasebeci aranmaktadır.

3 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Urmet Metal Geri Dönüşüm Tic Ltd Şti - Göle

Firmamızda çalışmak üzere Ön Muhasebe Elemanı arayışımız mevcuttur.Not : Cumartesi çalışmamız mevcuttur. Adayların bunu göz önünde bulundurarak başvuru yapmaları rica olunur.

3 ay önce

Saha Satış Uzmanı

Irmana Lojistik Ltd Şti - Göle

Ataşehirde bulunan uluslararası karayolu taşımacılık firmamıza Saha Pazarlamacısı aramaktayız.İşin tanımı;Karayolu taşımacılığı yapan şirketimize yeni müşteriler kazandırmak,Fiyat teklifleri sunmak, fiyatları düzenlemek,Haftalık/aylık detaylı rapor vermek,Düzenli olarak sahada müşteri ziyaretinde bulunmak.

4 ay önce

Satış Pazarlama Sorumlusu

Ceyhanlı Turizm İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Göle

*Otel ihtiyacı olan firmaları ziyaret etmek,*Toplantı, yemek, düğün, kına, balo, yılbaşı ve ya diğer organizasyonları yönetmek,*Günlük firma ziyaretlerinde bulunmak,*Haftalık çalışma raporu hazırlamak,*Sosyal medya hesaplarını yönetmek,*Otel potansiyel müşteri/tüketici ve pazar imkânlarını araştırmak,*Tüketicilerin ya da müşterilerin farkında olduğu veya olmadığı ihtiyaçlarını belirlemek,*Tüketici ihtiyaçlarına uygun olarak yenilikler hazırlamak*Müşteri ilgisini çekebilecek stratejiler oluşturmak,*Otel hakkında detaylı bilgi ve tanıtım için ilan, reklam filmi ve medya gibi mecraları kullanmak,*Ürün ya da hizmetin müşteri gözünde değerini arttırmak için stratejik çalışmalar yürütmek,*Satış alanında yeni projeler ve operasyonlar oluşturmak,*Müşteri talep ve fikirlerini takip etmek,*Reklam altyapı çalışmaları hazırlamak,*İşletmenin hedef ve prosedürlerine uygun çalışmalar hazırlamak,*Ürün ya da hizmetlerimizi tanıtmak için iş yerlerine giderek otelin tanıtımı yapmak,

8 ay önce

Cnc Cad-Cam Operatörü

Deridesen Etiket San ve Ticaret A.Ş. - Göle

Şirketimizin Kalıp Pantograf bölümünde değerlendirilmek CNC Operatörü çalışma arkadaşları arıyoruz.

9 ay önce

Demir Doğrama

Göksu Çelik Kondiksiyon - Göle

Göksu Çelik Kondiksiyon Demir doğrama Ve kaynak işleri Panel Çit Raylı Kapı Ahır Çatısı Bina Önü Sundurma Duvar Üstü Ferforje Korkuluk Balkon Korkuluk Bina Üstü Çatısı Sandeviç Panel Trapez Sac Döşeme Özenle Yapılır...

8 ay önce

Muhasebe Personeli

Shayra İnşaat Sağlık Dekorasyon Medikal A.Ş. - Göle

Tercihen Logo programı bilen Muhasebe Personeli alınacaktır.

3 ay önce

Özel Eğitim Alan Öğretmeni

Otizm Vakfı - Göle

Ankara’da Otizm Vakfı eğitim tesislerinde çalışmak üzere Özel Eğitim Alan Öğretmeni aranmaktadır.*Not: Çalışma şartları: 5 gün, günde 6 seanstır.(10:00-17:00)Öğle yemeği ve servis imkanı vardır.

9 ay önce

Bulaşıkçı

1E1 Tekstil Gıda Tic Şti - Göle

Restoranımızda Çalışacak Bulaşıkçı Aranıyor.

9 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

İnternational Trading Organize Trans Nak ve Tic Ltd Şti - Göle

Ön Muhasebe ve Ofis Elemanı arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı:Fatura düzenlenmesi,alış ve satış faturalarının sisteme girilmesi.Bankaların işlenmesi,BA-BS ve mutabakatların yapılması,C/H Mutabakatlarının yapılması,Raporlama işlemlerinin yapılması,Dokümantasyon ve kayıt işlemlerinin yapılması,Evrak süreçlerinin yürütülmesi ve takibi.

4 ay önce

Yazılım Geliştirme Uzmanı

Ambargoo Yazılım San ve Tic Ltd Şti - Göle

Firmamızın projelerinde mevcut ve yeni yapılacak mobil uygulamalar için gerekli yazılım geliştirmenin yürütülmesinde görev alacak Yazılım Geliştirme Uzmanı arıyoruz.

4 ay önce

Metal Sac İşleme İşçisi

Prosista Yapı Sistemleri San Dış Tic Ltd Şti - Göle

İş öncesi hazırlık yapmak,Alet ve donanımların koruyucu ve talimatlı bakımlarını sağlamak,Kullanıcalacak makine, tezgah ve malzemeleri hazırlamak,Kesim, büküm işleri yapmak,Yüzey temizliği ve düzeltme işi yapmak,Asma - Toplama işlerini yapmak, Şilteleme işlerini yapmak,Paketleme işlerini yapmak,İş bitiminde donanım ve iş alanı temizliği yapmak

1 ay önce

Lojistik Elemanı

Doğan Eren Nakliye Gıda Tek İth İhr ve Tic Ltd Şti - Göle

İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe Yenidoğanda bulunan uluslararası lojistik firmamıza Lojistik Personelleri alınacaktır.ULUSLARARASI LOJİSTİK ( TÜM BRANŞLAR VE ALT BRANŞLAR )DIŞ TİCARET ( TÜM BRANŞLAR VE ALT ALANLAR )ULUSLARARASI İLİŞKİLER (TÜM BRANŞLAR VE ALT ALANLAR )

9 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Adile Teyze Özel Eğitim Hiz Tic Ltd - Göle

İş Tanımı1995 Yılından itibaren hizmet veren ADİLE TEYZE MERKEZ ŞUBE KREŞİNDE görevlendirilmek üzere; İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ alımı yapılacaktır.Başvurular gizli tutulacaktır ve başvuruların resimli olması önemlidir.

4 ay önce

Grafik Tasarım Uzmanı

Eker Matbaacılık ve Tasarım Hizmetleri - Göle

Firmamızda görevlendirilmek üzere Grafik Tasarımcısı aranmaktadır.

3 ay önce

Barista Bar Görevlisi

Rubik's Cafe Restoran - Göle

Deneyimli Barista Bar Görevlisi aranmaktadır

10 ay önce

Kasap

Sophia Otelcilik İnşaat Turizm San ve Tic Ltd Şti - Göle

Kasabımızda çalışacak güvenilir ve deneyimli Kasap Ustası aranıyor.

3 ay önce

Müşteri Hizmetleri Satış ve Hizmet Yetkilisi

Depa İletişim İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Göle

Firmamızda görevlendirilmek üzere Müşteri Hizmetleri Satış ve Hizmet Yetkilisi aranmaktadır.

9 ay önce

Aşçı

Kalkan Villaları Turizm San Tic Ltd Şti - Göle

18 villadan oluşan kompleksimiz haftalık kiralama yapan misafirlerini ağırlamaktadır.Ortak alanda hizmet veren havuz başı restoranında görev yapacak Aşçı alımı yapılacaktır.

7 ay önce

Ardahan Geneli Sektörler