Göle İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Göle İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Ön Muhasebe-Sekreter

Emotrol Otomasyon Sistemleri San Tic A.Ş. - Göle

Esenyurtta bulunan Emotrol Otomasyon Sist. San. Tic. A.Ş. Şirketimize satın alma ve finans a destek olabilecek , Sekreter / Ön Muhasebe Çalışma Arkadaşı aramaktayız.İş tanımı gereği; birçok alana dokunarak edinilen tecrübeler ile ve fark yaratarak kariyerinde daha iyi konuma gelme hedefinde olan,Yazışma ve evrak takibi işlemlerinin yürütülmesi, ,Genel muhasebe ile ilgili diğer konulara destek verilmesi,Personel özlük işlemlerini yürütmek ve özlük dosyalarını güncel tutulup ve muhafaza edilmesine destek olmak,Yönetim sistemlerine ait rol ve sorumluluklar talimatına uygun çalışmakİdari işlerin takibini yapılması, teklif alınması ve raporların düzenlenmesi,

4 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Hncc İstanbul - Göle

İstanbul Beylikdüzü Yakupluda Almanca projesi için Almanca bilen Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi aranıyor.

1 yıl önce

Yazılım Geliştiricisi

J.O.Dreams Yatırım Gayrimenkül Danışmanlığı San ve Tic Ltd Şti - Göle

Şirketimizin Bilgi İşlem Departmanında yazılım geliştirmek adına proje yönetecek Yazılım Geliştiricisi aramaktayız.

2 hafta önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Sigortex Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti - Göle

İş planımızın 2. maddesine uygun çalışma arkadaşları arıyoruz.Tanımımız:Sigortex, ülkemizin dijital olarak gelişen gerekliliklerine ayak uydurmak ve toplumun hızlı bir şekilde entegre olduğu dijital ve mesafeli satış yöntemleri vasıtasıyla bireylerin sigorta ihtiyacını karşılamak adına web online, çağrı merkezinden ve sahada mobil olarak satış uzmanı teknik personelleri vasıtasıyla, bireylerin sigorta karşılaştırması ve satın alması alanında kendine özgü farklılıklarıyla satış yapan, sigortacılık kanunu ve mesafeli satış yönetmeliği doğrultusunda faaliyette bulunan sigorta acentesidir.İş Planımız1. Çeşitli sosyal medya platformları, sesli/görsel/yazılı medya ve diğer her türlü (el ilanları, sokak afiş ilanları vb.) iletişim kanalları vasıtasıyla müşteriyi kendimizden haberdar edip online sigorta satış kanalımız olan web sitemiz www.sigortex.com adresine ulaşmasını sağlayarak müşterinin kendi ihtiyacı olan ürünü kendi seçenekleri doğrultusunda poliçeleştirerek anında online satın almasına olanak yaratmak ve bu esnada müşterinin talebi halinde anında online ve çağrı merkezinde çalışan teknik personel çalışanlarımız vasıtasıyla müşteriye doğru fiyata doğru ürünü almasında yardımcı olup müşteri memnuniyeti oluşturarak.2. Yine, çeşitli sosyal medya platformları, sesli/görsel/yazılı medya ve diğer her türlü (el ilanları, sokak afiş ilanları vb.) iletişim kanalları vasıtasıyla müşteriyi sigortex’den ve sigorta ürünlerinden haberdar ederek müşterinin kendisiyle iletişim isteği oluşturmak ve bu istek doğrultusunda çağrı merkezimizdeki satış uzmanı teknik personeller vasıtasıyla müşteriye dönüş yaparak ürün hakkında doyurucu açıklayıcı bilgi sahibi yapıp, müşteriyle iletişim halinde teklif oluşturup devamında bu teklifi anında poliçeleştirip online ödeme alıp müşteriye poliçeyi satarak.3. Sahada satış yapacak mobil teknik personeller oluşturup, bu personelleri çağın pazarlama teknikleri ve iletişimi doğrultunda eğittikten sonra bu teknik personelleri çağın gerekliliklerine uygun teknolojik ekipman ile donatıp ev, işyeri, toplu mekânlar ziyareti yapmasını sağlayarak müşterilerle yüz yüze iletişim kurup ihtiyacı olan sigorta ürününü belirleyerek.

9 ay önce

Genel Muhasebe Elemanı

Okan İnşaat San Tic Ltd Şti - Göle

İnşaat firmamız için ofiste çalışacak kadın Genel Muhasebe Elemanı aramaktayız.

3 hafta önce

Laboratuvar Elemanı

Özel Mono Tıp Merkezi - Göle

ÖZEL MONO TIP MERKEZİMİZDE Göktürk şubemizde çalışmak üzere tecrübeli Laboratuvar Teknikeri aranmaktadır.

9 ay önce

Mali Müşavir

Baş-Ka İnşaat Madencilik San ve Tic Ltd Şti - Göle

Firmamız bünyesinde çalışmak üzere Mali Müşavir arayışımız bulunmaktadır.

1 yıl önce

Satış Elemanı

Euacl Ticaret İletişim Ltd Şti - Göle

Çağrı merkezinde görevlendirilmek üzere Satış Elemanı alınacaktır.

6 ay önce

Satış Pazarlama Elemanı

Balşeker Şekerleme ve Gıda - Göle

Gıda sektöründe (lokum, draje, jöle) sıcak satış ve pazarlama yapacak Pazarlama Sorumlusu arıyoruz.İş tanımı:Şehir içi ve şehir dışı rut planına göre müşteri ziyaretleri yapmak,Sıcak satış ve tahsilat yapmak,Mevcut müşteri portföyünü geliştirip yeni müşteriler kazandırmak.

1 yıl önce

Ön Muhasebe Elemanı

Aydin Orman Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Göle

Firmamız da görevlendirilecek Ön Muhasebe Eleman aranmaktadır.

7 ay önce

Psikolog

Yeni Ada Özel Eğitim Danışmanlık Ltd Şti - Göle

Firmamızda görevlendirmek üzere Psikolog arayışımız bulunmaktadır.

3 hafta önce

Diş Hekimi Asistanı

Ephesus Global Dental Diş Kliniği - Göle

Kliniğimizde görevlendirilmek üzere Diş Hekimi Asistanı aramaktayız.

8 ay önce

Ticari Taksi Şoförü

Mavişehir Taksi - Göle

İzmir Mavişehir lokasyonunda bulunan taksi durağında görev alacak, bütün gerekli kartlara sahip, emekli Taksi Şoförleri alınacaktır.

1 yıl önce

Protez Tırnak Uygulayıcısı

Prime Beauty Care - Göle

Firmamızda görevlendirilmek üzere Protez Tırnak Uygulayıcısı aranmaktadır.Dr Reşat Arpacı ve Aydeniz Arpacı ile açtığımız Prime Beauty Care uzman kadrosu, kişiye özel hizmet konsepti, size özel bakımları, profesyonel ürünleri ve güzellik ekipmanlarıyla güzellik ve bakım hizmetleri sunmaktadır.Prensibimiz her zaman, alanında uzman kadromuz ile en kaliteli ürünleri kullanarak sizlere hizmet vermektir.Hedefimiz, Prime Beauty Care özel atmosferinde, uzman kadromuzla size en iyi şekilde hizmet vermek, estetik dokunuşlarla vücudunuzun, zihninizin ve ruhunuzun mükemmel bir dengeye ulaşarak sağlıklı bir yaşam biçimi oluşturmanıza yardımcı olmaktır.Tam mesai + Yemekİş Türü: Tam zamanlıMaaş kişiyle görüşülecektir.

3 gün önce

Montaj Elemanı

Sz Gölgelendirme ve Yapı Sistemleri San Tic Ltd Şti - Göle

Gölgelendirme sistemleri üzerine çalışan firmamıza tente MONTAJ ELEMANI alınacaktır.Yetiştirilmek üzere vasıfsız olarak ve Kaynak bilen olarak birden fazla eleman alımı yapılacaktır. Alım acildir.KARŞIYAKA civarında oturulması şartı vardır, dışarıya servisimiz yoktur.

8 ay önce

İç Mimar

Yıldız Çelik Tic ve San Ltd Şti - Göle

Modoko da Ofis Mobilya Dekorasyon Firmamıza konuya hakim İç Mimar aranmaktadır.

10 ay önce

Resim Öğretmeni

Tekfen Özel Eğitim Kurumları Tic Ltd Şti - Göle

Alanında deneyimli Resim Öğretmeni Alınacaktır.

1 yıl önce

Şoför-Yük Taşıma

Eleksa Elektrik Elektronik ve Bilişim Sis San Tic Ltd Şti - Göle

Firmamızda çalışmak üzere Şoför aranmaktadır.

1 hafta önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

İvgin Elektrik Aydınlatma - Göle

İstanbul Beyoğlu ilçesine bağlı Şişhane semtinde bulunan, elektrik ve aydınlatma ürünleri alanında hizmet veren firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

5 ay önce

Manikürist

Dilek Kara Güzellik Salonu - Göle

Dilek Kara 20 yıllık bir salondur. Çalışmak isteyen arkadaşlar tam zamanlı olarak çalışacaktır.

1 yıl önce

Ardahan Geneli Sektörler