Gölcük İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Gölcük İş İlanları


Makine Mühendisi

Demiray Vinç Makine Mühendislik San ve Tic Ltd Şti - Gölcük

DEMİRAY VİNÇ ailesine katılmak üzere Makine Mühendisi arıyoruz. TERCİHEN VİNÇ İMALATI DENEYİMİ OLAN adayların başvurularını bekliyoruz.

2 ay önce

Satış Mühendisi

Marmur Plastik San ve Dış Tic Ltd Şti - Gölcük

Almanya merkezli WhiteWood International Exhibition Services olarak, dünya çapında fuarcılık sektöründe 10 yılı aşkın tecrübesiyle fuar stant kurulumu ve fuar danışmanlık hizmeti veren bir firmayız.Fuar planınızda özel tayin edilmiş proje sorumlusu ve ”WhiteWood Operations System (WOS)” aracılıyla kesintisiz her aşamada müşterilini bilgilendirerek, Alman standardında Türkiye ekonomik şartlarına uygun özel sistemimiz sayesinde katılımcıların fuar yatırımları için en verimli geri dönüşü sağlamaktayız.Uzun yıllardır çözüm ortağı olduğumuz;Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), Savunma Sanayi Başkanlığı (SSB), Orta Anadolu İhracatçılar Birliği (OAİB), Ege İhracatçı Birlikleri (EİB) vb. gibi referansların yanı sıra birçok uluslararası stant kurma ödülü* ile hizmet kalitemizi kanıtlamış bulunmaktayız.En kısa zamanda beraber çalışıyor olmak ümidiyle,

2 ay önce

Elektrik Teknisyeni

Demiray Vinç Makine Mühendislik San ve Tic Ltd Şti - Gölcük

DEMİRAY VİNÇ ailesine katılmak üzere Elektrik teknisyeni arıyoruz. İŞ TANIMI-Servis faaliyetlerinin sürdürülmesi,-Müşteri sahalarında vinç arıza ve bakım faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi,-Müşterilerinin bakım ve arıza hakkında bilgilendirilmesi,-İlgili evrakların tutulması, raporlanması,

2 ay önce

Oto Yedek Parça Satış Elemanı

İzmit Oto Yedek Parça - Gölcük

Tercihen yedek parçadan anlayan eleman aranmaktadır dinamik öğrenmeye açık hevesli kendine güvenen öğrenmeye açık ben yaparım diyorsa yetiştirilmek üzere de elemana ihtiyacımız vardır şartlarımız gayet iyidir yüz yüze konuşulacaktır.

2 ay önce

Satış ve Pazarlamacı

A&S Danışmanlık Eğitim - Gölcük

Uluslar arası şirketimiz bünyesinde çalışacak;Kariyer hedefleri olan 30-55 yaş arası bay - bayan ekip arkadaşları aranmaktadır.Part time ücreti ayda 1500 -2500TLFull time ücreti ayda 3000 - 5000TL ve üzeri.Not: Lütfen telefonda detay sormayınız.İş modelimiz detaylı olduğundan sadece yüzyüze bilgilendirme yapılacaktır.

1 yıl önce

Satış Müdürü

Büyük Hamit Hotel - Gölcük

Laleli bölgesinde bulunan otelimize Satış Müdürü alınacaktır.Tercihen Arapça İngilizce bilmesi satış tecrübesi bulunan adaylar tercih edilecektir.

1 yıl önce

Özel Eğitim Alan Öğretmeni

Özel Yaşam Evim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Gölcük

Lisans mezunu özel eğitim alan mezunu ya da sertifikalı Uzman Öğretici Öğretmeni alınacaktır.Öz verili disiplin Sahibi neşeli öğretmen arkadaş arayışımız vardır.

1 yıl önce

Kuaför Kalfası

Tetri Kuaför - Gölcük

Sahibi olduğum Tetri Kuaföre öncelikle çalışma disiplinine sahip, öğrenmeye ve kendini geliştirmeye Kuaför Kalfası aranmaktadır.

1 yıl önce

Gölcük İşkur İş ilanları

Gölcük iş ilanları Her türlü meslek grupları anlamında dayanışma içesinde olan ve pek çok bireyler için de ilgili iş sahalarında sürekli güncellenmekte olmuş olan iş ilanları açısından da pek çok birey için bu kapsamda Gölcük bölgesinde yaşayanlara yönelik iş anlamında fırsatlar sunulur. Bu bakımdan da sizler için her türlü destek ve olanaklar yönünden de size büyük bir iş bulma süreçleri sunan ve veren bu iş ilanları anlamında size yönelik değerlerde her yülü çalışma alanında iş mevcut konumdadır. Siz de işler için adreslere başvurunuz. Hemen siz de bu sistem kapsamında yer alarak kaliteli ve ilgili referanslarda da ize yönelik sunulan bu işlere erişmek ve kaliteli içeriklerimize erişme fırsatı bulmak için sistemi günlük olarak takip etmeniz gerekir.
Gölcük Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Atatürk, Ayvazpınarı, Cumhuriyet, Çiftlik, Değirmendere Merkez, Değirmendere Yalı, Deniz Evler, Donanma, Dumlupınar, Düzağaç, Eskiferhadiye, Ferhadiye, Halıdere Yalı, Halıdere Yeni, Hamidiye, Hasaneyn, Hisareyn Merkez, İcadiye, İhsaniye Merkez, İpek Yolu, İrşadiye, Karaköprü, Kavaklı, Körfez, Lütfiye, Mamuriye, Merkez, Mesruriye, Nimetiye, Nüzhetiye, Örcün, Panayır, Piyalepaşa, Saraylı, Selimiye, Siyretiye, Sofular, Şehitler, Şevketiye, Şirinköy, Topçular, Ulaşlı Yalı, Ulaşlı Yavuz Sultan Selim, Ümmiye, Yazlık Merkez, Yazlık Yeni, Yeni, Yukarı, Yunus Emre, Yüzbaşılar
Gölcük İşkur İletişim Adresi
İstiklal Cd. Kaptanlar işhanı No:15, 41030, KOCAELİ
Gölcük İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0262) 323 67 84 , Fax:(0262) 322 42 00 , E-mail:kocaeli@iskur.gov.tr

Kocaeli Geneli Sektörler