Gölcük İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Gölcük İş İlanları


Satış ve Pazarlamacı

A&S Danışmanlık Eğitim - Gölcük

Uluslar arası şirketimiz bünyesinde çalışacak;Kariyer hedefleri olan 30-55 yaş arası bay - bayan ekip arkadaşları aranmaktadır.Part time ücreti ayda 1500 -2500TLFull time ücreti ayda 3000 - 5000TL ve üzeri.Not: Lütfen telefonda detay sormayınız.İş modelimiz detaylı olduğundan sadece yüzyüze bilgilendirme yapılacaktır.

8 ay önce

Satış Müdürü

Büyük Hamit Hotel - Gölcük

Laleli bölgesinde bulunan otelimize Satış Müdürü alınacaktır.Tercihen Arapça İngilizce bilmesi satış tecrübesi bulunan adaylar tercih edilecektir.

8 ay önce

Özel Eğitim Alan Öğretmeni

Özel Yaşam Evim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Gölcük

Lisans mezunu özel eğitim alan mezunu ya da sertifikalı Uzman Öğretici Öğretmeni alınacaktır.Öz verili disiplin Sahibi neşeli öğretmen arkadaş arayışımız vardır.

8 ay önce

Kuaför Kalfası

Tetri Kuaför - Gölcük

Sahibi olduğum Tetri Kuaföre öncelikle çalışma disiplinine sahip, öğrenmeye ve kendini geliştirmeye Kuaför Kalfası aranmaktadır.

11 ay önce

Gölcük İşkur İş ilanları

Gölcük iş ilanları Her türlü meslek grupları anlamında dayanışma içesinde olan ve pek çok bireyler için de ilgili iş sahalarında sürekli güncellenmekte olmuş olan iş ilanları açısından da pek çok birey için bu kapsamda Gölcük bölgesinde yaşayanlara yönelik iş anlamında fırsatlar sunulur. Bu bakımdan da sizler için her türlü destek ve olanaklar yönünden de size büyük bir iş bulma süreçleri sunan ve veren bu iş ilanları anlamında size yönelik değerlerde her yülü çalışma alanında iş mevcut konumdadır. Siz de işler için adreslere başvurunuz. Hemen siz de bu sistem kapsamında yer alarak kaliteli ve ilgili referanslarda da ize yönelik sunulan bu işlere erişmek ve kaliteli içeriklerimize erişme fırsatı bulmak için sistemi günlük olarak takip etmeniz gerekir.
Gölcük Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Atatürk, Ayvazpınarı, Cumhuriyet, Çiftlik, Değirmendere Merkez, Değirmendere Yalı, Deniz Evler, Donanma, Dumlupınar, Düzağaç, Eskiferhadiye, Ferhadiye, Halıdere Yalı, Halıdere Yeni, Hamidiye, Hasaneyn, Hisareyn Merkez, İcadiye, İhsaniye Merkez, İpek Yolu, İrşadiye, Karaköprü, Kavaklı, Körfez, Lütfiye, Mamuriye, Merkez, Mesruriye, Nimetiye, Nüzhetiye, Örcün, Panayır, Piyalepaşa, Saraylı, Selimiye, Siyretiye, Sofular, Şehitler, Şevketiye, Şirinköy, Topçular, Ulaşlı Yalı, Ulaşlı Yavuz Sultan Selim, Ümmiye, Yazlık Merkez, Yazlık Yeni, Yeni, Yukarı, Yunus Emre, Yüzbaşılar
Gölcük İşkur İletişim Adresi
İstiklal Cd. Kaptanlar işhanı No:15, 41030, KOCAELİ
Gölcük İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0262) 323 67 84 , Fax:(0262) 322 42 00 , E-mail:kocaeli@iskur.gov.tr

Kocaeli Geneli Sektörler