Gölcük İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Gölcük İş İlanları


Garson (Servis Elemanı)

Lider Kadro Turizm Organizasyon Tem Gıda Tic Ltd Şti - Gölcük

Turizm Otel,Restorant sektöründe çalışmak üzere Garson alınacaktır.

2 hafta önce

Oto Kuaför Elemanı

Allcar Oto Yıkama - Gölcük

Firmamızda görevlendirilmek üzere Oto Kuaför Elemanı aramaktayız.

2 hafta önce

Ön Muhasebeci

Sistem Plastik Ltd Şti - Gölcük

Plastik sektörünün öncü kuruluşlarından olan Beylikdüzün de bulunan firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebeci alınacaktır.Genel Muhasebe kayıtlarının zamanında, tam ve doğru tutulması, Faturalara ilişkin gerekli kontrol ve muhasebe kayıtlarının yapılması,Cari hesap hareketlerinin kontrol ve takibinin yapılması, Ürün takibi ve muhasebe kayıtlarının yapılması, İthalat ve İhracat işlemlerinin faturalandırılması,BA-BS Mutabakatlarının yapılması, Genel muhasebe işlemlerine destek olunması,Satınalma faturalarının sistemsel kontrolü ve muhasebeleştirilmesi,

2 hafta önce

Özel Eğitim Alan Öğretmeni

Koçyiğitler Özel Eğitim Kurumu Tic Ltd Şti - Gölcük

Kocaeli Gölcük ilçesinde faaliyet gösteren Özel Eğitim İlkokulu ve Rehabilitasyon Merkezi şubemize deneyimli veya deneyimsiz Haziran ayında başlamak üzere Özel Eğitim Alan Öğretmeni çalışma arkadaşları arıyoruz.

2 hafta önce

Izgara Ustası

Ekmenoğlu Gıda - Gölcük

Izgara Ustası mutfak personeli ekip arkadaşları aramaktayız.

2 ay önce

Komi (Garson Yardımcısı)

Türbülans Gıda Turizm Dış Tic ve San Ltd Şti - Gölcük

Kozyatağında bulunan Cafe Restaurantımızda, Sabah 08.00 da açılış yapacak, Cafenin Temizlik ve tertip düzenini sağlayacak, çayı demleyecek, Diğer elemanlar gelene kadar Müşterilerle ilgilenecek, Öğlen saat. 11.45-15.00 arası çevredeki iş yerlerinden yemek sipariş gelmesi durumunda paket servis yapacak, 18:30 a kadar çalışacak, Bisiklet, Elektrikli bisiklet kullanabilen BAY Komi alınacaktır

2 ay önce

Psikolog (Özel Eğitim Okulları)

Koçyiğitler Özel Eğitim Kurumu Tic Ltd Şti - Gölcük

Gelişim Testlerini yapabilen, deneyimli veya deneyimsiz Psikolog alınacaktır.

2 ay önce

Mimar

Rates Yapı Mimarlık Mobilya San ve Tic Ltd Şti - Gölcük

Kartal şantiyemiz için Mimar çalışma arkadaşı arıyoruz

2 ay önce

Pazarlama Elemanı

Altay Özel Güvenlik Koruma Hiz Tic Ltd Şti - Gölcük

Güvenlik personeli olarak hizmet veren şirketimizde aşağıdaki niteliklere sahip Pazarlama Elemanı alınacaktır.

2 ay önce

Kurum Müdürü

Koçyiğitler Özel Eğitim Kurumu Tic Ltd Şti - Gölcük

Kocaeli Gölcükte bulunan, Özel Eğitim İlkokulu ve Rehabilitasyon Merkezinde Müdür olarak görev yapabilecek Müdür aramaktayız.

2 ay önce

Servis Elemanı (Garson) Yardımcısı

Avşa Börek - Gölcük

Part-time çalışacak Servis Elemanı (Garson) aranmaktadır.

2 ay önce

Okul Öncesi Öğretmeni

Koçyiğitler Özel Eğitim Kurumu Tic Ltd Şti - Gölcük

Kocaeli Gölcük İlçesindeki Özel Eğitim İlkokulu ve Rehabilitasyon Merkezimize Lisans Mezunu Okul Öncesi Öğretmeni Arkadaşlar arıyoruz.

2 ay önce

Satış Personeli

Harput Dibek Kahvesi - Gölcük

Harput Dibek Kahvesi kurumsal firmada satış ve pazarlama bünyesinde stantlarımızda görevlendirilmek üzere aşağıda yer alan niteliklere sahip Satış Personeli arayışımız bulunmaktadır. Standlarımız müşteriye kahve ikramı ve satış üzerine çalışmaktadır.

3 ay önce

Sınıf Öğretmeni

Özel Gölcük Güneş Ilkokulu - Gölcük

Okulumuzda sınıf öğretmenliği mezunu veya sınıf öğretmeni olarak atama yapılabilecek lisans alanlarından mezun mesai arkadaşları aranmaktadır.

5 ay önce

Gölcük İşkur İş ilanları

Gölcük iş ilanları Her türlü meslek grupları anlamında dayanışma içesinde olan ve pek çok bireyler için de ilgili iş sahalarında sürekli güncellenmekte olmuş olan iş ilanları açısından da pek çok birey için bu kapsamda Gölcük bölgesinde yaşayanlara yönelik iş anlamında fırsatlar sunulur. Bu bakımdan da sizler için her türlü destek ve olanaklar yönünden de size büyük bir iş bulma süreçleri sunan ve veren bu iş ilanları anlamında size yönelik değerlerde her yülü çalışma alanında iş mevcut konumdadır. Siz de işler için adreslere başvurunuz. Hemen siz de bu sistem kapsamında yer alarak kaliteli ve ilgili referanslarda da ize yönelik sunulan bu işlere erişmek ve kaliteli içeriklerimize erişme fırsatı bulmak için sistemi günlük olarak takip etmeniz gerekir.
Gölcük Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Atatürk, Ayvazpınarı, Cumhuriyet, Çiftlik, Değirmendere Merkez, Değirmendere Yalı, Deniz Evler, Donanma, Dumlupınar, Düzağaç, Eskiferhadiye, Ferhadiye, Halıdere Yalı, Halıdere Yeni, Hamidiye, Hasaneyn, Hisareyn Merkez, İcadiye, İhsaniye Merkez, İpek Yolu, İrşadiye, Karaköprü, Kavaklı, Körfez, Lütfiye, Mamuriye, Merkez, Mesruriye, Nimetiye, Nüzhetiye, Örcün, Panayır, Piyalepaşa, Saraylı, Selimiye, Siyretiye, Sofular, Şehitler, Şevketiye, Şirinköy, Topçular, Ulaşlı Yalı, Ulaşlı Yavuz Sultan Selim, Ümmiye, Yazlık Merkez, Yazlık Yeni, Yeni, Yukarı, Yunus Emre, Yüzbaşılar
Gölcük İşkur İletişim Adresi
İstiklal Cd. Kaptanlar işhanı No:15, 41030, KOCAELİ
Gölcük İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0262) 323 67 84 , Fax:(0262) 322 42 00 , E-mail:kocaeli@iskur.gov.tr

Kocaeli Geneli Sektörler