Gölbaşı İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Gölbaşı İş İlanları


İngilizce Öğretmeni

Beylikdüzü Amerikan Kültür Anaokulu Ltd Şti - Gölbaşı

Firmamızda görevlendirilmek üzere 3-6 yaş arası çocuklarımız için İngilizce Öğretmeni alınacaktır.

1 ay önce

Fen Bilgisi Öğretmeni

Genç Kalem Eğitim Kurumları ve Yayıncılık Ltd Şti - Gölbaşı

Avcılarda bulunan kişisel gelişim kursumuz için Fen Bilgisi Öğretmeni aramaktayız.

1 ay önce

Genel Muhasebe Elemanı

Okan İnşaat San Tic Ltd Şti - Gölbaşı

İnşaat firmamız için ofiste çalışacak kadın Genel Muhasebe Elemanı aramaktayız.

1 ay önce

Genel Muhasebe Uzmanı

Denk Tuz Kimyasal Gıda Nak İth İhr San ve Tic Ltd Şti - Gölbaşı

Şirket bünyemizde görevlendirilmek üzere Genel Muhasebe Uzmanı aramaktayız.

4 ay önce

Muhasebe Elemanı

Yaşar Aslan Mali Müşavirlik - Gölbaşı

Muhasebe büromuzda çalışacak Muhasebe Elemanı aramaktayız.

4 ay önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Şah Grup Danışmanlık Tic A.Ş. - Gölbaşı

Danışmanlık ofisimizde müşterilere gereken bilgileri aktarıp aldığı cevaplar doğrultusunda gereken işlemleri yürütecek Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi alınacaktır.

4 ay önce

Aşçı

Fields Masters Spor Gıda San Tic Ltd Şti - Gölbaşı

Bahçe şehir/Gölet Mevkiinde yeni açılacak olan Cheese Bank restoranımız için Aşçı alınacaktır.

4 ay önce

Satış Elemanı

Erhas Mühendislik Makina San ve Tic Ltd Şti - Gölbaşı

Yılbaşından itibaren faaliyet göstermek üzere kayseri organize sanayi de açılacak olan satış mağazası (endüstriyel tip ürün ve otomasyon ürünleri satışı ) için satış elemanı (pazarlama) arıyoruz.

4 ay önce

Muhasebe Personeli

Ufv İnşaat Mimarlık Mühendislik San ve Tic A.Ş. - Gölbaşı

İnşaat Taahhüt sektöründe faaliyet gösteren firmamız için tam zamanlı muhasebe/ ön muhasebe personeli alınacaktır. Ön muhasebe ve muhasebe ile ilgili tüm faaliyetlerin yapılması istenilmektedir. ( Fatura kesilmesi, banka hesap mutabakatlarının yapılması, BA-BS yapılması, ön muhasebenin tutulması, çek takibi yapılması, hak edişlerin ve teminat mektuplarının takip edilmesi, işçi sgk giriş ve çıkışlarının yapılması, işçi özlük dosyalarının hazırlanması ve arşivlenmesi, resmi ödemelerin takip edilmesi ve giderleştirilmesi vb. gibi). Toplam mesaide 45 saati doldurmak kaydıyla giriş ve çıkış saatleri esnek olabilecektir. Ancak cumartesi günleri saat 13-00 a kadar mesai yapılması istenilmektedir.

4 ay önce

Tekstil İşçisi

Efes Kumaş San ve Tic Ltd Şti - Gölbaşı

Dokuma Kumaş Kartela Sorumlusu alınacaktır.

4 ay önce

Garson (Servis Elemanı)

Fields Masters Spor Gıda San Tic Ltd Şti - Gölbaşı

Bahçeşehir/Gölet Mevkiinde yeni açılacak olan restoranımız Cheesebank için deneyimli garson alınacaktır.

4 ay önce

Yönetici Asistanı

Selçuklu İmar Mühendislik San ve Tic Ltd Şti - Gölbaşı

İncek deki ofisimizde çalışmak üzere tecrübeli bayan yönetici asistan aranmaktadır.

4 ay önce

İş Güvenliği Uzmanı (Az Tehlikeli Sınıf-C)

Nev Anka İş Sağlığı ve Güvenliği Danışmanlık Sağlık Hiz Ltd Şti - Gölbaşı

C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı aramaktayız.

9 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Zorlu Panel Çit Elektrostatik San Tic Ltd Şti - Gölbaşı

Firmamızda çalışacak Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.Çalışma saatlerimiz sabah 08.30 akşam 18.00 dır.

9 ay önce

Antrenör (Spor Eğitimcisi)

Ankara Otizm Özel Eğitim Spor Hizmetleri Tic Ltd Şti - Gölbaşı

Otizmli bireylere Spor Eğitmenliği yapacak deneyimli/deneyimsiz çalışma arkadaşları arıyoruz.

9 ay önce

Restorator

Trk Restorasyon İnşaat Turizm San ve Tic Ltd Şti - Gölbaşı

Şantiyelerimizde görevlendirilmek üzere, Restoratör ekip arkadaşları aranmaktadır.

9 ay önce

Yönetici

Emin Güneş Group Gıda San ve Tic Ltd Şti - Gölbaşı

Ankara İncekte faaliyet verdiğimiz donuk gıda tesisimizde;Üretim reçete ve girdilerin sisteme işlenmesi ve takibiÜretim ve stokların raporlanmasıGelen-giden evrak tasnifi ve takibini yaparak ilgili birimlere iletmek,Raporlama, evrak, posta-kargo sözleşmelerini ve takibini yapmakPersonelin iş takibini yapmak üzere görevlendirilecektir.

9 ay önce

Ofis Asistanı

Diyanorm Elektronik San ve Tic Ltd Şti - Gölbaşı

Firmamızda çalışmak üzere Ofis Asistanı aramaktayız.Görevler:Gelen telefonların açılması ve ilgili birimlere yönlendirilmesi,Toplantılar için gerekli hazırlıkların yapılması, Şirkete gelen misafirlerin en iyi şekilde karşılanması, Misafir ve grup girişlerinin sorunsuz bir şekilde düzenlenmesi, Yazışma, rapor, taslak, not ve e-postalar dahil olmak üzere ofis belgelerini hazırlamak ve ilgili yöneticiye sunmak, Dosyalama sistemi geliştirmek ve sürdürmek, Yöneticiler için seyahat düzenlemeleri yapmak, Şirketin düzenli ödemelerini kontrol etmek ve bu ödemeleri dosyalamak (elektrik, kira, market alışverişi vb.) İdari işlerle ilgili malzeme ihtiyaçlarını belirlemek, Siparişlerinin verilmesini sağlamak ve takibini yapmak, Ofis temizlik, çay/ kahve vs servisi, güvenlik, aydınlatma, ısıtma ve soğutma gibi bina hizmetlerinin kontrolünü sağlamak ve oluşabilecek sorunların çözümü için destek vermek, İdari işler kapsamında satın alınan tüm hizmetleri kayıtlara geçirmek, Personel servisi, kiralık araç ve akaryakıt hizmetleri takibi ve organizasyonunu sağlamak, Şirketin iç ve dış alanlarının düzenleme, bakımı ve temizliğiyle ilgili işlerin yürütülmesini sağlamak.Faturaların hazırlanması, Fiyat listesi hazırlamakYönetici asistanlığı ,haberleşme ,muhaberat , destek personeli,Şube içerisindeki evrak takibi, şube müdürünün toplantı , seyahat organizasyonun sağlanması, gelen misafirlerin karşılanması, santral,Evrak arşivleme ve düzenleme,Şubede gişe , kambiyo , kredi ve pazarlama birimlerine destek olmak.Aylık olarak ofis eksiklerinin tespiti ve temini, gelen-giden kargo takibi, Muhasebe yetkilisine yardım edilmesi,Firma yetkililerinin otel ve uçak rezervasyonlarının alınması ve cari hesabı olan müşterilerin tahsilat aramalarının gerçekleştirilmesi.

1 yıl önce

Turizm Seyahat Hizmetleri Elemanı

Rıdvanoğulları Turizm İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Gölbaşı

Rıdvanoğulları Şirketler Grubunun turizm alanındaki iştiraki olan Noorhamad turizmin ISPARTAKULE ofisinde görevlendirilmek üzere Turizm Seyahat Hizmetleri Elemanı aramaktayız.

1 yıl önce

Sağlık Personeli (İşyeri Hemşiresi)

Çorlu Etik Osgb Hizmetleri Tic Ltd Şti - Gölbaşı

Çorlu ve çevresinde faaliyet gösteren firmamız için Diğer Sağlık Personeli belgesine sahip personele ihtiyacımız vardır.

1 yıl önce

Yönetici Asistanı

Emin Güneş Group Gıda San ve Tic Ltd Şti - Gölbaşı

Gıda alanında faaliyet gösterdiğimiz firmamızın sorumlu olduğu yöneticisi tarafından ;Günlük, periyodik ve ihtiyaç bazlı gerekli raporları hazırlamak,Tüm ajanda takibini yaparak görüşme, toplantı ve seyahatlerinin organize edilmesini sağlayarak ilgili işlemleri yürütmek,Şirket dışı ve şirket içi birimler ile tüm ilişkilerini koordine etmek, planlamak ve takip etmek,Telefon trafiğinin aksamadan yürütülmesini sağlamak,Günlük yazışma ve evrak trafiğini yönetmek üzere Yönetici Asistanı aramaktayız.

1 yıl önce

Özel Eğitim Alan Öğretmeni

Otizm Vakfı - Gölbaşı

Ankara’da Otizm Vakfı eğitim tesislerinde çalışmak üzere Özel Eğitim Alan Öğretmeni aranmaktadır.*Not: Çalışma şartları: 5 gün, günde 6 seanstır.(10:00-17:00)Öğle yemeği ve servis imkanı vardır.

1 yıl önce

Tekstil Makineci

Zeren Bahar Sözer Eges Terlik - Gölbaşı

Uzun Süredir Otel Buklet Üretimi yapan firmamız, 2020 yılı itibariyle tek kullanımlık ( Kullan At- Tela ) Otel Terliği üretimine başladı. Yaklaşık 20 Yıldır, 4. Levent, Eski Levent Oto Sanayi Sitesi İçinde faaliyet göstermekteyiz. Bizimle bir aile ortamını paylaşacak, maaş yanında, çalıştıkça kazanacak, çalışanların gerçek memnuniyetini hedef aldığımız şirketimizde, deneyimli Otel terliği dikiminde çalışabilecek ve seri üretim yapabilecek Tekstil Makineci aramaktayız.Başvuran adayların İş bilgisi ve deneyimi , makina başında test edilecektir.

1 yıl önce

Ön Muhasebe Elemanı

Gms Su Armatürleri San ve Tic Ltd Şti - Gölbaşı

Hadımköyde bulunan firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

1 yıl önce

Okul Öncesi Öğretmeni

Otizm Vakfı - Gölbaşı

Ankara’da Otizm Vakfı eğitim tesislerinde çalışmak üzere Okul Öncesi Öğretmeni aranmaktadır.*Not: Çalışma şartları: 5 gün, günde 6 seanstır.(10:00-17:00)Öğle yemeği ve servis imkanı vardır.

1 yıl önce

Geometri Öğretmeni

Devler Koleji Eğitim Kurumları Tic Ltd Şti - Gölbaşı

Kurumumuzda görevlendirilmek üzere Geometri Öğretmeni alınacaktır.

1 yıl önce

Müşteri Destek Uzmanı

Nrt Teknik Makina San Tic Ltd Şti - Gölbaşı

Makine sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Müşteri Destek Uzmanı aramaktayız.Özellikle yabancı müşterilerimizle yazılı ya da sözlü iletişime geçebilecek (ARAPÇA) ve uzaktan destek verebilecek (Whatsapp),,Plan dahilinde sosyal medya üzerinden yazılı ya da videolu olarak makine tanıtımı yapabilecek,Ürün katalog ve broşürlerimizi, web sitemizi Arapçaya çevirebilecek,Her yıl düzenlenen yurtiçi ve yurtdışı fuarlarımızda etkin rol üstlenebilecek.Makinelerin yazılımları ve kullanımlarının eğitimi tarafımızdan verilecektir.Kadın adayların başvuru yapmasını rica ediyoruz.Firmamız İstanbul - Avrupa Yakası - Bayrampaşadadır. Metro ve metrobüse yürüme mesafesindedir

1 yıl önce

Müşteri Hizmetleri Görevlisi/Asistanı

WeCall Center - Gölbaşı

Çağrı Merkezi bünyesinde Yurtdışı bağlantılı projelerimizde çalıştırılmak üzere Müşteri Hizmetleri Görevlisi aramaktayız.

1 yıl önce

Paketleme Elemanı

Ege Oyuncak - Gölbaşı

Firmamızda görevlendirilecek oyuncak paketlemede çalışabilecek Paketleme Elemanı alınacaktır.Çalışma saatleri ; 08:30-18:30Cumartesi : 08:30-13:00Yemek+ Yol+Maaş

1 yıl önce

E Ticaret Uzmanı

Onur Mobile Telefon San ve Tic Ltd Şti - Gölbaşı

Firmamızda görevlendirilmek üzere E-Ticaret Uzmanı aramaktayız.

1 yıl önce

Gölbaşı İşkur İş ilanları

Gölbaşı iş ilanları Son zamanlarda de son derece iş alanlarında titiz bir sistem sayesinde en kullanışlı ve olması şart olan özelliklerde size sunulan büyük iş desteklerini ele geçirmek için internet sitemizi yakından da taklip ediniz. Bu bakımdan da son zamanlarda de pek çok fertler için öne sürülen bu süreç vaziyetlerinde da günümüz dönemlerinde net ortamında artık daha da kolay bir şekilde iş imkânlarını ele geçirerek size yönelik sunulan Fabrika iş ilanları destekleri içerisindesiniz. Siz de bu sistemi izleyiniz. Siz de işler için adreslere müracaatınız. En kaliteli ve kullanışlı iş ortamlarını da kazanarak her türlü meslek dalları ve meslek alanları çeşitliliğinde Gölbaşı bölgesinde iş çalışma faaliyetlerinde bulunarak da size büyük olanaklar da verilir.
Gölbaşı Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Ahiboz, Akörençarşak, Altunçanak, Bağiçi, Bahçelievler, Ballıkpınar, Bezirhane, Boyalık, Çayırlı, Çeltek, Çimşit, Dikilitaş, Emirler, Eymir, Gaziosmanpaşa, Gökçehüyük, Gölbek, Günalan, Hacıhasan, Hacılar, Hacımuratlı, Halaçlı, İkizce, İncek, Karaali Merkez, Karaali Yazlık, Karacaören, Karagedik Aydın, Karagedik Ercan, Karaoğlan, Karşıyaka, Kırıklı, Kızılcaşar, Koparan, Mahmatlı, Mahmatlıbahçe, Oğulbey, Oyaca Akarsu, Oyaca Yeşilçam, Örencik, Seğmenler, Selametli Şehit Emrah, Soğulcak, Subaşı, Şafak, Taşpınar, Tepeyurt, Topaklı, Tulumtaş, Velihimmetli, Yağlıpınar, Yavrucuk, Yaylabağ, Yurtbeyi
Gölbaşı İşkur İletişim Adresi
Sağlık Sok. No:1 , 6750, Sıhhıye-ANKARA
Gölbaşı İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0312) 431 02 34 , Fax:(0312) 431 03 40 , E-mail:cankaya@iskur.gov.tr

Adıyaman Geneli Sektörler