Gölbaşı İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Gölbaşı İş İlanları


Yönetici Asistanı

Faer Proje İnşaat Limited Şirketi - Gölbaşı

Enerji sektörüne yönelik teknik ve hukuki konularda üst düzey danışmanlık yapan yönetici için bayan Yönetici Asistanı aranmaktadır. Gelen konukları karşılamak ve ağırlamak,Yöneticini ofis içi ve ofis dışı görüşmelerine katılmak.İzmir ve İstanbul seyahatlerine katılım sağlayabilecek.

1 ay önce

Gölbaşı İşkur İş ilanları

Gölbaşı iş ilanları Son zamanlarda de son derece iş alanlarında titiz bir sistem sayesinde en kullanışlı ve olması şart olan özelliklerde size sunulan büyük iş desteklerini ele geçirmek için internet sitemizi yakından da taklip ediniz. Bu bakımdan da son zamanlarda de pek çok fertler için öne sürülen bu süreç vaziyetlerinde da günümüz dönemlerinde net ortamında artık daha da kolay bir şekilde iş imkânlarını ele geçirerek size yönelik sunulan Fabrika iş ilanları destekleri içerisindesiniz. Siz de bu sistemi izleyiniz. Siz de işler için adreslere müracaatınız. En kaliteli ve kullanışlı iş ortamlarını da kazanarak her türlü meslek dalları ve meslek alanları çeşitliliğinde Gölbaşı bölgesinde iş çalışma faaliyetlerinde bulunarak da size büyük olanaklar da verilir.
Gölbaşı Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Ahiboz, Akörençarşak, Altunçanak, Bağiçi, Bahçelievler, Ballıkpınar, Bezirhane, Boyalık, Çayırlı, Çeltek, Çimşit, Dikilitaş, Emirler, Eymir, Gaziosmanpaşa, Gökçehüyük, Gölbek, Günalan, Hacıhasan, Hacılar, Hacımuratlı, Halaçlı, İkizce, İncek, Karaali Merkez, Karaali Yazlık, Karacaören, Karagedik Aydın, Karagedik Ercan, Karaoğlan, Karşıyaka, Kırıklı, Kızılcaşar, Koparan, Mahmatlı, Mahmatlıbahçe, Oğulbey, Oyaca Akarsu, Oyaca Yeşilçam, Örencik, Seğmenler, Selametli Şehit Emrah, Soğulcak, Subaşı, Şafak, Taşpınar, Tepeyurt, Topaklı, Tulumtaş, Velihimmetli, Yağlıpınar, Yavrucuk, Yaylabağ, Yurtbeyi
Gölbaşı İşkur İletişim Adresi
Sağlık Sok. No:1 , 6750, Sıhhıye-ANKARA
Gölbaşı İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0312) 431 02 34 , Fax:(0312) 431 03 40 , E-mail:cankaya@iskur.gov.tr

Adıyaman Geneli Sektörler