Gölbaşı İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Gölbaşı İş İlanları


Satış Danışmanı

Duyses İşitme Merkezi - Gölbaşı

İşitme merkezimizde çalışmak üzere diksiyonu düzgün ,enerjisi yüksek, sorumluluk sahibi, öz güveni yüksek bayan Satış Danışmanı çalışma arkadaşları arıyoruz.

2 ay önce

Anaokulu Öğretmeni

Rüzgar Gülü Anaokulu Kreş İnşaat ve Tic Ltd Şti - Gölbaşı

Anaokulumuz Ankara İncek semtinde Montessori Eğitimi ile eğitim vermektedir. Okulumuzda Anaokulu Öğretmeni ekip arkadaşları aramaktayız.

2 ay önce

Supervisior

Thousand Nights Turizm Tic A.Ş. - Gölbaşı

Turizm boğaz tur gemimizde çalışan garsonlardan sorumlu Supervisior aranmaktadır

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Mt Makina Geri Dönüşüm Sist. İth.İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti. - Gölbaşı

Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

2 ay önce

Üniversal Torna Tezgahı Elemanı

Akartek Plastik Kalıp Metal San Tic Ltd Şti - Gölbaşı

Firmamız bünyesinde çalıştırılmak üzere ‘’Üniversal Torna Tezgahı Operatörü’’ alınacaktır.

2 ay önce

Yönetici Asistanı

Faer Proje İnşaat Limited Şirketi - Gölbaşı

Enerji sektörüne yönelik teknik ve hukuki konularda üst düzey danışmanlık yapan yönetici için bayan Yönetici Asistanı aranmaktadır.

2 ay önce

Sekreter

Yazı Hukuk Bürosu - Gölbaşı

Sincan da bulunan avukatlık ofisine yemek,temizlik,telefon, çay servisi işlerine bakacak, temiz,düzenli, sigara içmeyen, en az lise mezunu, Sekreterlik ve büro yönetimi konusunda deneyimli, Sekreter arıyoruz.

2 ay önce

Veteriner Sağlık Teknikeri

İncek Veteriner Kliniği - Gölbaşı

Ankara İNCEK bölgesinde bulunan İncek Veteriner Kliniğimizde kedi ve köpekten korkmayan ve sevgiyle yaklaşabilen bayan Veteriner Teknikeri alınacaktır.

2 ay önce

Gölbaşı İşkur İş ilanları

Gölbaşı iş ilanları Son zamanlarda de son derece iş alanlarında titiz bir sistem sayesinde en kullanışlı ve olması şart olan özelliklerde size sunulan büyük iş desteklerini ele geçirmek için internet sitemizi yakından da taklip ediniz. Bu bakımdan da son zamanlarda de pek çok fertler için öne sürülen bu süreç vaziyetlerinde da günümüz dönemlerinde net ortamında artık daha da kolay bir şekilde iş imkânlarını ele geçirerek size yönelik sunulan Fabrika iş ilanları destekleri içerisindesiniz. Siz de bu sistemi izleyiniz. Siz de işler için adreslere müracaatınız. En kaliteli ve kullanışlı iş ortamlarını da kazanarak her türlü meslek dalları ve meslek alanları çeşitliliğinde Gölbaşı bölgesinde iş çalışma faaliyetlerinde bulunarak da size büyük olanaklar da verilir.
Gölbaşı Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Ahiboz, Akörençarşak, Altunçanak, Bağiçi, Bahçelievler, Ballıkpınar, Bezirhane, Boyalık, Çayırlı, Çeltek, Çimşit, Dikilitaş, Emirler, Eymir, Gaziosmanpaşa, Gökçehüyük, Gölbek, Günalan, Hacıhasan, Hacılar, Hacımuratlı, Halaçlı, İkizce, İncek, Karaali Merkez, Karaali Yazlık, Karacaören, Karagedik Aydın, Karagedik Ercan, Karaoğlan, Karşıyaka, Kırıklı, Kızılcaşar, Koparan, Mahmatlı, Mahmatlıbahçe, Oğulbey, Oyaca Akarsu, Oyaca Yeşilçam, Örencik, Seğmenler, Selametli Şehit Emrah, Soğulcak, Subaşı, Şafak, Taşpınar, Tepeyurt, Topaklı, Tulumtaş, Velihimmetli, Yağlıpınar, Yavrucuk, Yaylabağ, Yurtbeyi
Gölbaşı İşkur İletişim Adresi
Sağlık Sok. No:1 , 6750, Sıhhıye-ANKARA
Gölbaşı İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0312) 431 02 34 , Fax:(0312) 431 03 40 , E-mail:cankaya@iskur.gov.tr

Adıyaman Geneli Sektörler