Gökçeada İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Gökçeada İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Dış Ticaret Elemanı

Aysan Cant Kapakları ve Çelik San Tic Ltd Şti - Gökçeada

Silivri kınalı bölgesinde bulunan dış ticaret firmamızın ithalat-ihracat biriminde görevlendirilmek üzere personel aranmaktadır.

7 ay önce

Garson (Servis Elemanı)

Duman Özel Sağlık Tesisleri Hiz Ltd Şti - Gökçeada

The GALLIARD Brasserie bünyesinde görevlendirilmek üzere Garson takım arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

4 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Üstünler Makina Kaya Kırıcıları - Gökçeada

Hidrolik Kaya Kırıcı makina ve yedek parça üretimi yapan firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.Stok takibi ve teklif, sipariş, satış takibi yapabilecek,Fatura ve Cari hesap borç ve alacak takibini yönetebilecek,Müşteri crm , tedarikçi hesap takbi , personel hesapları takibi ve masraf gider takibinden sorumlu,Kasa TL ve döviz için ayrı ayrı , banka hesapları , çek /senetler ve mali müşavire verileri hazırlayan.

9 ay önce

İç Mimar

Abm Organizasyon Peyzaj Gıda İnş Tur San ve Tic Ltd Şti - Gökçeada

Ankara Keçiören Ovacıkta bulunan şantiyemizde yürütmekte olduğumuz Bellis Ofis projesi için İç Mimar çalışma arkadaşı arıyoruz.

9 ay önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Mava Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti - Gökçeada

Axa, Allianz, Güneş, Quick, Nippon sigorta ekranlarından anlayan deneyimli kadın eleman aranıyor.

8 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Deniz Digital - Gökçeada

Firmamız Digiturk, Türktelekom ve Vodafone yetkili bayiliği yapmaktadır. Bahsedilen firmaların ürün tanıtımını yaparak bünyemize yeni müşteri eklemekten sorumlu personel aramaktayız.Direk soğuk arama yaparak satış yapılmıyor. Çağrı karşılayarak satış yapılıyorSosyal haklar yüz yüze görüşülecektir

1 yıl önce

Muhasebe Elemanı

Smmm Vasfi Yavuz - Gökçeada

Büromuza deneyimli Muhasebe Elemanı arıyoruz.

1 yıl önce

Grafiker

Eybs Bilişim Yönetim San Tic Ltd Şti - Gökçeada

Bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamızda web ve sosyal medya tasarımları konusunda deneyimli grafik tasarımcı ekip arkadaşları aranmaktadır.

6 ay önce

Pazarlama Elemanı

Bir Otomasyon Elektrik San ve Tic Ltd Şti - Gökçeada

Endüstriyel Otomasyon ve Mekatronik Sistemler alanında faaliyet göstermekte olan firmamızda görevlendirilmek üzere Pazarlama Elemanı alınacaktır.

4 ay önce

Kurye

Deryakenar Lounge Kafe Restoran San ve Tic Ltd Şti - Gökçeada

Ekimize kendine ait motoru olan, Kurye olarak bizimle çalışacak takım arkadaşı arıyoruz.

1 yıl önce

Muhasebe Elemanı

Smmm Esra Yılmaz - Gökçeada

Beşiktaş ta Bulunan Mali Müşavirlik Ofisimize,Asgari 3 Yıl Mali Müşavirlik Bürosu tecrübesi olan - Genel Muhasebe Sürecine Hakim - Beyanname, Bildirge ve Bordrolama süreçlerini yönetebilecek, Bayan lise mezunu Mali Müşavir/Mali Müşavir Stajyeri çalışma arkadaşları aranmaktadır.Not: Mali Müşavirlik Bürosu Tecrübesi işe alım için

8 ay önce

Satış Uzmanı

Emek Nesim Yapı ve İzolasyon Mantoloma San ve Tic Ltd Şti - Gökçeada

İnşaat sektörü dış cephe mantolama alanında faaliyet gösteren firmamızın İstanbul, İzmir ve Antalya bölgelerinde satış ve pazarlama departmanında görevlendirilecek ekip arkadaşları alınacaktır.İşin Tanımı;*Sahada bina/site yöneticilerini ziyaret ederek mantolama yaptıracak binaların tespit edilmesi,*Ürün ve hizmetleri müşterilere sunmak,sunum ve teklif dosyası hazırlamak

1 yıl önce

Okul Öncesi Öğretmeni

Özel Şirin Koza Anaokulu - Gökçeada

Kurumumuz da görevlendirilmek üzere Okul Öncesi Öğretmeni aramaktayız.

9 ay önce

Sınıf Öğretmeni

Lokomotif Özel Eğitim Hizmetleri Ltd Şti - Gökçeada

12 Yıldır eğitim sektöründe başarısı ile devamlılığını sürdürerek büyüyen kurumumuza Sınıf Öğretmeni alımı yapılacaktır.

9 ay önce

Veri Analisti

Global Kauçuk Sızdırmazlık Eleman San ve Tic Ltd Şti - Gökçeada

Firmamızda çalışmak üzere Veri Analisti aramaktayız.İş Tanımı:Gerekli verilerin ilgili bölümlerden toplanması,Toplanan verilerin doğru ve eksiksiz olup olmadığının kontrol edilmesi,Gerekli görülen dönemlerde rapor olarak üst yönetime sunulması.

10 ay önce

Merchandiser

Mintteks Konfeksiyon San ve Tic Ltd Şti - Gökçeada

Firmamızda çalışmak üzere Merchandiser aranmaktadır.İş Tanımı:Müşteriden almış olduğu numune ve siparişi prosedüre uygun şekilde yazılı olarak tanımlar ve gerekli birimlere vererek işin başlamasını sağlar. Müşteriden aldığı sipariş dosyasında yer alan ürünlerin tüm özelliklerini müşteri firma ile irtibata geçerek netleştirir. Bu bilgileri , bilgisayara girer ve ilgililerin sipariş ile ilgili bilgilere sağlıklı bir şekilde ulaşmasını sağlar. Sipariş alımından siparişin sevkiyatına kadar olan üretimin tüm aşamalarında müşteri adına numune ve sipariş sürecinin yönlendirir. Numune ve siparişin tamamlanıp istenilen standartlarda sevkiyatından sorumludur.Her türlü numunenin planlanan zamanlarda müşteriye yollanmasından ve müşteri onayının zamanında alınmasından sorumludur. ( karşıt numune . Fotoğraf numunesi , beden seti , imalat ve yıkama numunesi , baskı , nakış , aksesuar vb )Numune aşamalarında müşteri ve modelhane arasındaki her türlü bilgi akışını yazılı olarak sağlar.

1 yıl önce

Bayan garson

Kudus restorant - Gökçeada

Yeni açılan restoranımızda çalışacak bayan personel ihtiyacımız vardir

1 yıl önce

Satın Alma Görevlisi

Teknoform Bilişim Güvenlik San ve Tic Ltd Şti - Gökçeada

Firmamız sağlık ve medikal üzerine hizmet vermektedir.Acil olarak satın almadan anlayan. Tecrübeli yada tecrübesiz bayan elemana ihtiyaç vardır.Şartlar yüz yüze görüşülecektir.

9 ay önce

Acil Site bay güvenlik proje sorumlusu / pendik velibaba mh

vizyonvip - Gökçeada

ÇALIŞMA YERİ: PENDİK, VELİBABA MH PROJE İSMİ: SİTE GÜVENLİK KİMLİK KARTLI YADA SERTİFİKASI VAR YADA GÜVENLİK KİMLİK BAŞVURMUŞ ENAZ 1 YIL DANIŞMA/GÜVENLİK SORUMLUSU YADA AMİR OLARAK ÇALIŞMIŞ OLMASI ZORUNLUDUR SİTE-REZİDANS-APARTMAN-Vİ LLA-KÖŞK PROJELERİNDE GÜVENLİK/DANIŞMA GÖREVLİSİ OLARAK ÇALIŞMIŞ OLMASI TERCİHİMİZDİR ÇALIŞTIĞI İŞYERLERİNDEN YETKİLİ KİŞİLER TARAFINDAN REFERANS VERMESİ ZORUNLUDUR BOY: 1.80 YADA ÜZERİ YAŞ SINIRI: 35-45 ARASI ÇALIŞMA SİSTEMİ: 1 VARDİYA 11:00-20:00 ARASI ÇALIŞMA 2 VARDİYA 13:00-22:00 ARASI ÇALIŞMA HAFTA İÇİ 1 GÜN İZİN ŞARTLAR: HERŞEY DAHİL 3400TL MAAŞ NOT: YUKARDAKİ KRİTERLERİ UYANLARIN ARAMASI ZORUNLUDUR. /NOT: LÜTFEN AŞAĞIDAKİ YETKİLİ TELEFONUNU ARAYIP ONAY ALDIKTAN SONRA ŞİRKETE GÖRÜŞMEYE GELİNİZ ONAY ALMADAN GÖRÜŞMEYE GELMEYİNİZ /NOT: ULAŞAMAZSANIZ TELEFONUN MESAJ BÖLÜMÜNDEN BİLGİLERİNİZİ-KRİTERLERİNİZİ VE NUMARANIZI YAZIN OLUMLU OLDUĞUNDA SİZE GERİ DÖNÜŞ YAPALIM. İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİ TEL: 05051825070

6 ay önce

Satış ve Pazarlamacı

Ngs Mühendislik Mekanik İnş Nak Tur San ve Tic Ltd Şti - Gökçeada

Fiziği diksiyonu düzgün Satış ve Pazarlamacı arıyoruz.

1 yıl önce

Çanakkale Geneli Sektörler