Giresun Tekstil Boya ve Kimyasalları İş İlanları - Pro Kariyer

Giresun Tekstil Boya ve Kimyasalları İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Kabin Memuru

Anavarza Madencilik San Tic Ltd Şti - Giresun

Hava yolları şirketimize Kabin Memuru çalışma arkadaşları aramaktayız.

2 ay önce

Eğitim Danışmanı

Euro 90 TV - Giresun

3 alanda eleman ihtiyacımız var1-Yabancı öğrencilere bilgi verecek ve Türkiyede okumak isteyenlere danışmanlık yapıp kaydını alacak üniversiteye kayıt bilgilerini iletecek .Yurt dışı acenteler ve öğrencilere ulaşıp bilgilendirme tanıtım yapacak danışman ihtiyacımız var.Rusça-Arapça-İngilizce bilen tercih sebebidir. Full time iştir.2.MEB onaylı dersane işletecek ve dil kursu satışı bilen eleman aranmakta.3. MYK-Mesleki yeterlilik sınavları için tecrübeli eleman işe alınacaktır.

5 ay önce

İkram ve Temizlik Personeli

Sts Mimarlık San ve Tic Ltd Şti - Giresun

Merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere temizlik ve mutfağa bakacakİkram ve Temizlik Personeli arayışımız bulunmaktadır.

5 gün önce

Satış Temsilcisi / Plasiyer

Çelikler Group Dış Tic A.Ş. - Giresun

Bölgesine Hakim , Müşteri Potansiyeli olan ve Satış Temsilcisi / Plasiyerlik alanında tecrubeli personelleri arıyoruz.

3 ay önce

Makine Mühendisi

Bekk İnşaat Turizm Gıda Tic Ltd Şti - Giresun

*Endüstri Ürünleri Tasarımcısı / Makine Mühendisi / Makine Teknikeri**Kısıklı*daki ofisimizde çalışacak, atölyelerde *üretim kontrolü* yapacak personel alımı yapılacaktır.

1 ay önce

Satış Danışmanı

Private Gym - Giresun

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanı aramaktayız. Kulübümüze gelen müşterilerin ihtiyaçlarına göre üyelik sistemimizi aktarmak,Yeni müşterilere ulaşabilmek için satışta ki ahtapot kanallarının (Atcall, Calling, Referans v.b.) tamamını etkin bir şekilde kullanmak.Kazanılan üyenin memnuniyetini maksimumda tutmak.

3 ay önce

Elektrik Elektronik Bakım Teknisyeni

Dünya Yatçılık A.Ş. - Giresun

Elektrik Elektronik Bakım Teknisyeni alımı yapılacaktır.İşin Tanımı:· Tersane tesis, saha ve üretim alanlarının; altyapı, teçhizat, elektrik, pano, elektronik, mekanik, tesisat, kablolama, demirbaşlar, kamera, yangın güvenlik gibi sistemler (iklimlendirme/klima, hidrafor, UPS), vd. bakım, onarım, tadilat işleri,· Makine/ekipman planlı-periyodik bakım ve koruyucu bakım faaliyetleri,· Arıza durumlarına seri ve gerekli müdahale,· İSG açısından makine/tesis/ekipman ve otomasyon sistemleri,· Maliyet düşürücü, verimlilik artırıcı tedbir ve çalışmalar,

3 ay önce

DENEYİMLİ OTO YIKAMACI

UZMAN OTOMOTİV - Giresun

DENEYİMLİ OTO YIKAMACI ALINACAKTIR.

5 ay önce

Barista

Dilruba Turizm İşletmeciliği Ltd Şti - Giresun

İşletmemizin Alkolsüz Bar kısmında çalışacak; Barista ekip arkadaşları arıyoruz.

5 ay önce

Resepsiyonist (Ön Büro Elemanı)

Kapadokya Hill Hotel & Spa - Giresun

ERTAŞ GRUP bünyesinde yer alan 43 odalı Nevşehir de bulunan KAPADOKYA HILL HOTEL& SPA otelimiz için Bayan Resepsiyonist aramaktayız. Başvuruların fotoğraflı ve referansları belirtilmek üzere yapılması rica olunur aksi halde dikkate alınmayacaktır. Başvurular online olarak yapılacaktır. Uygun görülen adaylar ön görüşme için otele davet edilecek olup, gelemeyen adayların başvurmaması önemle rica olunur. Bayan adaylar için konaklama imkanı, Nevşehirde ikametgah etmeyen adaylar için sunulacaktır. Maaş + SSK + Yemek + Tur Satışlarından Prim ( Puantaja göre verilmektedir). Sadece bayan adayların başvurmaları rica olunur, bay adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır.

3 ay önce

Turizm ve Otelcilik Elemanı

Optimal Turizm San Tic Ltd Şti - Giresun

5 yıldızlı otellerimize BAYAN Cankurtaranlar alınacaktır. Eğer cankurtaran belgeniz yoksa yüzme biliyorsanız belge alımında yardımcı olunacaktır. Yemek+servis+ lojman imkanımız vardır.

5 ay önce

Teknik Servis Elemanı

Moon Beach Hotel - Giresun

Arion Resort Hotel gümüşlükte çalışacak Teknik Servis Elemanı arkadaşlar arıyoruz.

4 ay önce

İşyeri Hemşiresi

Zincir Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Ltd Şti - Giresun

Tuzla tersaneler bölgesinde tam zamanlı Diğer Sağlık Personeli (İşyeri Hemşiresi) arayışımız mevcuttur.

4 ay önce

Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmeni

Mavi Nehir Anaokulu Hiz Ltd Şti - Giresun

Kurumumuzda çalıştırılmak üzere tam zamanlı Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmeni aranmaktadır.

1 hafta önce

Garson

Big Mamma’s Vip - Giresun

Big Mammas Vip Okmeydan’ a deneyim bayan Garson ekip arkadaşları arıyoruz.

1 ay önce

Garsonlar, Barmenler ve İlgili İşçiler

Dostlar Cafe Bar - Giresun

Bünyemizde çalışacak asgari ücret + servis olmak üzere tam zamanlı Bayan eleman alınacaktır.

4 gün önce

3D Görselleştirme Uzmanı

Mytillo Mimarlık - Giresun

Merhabalar,Firmamıza 3dmax programına hakim görselleştirmede uzman tam zamanlı çalışabilecek bir takım arkadaşı arıyoruz :)

4 ay önce

Garson (Servis Elemanı)

Çardak Restaurant - Giresun

Restaurantımızda çalışacak bayan Garson (Servis Elemanı) alınacaktır.

2 ay önce

Elektronik Teknisyeni

Geylani Elektrik San ve Tic Ltd Şti - Giresun

Gaziantepte yerleşik şirketimizde, elektronik kart dizgi, montaj ve test işlemleri gibi farklı bölümlerde değerlendirilmek ve yetiştirilmek üzere tecrübeli veya tecrübesiz kadın, erkek çalışma arkadaşları arıyoruz. SON BAŞVURU TARİHİ: 20 AĞUSTOS 2019Eğitim: Endüstri meslek ve teknik liselerin elektrik, elektronik, otomasyon gibi bölümlerinden mezunu olunması gerekmektedir. Genel Tecrübe: İş tecrübesi tercih sebebidir.İş Tanımı:İşe alınan personeller elektronik kart üretim hattında çalışmak üzere aşağıda konularda yetiştirilecek ve yetiştirildiği alanda çalışacaktır. - Elektronik komponentlerin lehimlenmesi,- Kartların fiziksel ve elektriki testleri,- Kartların kablolanması ve kutulanması,- PCB lerin üretime hazırlanması,- Kartların kaplanması,

3 hafta önce

Müşteri İlişkileri Sorumlusu

Geylani Elektrik San ve Tic Ltd Şti - Giresun

Gaziantepte yerleşik şirketimizde müşteri ilişkileri personeli olarak çalışacak Müşteri İlişkileri Sorumlusu mesai arkadaşı aramaktayız.Müşteri ilişkileri, bayi ilişkileri konusunda çalışılmış olması tercih sebebidir.İş tanımı:•Potansiyel ve mevcut müşteri ziyaretlerini planlamak ve uygulamak,•Potansiyel müşterileri belirlemek, uygun olan müşterileri firmamıza kazandırmak,•Kazanılan müşteriler ile satış haricindeki ilişkileri yürütmek ve yönetmek,•Firmanın tanınırlığını ve ürün çeşitlerinin bilinirliğini artırmak için planlar yapmak ve uygulamak, •Pazardaki potansiyel işleri yakından takip etmek,•Rakipleri izlemek, gelişmeleri takip etmek,•Çalışmalarda elde ettiği bilgileri analiz etmek ve raporlamak.

5 ay önce

Giresun Geneli Sektörler