Giresun Altyapı İş İlanları - Pro Kariyer

Giresun Altyapı İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Matematik Öğretmeni

Yeni Hayat Sağlık Koleji - Giresun

Habiblerdeki eğitim kurumumuzda 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılında Sağlık Lisesi ve Anadolu Lisesinde görevlendirilmek üzere Matematik Öğretmeni alınacaktır.

1 ay önce

Teknik Ressam

Atn Demir Çelik Teknolojileri Ltd Şti - Giresun

Demir-Çelik sektörü için makina imalatı yapan firmamızda, makina tasarımı, imalat resimlerinin hazırlanması ve teknik kontrol çalışmalarında yer alacak, Teknik Ressam çalışma arkadaşı aramaktayız.

1 ay önce

Garson (Servis Elemanı)

Cadde İstiklal Pasta Cafe - Giresun

Garson (Servis Elemanı) aranmaktadır.

5 ay önce

Pazarlama Danışmanı

Movizi Bilişim Teknolojileri Tic San Ltd Şti - Giresun

Sektöründe öncü telekomünikasyon şirketimizin araç takip sistemleri, kamera ve çözüm ürünlerinin satışında deneyimli Pazarlama Danışmanı alınacaktır.

5 ay önce

Acil anketör araniyor

Dragoste güzellik merkezi - Giresun

Bünyemizde çalıştırmak üzere acil bay bayan anketör aranıyor yaş aralığı 18 24 maaş ister haftalık ister günlük ister aylık artı prim iletsiim 05414046854

4 ay önce

Asistan

Işık Yapı Tasarım - Giresun

Bayan Asistan aranıyor.

2 ay önce

Güvenlik Görevlisi (Silahlı)

Binsat Holding A.Ş. - Giresun

Yavuz Güvenlik İstanbul - Ataşehir Projesinde 2+2+2 şeklinde vardiyalı çalışabilecek 33 yaşını geçmemiş Silahlı Güvenlik Görevlileri Alınacaktır.Maaş+ Yemek+Yol= 3200 TL civarındadır.

5 ay önce

YUVARLAK DAMLAMA SULAMA USTASI ARANIYOR

AZİZ YILDIRIM PLASTİK - Giresun

BÜNYEMİZDE ÇALIŞTIRMAK ÜZERE DAMLAMA SULAMA BORU İMALATI İÇİN USTA ARANMAKTADIR.

3 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Kuzey Dayanıklı Tüketim Malları San ve Tic Ltd Şti - Giresun

E5 yan yol üzerindeki 4000 m2 Muzaffer Premium mobilya ve halı mağazasında çalıştırılmak üzere Çay Servis ve Temizlik Personeli aramaktayız.

5 ay önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Abant Bahçeli Köşk Otel - Giresun

Bolu Abant yolu 9.km bulunan Bahçeli Köşk doğal yaşam otelinde Çalıştırılmak üzere Deneyimli işi gerçekten bilen otel programlarına hakim Bay Bayan Resepsiyon Görevlileri alınacaktır.Maaş+Sgk+Yemek +Kalacak yer

3 ay önce

Sekreter

Sevenler İnşaat Taah Tic San Ltd Şti - Giresun

İnşaat ofisinde Sekreter çalışma arkadaşı arıyoruz.

5 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Pm Grup Proje Mühendislik San ve Tic Ltd Şti - Giresun

Firmamızda görevlendirilmek üzere Çay Servis ve Temizlik Personeli arayışımız mevcuttur.

5 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Sönmez Dekorasyon Çevre Düzenleme San Tic Ltd Şti - Giresun

Mobilya mağazamızda çalışmak üzere, Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

1 ay önce

Elektrik Ustası

Haznedar Mühendislik - Giresun

Şirketimizin Haznedar mühendislik adına Elektrik Ustası olarak görev yapacak. ekip arkadaşı alınacaktır.

3 ay önce

Sigorta Elemanı

Serda Karaoğlu Nefes Sigorta Acentesi - Giresun

NEFES SİGORTATürkiye çapında Genel portföyü bulunan, Sigortacılığın tüm branşlarında, yılların birikimi ve büyük bir güven ile hizmet veren Sigorta acenteliği’dir.Şirketimizde bulunan Teknik personel ekibimizle birlikte, firmamızın portföyünde bulunan müşterilerimizin sigorta tekliflerinin hızlı ve doğru bir şekilde yönetilmesini sağlayacak Sigorta Teknik Personeli pozisyonunda çalışma arkadaşları aramaktayız.

4 ay önce

Karşılama ve Servis elemanı

Proje Cafe - Giresun

Kafemize ingilizce bilen servis ve karşılama elemanı alınacaktır.

4 ay önce

Resepsiyonist (Ön Büro Elemanı)

Kapadokya Hill Hotel & Spa - Giresun

ERTAŞ GRUP bünyesinde yer alan 43 odalı Nevşehir de bulunan KAPADOKYA HILL HOTEL& SPA otelimiz için Bayan Resepsiyonist aramaktayız. Başvuruların fotoğraflı ve referansları belirtilmek üzere yapılması rica olunur aksi halde dikkate alınmayacaktır. Başvurular online olarak yapılacaktır. Uygun görülen adaylar ön görüşme için otele davet edilecek olup, gelemeyen adayların başvurmaması önemle rica olunur. Bayan adaylar için konaklama imkanı, Nevşehirde ikametgah etmeyen adaylar için sunulacaktır. Maaş + SSK + Yemek + Tur Satışlarından Prim ( Puantaja göre verilmektedir). Sadece bayan adayların başvurmaları rica olunur, bay adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır.

3 ay önce

Satış Danışmanı

Akar Sıhhi Tesisat Malzemeleri Tic ve San Ltd Şti - Giresun

Firmamız 1965 yılından itibaren sıhhi tesisat malzemelerinin toptan satış işlemlerini yürütmektedir.Firmamız bünyesinde pazarlama ve satış yapabilecek Satış Danışmanı çalışma arkadaşı arıyoruz.

3 ay önce

Sekreter

Özcan Özkan Timya Sağlık Hizmetleri - Giresun

Sekreter arayışımız mevcuttur.

4 ay önce

Scotty Motosikletli Sürücü

Scotty Teknoloji Ltd Şti - Giresun

Scotty olarak biz şehir hayatını kolaylaştırmak, zamanın daha keyifli deneyimler için akmasını sağlamak için çalışan bir teknoloji şirketiyiz. Trafik sorununu ortadan kaldırarak ve daha yaşanılabilir şehirler tasarlamak için motosikletle yolculuk, yemek ve paket hizmeti veriyoruz. Bizimle birlikte bu başarı hikayesini yazmaya yardımcı olacak şehrin kahramanlarını arıyoruz! Scotty’de kendi işinin patronu olarak motosikletin ve mobil telefonun ile aylık 9000 TL’ye kadar gelir elde edebilirsin! İş TanımıKullanıcıları şehir içinde, motosiklet ile bir noktadan diğerine ulaştırmak,Kullanıcıları güvenli bir şekilde taşımak ve konforlu bir yolculuk deneyimi yaratmak,Kendi işinin patronu olarak tamamen özgür çalışma saatlerine uyum sağlayabilmek,Motosiklet kültürünü yaymak ve insanlara bu kültürü öğretmek,Harika fikirlerle her geçen gün gelişen dinamik bir topluluğun parçası olmak,İnsanlara zaman kazandırarak şehrin kahramanı olmak.Ek AvantajlarAyda 9000 TL’ye kadar gelir elde et,Kendi işinin patronu ol, dilediğin zaman çalış,Akaryakıt, lastik, ekipman ve bakım gibi konularda topluluk imkanlarından faydalan,Sosyal bir topluluğun parçası olarak ailenin diğer üyeleri ile irtibatta ol.

4 ay önce

Giresun Geneli Sektörler