Gemlik İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Gemlik İş İlanları


Sosyal Medya ve Seo Uzmanı

Eyk İletişim Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Gemlik

Telekomiyasyon / Ticari sektöründe yer alacak yeni bir ürünün pazarlama ve satış ekibinde yer almak üzere, dijital iletişim ve sosyal medya trendlerini yakından takip edecek ve hakim olacak, hedef kitle ve takipçilerin ilgisini çekecek içerikler üretecek, dinamik Sosyal Medya ve Seo Uzmanı takım arkadaşı arıyoruz.

3 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Yaşar Gayrimenkul - Gemlik

Emlak/Gayrimenkul sektörlerinde, Emlak bölümlerinde ve Satış Temsilcisi pozisyonlarında Tam Zamanlı şeklinde çalışması istenmektedir.

3 ay önce

Danışmanlık Merkezi Asistanı

Ddm Danışmanlık Ltd Şti - Gemlik

Danışmanlık merkezimizde tüm ofis işlerini hakim şekilde yönetebileceğine güvenen bir ekip arkadaşı arıyoruz.

3 ay önce

Estetisyen

LikeLife Güzellik Merkezi - Gemlik

Firmamızda görevlendirmek üzere Estetisyen arayışımız mevcuttur.

3 ay önce

Kalite Kontrol Teknikeri

İdeal Standart İşl ve Müm San ve Tic A.Ş. - Gemlik

Ulusal bir market zincirine ait Esenyurt/İstanbul’da faaliyet gösteren diş fırçası üretim fabrikasında,Kalite Yönetim Birimi’ne bağlı Kalite Kontrol Teknikeri olarak çalışacak, aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.

3 ay önce

Güzellik Uzmanı

Tuğba Eczanesi - Gemlik

Eczanede çalışacak cilt bakımında ve dermokozmetik satışında deneyimli. diksiyonu düzgün, prezantabl,müşteri ilişkileri iyi, güler yüzlü Güzellik Uzmanı alınacaktır

3 ay önce

Gemlik İşkur İş ilanları

Gemlik iş ilanları Pek çok insan için son dönemler içerisine girildiğinde bakılacak olunur ise büyük bir işsizlik sorunları ile mücadele eden bir ülke halk ve ülke insanı oldukları görünmektedir. Bu bakımdan da günümüzde de pek çok bireyler için öne sürülen bu süreç durumlarında da günümüz dönemlerinde net ortamında artık daha da kolay bir şekilde iş olanaklarını elde ederek size yönelik sunulan iş destekleri içerisindesiniz. Bu bakımdan da her türlü iş deneyimi olan ve Gemlik bölgesindeki iş fırsatlarından da yararlanarak size yönelik sunulacak olunan tüm bu iş anlamında kaliteli iş çalışmalarında çalışmak mümkün. Sizler için sunulan mağazacılık iş ilanları bu sistem üzerinden artık daha da kolay iş ortamları bularak iş sahibi olma durumu içerisinde size yönelik olarak bu bağlamda içerikler ve derin bilgiler iş ilanlarına paralel sunulur.
Gemlik Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Adliye, Ata, Balıkpazarı, Büyükkumla, Cihatlı, Cumhuriyet, Demirsubaşı, Dr.Ziya Kaya, Engürücük, Eşref Dinçer, Fevziye, Fındıcak, Gençali, Güvenli, Halitpaşa, Hamidiye, Hamidiye (Merkez), Haydariye, Hisar, Karacaali, Katırlı, Kayhan, Kumla, Kurşunlu, Kurtul, Küçükkumla, Muratoba, Narlı, Orhaniye, Osmaniye, Şahinyurdu, Şükriye, Umurbey, Yeni, Yeniköy
Gemlik İşkur İletişim Adresi
Hamidiye Mahallesi Kuşlu Sokak No:3/, 16600, Gemlik - BURSA
Gemlik İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0224) 513 13 00 , Fax:(0224) 513 37 02 , E-mail:gemlik@iskur.gov.tr

Bursa Geneli Sektörler