Gediz İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Gediz İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Hasta Hizmetlisi

Medicana Hastane İşletmeciliği A.Ş. - Gediz

Türkiye’de özel hastaneciliğin öncülerinden Medicana Sağlık Grubu, 25 yılı aşan sağlık deneyimi ile yatırımlarını ve geleceğin sağlık hizmeti standartlarını belirleme yolunda ilerleyişini sürdürüyorMedicana Sağlık Grubu başarısını, Türkiye’deki yeni yatırımları 3 İstanbul hastanesi ve İzmir hastanesi ile güçlendirirken yakın coğrafyadaki diğer ülkelere de taşıma vizyonuyla hareket ediyor.Dünyanın sayılı özel sağlık yatırımları arasında gösterilen, 13 hastaneden (genel amaçlı / diş hastaneleri) ve 6000’i aşan profesyonel çalışandan oluşan Medicana Sağlık Grubu, Türkiye’nin başta İstanbul ve Ankara olmak üzere birçok ilinde, her branşta 7 gün 24 saat hasta güvenliği ve hasta bakımı kalite standartlarında hizmet veriyor.Kurumumuzda görevlendirilmek üzere Hasta Hizmetlisi aranmaktadır.

1 yıl önce

Ziraat Mühendisi

Bandırma Teknik Tarım Tic Ltd Şti - Gediz

Firmamızda çalışmak üzere Ziraat Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

1 yıl önce

Kalite Kontrol Teknisyeni

Sigma Kalite Kontrol Danışmanlık Hizmetleri - Gediz

Ege serbest bölgesinde faaliyet göstermek üzere deneyimli yada deneyimsiz kalite kontrol ve rework operasyonları için seyahat engeli bulunmayan ve aktif araç kullanabilen(tercih sebebidir) personel arayışımız bulunmaktadır.

1 yıl önce

Depo Sayım ve Mal Kabul Sorumlusu

Duman Özel Sağlık Tesisleri Hiz Ltd Şti - Gediz

The GALLIARD Brasserie Vadistanbul şubemizde görevlendirilmek üzere Depo Sayım ve Mal Kabul Sorumlusu aranmaktadır.İŞ TANIMI İşletme için alınan tüm malzemelerin düzenli bir şekilde kontrolünü ve depolanmasını sağlamak,Gelen tüm malzemeyi depolara taşımak ihtiyaç durumunda ilgili birimlerden taşıma için destek almak,Gelen ürün faturaların sisteme girilmesini sağlamak,Teslim alınan tüm ürünleri doğru depolarda stoklamak,(kuru gıda, içecek vs.)Depoya giren tüm ürünleri FIFO prensibine göre yerleştirmek,Birimlerin günlük ihtiyaçlarını depodan sağlamak,Satın alma departmanı ile koordineli çalışarak sipariş takibi ve kontrolü yapılmasını sağlamak,Stok denetim ve kontrollerinin yapılmasını sağlamak,Eldeki stokları iyi bilmek, bu sayede gereksiz siparişlerden kaçınılmasını sağlamak,Belirlenen periyotlarda genel depo sayımını sağlamak.

4 gün önce

İthalat İhracat Elemanı

Warma Isı Ürünleri Makina San ve Tic Ltd Şti - Gediz

Firmamızda görevlendirilmek üzere İthalat İhracat Elemanı alınacaktır.İthalat İhracat evraklarının hazırlanması ve kontrol edilmesi,Organizasyon ve operasyonların oluşturulması ve takibi ,Siparişten başlayıp sevkiyata kadar olan tüm süreçlerde aktif rol oynamak.

8 ay önce

Garson (Servis Elemanı)

Serteks Ticaret - Gediz

Başakşehirdeki baklava dükkanımızda çalışacak tecrübeli Garson çalışma arkadaşı aramaktayız.

1 yıl önce

Ahşap Ambalaj İşçisi

Güleç Ambalaj Palet San Tic Ltd Şti - Gediz

Dışarıdan gelen paletlerin cinslerine göre ayrılmasında, paletlerin tamir tadilatında, tahtaların boylanmasında görev alabilecek,Tercihen DOĞANKÖY, YOLÇATI, MİNARELİÇAVUŞ bölgelerinde ikamet eden veya ulaşım sorunu yaşamayacak, personel alınacaktır.İlgili adayların başvurularını bekliyoruz.

8 ay önce

Asistan

Morvarid Bilişim Danışmanlık Dış Tic A.Ş. - Gediz

Lokasyonu İstanbul-Kadıköyde bulunan Bilişim firmamızda planlama, organizasyon ve koordinasyon becerilerine sahip, iletişim becerileri yüksek, sonuç odaklı çalışan, ön muhasebe bilgisine sahip Asistan arayışımız bulunmaktadır.Genel Nitelikler· Operasyon departmanına doğrudan bağlı olarak ön muhasebe, faturalama ve idari sekretarya işlerinin yürütülmesi ve takibinin yapılması,· Ofis içerisinde yapılan harcamalara ait faturaları listelemek ve ilgili programa girişini yapmak,· Fatura kesmek ve arşivlemek ve ilgili müşteriye gönderilmesini sağlamak,· Kargo ve ihtiyaç olan benzeri konularda destek olmak,· Resmi evrakları dosyalamak, firmaya gelen resmi evrakları ilgili birimlere iletmek, · Resmi belgelerin süre/ vizelerini takip etmek, gerektiğinde belge yenileme için gereken evrakların · hazırlanmasına yardımcı olmak. Resmi ve tüzel kişiliklerle ilgili gerekli ödemelerin takibini yapmak.· Günlük olarak yapılan faaliyetlerin raporlanması,· Mevcut müşterilerle iletişim halinde olmak,· Ofis içi düzen ve gerekli malzemelerin temini,· Günlük olarak yapılan faaliyetlerin raporlanması,

1 yıl önce

Tahsilat Sorumlusu

Han Express Kargo Taşımacılık Tic A.Ş. - Gediz

Tahsilat raporlarına göre müşteriler ile bire bir telefon görüşmeleri yaparak, tahsilat takibini yapmak ve zamanında tahsil edilmesini sağlamak. Müşteri tahsilatlarını programa işlemek,· Müşteriler ile hesap mutabakatı yapmak,· Tahsilat planlarını oluşturmak,· Müşteri bakiyeleri ve ödeme vadelerine göre rapor hazırlamak ve ilgililere sunmak,· Tahsilat raporlarının hazırlanması ve sorunlu tahsilatların süreçlerini takip etmek,· Müşteri çeklerinin sisteme girilmesi, ve kredi kartı işlemlerinin yapılması,· Cari hesap kartlarının risk limitlerinin kontrolü ve satış siparişlerinin buna göre satış onaylarını vermek,· Borç yaşlandırma tablosu hazırlamak ve buna göre aylık tahsilat beklentisi raporunu sunmak.

1 yıl önce

Yönetici Asistanı

Mcn Fairdesign Tasarım ve Dan Hiz Ltd Şti - Gediz

Firmamızda görevlendirilmek üzere Yönetici Asistanı alınacaktır.

2 ay önce

Sekreter

Yiğitbaş Demirli İnşaat San ve Tic. A.Ş. - Gediz

Misafir karşılama, genel büro işleri, ön muhasebe işleri için Sekreter çalışma arkadaşları arıyoruz.

1 yıl önce

Sosyal Medya ve Seo Uzmanı

Seloto Otomotiv İç ve Dış Tic Ltd Şti - Gediz

Türkçe akıcı konuşan, konuşma diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti yüksek kadın Halkla ilişkiler uzmanı, İkna kabiliyeti ve konuşma kabiliyeti ileri seviyede olan bayan eleman alınacaktır. Ayrıca Rusça, İngilizce bilen tercih edilecektir. Bilgisayar hızlı klavye kullanan,Otomotiv sektörü tüm araçlar için Oto yedek parça satışı işimizde yeni geliştirdiğimiz, kullanımı çok kolay B2B Bilgisayar yazılım programımız üzerinden, Türkiye geneli tüm İllerde Bayii Temsilcileri oluşturulacak, Tüm iller ve potansiyeli yüksek ilçelerde tüm oto sanayilerindeki oto yedek parçacılar, servisler, kaportacılar, elektrikçiler, lastikçiler, tamirciler, üst kapakçılar, tamir atölyeleri, rektefiyeciler, rot balansçılar gibi işyerlerine kurulacak yeni B2B yazılımımız ile satışlarımız başlayacaktır. Şirket ofisimiz Plaza katında olup sanayi içinde değildir, ulaşımı çok kolay metro toplu ulaşım yanındayız. Sosyal medya satış tekniklerini bilen instagram, facebook, twitter vs. sosyal medya sistemlerini kullanabilen tercih edilecektir, Otomotiv yedek parça ürünlerimiz farklı depolarda olup, kargolarla sevkiyat yapılacak ve sevkiyat takip işlerini düzenli kayıt altında tutacak, yoğun iş temposuna alışık çalışkan işini severek yapan bayan eleman alınacaktır, İşimiz sektörümüz ile alakalı eğitimi biz vereceğiz.

1 yıl önce

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı

Green Elektronik Hizmetler Ticaret A.Ş. - Gediz

Ev yaşam, giyim,aksesuar,heykel vb alanlarda yaptığımız ürünlerin e-ticaret sitelerinde tanıtımını ve satışını yapmak.Hepsiburada, Gittigidiyor,Amazon,N11,Trendyol,PTTAvme ticaret platformlarının yönetimini yapmak. E Ticaret satış panellerine manuel ürün atmak, atılan ürünlerin stok ve maliyet takibini yapmak.Haftalık ve Aylık satış müdürüne rapor vermek.Günlük sipraiş ve operasyondan sorumlu olmak.Aylık tüketici faaliyetlerini rakipleri takip ederek planlamak.E pazardaki ürünlerimizin fotoğraf,içerik e tanıtım yazılarının güncelliğini takip etmek.Site içerisine ürünlerimizi konumlandırmak.Kampanya süreçlerini takip etmek ve yeni projeler sunmak.

1 yıl önce

Grafik Tasarımcısı

Beşler Kuruyemiş Gıda Tic A.Ş. - Gediz

Firmamızda tam zamanlı/yarı zamanlı çalışacak, Grafik/ Tasarım alanında tecrübeli arkadaş arıyoruz.

1 yıl önce

Satış Danışmanı

Cmk İletişim İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Gediz

Vodafone un Bireysel ve Kurumsal distribütörlüğünü yapan firmamızın, Kızılay ve Demetevler mağazalarında görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları arıyoruz.

8 ay önce

Tornacı (Torna Tezgahı Operatörü)

Sermed Mühendislik Makina San Tic Ltd Şti - Gediz

Tercihen Endüstri meslek lisesi mezunu , Üniversal Torna Tezgahı Ustası aranmaktadır.

1 yıl önce

Kalite Kontrol Sorumlusu

Yeşilyurt Yay İmalatı - Gediz

Hızla büyümeye devam eden firmamızda Kalite Kontrol Sorumlusu pozisyonunda görev yapacak ekip arkadaşı aramaktayız.

5 gün önce

Kasiyer

Sancarlar Grup Gıda Hizmetleri A.Ş. - Gediz

Eminönü bölgesine yakın ikamet eden gıda sektöründe çalışmış bay / bayan Kasiyer çalışma arkadaşları alınacaktır.

1 yıl önce

Matematik Öğretmeni

Ortadoğulular Eğitim Kurumları - Gediz

Saygıdeğer öğretmenlerimiz; Ankara’nın öncü eğitim kurumu Ortadoğulular Eğitim Kurumları bünyesinde Ankara Aydınlıkevler Kurs Merkezinde öğretmen olarak görev alacak takım arkadaşları aranmaktadır.YKS ve LGS konularına ve sınav hazırlık sürecine hâkim Matematik Öğretmenleri alınacaktır.

4 ay önce

Mutfak Görevlisi

Alpsoy Eczanesi - Gediz

Eczanemize yemek ve temizlik işleri için Mutfak Görevlisi çalışma arkadaşı arıyoruz.

2 ay önce

Kütahya Geneli Sektörler