Gebze İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Gebze İş İlanları


Plastik Enjeksiyon Üretim Elemanı

Work Time İnsan Kaynakları Eğitim Tic Ltd Şti - Gebze

Plastik pano üretimi yapan firmamızda çalışmak üzere Plastik Enjeksiyon Üretim Elemanı aranmaktadır. 08:00-20:00, 20:00-08:00 , 2 vardiya çalışabilecek,bol mesaili,maaş ikramiyesi var.

6 gün önce

Tornacı

Çapa Makina - Gebze

Tornada ve frezede çalışabilecek ve bu tezgahlarda imal ettiği parçaların makinelerde montajını yapabilecek Tornacı aramaktayız.

1 hafta önce

Üretim Elemanı

Yetsan Isı Dönüşüm Sistemleri San ve Tic Ltd Şti - Gebze

Radyatör imalatı yapan firmamızda çalışmak üzere Üretim Elemanı aranmaktadır.Çalışma saatleri : hafta içi 07:45-18:00 Sincan-Fatih-Etimesgut-Yenikent Güzergahında ikamet etme şartı vardır.

1 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Egis Elektronik Güvenlik San Tic Ltd Şti - Gebze

Firmamızda çalışmak üzere Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

1 hafta önce

Sınıf Öğretmeni

Başak Çocuk Kulubü - Gebze

Kurumumuzda görevlendirilmek üzere Sınıf Öğretmeni aranmaktadır.

1 hafta önce

Konfeksiyon İşçisi

Savaş Tekstil - Gebze

Savaş tekstil ihracatta çalıştırılmak üzere deneyimli Konfeksiyon İşçisi alıyor.Tüm sosyal haklar mevcut olup Bursanın her bölgesine servisimiz vardır.

1 hafta önce

Fizik Öğretmeni-Ortaöğretim

İzmir Birebir Eğitim - Gebze

Kurumumuzda görevlendirilmek üzere Fizik Öğretmeni aranmaktadır.

1 hafta önce

Santral Görevlisi

Makro Patent Ltd Şti - Gebze

Firmamızda çalışmak üzere Santral Görevlisi aranmaktadır.

1 hafta önce

Montaj Elemanı

Yetsan Isı Dönüşüm Sistemleri San ve Tic Ltd Şti - Gebze

Radyatör imalatı yapan firmamızın üretim bölümün de çalışacak Montaj Elemanı aranmaktadır.Fabrikamız Ankara Sincan ilçesindedir.Çalışma saatleri hafta içi 07:45-18:00Sincan-Fatih-Yenikent-Etimesgut güzergahında ikamet etme şartı vardır.

1 hafta önce

Elektrik Teknisyeni

Yelsim Mühendislik Mimarlık Tahh Tic ve San Ltd Şti - Gebze

Ankarada çalışacak, Askerliğini yapmış, EML Mezunu Elektrik teknisyenleri aranmaktadır.

1 hafta önce

Psikolog

Dkd Koçluk Merkezi - Gebze

Kocaeli Gebzede bulunan Koçluk merkezimizde görevlendirilmek üzere Psikolog aramaktayız.Ekip arkadaşlarımızın her biri çocuklarımıza yıldız olup, onlara güneşin yolunu göstermektedirler. Geleceğimizin güneşi olan çocuklarımıza bugün yıldız olma idealine sahip arkadaşlarımızla çalışmaktan onur duyarız.

1 hafta önce

Grafiker

Paşa Reklam - Gebze

Yetiştirilmek üzere Avcılarda ikamet eden bayan çalışma arkadaşına ihtiyacımız bulunmaktadır.

1 hafta önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Zetech Endüstriyel Proje San ve Tic Ltd Şti - Gebze

Endüstriyel sektörde proje ve satış yapan ve sektöründe lider olan Festo , Wenglor , Ikeuchi , Condat , Oemeta , Wedolit gibi markaların bölge bayiliğini yürüten ,her geçen gün büyüyen firmamıza Ön Muhasebe Sorumlusu alınacaktır.

1 hafta önce

Executive Chef

Maia Luxury Beach Hotel & Spa - Gebze

Üst yönetimi ve ekibi ile MAIA Luxury Beach Hotel & Spa, profesyonel hizmet kalitesini konuklarına sunmaktadır.Firmamızda görevlendirilmek üzere Executive Chef aranmaktadır.

1 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Duet Dış Tic Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Gebze

Yeni kurulmuş olan firmamızda çalışmak üzere ihracat dokümantasyon yapacak Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

1 hafta önce

Elektrik Elektronik Mühendisi

Zeg Asansör ve Yürüyen Merdiven Tic Ltd Şti - Gebze

Sektöründe öncü olan 42 yıllık asansör firmamızda görevlendirilmek üzere Elektrik Elektronik Mühendisi aranmaktadır.

1 hafta önce

Satış Danışmanı

Neoslim Fiddiyet Sağlıklı Zayıflama Merkezi - Gebze

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanı aranmaktadır.

1 hafta önce

Resepsiyonist

Work Time İnsan Kaynakları Eğitim Tic Ltd Şti - Gebze

Danışmanlığını yaptığımız lüx otel için Resepsiyonist aranmaktadır.3 vardiyada çalışabilecek (07:30-15:30 , 15:30-23:30 , 23:30-07:30) Servis güzergahı: Gebze,Çayırova,Darıca,Şekerpınar,Beylikbağı

1 hafta önce

Şoför-Yük Taşıma

Egeinoks Paslanmaz Çelik İç ve Dış Tic Ltd Şti - Gebze

Firmamızda hurda paslanmaz geri dönüşüm işinde çalışmak üzere Şoför aranmaktadır.

2 hafta önce

Tanıtım Elemanı

Adasystems Reklam Danışmanlık Organizasyon Ltd Şti - Gebze

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Türkiyenin Lider içecek firmamıza part tıme /yarı zamanlı olarak haftada 2 gün Perşembe-Cuma Günleri günde 5 saat 15:00 / 20:00 mesai saat aralığında Tekel Bayii,Büfe ve Bakkal -Market satış noktalarında ürün bilgilendirme projemizde görevlendirmek üzere Tanıtım Elemanı aramaktayız.Çalışmalarımız yıl boyu devam etmektedir.Çalışma öncesi tek seferlik ürün eğitimine katılım zorunludur.(Uzaktan eğitim -onlıne)

2 hafta önce

Muhasebe Elemanı

Aran Muhasebe - Gebze

Çemberlitaşda bulunan genel muhasebe büromuzda çalışmak üzere Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

2 hafta önce

Misafir İlişkileri Görevlisi

Friendi Yiyecek ve İçecek Hiz Ltd Şti - Gebze

Kurumsallaşmakta olan firmamızda çalışmak üzere Misafir ilişkileri Görevlisi aranmaktadır.Fotoğraflı CVler dikkate alınacaktır.

2 hafta önce

Yönetici Sekreter / Asistan

Doğa Geri Dönüşüm San ve Tic Ltd Şti - Gebze

Firmamızda görevlendirilmek üzere Yönetici Asistanı alınacaktır.Gelen misafirlerin karşılanması,Santral birimindeki Telefon ve Fax trafiğini yönetecek , gerekli notları alarak takibini sağlayacak,Posta, Kargo ve kurye işlemlerini yürütecek ve gerekli kayıtları tutacak,Randevu, toplantı seyahat ve benzer konuların organize edebilecek,Genel ofis düzeninin sağlayacak ve kontrolünü yapabilecek,

2 hafta önce

Grafik Tasarımcısı

Statik Yazılım - Gebze

Firmamızda çalışmak üzere Grafik Tasarımcı aranmaktadır.Portfolyosu olmayan başvurular dikkate alınmayacaktır.

2 hafta önce

Matematik Öğretmeni

Özel Kadıköy Ece Öğretim Kursu - Gebze

Kurumumuz 2005 yılından bugüne LGS,TYT,AYT ve ara sınıf takviyesi veren köklü bir kurumdur. Kurumumuzda çalışmak üzere Matematik Öğretmeni aranmaktadır.

2 hafta önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Yağmur Fuarcılık Yayıncılık Hiz Ltd Şti - Gebze

İstanbul Şişli Mecidiyeköy’de hizmet vermekte olan firmamıza; plastik ambalaj sektörüne yönelik olarak 26 yıldır yayınlamakta olduğumuz dergimizin reklam ve abone bölümü için Müşteri Temsilcisi alınacaktır.Maaş + prim sistemiyle tam zamanlı çalışacak adayların başvurularını bekliyoruz.

2 hafta önce

Saha Satış Uzmanı

Saga Güvenlik Sistemleri ve Teknoloji Hiz Ltd Şti - Gebze

Kale Kilit’ten aldığı güç ve 67 yıllık tecrübesiyle...Türkiyenin sektörde güvenilir markası olan Kale Endüstri Holding A.Şye bağlı olarak hizmet veren,Kale Alarmın lider çözüm ortağı Saga Güvenlik Sistemleri bünyesinde çalışmak üzere Saha Satış Uzmanı aramaktayız.İŞİN TANIMI:Sorumlu olduğu bölgede aktif ziyaretler yaparak satış potansiyelini arttırmak,Randevulu ve randevusuz satış teknikleri ile müşteri portföyü oluşturup geliştirmek,Şirket satış hedefleri ile uyumlu bireysel hedeflerini gerçekleştirmek,Günlük , haftalık ve aylık satış hedefleri ile çalışabilecek,Çalışmalarını düzenli olarak raporlamak.

2 hafta önce

Yazılım Geliştirme Uzmanı

İnter Aktif Grup Bilişim Teknoloji San ve Tic A.Ş. - Gebze

İnteraktif Grup bünyesinde home ofis olarak çalışan ekibimize katılarak,kurumsal müşterilerimize yönelik yazılım geliştirme çalışmaları ve şirketimize özel yazılım projelerinde görev almak üzere Yazılım Geliştirme Uzmanı aranmaktadır.

2 hafta önce

Emlakçı

Başarı Emlak - Gebze

Emlak bürosunda part time çalışacak arkadaş arıyoruz.

3 hafta önce

Asistan

Başeğmez Hukuk Bürosu - Gebze

Hukuk büromuzda çalışmak üzere Asistan arıyoruz.İş Tanımı:Hukuk büromuzun taraf olduğu dava ve icra takibi süreçlerinde, UYAP üzerinden iş takibi Mahkeme kalemleri ile icra müdürlüklerindeki süreçlerin takibi ile yürütülmesi Hukuk Müşavirliğinin iş tanımında yer alan tüm dosyalara ilişkin evrak takip işlerinin yürütümesi,Büromuzun Sanayi ve Ticaret Odaları ,Noterler ile diğer kamu kurumları nezdinde işlerinin takibi,Taraf bulunduğumuz dava dosyaları ile icra takiplerinin dava takip programına işlenmesi ile günlük takibi,Peryodik raporlama süreçlerinin yürütülmesi

3 hafta önce

Gebze İşkur İş ilanları

Gebze iş ilanları Son derece kolay bir biçimde artık size ön görülen bu gibi değerleri elde etme yolunda iş şansını artıran bu sistem üzerinden de ilgili süreçler içerisinde yer alarak her türlü meslek alanlarında ve deneyim sahibi olan bireylere de çalışma şansı sunulur. Bu bağlamda da günümüzün de en çok tıklanan ve girilen adreslerinden de biri olarak Gebze kapsamanda bulunan ve ikamet eden bireyler için de en kolay iş bulma sistemi olan bu web adres üzerinden referanslarımız anlamında güncel iş ilanları bakımından gerekli yerlere iş başvurusunu daha da kolay yaparsınız. Tüm zamanların en çok tercih edilmekte olunmuş olan bu web site üzerinden detaylı bilgiye ve kaliteli iş ilanlarına dönük olan içeriklere de erişmek için anında bu sistemi incelemeniz gerekmekte.
Gebze Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Adem Yavuz, Ahatlı, Arapçeşme, Balçık, Barış, Beylikbağı, Cumaköy, Cumhuriyet, Denizli, Duraklı, Elbizli, Eskihisar, Gaziler, Güzeller, Hacıhalil, Hatipler, Hürriyet, İnönü, İstasyon, Kadıllı, Kargalı, Kirazpınar, Köşklü Çeşme, Mevlana, Mimar Sinan, Mollafenari, Muallim, Mudarlı, Mustafapaşa, Osman Yılmaz, Ovacık, Pelitli, Sultan Orhan, Tatlıkuyu, Tavşanlı, Tepemanayır, Ulus, Yağcılar, Yavuz Selim, Yenikent
Gebze İşkur İletişim Adresi
Güzeller Mahallesi Gençlik Caddesi 952/4 sokak No:3, 41400, GEBZE
Gebze İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0262) 644 35 82 , Fax:(0262) 641 46 55 , E-mail:iskurgebze@iskur.gov.tr

Kocaeli Geneli Sektörler