Gebze İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Gebze İş İlanları


Call Center

Yazıcıoğlu Hukuk Bürosu - Gebze

Göztepe köprüsüne ve metro istasyonuna yürüme mesafesinde olan hukuk büromuzda İş Bankası projesinde görevlendirmek üzere Call Center ekip arkadaşları aranmaktadır.Mesai Saatleri ; 09:00-18:00 Haftasonu tatil.

5 gün önce

İş Güvenliği Uzmanı (Tehlikeli Sınıf-B)

Kenez Ortak Sağlık Güvenlik Birimi ve Dan A.Ş. - Gebze

Denizli ve çevre illerinde iş güvenliği prosedürleri yerine getirebilecek,firmada çözüm odaklı olarak çalışacak tecrübeli veya tecrübesiz İş Güvenliği Uzmanı (Tehlikeli Sınıf-B) çalışma arkadaşı arıyoruz.

5 gün önce

Fizyoterapist

Binbir Hayat Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Gebze

Üsküdar kısıklıda bulunan merkezimizde gerektiğinde hidroterapi havuzunda da çalışabilecek ,uzun süreli çalışmayı düşünen Fizyoterapist ekip arkadaşı arıyoruz

5 gün önce

Asistan

Aztradint Basım ve Yayın Reklam San Tic Ltd Şti - Gebze

Ambalaj ürünlerinde satış yapan şirketimizin, yurt dışı seyahatlerinde, toplantı notları tutmada,İngilizceden Türkçe çeviri yapmada, mail ile müşteriler ilişkilerini yürütmede, görev yapacakAsistan aramaktayız.

5 gün önce

Çağrı Merkezi Görevlisi

Prav Hukuk Bürosu - Gebze

Hukuk Büromuzun, Banka kurumlarının tahsilatını sağlayan Çağrı Merkezi departmanında görevlendirilmek üzere Çağrı Merkezi Görevlisi takım arkadaşları aramaktayız.*İlana sadece online başvurular ve deneyimli olanların başvuruları değerlendirilecektir.

5 gün önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Kmk Moda Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Gebze

Güneşlideki firmamızda çalışacak Çay Servis ve Temizlik Personeli alınacaktır.

5 gün önce

Gayrimenkul Danışmanı

Rihen W Center Gayrimenkul - Gebze

Kocaeli Gebzede bulunan Kurumsal Gayrimenkul Danışmanlık firmamızda Deneyimli / Deneyimsiz Gayrimenkul Danışmanı alınacaktır.

5 gün önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Elboy Endüstriyel Tesisler Tic Ltd Şti - Gebze

Elboy Makina tescilli ELBOY ve PROTON markaları ile ürettiği yaş ve toz boyama sistemlerinin yanısıra çeşitli tiplerde endüstriyel fırınlar, kimyasal yüzey temizlik hatları, manuel ve otomatik kumlama tesisleri, oto boyama kabinleri, özel tasarım yaş ve toz boya kabin ve fırınları ve emaye kaplama sistemleri imalatı da yapmaktadır. Şirketimizde çalışmak üzere Çay Servis ve Temizlik Personeli aranmaktadır.İş Tanımı:İdari bina temizliğiÇay servisiYemekhane temizliği ve Yemek ServisiGelen Telefonları Yönlendirme

5 gün önce

Model /Manken

Merce Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Gebze

Türkiye geneline yayılan mağaza ve satış noktalarıyla, zengin ürün yelpazesiyle, piyasadaki kaliteli ve prestijli duruşuyla, gelişmenin sürekliliğine inanan bakış açısıyla, ürün, hizmet, güven ve kalite çemberine verdiği önemle modaya yön veren Miostil, İstanbul Zeytinburnunda çalışacak Bayan Sunum Mankeni arıyor.

1 hafta önce

Muhasebe Elemanı

Smmm Dinçer Kum - Gebze

Yetiştirilmek üzere Mali Müşavirlik büromuzda uygulamalı kurs verilecektir. 10 aylık bir eğitim süreci olup eğitim süresi boyunca resmi / gayri resmi muhasebeye dair yapılan tüm işlemler uygulamalı gösterilecektir. Ücret beklentisi olan arkadaşlara yönelik bir iş değildir. Sadece Malı Müşavirlik / Muhasebe Uzmanı / bir şirkette Muhasebe Müdürü olmak isteyen veya herhangi bir şirkette muhasebe bölümünde uzmanlaşmak isteyen fakat deneyim bilgisi olmadığı için şans bulamayan arkadaşlar için geçerlidir.

1 hafta önce

Grafiker

Hly İnşaat Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Gebze

Bayan Örme imalatı yapan firmamıza taş tasarımı yapacak ve taş kalıp çıkarma bilgisi olan Grafiker aranmaktadır.

1 hafta önce

Çağrı Merkezi Görevlisi

Tekin & Uçar Avukatlık Bürosu - Gebze

Banka tahsilat iş ve işlemleri ağırlıklı olarak çalışan ofisimizde birlikte çalışmak üzere banka alacakları tahsilatı konusunda deneyimli Çağrı Merkezi Görevlisi aranmaktadır.

1 hafta önce

Modelist

Aysim Tekstil Tur ve Dış Tic San Tic Ltd Şti - Gebze

Aysim Tekstil Güngören ofisimizde modelhane departmanında görev alabilecek aşağıdaki niteliklere uygun; Modelist aramaktayız

1 hafta önce

Sınıf Öğretmeni

Sarp Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Gebze

Sertifikalı Sınıf Öğretmeni alınacaktır.

1 hafta önce

Model /Manken

Güray Burak Karadağ Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Gebze

Güngören/ Merterde bulunan bayan giyim toptan mağazamıza 38 beden Model / Manken aramaktayız.

1 hafta önce

Muhasebe Elemanı

Güray Burak Karadağ Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Gebze

Muhasebe Elemanı alınacaktır.

1 hafta önce

Vasıfsız Eleman

Egedeniz Tekstil San ve Tic A.Ş. - Gebze

Organik kumaştan konfeksiyon ürünleri üretimi ve ihracatı yapan firmamızın çeşitli bölümlerine yetiştirilmek üzere Vasıfsız Eleman aranmaktadır.

1 hafta önce

Teknik Servis Elemanı

Savra Otel Bodrum - Gebze

Otelimiz bünyesinde Bodrumda ikamet eden Teknik Servis Elemanı alınacaktır.

1 hafta önce

Operasyon Elemanı

Çavdaroğlu Uluslararası Nakliyat ve Dış Tic Ltd Şti - Gebze

Lojistik sektöründe faaliyet gösteren ofisimizde Karayolu operasyon elemanı olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun tecrübeli Operasyon Elemanı arıyoruz. İşin Tanımı:Karayolunda operasyonel süreçleri yürütmek,Müşteri siparişlerini takip etmek,Satış/Pazarlama ekibinden gelen fırsatların CRM sistemine girişinin ve bilgilerin güncellenmesi konusunda aktif görev almak,Günlük raporların sisteme girişlerinin eksiksiz ve doğru olarak düzenlendiğinin kontrolünü yapmak.

1 hafta önce

Ofis Elemanı

Hasnar Proje Yönetimi - Gebze

Mimarlık ofisine, part time çalışacak. Diksiyonu düzgün, giyimine özen gösteren. Yeni mezun yada öğrenci bayan Ofis Elemanı alınacaktır.

1 hafta önce

İngilizce Öğretmeni

Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu - Gebze

Üniversitelerin İngilizce Öğretmenliği veya İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümlerinden mezun İngilizce Öğretmeni çalışma arkadaşı arıyoruz.

1 hafta önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Gebze Güzeller Organize Sanayi Bölgesi - Gebze

Türkiyenin alanında örnek sayılacak projeleri ile hızlı büyüyen, desteklediği eğitim ve çevreci faaliyetleri ile alanında öncülük eden firmamızın bünyesinde görevlendirilmek üzere Çay Servis ve Temizlik Personeli aramaktayız. Ofis temizlik işlerini sağlık koşullarına uygun olarak yapmak,Ofislerin tertip ve düzenini sağlamak.Çay-kahve servisi yapmak.

1 hafta önce

Özel Şoför

Latin Reklam Tanıtım Birimleri San ve Tic A.Ş. - Gebze

İzmir de özellikle Üç Kuyular,Balçova,Narlıdere bölgesinde ikamet eden yada edebilecek Özel Şoför adayları acil olarak aranmaktadır.

1 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Besa Periyodik Kontrol Test Hizmetleri Ltd Şti - Gebze

Şirketimizde çalışacak Kadın Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır. İş Tanımı: -Gelen telefonları karşılayarak gerekli bilgileri vermek -Telefon görüşmelerini satışa çevirmek -Yapılan periyodik kontrollerin faturalarını sisteme girmek -Kesilen faturaların kargo takibini yapmak

1 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Ane Tekstil Sanayi Ticaret A.Ş. - Gebze

Acil, Ön Muhasebe Elemanı çalışma arkadaşları aramaktayız.

1 hafta önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Momentum Yazılım - Gebze

Momentum Yazılım Bünyesine 18 -35 Yaş Arası Bay Ve Bayan Diksiyonu Düzgün En Az Lise Mezunu İletişim Ve Pazarlama Becerileri Gelişmiş Outbound Google Adwords Reklam Projemizde Görevlendirmek Üzere Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Takım Arkadaşları Aramaktayız.NOT: Çağrı Merkezi Tecrübesi Olan Arkadaşlar ÖnceliğimizdirAyrıca Part Time Başvurular Değerlendirilmeyecek.

1 hafta önce

Gayrimenkul Danışmanı

Aldalil Turizm ve Tic Ltd Şti - Gebze

Firmamızda görevlendirmek üzere Gayrimenkul Danışmanı arayışımız mevcuttur.Projelere ait datalar taranıp , portföy oluşturma, Portföylerin müşterilere sunumu yapabilecek,İlan sitelerinden gelen telefonlara cevap verecek.Maaş +Prim veya sadece maaş seçeneği mevcuttur.

2 hafta önce

Satış Danışmanı

Dç İletişim - Gebze

Vodafone bayisinde çalışmak üzere bayan Satış Danışmanı arayışımız mevcuttur.

2 hafta önce

Ofis Sekreteri

Ram Hukuk Yayın Bürosu - Gebze

Büromuzda görevlendirilmek üzere Ofis Sekreteri arayışımız bulunmaktadır.

2 hafta önce

İdari Asistan

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Gebze

Hizmet sektörlü firmamıza İdari Asistan alınacaktır.

2 hafta önce

Gebze İşkur İş ilanları

Gebze iş ilanları Son derece kolay bir biçimde artık size ön görülen bu gibi değerleri elde etme yolunda iş şansını artıran bu sistem üzerinden de ilgili süreçler içerisinde yer alarak her türlü meslek alanlarında ve deneyim sahibi olan bireylere de çalışma şansı sunulur. Bu bağlamda da günümüzün de en çok tıklanan ve girilen adreslerinden de biri olarak Gebze kapsamanda bulunan ve ikamet eden bireyler için de en kolay iş bulma sistemi olan bu web adres üzerinden referanslarımız anlamında güncel iş ilanları bakımından gerekli yerlere iş başvurusunu daha da kolay yaparsınız. Tüm zamanların en çok tercih edilmekte olunmuş olan bu web site üzerinden detaylı bilgiye ve kaliteli iş ilanlarına dönük olan içeriklere de erişmek için anında bu sistemi incelemeniz gerekmekte.
Gebze Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Adem Yavuz, Ahatlı, Arapçeşme, Balçık, Barış, Beylikbağı, Cumaköy, Cumhuriyet, Denizli, Duraklı, Elbizli, Eskihisar, Gaziler, Güzeller, Hacıhalil, Hatipler, Hürriyet, İnönü, İstasyon, Kadıllı, Kargalı, Kirazpınar, Köşklü Çeşme, Mevlana, Mimar Sinan, Mollafenari, Muallim, Mudarlı, Mustafapaşa, Osman Yılmaz, Ovacık, Pelitli, Sultan Orhan, Tatlıkuyu, Tavşanlı, Tepemanayır, Ulus, Yağcılar, Yavuz Selim, Yenikent
Gebze İşkur İletişim Adresi
Güzeller Mahallesi Gençlik Caddesi 952/4 sokak No:3, 41400, GEBZE
Gebze İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0262) 644 35 82 , Fax:(0262) 641 46 55 , E-mail:iskurgebze@iskur.gov.tr

Kocaeli Geneli Sektörler