Gaziosmanpaşa İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Gaziosmanpaşa İş İlanları


Çağrı Merkezi Görevlisi - Home Office

Bil Kalite Danışmanlık Eğitim ve Belgelendirme Hizmetleri - Gaziosmanpaşa

Çağrı Merkezi Görevlisi - Home Office arıyoruz.*Firmalara dönemsel değişen ürün bilgilerinin verilerek randevu alınması üzerine dayalı çalışma sistemi mevcuttur.*Alınan randevulardan dönen sözleşmeler üzeri satış üzerinden + telefon desteği yapılacaktır. *Firma olarak bekletimiz sunumu yapılan ürün hakkında kaliteli randevuların alınmasıdır. *Telefon üzerinden kesinlikle satış yapılması işi değildir...*Gün içinde yapılan görüşmelerin belirlenen excell tablolarına düzenli girişleri sağlanması beklenmektedir. *Daha detaylı bilgi Ankara ilinde ikametgah edenler için yüz yüze verilecektir.

1 hafta önce

Vasıfsız Eleman

Miya Denizcilik - Gaziosmanpaşa

Özel gemilerde ve yatlarda çalışacak Vasıfsız Eleman alınacaktır.

1 hafta önce

Satış Danışmanı

Yazıcılar İklimlendirme - Gaziosmanpaşa

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanı aranmaktadır.

1 hafta önce

Montaj Elemanı

Doğan Dekorasyon Bekir Dağdelen - Gaziosmanpaşa

Mobilya mağazasında çalışacak Montaj Elemanı alınacaktır.

1 hafta önce

Aşçı

Tuğrapen Pvc Sistemleri Yapı San ve Tic Ltd Şti - Gaziosmanpaşa

Mimarsinan OSB çalıştırılmak üzere Aşçı aranmaktadır.

1 hafta önce

Satış Destek Personeli

Kondi Mobilya Aksesuarları San Tic Ltd Şti - Gaziosmanpaşa

Şirketimiz Ümraniye Y.dudullu mahallesinde 2.100 m2 üretim alanına ve 70 personel sayısına sahiptir.Paslanmaz kapı kolları ve banyo aksesuarları üretimi yapmaktadır.Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Destek Personeli aranmaktadır.Satış ekibine destek olmak ve imalat müdür ile montaj bölümleri arasındaki koordinasyonu sağlamak,Alınan siparişlerin sisteme kaydını yapmak,Siparişi alınan ürünlerin zamanında ve istenilen kalite seviyesinde müşteriye ulaştırılmasını sağlamak.

1 hafta önce

Saha Araştırmacısı

Spr Araştırma Eğitim Danışmanlık Tic Ltd Şti - Gaziosmanpaşa

Araştırma sektöründe çalışabilecek 18-50 yaş aralığında bay / bayan Saha Araştırmacısı anketörler aranmaktadır.

1 hafta önce

Satış Danışmanı

Private Gym - Gaziosmanpaşa

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanı aramaktayız. Kulübümüze gelen müşterilerin ihtiyaçlarına göre üyelik sistemimizi aktarmak,Yeni müşterilere ulaşabilmek için satışta ki ahtapot kanallarının (Atcall, Calling, Referans v.b.) tamamını etkin bir şekilde kullanmak.Kazanılan üyenin memnuniyetini maksimumda tutmak.

1 hafta önce

Özel Eğitim Öğretmeni

Sevgi Yolu Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Tic Ltd Şti - Gaziosmanpaşa

Kurumumuzda Tam zamanlı olarak çalışmak üzere Özel Eğitim Öğretmeni alınacaktır.

1 hafta önce

Sosyal Medya Yöneticisi

Sezadan Dekoratif Tasarım Uygulama San ve Tic A.Ş. - Gaziosmanpaşa

Sezadan bünyesindeki Şamban Abajur markası olarak, düğün dekor malzemeleri üreticisiyiz ve tüm Türkiyeye ve onlarca yabancı ülkelere ihracat yapmaktayız. Sezadan bünyesindeki Şamdan Abajur markamızın ve diğer markalarımızın sosyal medya hesaplarına resim ve video görsel içerikleri üretebilecek müşteriler ile ilgilenebilecek Sosyal Medya Yöneticisi çalışma arkadaşı aramaktayız. Wordpress bilginizin olması tercih sebebimizdir.

1 hafta önce

Asistan

Işık Yapı Tasarım - Gaziosmanpaşa

Bayan Asistan aranıyor.

1 hafta önce

İmalat Müdürü

Kondi Mobilya Aksesuarları San Tic Ltd Şti - Gaziosmanpaşa

Paslanmaz kapı kolları imalatı yapan firmamız için İmalat Müdürü aranmaktadır.Üretim işlemlerini iş talimatları ile kalite standartlarına bağlı olarak yürütmek,Siparişlerin zamanında ve eksiksiz şekilde üretilmesini sağlamak,Üretim süreçlerinin iyileştirilmesi ve üretim verimliliğinin artırılmasına katkıda bulunmak,Üretim prosesleri arasındaki koordinasyonu sağlamak,İmalat süreçlerinde ortaya çıkan aksaklıkları tespit etmek ve giderilmesi için çalışmak,Üretim hedeflerini şirket tarafından belirlenmiş maliyet planı çerçevesinde gerçekleştirmek,Haftalık ve aylık imalat raporlarını düzenlemek ve üst yönetime iletmek,Makinelerin bakım ve verimliliğini denetlemek,Üretim makinelerinin bakım ve onarım çalışmalarının ilgili prosedür ve talimatlara uygun olarak yapılmasını sağlamak,Bakım ve onarımla ilgili kayıtların tutulmasını sağlamak ve ilgili birime raporlamak,Fabrika imalat alanındaki personeli koordine etmek ve denetlemek,Personelin mesleki gelişim ve eğitimlerine liderlik etmek,Görev aldığı sektördeki teknolojik gelişmeleri takip etmek,İş güvenliği ve çevre talimatları ile ilgili yasa ve düzenlemelere uygun çalışma düzeni sağlamak.

1 hafta önce

Asistan

Yazıcılar İklimlendirme - Gaziosmanpaşa

Yoğun çalışma hayatına alışkın, seyahat engeli olmayan Asistan arıyoruz.

1 hafta önce

Turizm ve Otel İşletmecisi

Emenka Turizm - Gaziosmanpaşa

Aydın Çinede yeni yapılacak olan otelimiz için Turizm ve Otel İşletmecisi aranmaktadır. Tek şart turizm işletme mezunu olmasıdır.

1 hafta önce

Manken

Orya Kuyumculuk - Gaziosmanpaşa

Gaziosmanpaşada bulunan 10 yıllık Kuyumcu mağazamızın internet sitesine eklenecek olan takı fotoğrafları için çalışma arkadaşı arıyoruz.

1 hafta önce

Manken

Erka Agro İnşaat Petrol San ve Tic Ltd Şti - Gaziosmanpaşa

Elite modelin Türkiye şirketine Model Manken alınacaktır.Look book ve Podyumda görev verilecektir.

2 hafta önce

Mimar

Erka Agro İnşaat Petrol San ve Tic Ltd Şti - Gaziosmanpaşa

Şirketimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun Mimar arayışımız bulunmaktadır.

2 hafta önce

Garson

Cantine Food - Gaziosmanpaşa

Firmamızda görevlendirilmek üzere Garson aramaktayız

2 hafta önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Aker Gümrük Müşavirliği Ltd Şti - Gaziosmanpaşa

Gümrük müşavirliği şirketimizde Ön Muhasebe -Sekreter olarak çalışacak bayan eleman arayışımız bulunmaktadır.*FOTOĞRAFLI CV LER KABUL EDİLECEKTİR.

3 hafta önce

Muhasebe Personeli

Smmm Veli Özçelik - Gaziosmanpaşa

Muhasebe ve Müşavirlik alanında hizmet veren ofisimize titiz, dikkatli, analitik düşünebilen, sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın tercihen Zirve programını ve Office programlarını kullanabilen “Muhasebe Personeli” takım arkadaşları arıyoruz.

3 hafta önce

Sigorta Prodüktörü

Ünter Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti - Gaziosmanpaşa

Kendine ait portföyü bulunan, Aylık üretim kapasitesi 100 bin TL. yi aşan, Aracı olmayan (Araç tahsisi yapılacaktır), Referans verebilecek, Uzun zamanlı çalışabilecek Sigorta Prodüktörü arkadaşlar aranmaktadır.

3 hafta önce

Tercüman (Almanca)

Veribil Bilişim Limited Şirketi - Gaziosmanpaşa

İleri düzeyde almancası olan tercüme yapabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.

3 hafta önce

Satış Elemanı

Adamer Kozmetik Pazarlama San ve Tic Ltd Şti - Gaziosmanpaşa

Kozmetik mağazamızda çalıştırılmak üzere bayan Satış Elemanı aranmaktadır.

3 hafta önce

Garson (Servis Elemanı)

Füme Restoran - Gaziosmanpaşa

Füme restoran ailesi olarak bünyemizde çalışacak Garson (Servis Elemanı) aranmaktadır.

3 hafta önce

Muhasebe Elemanı

Aker Gümrük Müşavirliği Ltd Şti - Gaziosmanpaşa

Gümrük müşavirliği şirketimize Muhasebe Elemanı olarak çalışacak BAYAN eleman arayışımız bulunmaktadır.FOTOĞRAFLI CV LER KABUL EDİLECEKTİR.

3 hafta önce

Güvenlik Görevlisi

Mari Özel Güvenlik Danışmanlık A.Ş. - Gaziosmanpaşa

Arkadaşlar, Haramidere/Boğazköy için Ögg kimlikli bay Güvenlik Görevlisi personel alımı yapılacaktır. Maaş 2500 TL + yemek. Çalışma saatleri 08.00/20.00-20.00/08.00 2+2+2 sisteminde çalışacak .

3 hafta önce

İnsan Kaynakları Elemanı

Mari Özel Güvenlik Danışmanlık A.Ş. - Gaziosmanpaşa

Ofisimizde çalışacak güvenlik elemanlarını işe alıp puantaj takibi yapabilecek ödeme listesi çıkarabilecek telefon görüşmeleri yapabilecek güvenlik şirketinde çalışmış İnsan Kaynakları Elemanı arıyoruz.

3 hafta önce

Güvenlik Görevlisi

Konak Tarım Ürünleri İth İhr San ve Tic Ltd Şti - Gaziosmanpaşa

Güvenlik Görevlisi alınacaktır.İş Tanımı:• Ziyaretçi girişlerine ilişkin kontrol, refakat ve ilgilileri bilgilendirme görevlerini yerine getirmek,• Tesise giriş yapan yaya ve araçların güvenlik kontrollerini yaparak gerekli bölgelere yönlendirmek,• Tesis dahilinde fiziki mekanların yaya ve taşıt trafik düzenini sağlamak, güvenlik kontrollerini yapmak,• Acil durum prosedürlerindeki görev ve sorumluluklarını yerine getirmek,• Özel güvenlik yetki ve sorumluluklarına hâkim olarak gereğini kanun ve yönetmeliklere uygun yerine getirmek.

3 hafta önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Çözüm İnteraktif ve İletişim Hiz Tic Ltd Şti - Gaziosmanpaşa

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi aranmaktadır.Gelen aramaları karşılamak ve dış aramaları yapmak, Telefonda ürün tanıtımı ve randevu oluşturmak,Randevu takiplerini eksiksiz yapmak,Tüm müşterilerle hizmet kalitesi standardında görüşmeleri yapmak,

3 hafta önce

Saha Teknikeri

Epotek Uluslararası İnşaat Mimarlık San Tic Ltd Şti - Gaziosmanpaşa

Epoksi Zemin Kaplamaları konusunda uygulama faaliyeti gösteren şirketin; uygulama işleri projelerinde görevlendirmek üzere şantiye tecrübesi olan, detay ve uygulama projelerine hakim, saha uygulama personelinin iş programını yapıp, takip edebilen, şantiye iş programının gerektirdiği esnek çalışma saatlerine uygun çalışabilecek İnşaat Teknikeri veya İnşaat Mühendisi aranmaktadır.

3 hafta önce

Gaziosmanpaşa İşkur İş ilanları

Gaziosmanpaşa İş ilanları çerçevesinde artık size yönelik olarak sanal ortam kapsamında sunulan her türlü işsiz kişilere dönük olarak bütün bu iş fırsatlarından artık yarar elde ederek hayatımızda da bu bağlamda en çok tercih edilen iş alanlarında bu sistem kullanılır. İstanbul Gaziosmanpaşa civarında konaklayan ve ikamet eden kişiler başta olmak üzere bütün işsizlik sorunları çeken bireyler için iş olanakları da verilmektedir. Teknikerlik iş ilanları çapında size yönelik büyün bu teknikler olarak deneyim sahibi olan ve teknik süreçlerden anlayan bireylere yönelik bütün bu ilgili açılarda iş şartlarında çalışma durumu içindesiniz. Ülkemizde de tercih edilen bu web site üzerinden iş bulmak artık daha da kolay olacaktır.
Gaziosmanpaşa Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Bağlarbaşı, Barbaros Hayrettinpaşa, Fevzi Çakmak, Hürriyet, Karadeniz, Karayolları, Karlıtepe, Kazım Karabekir, Merkez, Mevlana, Pazariçi, Sarıgöl, Şemsipaşa, Yeni, Yenidoğan, Yıldıztabya
Gaziosmanpaşa İşkur İletişim Adresi
Abdi İpekçi cd. No:129 K:3, 34500, Bayrampaşa / İSTANBUL
Gaziosmanpaşa İşkur Telefon Numaraları
Tel:(212) 480 05 20 , Fax:(212) 612 44 38 , E-mail:bayrampasa@iskur.gov.tr

İstanbul Geneli Sektörler