Gaziemir İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Gaziemir İş İlanları


Teknik Personel

Abant Bahçeli Köşk Otel - Gaziemir

Bolu Abant yolu bahçeli köşk doğal yaşam otelin elektrik,su tesisatı vb otelin çıkabilecek arıza bahçe düzenlemesi gibi işlerini yapabilecek Teknik Personel alınacaktır.Maaş +Sgk+Kalacak Yer+Yemek.

1 ay önce

Sekreter

Mat 2 Otomotiv - Gaziemir

Firmayı temsil edebilecek Sekreter arıyoruz.

1 ay önce

İşletme Müdürü

Sayez Turizm Tic A.Ş. - Gaziemir

Afyonkarahisar merkezde bulunan Salutaris Termal Turizm Kompleksinde İşletme Müdürü olarak çalışacak takım arkadaşı arıyoruz.

1 ay önce

Mobilya İşçileri

Prestij Karavan - Gaziemir

Mobilyada daha önce az da olsa deneyimi olan yetiştirilmek üzere çırak alınacaktır.

1 ay önce

Call Center

Turkuaz Hasar Danışmanlık San ve Tic Ltd Şti - Gaziemir

Trafik kazaları sonucunda hayatını kaybeden, sakat kalan veya aracında maddi hasar ve değer kaybı oluşan kazazedelerimizin; maddi ve manevi tazminatlarının karşılanması hususunda, hasar başlangıcından tazminat haklarının temini sağlanana kadarki tüm aşamalarda danışmanlık hizmeti sağlamak.

1 ay önce

Satış Temsilcisi

Bayer Turizm Bilişim Pazarlama Tic Ltd Şti - Gaziemir

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi / Müşteri Temsilcisi alınacaktır.

3 ay önce

Sekreter

Ecm Proger Makina - Gaziemir

İzmir Gaziemirde bulunan firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter aramaktayız. Tekstil-fırın -oto yıkama -otel vb firmalara yönelik makine üretimi yapmaktayız. Üretmiş olduğumuz makinelerin tanıtımlarının yapılması amacıyla kurmuş olduğumuz showroom satış merkezimiz sistemine oturtulup satışlarına başlayacaktır.

3 ay önce

Gaziemir İşkur İş ilanları

Gaziemir iş ilanları Her türlü iş fırsatlarını artık daha da kolay değerlendirmek ve sizlere sunulacak olan büyük kazanımlarınız için bu sistem üzerinden artık iş fırsatlarını daha da büyük ölçüde elde etme durumu içindesiniz. Günümüzde de Gaziemir bölgesi kapsamında yer alan ya da ikamet eden pek çok bireyler için de sunulan bu iş olanaklarında iş sahalarında iştiyaklara özel olarak işçi ve memur alımları yapılacaktır. Bu sayede sizler de bu ülke geneli olarak yoğun bir şekilde yaşanan ekonomik sıkıntılar ve işsizlik oranları anlamında da artık üzüntüye düşmeden iş sahibisiniz. Son dönemlerde de birçok iş alımı yapılacak olan ve meslek alanlarında da büyük değerleri size sunarak bu ölçüde kazanımlar veren bu amaçlarda her türlü iş ilanları için içerikleri takip edebilirsiniz.
Gaziemir Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Aktepe, Atatürk, Atıfbey, Beyazevler, Binbaşı Reşatbey, Dokuz Eylül, Emrez, Fatih, Gazi, Gazikent, Hürriyet, Irmak, Menderes, Sevgi, Yeşil, Zafer
Gaziemir İşkur İletişim Adresi
Akdeniz mah. Şehit Fethi Bey cd. No:47, 35410, Konak / İZMİR
Gaziemir İşkur Telefon Numaraları
Tel:(232) 482 12 48 , Fax:(232) 441 10 41 , E-mail:izmir@iskur.gov.tr

İzmir Geneli Sektörler