Gaziemir İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Gaziemir İş İlanları


Üretim Elemanı

Işık Cam San ve Tic Ltd Şti - Gaziemir

Isıcam işleme ve sevkiyat bölümlerinde çalışacak tercihen vasıflı ve vasıfsız 20- 40 yaş arası bay ve bayan personel alınacaktır.

1 hafta önce

OFİS ELEMANI

FORZA GAYRİMENKUL - Gaziemir

OFİS İÇİ ÇALIŞACAK GÜN İÇİ GEREKLİ TELEFON GORUSMELERİNİ YAPICAK TAM VEYA YARI ZAMANLI BAYAN ELEMAN İHTİYACIMIZ VARDIR

2 hafta önce

Satış Temsilcisi

Tataroğlu Otomotiv - Gaziemir

2. el otomotiv sektöründe çalışacak bilgi amaçlı numarasını bırakmış müşterileri arayıp şirketimize davet edip sürecin takibini yapacak ,diksiyonu düzgün call center iş tecrübesi olan ,19-35 yaşları arasında kadın personel aranmaktadır .

1 ay önce

TTS INTERNATIONAL

TTS INTERNATIONAL - Gaziemir

Tts international ailesi olarak ürünlerimizden, kazançlarımızdan bilgi almak, evden de olmak üzere kendi işinizi ve kariyerinizi kendiniz belirleyeceğiniz bir sistem olan network marketing hakkında bilgi almak ve bayiliğinize sahip olup kısa zamanda kazanç elde etmek için ne duruyoruz? BİLGİ İÇİN DÖNÜŞ YAPMANIZ YETERLİ...

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Selçuk Dayanıklı Tüketim Malları Paz Tic Ltd Şti - Gaziemir

Beyaz eşya -Züccaciye firmamıza, bayan Muhasebe Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

2 ay önce

Depo Sorumlusu

İzmir As Tekstil Gıda San ve Tic Ltd Şti - Gaziemir

Gaziemir de Tekstil Fabrikasında çalışacak;Malzeme giriş çıkış takibi yapabilecek,Stok fazlası ya da eksiğini ilgili birimlere bildirebilecek,İkinci kalite ürünleri kolileyebilecek,Üretim akışında malzeme stoklarını kontrolünü yapabilecek,Depo Sorumlusu Alınacaktır.

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Yeni Diş Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Ltd Şti - Gaziemir

Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

2 ay önce

Satış Danışmanı

Otovitrin Otomotiv - Gaziemir

2. el otomotiv sektöründe müşteri telefonlarını cevaplayarak bilgi verecek ve müşteri bilgilerini kaydederek kredi birimine iletecek, diksiyonu düzgün daha önce call center iş tecrübesi olan25-32 yaş arasında kadın personel aranmaktadır.

2 ay önce

Kantin Görevlisi

Zavagar Karot - Gaziemir

Kantinimizde Saat 13:00 - 21:00 arası günlük yevmiye ile çalışacak bayan Kantin Görevlisi alınacaktır .Yol ve Yemek

3 ay önce

Müzik Öğretmeni

Ankarafen Kurumsal Eğitim San ve Tic Ltd Şti - Gaziemir

Ankarafen eğitim kurumları ilkokulumuzda Öveçler ve mMamak şubelerimizde çalışacak Müzik Öğretmeni aramaktayız.

3 ay önce

Estetisyen

Dermaface Kozmetik San ve Tic Ltd Şti - Gaziemir

Güzellik ve Estetik Merkezimizde Profesyonel Uzman Estetisyen , Güzellik Uzmanı olarak görev alabilecek Estetisyen arayışımız vardır.

3 ay önce

Yazılım Uzmanı

Sha Yazılım - Gaziemir

Hukuk Büroları için Yazılım Geliştiren Firmamız Bünyesinde Görevlendirmek üzere ;Üniversitelerin İlgili bölümlerinden mezun,• En az 1 yıl ve üzeri yazılım geliştirme deneyimine sahip,• C# dilini ileri derecede bilen,• Nesne tabanlı geliştirme, design patterns konularını çok iyi bilen,• Yüksek trafik altında çalışan gerçek zamanlı uygulama tasarlama ve geliştirme konusunda deneyimli,• Yedeklilik, ölçeklenebilirlik ve kod kalitesi konularında çalışmış,• Mssql, MySQL gibi çözümlerine hakim,• Redis, Coherence tarzı in memory cache sistemleri konusunda deneyimli,• Sosyal ve organizasyonel ilişkilerde başarılı; değişik durumlar, farklı projeleri ve değişen öncelikleri başarıyla ele alabilen,• Dünya ölçeğinde çözüm ve uygulamalar çıkartma tutkusuyla, sık iterasyonlar çıkartabilen.

3 ay önce

Grafiker

Vizyon Matbaa - Gaziemir

Firmamızda çalışmak üzere Grafiker aranmaktadır.Çalışma alanımız:EtiketDokuma etiketKutuKatalog vb.Çalışma saatlerimiz Haftaiçi 09.00 - 18.00 Cumartesi 09.00 - 13.00

3 ay önce

Tezgahtar

Bzn Ayakkabı - Gaziemir

Tezgahta çalışacak tecrübeli tecrübesiz bayan eleman aranıyor.Ssk yol mevcuttur.

3 ay önce

Sınıf Öğretmeni

Ankarafen Kurumsal Eğitim San ve Tic Ltd Şti - Gaziemir

Ankarafen Eğitim Kurumları İlkokullarımızda çalışmak üzere deneyimli Sınıf Öğretmenleri alınacaktır.

3 ay önce

Halkla İlişkiler Uzmanı

Tekfen Özel Eğitim Kurumları Tic Ltd Şti - Gaziemir

Kurumumuz bünyesinde çalıştırılmak üzere Halkla İlişkiler Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

3 ay önce

Ofis Elemanı

Halitoğlu Grup Uluslarası Dış Tic A.Ş - Gaziemir

Büyükçekmece İlçesinde Faaliyete Geçirdiğimiz Kentsel Dönüşüm Ofisimiz İçin; Ofis Elemanı Aramaktayız.* Sgk Ve Yemek,* Hafta İçi : 08:30 - 16:00 Ve Cumartesi Günleri 08:30 - 13:00

3 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (Almanca)

Tool Call Center - Gaziemir

Almanca Çağrı Merkezimizde Home Office Çalışmak Üzere Yeni Takım arkadaşları aramaktayız . Almancayı Akıcı Konuşabilen arkadaşlar başvurması Tercihimizdir . Haftada 5 gün çalışıp 2 gün tatil olup 10.00/19.00 Çalışma saatleri Home Office Şartları olan adayların başvurularını bekliyoruz.

3 ay önce

Pazarlama Yöneticisi

Birof Danışmanlık - Gaziemir

BİROF DANIŞMANLIK Ankara ofisinde görevlendirilmek üzere Pazarlama Yöneticisi aranmaktadır. İş Tanımı;Kurumsal temsiliyet yürütmek,Müşteri ilişkileri yönetimi sağlamak,Kurumsal kimlik ve marka bilinirliğini arttırmaya yönelik projeler geliştirmek,Marka stratejisi ve pazarlama planlarını hazırlamak ve uygulamak,Müşteri ilişkileri ve araştırma konularıyla ilgili faaliyetleri geliştirmek,Hizmetlere yönelik aylık ve yıllık pazarlama iletişim (Sosyal Medya) brieflerini hazırlamak, uygulamak ve raporlamak,Şirket ürün stratejileri ve yol haritasına paralel çalışmaları yürütmek,Reklam ve Sosyal medya kampanyaları planlamak ve yönetmek,Pazarlama faaliyetlerinin hedef gerçekleştirme oranlarını takip etmek,Ekonomik, sektörel trendleri ve rakip aktivitelerini takip etmek ve aylık bazda raporlamak.

3 ay önce

Laboratuvar Sorumlusu

Oxigen Analiz Labratuvar Hizmetleri Tic Ltd Şti - Gaziemir

Çevre Laboratuvarımızda görevlendirilmek üzere, sorumlu olduğu analizlerde gelen numunelerin ilgili talimatlara göre hazırlanmasını, yeni kapsamların oluşturulması müşteri istekleri doğrultusunda analiz edilmesini ve kayıtların tutulması sağlayacak takım arkadaşı arıyoruz.

3 ay önce

Diş Hekimi Asistanı

Diş Hekimi Ahmet Yaman - Gaziemir

Beylikdüzü Beykent bölgesinde tecrübeli Diş Hekimi Asistanı aranmaktadır.

3 ay önce

Ziraat Mühendisi

Altınbaşak Toprak Analiz Laboratuvarı - Gaziemir

Altınbaşak Toprak Analiz Laboratuvarında çalışacak Ziraat Mühendisi alınacaktır.

3 ay önce

Mobilya İmalatçısı/Mobilyacı (Ahşap)

Özkay İnşaat Tekstil Gıda San Tic Ltd Şti - Gaziemir

Özkay Yapı olarak başladığımız mobilya üretim atölyesine mobilya üretiminden anlayan Usta veya Çırak alınacaktır.

3 ay önce

Anaokulu Öğretmeni

Özel Mamak Reyyan Anaokulu - Gaziemir

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Özel Mamak Reyyan Anaokulu için tecrübeli Anaokulu (Okul Öncesi) Öğretmeni aramaktayız.

3 ay önce

Ofis Sekreteri

Labser İleri Teknoloji ve Laboratuvar Hiz Ltd Şti - Gaziemir

Her türlü evrak takibini yapmak,Santral/telefonlara cevap vermek,Yöneticisinin ajandasını düzenlemek ve koordine etmek,Misafirlerin karşılanması ve yönlendirilmesi konusunda destek vermek,Ön Muhasebe/Kasa defterini tutmak,Seyahat organizasyonları, ulaşım - konaklama rezervasyonlarını yapmak üzere Genel Ofis Sekreteri arayışımız bulunmaktadır.

3 ay önce

Fen Bilgisi Öğretmeni

Fen Bilimleri Eğitim Kurumu - Gaziemir

Kurumumuza Fen Bilgisi Öğretmeni alımı yapılacaktır.

3 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Mavera Seyran Emlak - Gaziemir

Firmamızda çalışmak üzere Gayrimenkul Danışmanı aramaktayız.İş Tanımı:Satış merkezinde mail, telefon, müşterilerle iletişim gibi trafiğin yönetilmesi,Satış hedeflerine ulaşılması,Müşteri kayıtlarının tutulması,Yeni müşteri yaratma ve kendi datasını oluşturması,Konut projelerinin takibi, projeler hakkında bilgi temini,Müşterilerin talep ve beklentilerinin tespiti ve uygun projelerin müşterilere gezdirilmesi,Müşterilerle diyaloğun satış sürecinin sonuna kadar sürdürülmesi.Maaş+Prim+Yemek verilecektir.

3 ay önce

İnsan Kaynakları Elemanı

Aklife Gıda Turizm Eğlence İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Gaziemir

AKLAR GIDA- İnsan Kaynakları Elemanıİş AçıklamasıKurumun ihtiyaçları doğrultusunda işe alım süreçlerini yönetmek.Personel özlük dosyalarının oluşturulması ve özlük evraklarının takip edilmesi.İşe giriş ve işten çıkış işlemlerini gerçekleştirmek.Ücretlendirme uygulamaları ve performans yönetim sistemini insan kaynakları politikalarına uygun olarak yürütmek.

3 ay önce

Tanıtım Elemanı

Gezgin Grup - Gaziemir

Şirketimiz bünyesinde çalışmak üzere 18-25 yaş aralığında (tercihen öğrenci) kadın/erkek personeller aranıyor. Tamamen öğrenci arkadaşlarımızdan oluşan ekibimize katılarak eğlenceli iş ortamımızda yaz tatilinizi bizimle değerlendirmek ister misiniz?İstediğiniz günler çalışabilme imkanı (İsteğe bağlı çalışma programı).Ödemeler günlük yapılacaktır.Yemek+servis imkanı.Dolgun ikramiyeler.

3 ay önce

Muhasebe Personeli

Sağlam Osgb Hiz Tic Ltd Şti - Gaziemir

Firmamızda çalışmak üzere Muhasebe Personeli arıyoruz.

3 ay önce

Gaziemir İşkur İş ilanları

Gaziemir iş ilanları Her türlü iş fırsatlarını artık daha da kolay değerlendirmek ve sizlere sunulacak olan büyük kazanımlarınız için bu sistem üzerinden artık iş fırsatlarını daha da büyük ölçüde elde etme durumu içindesiniz. Günümüzde de Gaziemir bölgesi kapsamında yer alan ya da ikamet eden pek çok bireyler için de sunulan bu iş olanaklarında iş sahalarında iştiyaklara özel olarak işçi ve memur alımları yapılacaktır. Bu sayede sizler de bu ülke geneli olarak yoğun bir şekilde yaşanan ekonomik sıkıntılar ve işsizlik oranları anlamında da artık üzüntüye düşmeden iş sahibisiniz. Son dönemlerde de birçok iş alımı yapılacak olan ve meslek alanlarında da büyük değerleri size sunarak bu ölçüde kazanımlar veren bu amaçlarda her türlü iş ilanları için içerikleri takip edebilirsiniz.
Gaziemir Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Aktepe, Atatürk, Atıfbey, Beyazevler, Binbaşı Reşatbey, Dokuz Eylül, Emrez, Fatih, Gazi, Gazikent, Hürriyet, Irmak, Menderes, Sevgi, Yeşil, Zafer
Gaziemir İşkur İletişim Adresi
Akdeniz mah. Şehit Fethi Bey cd. No:47, 35410, Konak / İZMİR
Gaziemir İşkur Telefon Numaraları
Tel:(232) 482 12 48 , Fax:(232) 441 10 41 , E-mail:izmir@iskur.gov.tr

İzmir Geneli Sektörler