Gaziantep İş İlanları, Gaziantep'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Gaziantep İş İlanları


Genel Muhasebe Sorumlusu

İstvet Hayvan Sağlığı Ürünleri ve Medikal San Tic Ltd Şti - Gaziantep

İstanbul Ümraniye Esenevlerde bulunan Veteriner Ecza Depomuzda görev alacak Genel Muhasebe Sorumlusu aranmaktadır.Şirketin, mevzuat ve kanunlar çerçevesinde tüm finansal işlemlerinin muhasebeleştirilmesi ve raporlanmasıGünlük Muhasebe işlemlerinin yürütülmesi, sisteme işlenmesi, kontrolü ve muhasebeleştirilmesi,KDV, Muhtasar, Geçici Vergi, SGK Bildirimleri, Ba-Bs formu gibi yasal Beyanname sürecinin yönetilmesi,Muhasebe kayıtlarını oluşturarak sisteme girilmesi,Genel Muhasebe işlemlerini yasal gerekliliklerine uygun olarak gerçekleştirmek,Tarım bakanlığına bağlı sisteme faturalarının kaydını ve kabulünü yapmak (bu konuda eğitim verilecektir).** Sadece online başvurular kabul edilecektir.*** İş yerine mesafesi yakın ve sigara kullanmayan adaylara öncelik tanınacaktır.

5 gün önce

Hemşire-Klinik

Dr. Mehmet Mustafa Ertürk Kliniği - Gaziantep

Özel klinikte (Muayehane) fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanı yanında tam zamanlı Hemşire olarak çalışmak üzere adaylar aranıyor.

5 gün önce

Gayrimenkul Danışmanı

Fatoş Emlak - Gaziantep

Emlak ofisimizde tam zamanlı çalışacak çalışma arkadaşları arıyoruz.İş alanı saha satıştır.Maaş komisyon usulüdür. Sabit maaş yoktur.Ehliyet şarttır.

5 gün önce

Bilgi İşlem Destek Elemanı

Voltran İşletmecilik Turizm San ve Tic A.Ş. - Gaziantep

İzmir ili Çeşme ilçesinde faaliyet gösteren şirketimiz (Beach Club) bünyesinde bilgi işlem departmanında çalışacak Bilgi İşlem Destek Elemanı alınacaktır.İş Tanımı:Şirket bünyesinde bulunan cihazların genel kontrolünü yapmak,Donanımsal veya yazılımsal olarak yaşanan sorunların tespitini ve çözümlerini sağlamak,Otomasyon programı üzerinde girişi yapılan verilerin günlük kontrollerini yapmak.

1 hafta önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Gym Demir Çelik San ve Tic A.Ş. - Gaziantep

İbrahimli Duisburg Bulvarında bulunan ofisimize çay, temizlik yapacak ve telefonlara bakacak personel alınacaktır.Aylık maaş 1500 TL. SGK yapılacaktır.Cumartesi ve pazar çalışmıyoruz.Sabah 09:00 akşam 18:00 arası çalışıyoruz.Yol masrafı şirketimizce karşılanacaktır.

1 hafta önce

Şantiye Şefi

Gaziantep Tam Yapı San Tic Ltd Şti - Gaziantep

Şantiye ağırlıklı çalışabilecek, ama aynı zamanda metraj ve 3D modelleme yapabilecek MİMAR aranmaktadır...

2 hafta önce

İşçi

Wood Art Dekorasyon Ahş Ür Mad San ve Tic Ltd Şti - Gaziantep

Aydın Astim Osb de bulunan imalat fabrikamıza Aranan nitelikler kısmında belirtmiş olduğumuz iş kollarında bilgi ve tecrübesi olan çalışma arkadaşları aranmaktadır.

3 hafta önce

Grafik Tasarımcısı

Boyka Sporcu Besinleri ve Takviye Gıda - Gaziantep

Firmamızda medya yönetimi, grafik tasarım ve geliştirme konusunda hayal gücü yüksek , mümkünse sektörel bilgiye sahip deneyimli-deneyimsiz iş arkadaşı aramaktayız.

3 hafta önce

Mobilya Çizim Grafikeri

Wood Art Dekorasyon Ahş Ür Mad San ve Tic Ltd Şti - Gaziantep

Aydın ASTİM OSB de bulunan mobilya imalat fabrikamızda çizim yapabilen,tercihen cnc makine konusunda bilgisi olan,grafiker teknikeri veya grafiker teknisyeni aynı zamanda Planlama bölümünde de değerlendirilebilecek nitelikte çalışma arkadaşları aranmaktadır.

3 hafta önce

Dis Hekimi Asistanı

Özel Medidenta İzmir Sağlık Eğitim Hİz Tic Ltd Şti - Gaziantep

Kliniğimizde çalışmak üzere Diş Hekimi Asistanı aranmaktadır.

3 hafta önce

Sekreter

Duyses İşitme Merkezi - Gaziantep

İşitme kliniğimiz için kadın personel arayışımız bulunmaktadır

3 hafta önce

Yönetici Asistanı

Fulya Mimarlık A.Ş. - Gaziantep

Fulya Mimarlık A.Ş Grup Şirketler Genel Müdürü Asistan İlanıDiksiyonu düzgün,Dış görünümüne özen gösteren,Yöneticisinin telefonlarını yönetebilecek,Mail akışını kontrol edebilecek,Tüm toplantılarda Yöneticisine eşlik edecek,Yöneticisinin günlük programını organize edebilecek,Sosyal medya için fotoğraf video çekebilecek,Toplantı, Lansman organize edebilecek.Yukarıda belirtilen niteliklere haiz olan adayların başvuruda bulunmasını dileriz.Saygılarımızla

1 ay önce

Laminasyon Makinesi Operatörü

Akserbant Uya Sanayi ve Ticaret - Gaziantep

Firmamızda çalışmak üzere Akrilik Laminasyon Sürüm Makinesi Ustası ve Operatörü aramaktayız.

1 ay önce

Manikürcü

Salon Gülen - Gaziantep

Şerifalideki salonumuza deneyimli Manikürcü alınacaktır.

1 ay önce

Garson

Auto Line Otomotiv Yedek Parça İth İhr San Tic Ltd Şti - Gaziantep

Çarşamba ada park da tamamlanmak üzere olan LAVİNYA restourant-cafe için Garson alınacaktır.

1 ay önce

Grafik Desen Çizimi Elemanı

Köksal Ferforje Yapı San ve Dış Tic Ltd Şti - Gaziantep

Grafik Desen Çizimi Elemanı arıyoruz.

1 ay önce

E-Ticaret Meslek Elemanı

Pi İthalat - Gaziantep

E-ticaret konusunda tedarik ve kargolama hizmeti sunan Piithalat firmamıza yetiştirilmek üzere E-Ticaret Meslek Elemanı aranmaktadır.

1 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Mavikent Otomotiv Sanayi ve Taşımacılık Ltd Şti - Gaziantep

Firmamızda Çalışmak Üzere,Tercihen üniversitelerin Grafik Tasarım, Reklam Tasarımı, Güzel Sanatlar Fakültesi, Görsel iletişim Tasarımı ve Bilgisayar mühendisliği bölümlerinden mezun, Adobe Photoshop, Illustrator programlarını iyi derecede bilen, InDesign, Premiere programlarında bilgi sahibi,Adobe After Effects ile gif ve video yapımı konusunda profesyonel derecede bilgisi ve tecrübesi bulunan,Daha önce ajans deneyimi olan,Minimum 3 yıl deneyimli,Portfolyo sunabilecek,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Türkçe’yi dilbilgisi kurallarına dikkat ederek kullanabilen ve sosyal medya diline hakim,Trendleri takip eden, keşfetmeyi seven, yaratıcı fikir ve kampanya yönetimi konularında başarılı, içerik oluşturacağı sektörü etkileyeceğine güvenen,Sorumluluk sahibi, takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri yüksek, detaylara önem veren, disiplinli, yaratıcılık yönü kuvvetli,Yaratıcı fikir ve kampanya yönetimi konularına başarılı,Gelen revizeleri hızlıca çözebilen, zamanını yönetebilen, çalışmayı seven, çözüm odaklı, tasarım ve uygulama konusunda hızlı, süreç odaklı,Web site tasarımı yapabilenWordpress sistemini bilen takım arkadaşı arıyoruz.

1 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Orkimas Yapı Kimyasalları İmalat İnş San ve Tic Ltd Şti - Gaziantep

Fabrikamız bünyesinde çalışacak Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.

2 ay önce

Bilgisayar Mühendisi

Okyanus Bilişim Teknolojileri - Gaziantep

Okyanus Bilişim Teknolojileri 2006 yılında Üsküdar merkezli olarak kurulmuştur. Yönetim bölümü Üsküdardadır. Ar-ge merkezimizi ise Kocaeli Üniversitesi Teknoparkından Boğaziçi Üniversitesi Teknoparkı olan BUDOTEKe taşımız bulunmaktayız. Takım arkadaşlarımızı Ar-Ge merkezimizde çalıştırmayı planlamaktayız. %100 Türk Mühendisleri tarafından geliştirilen Türkiyede tek Dünyada 7 üreticisi olan yazılım koruma kilitleri firmamız bünyesinde geliştirilmiştir. Yurt içinde ciddi pazar payı olan ürünümüzün yurt dışı satışı için çalışmalar devam etmektedir. Yine kendi mühendislerimiz tarafından geliştirilen Ön Muhasebe ve Süreç Yönetim Programı ile Online E-Pazarlama programı olan Multimessage programı mevcuttur. Prpjelerimizde çalıştırılmak üzere yeni takım arkadaşları arıyoruz...

2 ay önce

Sevkiyat Şoförü

Orkimas Yapı Kimyasalları İmalat İnş San ve Tic Ltd Şti - Gaziantep

Ürettiğimiz ürünlerin Ankara içi dağıtımını yapacak tecrübeli Kamyon Şoförü arıyoruz.

2 ay önce

Satış Destek Personeli (Merch)

Tellgraph Araştırma Dan ve Satış Destek Hiz A.Ş. - Gaziantep

Uluslararası ve sektöründe lider markalara doğrudan pazarlama alanında ürün tanıtım ve satış destek hizmetleri veren şirketimize, kadın/erkek Tanzim - Teşhir (Merchandiser ) personelleri alınacaktır.İş Tanımı:Verilen rut dahilinde düzenli mağaza ziyaretlerinde bulunmak,Ürün bulunurluğunu (penetrasyon) sağlamak ve takip etmek,Reyon düzeni ve kontrolünden sorumlu olmak,Etiket, fiyat, skt kontrolü, stok takibi yapmak ve eksik ürün siparişlerini vermek, Yeni teşhir alanları kazandırılmasını sağlamak.

2 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Yükseliş Turan Yatırım İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Gaziantep

Yükseliş İnşaat bünyesinde çalışacak pazarlamadan iyi anlayan kadın/erkek çalışma arkadaşı arıyoruz.Maaş +prim usulü çalışacak dolgun maaşlı, kendine özel odası bulunan ve çalışma saatleri esnek rahat bir çalışma ofisimiz bulunmaktadır.

3 ay önce

Ziraat Mühendisi

Hakdan 1 İnş Mak Müh Tarım San ve Tic Ltd Şti - Gaziantep

Ankara Sincanda bulunan zirai ilaç bayimiz de Ziraat Mühendisi veya Ziraat Teknikeri alınacaktır.

3 ay önce

Barista

Gönül Kahvesi Erdemli - Gaziantep

Erdemli novada alışveriş merkezinde açılacak olan gönül kahvesi için Barista alınacaktır.

3 ay önce

Kalite Kontrol Teknisyeni

Sigma Kalite Kontrol Danışmanlık Hizmetleri - Gaziantep

Ege serbest bölgesinde faaliyet göstermek üzere deneyimli yada deneyimsiz kalite kontrol ve rework operasyonları için seyahat engeli bulunmayan ve aktif araç kullanabilen(tercih sebebidir) personel arayışımız bulunmaktadır.

3 ay önce

Güzellik Uzmanı

Cem Taşdemir Güzellik Merkezi - Gaziantep

Ekibimizi genişletiyoruz.Bünyemizde protez tırnak, ipek kirpik, kalıcı makyaj uzmanları olarak çalışacak ekip arkadaşları arıyoruz.

3 ay önce

Servis Garsonu

Gönül Kahvesi Erdemli - Gaziantep

Erdemli Gönül Kahvesinde çalışacak Servis Elemanı alınacaktır.

3 ay önce

Matematik Öğretmeni

Özel Gaziantep Dünya KPSS Eğitim Hizm Ltd Şti - Gaziantep

Eğitim kurumumuza alanına hakim Matematik Öğretmeni aramaktayız.

3 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Oxigap Sağlık Hizmetleri Ltd Şti - Gaziantep

Açılacak olan tıp merkezimize Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

4 ay önce

Gaziantep İşkur İş İlanları

Ülkemizin 8.büyük ili olan Gaziantep, istihdam yaratma açısından muazzam özelliklere sahip. Başta tekstil, tarım, enerji, el dokuma ve inşaat olmak üzere birçok sektörde görülen istihdam hareketliliği, Gaziantep iş ilanlarına olan ilgiyi de fazlasıyla etkiliyor. Başta Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nden olmak üzere birçok şehirden Gaziantep iş ilanları için başvuru yapan adaylar, daha çok tekstil ve sanayi ile ilgili firmalara ilgi gösteriyor.
Gaziantep Açık İş İlanları
Gaziantep iş ilanları denince akla ilk olarak SANKO Tekstil İşletmeleri, Gülsan Sentetik Dokuma, Naksan Plastik, Beşler Un, İrmik Gıda Sanayi, Merinos Halı, Oba Makarna ve Işık Ahşap gibi firmaların ilanları geliyor. Kurumsallaşma adına her geçen gün yeni istihdam alanları yaratan bu firmalar, Gaziantep iş ilanları arasında daima dikkat çekmeyi başarıyor.

Gaziantep iş ilanları arasında inşaat mühendisliği, bilgisayar mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği, bankacılık, finansal danışmanlık, tekstil mühendisliği, gıda mühendisliği, yönetici asistanlığı, mağaza yöneticiliği, güvenlik ve tarım işçiliği gibi bölümlerin daha sık tercih edildiği görülmekte. Siz de sitemizde yer alan Gaziantep iş ilanları aracılığıyla Gaziantep’in en köklü firmalarında çalışma şansına sahip olabilirsiniz.

Gaziantep Geneli Sektörler