Gaziantep İş İlanları, Gaziantep'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Gaziantep İş İlanları


Elektrik Ustası

Kahveci Gıda Pazarlama ve Lojistik - Gaziantep

Elektrik Ustası çalışma arkadaşları aramaktayız.

4 gün önce

cep telefon tamırcısı aranıyor 05358215911

nokta ıletısım - Gaziantep

ceptelefon tamırcısı aranıyor 05358215911

2 hafta önce

Şantiye Şefi-İnşaat

İmke Mühendislik - Gaziantep

Çelik Konstrüksiyon atölyesinde imalat takibi yapacak, şantiyelerimizde montaj organizasyonunda çalışacak, çelik yapılara ilgi duyan Şantiye Şefi-İnşaat aranmaktadır.

2 hafta önce

Satış Elemanı (Toptan)

Aras Cam İnşaat San. Tic. A.Ş. - Gaziantep

Cam sektöründe faaliyet gösteren firmamıza Yurt Dışı Bay - Bayan Satış Elemanı (Toptan) aranmaktadır.

2 hafta önce

Elektrik Teknikeri

Loft Enerji San Tic A.Ş. - Gaziantep

Acil Olarak Elektrik Teknikeri aranmaktadır.

2 hafta önce

Sermaye Piyasası Uzmanı

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Gaziantep

Sermaye Piyasası Uzmanı aranmaktadır.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz firmaya Mali işlerinde destek ve ilgili departmanın iş yükünün hafifletilmesi için Sermaye Piyasası Uzmanı aranmaktadır. Mali analiz, raporlama veya denetim konularında deneyim sahibi, Uluslararası Finansal Raporlama Standartlarına hakim, Mesleki düzeyde İngilizce bilen, MS Office(Word, Excel vb.) programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen,***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 hafta önce

Tesisatçı

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Gaziantep

Tesisatçı aranmaktadır.Havuz tesisatında çalışacak Tercihen deneyimli Tesisatçılar aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 hafta önce

Muhasebe Müdürü

Osmanoğulları İnşaat Ltd Şti - Gaziantep

Muhasebe Müdürü aranmaktadır.

2 hafta önce

Sekreter (Order Taker)

İka Grup İnşaat Gıda San ve Dış Tic Ltd Şti - Gaziantep

Firmamız da çalışacak Sekreter aranmaktadır.

2 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Gaziantep

Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır. Firmamız bünyesinde Muhasebe Departmanına yardımcı Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır. ***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 hafta önce

İş Güvenliği Uzmanı

Ardeniz İnşaat Mimarlık Taahhüt San ve Tic Ltd Şti - Gaziantep

Kabataş-Mahmutbey metro hattının Mecidiyeköy ve Çağlayan şantiyelerimizde görevlendirilmek üzere İş Güvenliği Uzmanı aranmaktadır.

2 hafta önce

Satış ve Pazarlama Temsilcisi

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Gaziantep

Satış ve Pazarlama Temsilcisi aranmaktadır.İstanbul Şişli bölgesinde hizmet veren danışmanlığımızı yapmakta olduğumuz firmamız için Satış ve Pazarlama Temsilcisi aramaktayız. Satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütecek, yönetecek ve denetleyecek; Satış pazarlama ve fiyat politikalarının saptanması konusunda yardımcı olacak,***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 hafta önce

Müşteri Temsilcisi

Mert Bilişim - Gaziantep

Çağrı Merkezimizde çalışacak Deneyimli - Deneyimsiz, neşeli, enerjisi yüksek Müşteri Temsilcisi takım arkadaşları aramaktayız.

2 hafta önce

Kasa Sorumlusu/Şefi

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Gaziantep

Kasa Sorumlusu/Şefi aranmaktadır. Danışmanlığını yaptığımız market zincirinin Bakırköy, Küçükçekmece ve Avcılar Şubelerinde görevlendirilmek üzere Kasa Sorumlusu/Şefi aranmaktadır. Müşteri beklentilerini iyi algılayacak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak, Müşteri taleplerini dinleyip uygun kanallara iletmek, Kasa ve çevresinin düzenini sağlamak, Mağaza kasaları ile ilgili tüm görevleri yerine getirmek. ***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 hafta önce

Asortici

Erfa Tekstil İmalat San ve Tic Ltd Şti - Gaziantep

Ütü paket bölümünde çalışacak; deneyimli Bay Asortici aranmaktadır.Kolileme yapacak,Çeki listesi düzenleyecek,

2 hafta önce

Halkla İlişkiler Sorumlusu

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Gaziantep

Halkla İlişkiler Sorumlusu aranmaktadır.Mevcut datamızdaki firmalarla ilgilenecek, Ofis ortamında Telefon görüşmeleri yapacak, organizasyonlardan sorumlu Halkla İlişkiler Sorumlusu aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 hafta önce

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı

Hermetik Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı ve Tic Ltd Şti - Gaziantep

2014 ten beri çok sıkıntılı bir sektör olan hizmet sektöründe başarılı bir şekilde yol almaktayız.Şükrederiz ki bugüne kadar tüm verdiğimiz sözleri tuttuk. Bundan sonra da vereceğimiz tüm sözlerin arkasında duracağız.Sektörel sıkıntılar maalesef ortada bunun farkındayız. Yine de elimizden gelen en iyi imkanları ortaya koymaktayız. Aramıza yeni gelecek arkadaşlar ile daha da güçlenerek ilerleyeceğimize inanıyoruz.

3 hafta önce

Tercüman (Arapça)

Al Amany İnşaat Gayrimenkul San ve Tic Ltd Şti - Gaziantep

Türkçe, İngilizce ve Arapça Dillerine Hakim Bayan Tercüman (Arapça) aranmaktadır.Dolgun maaş verilecektir.

3 hafta önce

Estetisyen

Este Ay Estetik Güzellik Merkezi - Gaziantep

Estetisyen diplomasına sahip, satış pazarlama konusunda deneyimli Estetisyen Güzellik Uzmanı aranmaktadır.

3 hafta önce

Kontrat Sorumlusu

Oteldenal Turizm Tic Ltd Şti - Gaziantep

Daha önce turizm sektöründe tecrübesi olan ve turizm seyahat acentalarının kontrat departmanında çalışmış, otellerle kontrat bilgisi olan, otellere hakim tecrübeli Kontrat Sorumlusu aranmaktadır.

3 hafta önce

Tercüman

Ds İnşaat Taahhüt San Tic Ltd Şti - Gaziantep

Şirketimizde tam zamanlı çalışacak Kürtçe ve Arapça bilen Bayan Tercüman aranmaktadır.

3 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Güneş Melamin San ve Tic A.Ş. - Gaziantep

Üretim yapan orta ölçekteki bir firmaya Ön Muhasebe Elemanı arıyoruz. İstihdam edilen kişi aynı zamanda telefonla müşteri irtibatlarını sağlayacaktır.

3 hafta önce

Fotomodel

The Most Fashion - Gaziantep

İnternet sitemizde ve sosyal medyada ürünlerimizi beden olarak taşıyabilecek fotomodel Bayan Fotomodel takım arkadaşı arıyoruz.Çekimler kendi stüdyomuzda yapılacaktır.Boy En Az 1.75, 60 kg üstü, Esmer Fotomodel aranmaktadır.

3 hafta önce

Saha Satış Uzmanı

Anka1 Organizasyon Enerji Danışmanlığı Ltd Şti - Gaziantep

Enerji kimlik belgesi danışmanlığı yapan firmamız için tecrübeli Saha Satış Uzmanı takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.Siz de Zamanınızı ve günlük planlamanızı oluşturarak randevu ve portföy yöntemi ile ileri düzey kazançlar elde ederek kariyer basamaklarını performansa göre adaletli bir şekilde tırmanmak ister misiniz.?Enerji kimlik belgesi ile alakalı Firmamızda ;*Enerji belgesi teknik eğitimi*Satış pazarlama eğitimi*iletişim ve diyalog teknikleri eğitimi*Satış kapatma ve sonlandırma eğitimi*Müzakere ve protokol eğitimleri veriliyor olacaktır.

3 hafta önce

Statik Boya Ustası

Portland Çelik Kapı İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Gaziantep

Çelik kapı firmamızda çalışacak Statik Boya Ustası aranmaktadır.

3 hafta önce

Satış Elemanı

Güneş Melamin San ve Tic A.Ş. - Gaziantep

Firmamızın Fatih ilçesindeki merkez mağazasında mutfak gereçleri satışında çalışacak lokanta ve otel ekipmanlarına aşina Satış Elemanı aranmaktadır.

3 hafta önce

Sistem Mühendisi

Clonera Bilişim Hizmetleri A.Ş. - Gaziantep

İç/dış müşteri sistemlerinin işletim hizmetlerini; proaktif izleme, periyodik kontroller, saptanan veya iletilen sorunlara müdahale, çözüm, çağrı yönetimi (çağrının sınıflandırılması, çağrının sisteme kaydı, çözümü, çözülemez ise eskalasyonu, sonuçlanana kadar proaktif takibi ve kapatılması) ve raporlaması vb. unsurları ile yerine getirecek yetiştirilmek üzere Destek Uzmanı Yardımcısı arayışı içindeyiz.

1 ay önce

Turizm Seyahat Hizmetleri Elemanı

Oksijen Gezi Tur Spor Turizm Org Hiz Ltd Şti - Gaziantep

Turizm Seyahat Hizmetleri Elemanı aranmaktadır.İş Tanımı :Tüm ürünler için gelen (sistem üzerinden, e-mail, telefon, mobil telefon aracılığı ile) rezervasyon, soru ve isteklere cevap vermek, satış ve operasyon süreç haritalarına uygun olarak işlemleri tamamlamak.

1 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Pars Aktif Yatırım Gayrimenkul Danışmanlık A.Ş. - Gaziantep

Gayrimenkul Danışmanı aranmaktadır.Gayrimenkul danışmanlığını meslek olarak yapacak olan,Girişimci vizyona sahip,Eğitime ve gelişime açık,Zamanı verimli kullanma becerisine sahip,Sınırsız gelire sahip olacak şekilde hedefleri ve hayalleri olan takım arkadaşlarını arıyoruz.İş Tanımı;Bu işi bizimle beraber yapacak adaylarımız,Kendi işinizin sahibi olacaksınız,Yoğun ve tempolu çalışacaksınız,Zaman yönetimini çok iyi kullanmalısınız.Sabit maaş beklentisi olmadan performansa dayalı prim sistemi ile gelirinizi kendiniz belirleyin.

1 ay önce

Kalite Yöneticisi

Ahsen İş Sağlığı ve Güvenliği San Tic Ltd Şti - Gaziantep

Kalite Yöneticisi aranmaktadır.Şirketin entegre yönetim sistemleri konusundaki misyon, vizyon ve ilkelerini ileriye taşımak, müşteri memnuniyetini artırmaya yönelik politikalar geliştirmek, sürekli iyileştirme faaliyetlerini planlamak ve yürütmek,Kalite politikaları, hedefleri ve sistemlerinin, hedef ve programlarının sürekli olarak fiili durum ve kalite sonuçları ile karşılaştırarak gerekli revizyonların ve raporlamaların yapılması,Kalite Yönetim sistemlerinin geliştirilmesi, uygulanması ve dokümantasyon yönetiminin sağlanması,Yönetim sistemlerinin iç denetimlerinin planlandığının ve uygulandığının denetlenmesi,Yönetim Sisteminin etkin bir şekilde uygulanmasını ve sürekli iyileştirilmesini sağlamak,Dokümantasyonunun ve kalite iyileştirme araçlarının işletilmesini sağlamak ve eğitimlerini vermek,TÜRKAK ve bakanlık duyuru, yazışma ve bildirimlerini takip etmek,

1 ay önce

Gaziantep İşkur İş İlanları

Ülkemizin 8.büyük ili olan Gaziantep, istihdam yaratma açısından muazzam özelliklere sahip. Başta tekstil, tarım, enerji, el dokuma ve inşaat olmak üzere birçok sektörde görülen istihdam hareketliliği, Gaziantep iş ilanlarına olan ilgiyi de fazlasıyla etkiliyor. Başta Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nden olmak üzere birçok şehirden Gaziantep iş ilanları için başvuru yapan adaylar, daha çok tekstil ve sanayi ile ilgili firmalara ilgi gösteriyor.
Gaziantep Açık İş İlanları
Gaziantep iş ilanları denince akla ilk olarak SANKO Tekstil İşletmeleri, Gülsan Sentetik Dokuma, Naksan Plastik, Beşler Un, İrmik Gıda Sanayi, Merinos Halı, Oba Makarna ve Işık Ahşap gibi firmaların ilanları geliyor. Kurumsallaşma adına her geçen gün yeni istihdam alanları yaratan bu firmalar, Gaziantep iş ilanları arasında daima dikkat çekmeyi başarıyor.

Gaziantep iş ilanları arasında inşaat mühendisliği, bilgisayar mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği, bankacılık, finansal danışmanlık, tekstil mühendisliği, gıda mühendisliği, yönetici asistanlığı, mağaza yöneticiliği, güvenlik ve tarım işçiliği gibi bölümlerin daha sık tercih edildiği görülmekte. Siz de sitemizde yer alan Gaziantep iş ilanları aracılığıyla Gaziantep’in en köklü firmalarında çalışma şansına sahip olabilirsiniz.

Gaziantep Geneli Sektörler