Gaziantep İş İlanları, Gaziantep'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Gaziantep İş İlanları


Saha Satış Uzmanı

Melike Yılmaz Dekoratif Ürünler Tasarım İmalat - Gaziantep

Ahşap oyuncak puzzle, ögrencilere yönelik eğitici ahşap ürünler, maket ve dekoratif ürünler imalatı yapmaktayız.Üretimini yaptığımız ahşap maket oyuncakların bulunduğu il ve çevresinde belirlediğimiz, Okullara, ilgili kurumları ve muhatap diğer birimleri yerlerinde ziyaret ederek tanıtım ve pazarlama faaliyeti yürütecek,Talebe göre teklif çalışmalarını yürütecek,Etkinliklerin yürütülebileceği mekan araştırmasını yapacak,Ofis ekibiyle koordinasyon içerisinde memnuniyet takibini yapacak,Etkin ve düzenli raporlama işlerini yürütecek Pazarlama Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

2 hafta önce

Bilgisayar Bakım ve Onarımcısı

Mk Bilgisayar ve Yazılım Tic Ltd Şti - Gaziantep

Deneyimli Bilgisayar Teknik Servis Elemanı alınacaktır.

2 hafta önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Ymm Türkmen Çelik - Gaziantep

Ofisimizde hem çay, kahve, tost servisi hem genel temizliği ile ilgilenecek iletişim yeteneği yüksek olan telefon aracılığıyla firmalarla iletişime geçecek, kargo takiplerini yapacak, sektörel iletişimin fazla olmasından dolayı ticaret lisesi mezunu veya muhasebe ile ilgili dallarda okumuş ve temeli olan adayın durumuna göre yetiştirilme kapasitesi varsa muhasebe ve denetim alanında yetiştirilmek üzere Sekreter aranıyor.

1 ay önce

Otomotiv Mekanikçisi

Nur Motorlu Araçları San ve Tic Ltd Şti - Gaziantep

Otomotiv Mekanikçisi alınacaktır.

1 ay önce

İş Güvenliği Uzmanı (Çok Tehlikeli Sınıf-A)

Cendere Özel Sağlık İş Güvenliği İnşaat Tic ve San Ltd Şti - Gaziantep

A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı aranmaktadır.

1 ay önce

Çağrı Merkezi Görevlisi

Ravelyapı Gayrimenkul - Gaziantep

Beylilkdüzünde yapı gayrimenkul firmamızda çalışacak tecrübeli \ tecrübesiz Çağrı Merkezi Görevlisi aranmaktadır.Yol + yemek + ssk + prim

1 ay önce

Depo Elemanı

Forceweb Global E-Ticaret San Ltd Şti - Gaziantep

Sincan Malıköy Anadolu Osb de bulunan şirketimizin deposunda gece vardiyasında görevlendirilmek üzere Depo Elemanı alınacaktır.El terminalleri ile; ürün mal ve kabul ,Ürünü raflarına yerleştirme ,Ürünü raflarından toplayıp sevkiyat alanına iletimi,Sevkiyat alanında bulunan ürünlerin paketleyip kargoya teslimi ve süreçlerini yürütebilecek.Gece vardiyasında çalışabilecek 19:00-04.30 Servis : Batıkent,Sincan

1 ay önce

Yönetici Asistanı

Ada Sağlık Ürünleri Pazarlama Dağıtım - Gaziantep

Yönetici Asistanı aranmaktadırYöneticisinin randevularını takip ederek, misafirleri karşılamak,Yöneticisi için seyahat düzenlemeleri yapmak,Personel işe alım süreçlerini yönetmekTelefon, posta, kargo trafiğini yönetmek, takip ve kontrol etmek,Temel bilgisayar ve Office programları bilgisine hakim olmak,Arşiv ve dokümanların takibini yapmak,Ofis malzemeleri tedariğini sağlamak,Düzgün bir diksiyona sahip olmak,Dış görünüşe önem vermek

1 ay önce

Pazarlama Sorumlusu

İş Hijyeni Laboratuvar A.Ş. - Gaziantep

İş Hijyeni Laboratuvarı olarak; Pazarlama konusunda deneyimli Pazarlama Sorumlusu takım arkadaşları aramaktayız.

1 ay önce

Teknik Servis Elemanı

Netsan Teknoloji Güvenlik Sistemleri - Gaziantep

Kamera,alarm,bariyer ve geçiş sistemleri ile ilgili elektronik alanda teknik bilgisi olan Teknik Servis Elemanı alınacaktır.

2 ay önce

Satış Danışmanı

Duyses İşitme Merkezi - Gaziantep

İşitme merkezimizde çalışmak üzere diksiyonu düzgün ,enerjisi yüksek, sorumluluk sahibi, öz güveni yüksek bayan Satış Danışmanı çalışma arkadaşları arıyoruz.

2 ay önce

Masaj Terapisti

Armoni Güzellik Merkezi - Gaziantep

Bay ve bayanlara hizmet veren, meslek etik ve ahlak kuralları icinde faaliyet gösteren bir işletmeyiz.

2 ay önce

Okul Öncesi Rehberlik Öğretmeni

Seda Grup Eğitim Bilişim San Tic Ltd Şti - Gaziantep

İzmir, Dikili’de konsept sınıf sistemi ile hizmet veren Anaokulumuzda 3-5 yaş arası öğrencilerle, tam zamanlı/kadrolu olarak çalışmak üzere, Üniversitelerin, en az Lisans seviyesinde Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümünü ve/veya Psikoloji Bölümünü ve Rehberlik Alan Öğretmenliği Tezsiz Yüksek Lisans ya da Pedagojik Formasyon Programını başarı ile tamamlayanlardan, Güncel eğitim yöntem/ tekniklerini uygulayabilecek, takım çalışmasına yatkın, öğrenci-veli iletişimi yüksek, çocuklarla çalışmayı seven, Resmi ya da özel OKULLARDA KADROLU OLARAK en az 2 yıl tecrübe/iş deneyimi olan, gerektiğinde yönetici olarak görev yapabilecek Rehberlik Öğretmenleri arıyoruz.

2 ay önce

Satış Destek Personeli

Meka Kimya Tarım San ve Tic Ltd Şti - Gaziantep

Firmamız Gaziantep merkezli , Gıda, Tütün, Ambalaj ve deterjan kozmetik sektörlerine yönelik , aroma , esans ve kimyasal hammadde tedariği konusunda hizmet vermektedir. Mevcut durumda muhasebe/finans ve satınalma biriminin yöneticisine destek niteliğinde bir iş tanımı ile Satış Destek Sorumlusu çalışma arkadaşına ihtiyaç duymaktayız.

2 ay önce

Barmen

Alf Layla Wa Layla Turizm San ve Tic Ltd Şti - Gaziantep

Alkolsüz gezi gemisinde barda duracak Barmen alınacaktır.

2 ay önce

Oyuncu

Slayt Ajans Reklam ve Prodüksiyon Hiz Ltd Şti - Gaziantep

Tv dizi reklam,sinema filmi çekimlerinde oynamak üzere yardımcı Oyuncu aranıyor.

2 ay önce

Stajyer

Dijital Böcek - Gaziantep

Bilişim sektöründe kariyer hedefi olan Proje Yönetimi ve Pazarlama konusunda yetiştirilmek üzere Stajyer arayışımız bulunmaktadır.

2 ay önce

Garson (Servis Elemanı)

Lodos Turizm Tekstil San Tic Ltd Şti - Gaziantep

Cafemizde çalışacak Garson alınacaktır.

2 ay önce

Rezervasyon Elemanı

Alf Layla Wa Layla Turizm San ve Tic Ltd Şti - Gaziantep

İngilizce yada Arapça dil bilen Rezervasyon Elemanı alınacaktır.

2 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Handar Pizza Gıda Turizm San ve Tic A.Ş. - Gaziantep

Grafik Tasarımcısı iş arkadaşı arıyoruz.

3 ay önce

Polisaj Ustası

Oluşum Paslanmaz San ve Tic Ltd Şti - Gaziantep

Polisaj Ustası aranmaktadır , Kendine güvenen paslanmaz polisajı yapabilecek, tecrübeli arkadaşlar aranmaktadır.

3 ay önce

Sigorta Satış Uzmanı

Poykır Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti - Gaziantep

Bireysel Emeklilik , Hayat Sigortası ve Sağlık Sigortası Satışı Benim İşim Diyorsan Senide Aramızda Görmekten Mutlu Olacağız.Mevcutta Satışını Gerçekleştirmekte olduğumuz sigorta branşlarında satış faaliyetlerinde bulunabilecek Sigorta Satış Uzmanı ekip arkadaşı aramaktayız.

3 ay önce

Araç ve Personel Takip Sorumlusu

Yaztur Turizm İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Gaziantep

-Araç sicil dosyalarının tutulması ve ruhsat bilgilerinin sisteme girilmesi ve takibi (Marka, Model, Motor-şasi no, Teknik özellikleri v.s.)-Sefere çıkan araçlara, belirlenen oranlara göre yakıt verilmesi,-Araç tamir-bakım istatistiklerinin hazırlanması, maliyet hesapları ve takibi,-Araç muayenelerinin düzenli olarak yapılmasını sağlamak,-Araç sigorta (trafik, kasko) işlemlerinin takibi ve maliyetler,-Araç amortisman maliyetlerinin hesaplanması,-Araçlar ile ilgili genel işletme giderleri ve yetki belgesi ücretlerinin analizi,-Güzergâh maliyetlerinin hesaplanması,-Akaryakıt maliyetleri ve kilometre/sefer bazında analizler,-Güzergâhlarda uydu destekli araç takibi ve kontrolü,-İhlallerin takibi (hız, güzergâh, sürüş süreleri v.b.)-Araç alım-satım işlemlerinin takibi ve yürütülmesi,-Araç ve Personel kayıt ve takibi

3 ay önce

Model /Manken

Markazzi - Gaziantep

Online kadın giyim mağazamız için yaptığımız kadın giyim ürün çekimlerinde çalışabilecek kapasitede Model/ Manken aramaktayız.

3 ay önce

Satış Pazarlama Elemanı

Maya Group Temizlik ve Gıda Ambalaj Toptan Parakende - Gaziantep

Maya Group Temizlik ve Gıda Ambalaj firmamıza sektörde deneyimli ve kendi müşterilerini de dahil edecek Satış Pazarlama Elemanı çalışma arkadaşı arıyoruz.

3 ay önce

Elektronik Teknikeri

Geylani Elektrik San ve Tic Ltd Şti - Gaziantep

Gaziantepte yerleşik şirketimizde, elektronik kart dizgi, montaj ve test işlemleri gibi farklı bölümlerde değerlendirilmek ve yetiştirilmek üzere tecrübeli veya tecrübesiz KADIN/ERKEK çalışma arkadaşları arıyoruz. SON BAŞVURU TARİHİ: 20 AĞUSTOS 2019Eğitim: En az elektrik, elektronik, otomasyon gibi bölümlerden ön lisans mezunu olunması gerekmektedir. Genel Tecrübe: İş tecrübesi tercih sebebidir.İş Tanımı:İşe alınan personeller elektronik kart üretim hattında aşağıdaki pozisyonlar için yetiştirilecek ve görev alacaklardır:- Dizgi makinesi operatörlüğü,- Elektronik kart inceleme makinesi operatörlüğü ve görsel kart inceleme,- Elektronik kart test personeli,- Otomatik lehim makineleri operatörlüğü,- Kalite kontrol personeli,

3 ay önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Özgün Gazetecilik ve Yayıncılık San ve Tic Ltd Şti - Gaziantep

Çağrı merkezi alanında faaliyet göstermekte olan firmamız telekomünikasyon sektörünün öncülerine iş ve çözüm ortaklığı sunmaktadır.Bu süreçte Izmir Konakta çalıştırılmak üzere Çağrı Merkezi Satış Tecrübesi bulunan, tüm yetenekli arkadaşları aramızda görmekten keyif duyacağız.

3 ay önce

Argon Kaynak Ustası

Teskon Tesisat İnşaat Peyzaj San ve Tic Ltd Şti - Gaziantep

Atölyemizde ve şantiye alanlarımızda paslanmaz imalat ve montaj işlerinde çalışacak Argon Kaynak Ustası alınacaktır.

3 ay önce

Okul Öncesi Öğretmeni

Doku Kültür Anaokulu - Gaziantep

Okul Öncesi Öğretmeni arıyoruz.

3 ay önce

Elektronik Teknisyeni

Geylani Elektrik San ve Tic Ltd Şti - Gaziantep

Gaziantepte yerleşik şirketimizde, elektronik kart dizgi, montaj ve test işlemleri gibi farklı bölümlerde değerlendirilmek ve yetiştirilmek üzere tecrübeli veya tecrübesiz kadın, erkek çalışma arkadaşları arıyoruz. SON BAŞVURU TARİHİ: 20 AĞUSTOS 2019Eğitim: Endüstri meslek ve teknik liselerin elektrik, elektronik, otomasyon gibi bölümlerinden mezunu olunması gerekmektedir. Genel Tecrübe: İş tecrübesi tercih sebebidir.İş Tanımı:İşe alınan personeller elektronik kart üretim hattında çalışmak üzere aşağıda konularda yetiştirilecek ve yetiştirildiği alanda çalışacaktır. - Elektronik komponentlerin lehimlenmesi,- Kartların fiziksel ve elektriki testleri,- Kartların kablolanması ve kutulanması,- PCB lerin üretime hazırlanması,- Kartların kaplanması,

3 ay önce

Gaziantep İşkur İş İlanları

Ülkemizin 8.büyük ili olan Gaziantep, istihdam yaratma açısından muazzam özelliklere sahip. Başta tekstil, tarım, enerji, el dokuma ve inşaat olmak üzere birçok sektörde görülen istihdam hareketliliği, Gaziantep iş ilanlarına olan ilgiyi de fazlasıyla etkiliyor. Başta Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nden olmak üzere birçok şehirden Gaziantep iş ilanları için başvuru yapan adaylar, daha çok tekstil ve sanayi ile ilgili firmalara ilgi gösteriyor.
Gaziantep Açık İş İlanları
Gaziantep iş ilanları denince akla ilk olarak SANKO Tekstil İşletmeleri, Gülsan Sentetik Dokuma, Naksan Plastik, Beşler Un, İrmik Gıda Sanayi, Merinos Halı, Oba Makarna ve Işık Ahşap gibi firmaların ilanları geliyor. Kurumsallaşma adına her geçen gün yeni istihdam alanları yaratan bu firmalar, Gaziantep iş ilanları arasında daima dikkat çekmeyi başarıyor.

Gaziantep iş ilanları arasında inşaat mühendisliği, bilgisayar mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği, bankacılık, finansal danışmanlık, tekstil mühendisliği, gıda mühendisliği, yönetici asistanlığı, mağaza yöneticiliği, güvenlik ve tarım işçiliği gibi bölümlerin daha sık tercih edildiği görülmekte. Siz de sitemizde yer alan Gaziantep iş ilanları aracılığıyla Gaziantep’in en köklü firmalarında çalışma şansına sahip olabilirsiniz.

Gaziantep Geneli Sektörler