Gaziantep İş İlanları, Gaziantep'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Gaziantep İş İlanları


Model /Manken

Ziwod / Umutcan Kuruüzüm - Gaziantep

200 tl yol ve yemek dahil olmak üzere yalovada yeni açılacak firmamız için katolog çekimimiz için takım arkadaşı arıyoruz...

2 gün önce

Paket Servis Elemanı

Chef Börek - Gaziantep

Büyükçekmece merkezde Chef börek bünyesi altında çalışacak motosiklet ehliyetl Paket Servis Elemanı takım arkadaşı aramaktayız

2 gün önce

Yönetici Asistanı

Optimum Yönetim Hizmetleri - Gaziantep

Firmamızda görevlendirilmek üzere Yönetici Asistanı alınacaktır.Aday ile yapılacak olan iş görüşmesi sonucunda uygun görülen aday Balıkesir merkez ofisinde 15 gün eğitim ve değerlendirme sürecine tabi olacaktır.

2 gün önce

Sekreter

Fatih Tekstil - Gaziantep

Fatih Tekstil de çalışabilecek Sekreter aramaktayız.

2 gün önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Tarhana Hazır Yemek Üretim San ve Tic Ltd Şti - Gaziantep

Firmamızın merkezinde görevlendirilmek üzere Çay Servis ve Temizlik Görevlisi aramaktayız.Servis Güzergahı- Gebze- Çayırova- Beylikbağı- Pendik(Sadece E-5 üzerinden)

2 gün önce

Gözetim Görevlisi

Owl Güvenlik Eğitim ve Koruma Hiz Ltd Şti - Gaziantep

Firmamızda görevlendirilmek üzere Gözetim Görevlisi aranmaktadır.

3 gün önce

Montaj Elemanı

Airstar Hava Süspansiyon Sistemleri San ve Tic Ltd Şti - Gaziantep

Yurt içi ve yurt dışında her geçen gün ilerleme kaydeden otomotiv sektöründe büyük araç grubu için kabin körüğü üretimi yapmakta olan firmamız için Montaj Elemanı aramaktayız.

3 gün önce

Biyoistatistik Uzmanı

Medi Eğitim Danışmanlık ve Bilişim Teknolojileri - Gaziantep

SPSS, R ya da STATA bilen Matematik, Kimya, Biyoloji, Fizik ya da İstatistik Mezunu eleman arayışımız vardır.MS Office programlarına hakim ve yetkin.

3 gün önce

Teknik Eleman

Vestel Servis - Gaziantep

Vestel yetkili servisinde elektrik elektronik ve beyaz eşya bölümünde teknik anlamda bilgili çan ve biga servislerinde istihdam edilmek üzere Teknik Eleman ekip arkadaşları arıyoruz.

1 hafta önce

İş Güvenliği Uzmanı

Rüzgar Osgb Hiz Ltd Şti - Gaziantep

Sakarya da bulunan inşaatımızda görevlendirilmek üzere kısmi zamanlı A veya B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı aranmaktadır.

1 hafta önce

Saha Satış Uzmanı

Onar İletişim - Gaziantep

Telekomünikasyon sektöründe kariyer hedefleyen Digiturk ve Millenicom marka ve müşterisine değer katacak takım arkadaşları aramaktayız.Görev Tanımı: Kayseri Bölgesinde Digiturk ve Millenicom ürün ve hizmetlerini satış kanalı bayisi bünyesinde satış ekibimiz içinde yer alarak; belirlenen bölge içerisinde telekomünikasyon ürünlerinin sahada tanıtım ve satışını gerçekleştirmek,Tele-satış personeli ise Digiturk ve Millenicom ürün ve hizmetlerini telefonla tanıtım ve satışını gerçekleştirmek.Sorumluluklar: Yeni müşteri kazanımı ve fırsatlarını yönetmek,Sahada aktif olarak düzenli olarak Müşteri ziyareti yapmak,Günlük/Haftalık /Aylık ziyaret ve satış hedefleri gerçekleştirmek,Bölgesel saha taraması ve planlı rut çalışması yapmak,Müşteri ihtiyaçlarını belirleyerek, ilgili ürün ya da hizmetleri sunmak,Digiturk ve Millenicom için sunduğu tüm ürün gruplarında hedefe koşmak,Koşulsuz şartsız müşteri memnuniyetini sağlamak.

1 hafta önce

Sekreter

Çet Yapı A.Ş. - Gaziantep

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Sekreter aramaktayız.

1 hafta önce

Aşçıbaşı

Borani Cafe Lunch - Gaziantep

Borani Cafe Lunch mutfağında çalışacak tecrübeli Aşçıbaşı aranmaktadır.

1 hafta önce

İş Güvenliği Uzmanı (Az Tehlikeli Sınıf-C)

Rüzgar Osgb Hiz Ltd Şti - Gaziantep

Sakarya da bulunan inşaatımız da görevlendirilmek üzere Tam zamanlı C sınıfı İş güvenliği uzmanı aranmaktadır.

1 hafta önce

Kalıpçı

Dakkik Plastik Metal San Tic Ltd Şti - Gaziantep

Kocaeli Gebze de bulunan fabrikamızın Kalıphane bölümünde görevlendirmek üzere; “Plastik Enjeksiyon Kalıp Ustası” aramaktayız.İş Tanımı:Plastik enjeksiyon kalıplarının arızalarının giderilmesinin sağlanması,Plastik enjeksiyon kalıplarının periyodik bakımlarının yapılması,Plastik enjeksiyon kalıplarının iyileştirmeler yapılması,Arızalara en kısa sürede müdahale edilerek, üretimin devamlılığının sağlanması,Kullandığı yedek parçaların takibinin yapılması,Kendisine verilen alet ve ekipmanları en iyi şekilde kullanılması,Bakım atölyesinde tertip ve düzeni sağlanması ve muhafaza edilmesi,Tüm kalıpların ve yardımcı aparatların planlı bakımlarının/arıza bakımlarının yapılması,Kaynak bilgisine sahip.

1 hafta önce

Tele-Satış Elemanı

Onar İletişim - Gaziantep

Telekomünikasyon sektöründe kariyer hedefleyen Digiturk ve Millenicom marka ve müşterisine değer katacak takım arkadaşları aramaktayız.Görev Tanımı: Kayseri Bölgesinde Digiturk ve Millenicom ürün ve hizmetlerini satış kanalı bayisi bünyesinde satış ekibimiz içinde yer alarak; belirlenen bölge içerisinde telekomünikasyon ürünlerinin tanıtım ve satışını gerçekleştirmek. Sorumluluklar: Yeni müşteri kazanımı ve fırsatlarını yönetmek,Günlük/Haftalık /Aylık ziyaret ve satış hedefleri gerçekleştirmek,Müşteri ihtiyaçlarını belirleyerek, ilgili ürün ya da hizmetleri sunmak,Digiturk ve Millenicom için sunduğu tüm ürün gruplarında hedefe koşmak,Koşulsuz şartsız müşteri memnuniyetini sağlamak.

1 hafta önce

Garson (Servis Elemanı)

Borani Cafe Lunch - Gaziantep

Borani Cafe Lunch salonunda kaliteli servis hizmeti verebilecek deneyimli Garson aranmaktadır.

1 hafta önce

Mimar

4MK Proje Mühendislik İnş Taah San ve Tic Ltd Şti - Gaziantep

Adanada mevcut ofisimizde çalışmak üzere saha, program, proje tecrübeli Mimar ve- veya İç Mimar ekip arkadaşları aramaktayız. Tercihen Adanada ikamet eden veya Adanayı bilen ekip arkadaşları aramaktayız.

1 hafta önce

Özel Eğitim Alan Öğretmeni

Özel İzmirim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Gaziantep

Kurumumuzda özel eğitim alan öğretmeni / zihinsel engellier sınıf öğretmeni olarak görev yapacak çalışma arkadaşı arıyoruz.

1 hafta önce

Kurumsal Müşteri Temsilcisi

Sembol Telekomünikasyon San ve Tic Ltd Şti - Gaziantep

Turkcell Kurumsal Çözüm Merkezi / SEMBOL TELEKOMÜNİKASYON AŞBiz Kimiz ?2001 yılında kurulan Sembol Telekomünikasyon AŞ ; Turkcell tarafından satış konusundaki uzmanlığından ötürü her yıl çeşitli ödüllere layık görülmüş Turkcell’in Güneydoğu Bölgesindeki en büyük iş ortaklarındandır.Sembol ; Gaziantep & Kahramanmaraş bölgelerinde Kurumsal Çözüm Merkezleri Ekiplerini Büyütüyor!Bu ekiplerin bir parçası olmak ve maddi manevi yüksek bir gelir elde etmek istiyorsanız; belirtilen niteliklere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız; sizi şirketimize davet ediyoruz.İş Tanımı:Mobil , Sabit ve Çözüm ürünlerinin satışı ve satış sonrası takibi,Mevcut müşteri yönetimi ve yeni müşteri kazanımı ile birlikte mevcut ve yeni kazanılmış müşterilerin memnuniyetinin arttırılmasında katkı sağlamak,Müşteri memnuniyeti odaklı çalışılması,İşlem sonrası takip.Yukarıdaki kriterlere sahip, performansı yüksek düzeyde kullanarak başarıya giden yolda;ailemizin bir parçası olabilecek takım arkadaşları arıyoruz.

1 hafta önce

Forklift Operatörü

Umg Endüstriyel Boya ve Otomotiv San Tic Ltd Şti - Gaziantep

Sevkiyat ve ambalajlama bölümünde çalışacak Forklift Operatörü aramaktayız.

1 hafta önce

Hasar Danışmanı

Yeşil Trafik Hasar Danışmanlık - Gaziantep

Firmamıza Hasar Danışmanı çalışma arkadaşları aramaktayız.

1 hafta önce

Ön Muhasebe-Sekreter

4 Efe Hidrolik Kaya Kırıcıları San ve Tic Ltd Şti - Gaziantep

Firmamızda çalışmak üzere Ön Muhasebeci- Sekreter arayışımız bulunmaktadır.

1 hafta önce

Yoğun Bakım Hemşiresi

Konak Yaşlı Bakım Merkezi - Gaziantep

Kartal da Huzurevi / Bakım Evinde çalışacak, Yoğun Bakım Hemşiresi alınacaktır.

1 hafta önce

Pazarlama Sorumlusu

Zümrüt Gelinlik ve Moda - Gaziantep

Gelinlik ticareti ile iştigal eden firmamıza ait merkez ve şubelerimizde istihdam edilmek üzere tecrübeli veya ilgili bölümlerden üniversite mezunu yetiştirilmek üzere kadın Pazarlama Sorumlusu takım arkadaşı aramaktayız. Maaş ve diğer haklar yüz yüze görüşülecektir. Mülakat için randevu verilecektir.

1 hafta önce

Kalite (Yönetim) Sistem Sorumlusu

Umg Endüstriyel Boya ve Otomotiv San Tic Ltd Şti - Gaziantep

Üretiminin büyük kısmını ihracat olarak gerçekleştiren, ana konusu Otomotiv Yan Sanayii olan firmamıza, aşağıdaki niteliklerde uygun adaylar aranmaktadır.Giriş kontrol, proses kontrol ve son kontrolleri ilgili şartname, talimat, kontrol planlarına göre yapmak, yapılmasını sağlamak,Tespit edilen veya muhtemel uygunsuzluklar için düzeltici / önleyici / iyileştirici faaliyet talebinde bulunmak, başlatmak,Ölçme muayene ve deney cihazlarının bakımı, kontrolü, kalibrasyonunun yaptırılması ve takibini sağlamak,Kalite, üretim, planlama, bakım, satın alma süreç iyileştirme çalışmalarına katılmak,Kalite süreç performansını izlemek, arttırmak,Kalite süreç iyileştirme aksiyon planları hazırlamak,Haftalık, aylık kalite raporlarını hazırlamak,Yeni Ürün / Yönetim Sistem Belgelendirme, sertifikasyonları konusunda görev alanı ile ilgili faaliyetleri gerçekleştirmek,Müşteri ve/veya kurumlar tarafından yapılan denetimler konusunda görev alanı ile ilgili planlama, koordinasyonunu sağlamak, gerçekleştirmek, sonuçlarını raporlamak, iyileştirmelerle ilgili aksiyon planlarını hazırlanmak, süreç sorumluları ile faaliyetlerin gerçekleştirilmesini sağlamak, 8D, Kaizen, 5S, izlenebilirlik, kalite maliyetleri, müşteri odaklı olmak terimleri iş hayatının merkezinde olmak.

1 hafta önce

Sigorta Satış Uzmanı

Poykır Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti - Gaziantep

Bireysel Emeklilik , Hayat Sigortası ve Sağlık Sigortası Satışı Benim İşim Diyorsan Senide Aramızda Görmekten Mutlu Olacağız.Mevcutta Satışını Gerçekleştirmekte olduğumuz sigorta branşlarında satış faaliyetlerinde komisyon usulü çalışabilecek Sigorta Satış Uzmanı ekip arkadaşı aramaktayız.

1 hafta önce

Elektronik Dizgi Operatörü

Tarantula Güvenlik Sistemleri San ve Dış Tic Ltd Şti - Gaziantep

Elektronik dizgi montajında çalışacak eleman aramaktayız.

2 hafta önce

Stajyer

Doğan Eren Nakliye Gıda Tek İth İhr ve Tic Ltd Şti - Gaziantep

Uluslararası lojistik firmamıza Stajyer alınacaktır.ULUSLARARASI LOJİSTİK ( TÜM BRANŞLAR VE ALT BRANŞLAR )DIŞ TİCARET ( TÜM BRANŞLAR VE ALT ALANLAR )ULUSLARARASI İLİŞKİLER (TÜM BRANŞLAR VE ALT ALANLAR )

2 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Gürak Akaryakıt İnş Gıda San ve Tic Ltd Şti - Gaziantep

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır. Maaş 2500 +sgk+yol +yemek + ve tüm sosyal imkanlar Çalışma saatlerimiz sabah 08:30 akşam 18:00 cumartesi 13:00

3 hafta önce

Gaziantep İşkur İş İlanları

Ülkemizin 8.büyük ili olan Gaziantep, istihdam yaratma açısından muazzam özelliklere sahip. Başta tekstil, tarım, enerji, el dokuma ve inşaat olmak üzere birçok sektörde görülen istihdam hareketliliği, Gaziantep iş ilanlarına olan ilgiyi de fazlasıyla etkiliyor. Başta Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nden olmak üzere birçok şehirden Gaziantep iş ilanları için başvuru yapan adaylar, daha çok tekstil ve sanayi ile ilgili firmalara ilgi gösteriyor.
Gaziantep Açık İş İlanları
Gaziantep iş ilanları denince akla ilk olarak SANKO Tekstil İşletmeleri, Gülsan Sentetik Dokuma, Naksan Plastik, Beşler Un, İrmik Gıda Sanayi, Merinos Halı, Oba Makarna ve Işık Ahşap gibi firmaların ilanları geliyor. Kurumsallaşma adına her geçen gün yeni istihdam alanları yaratan bu firmalar, Gaziantep iş ilanları arasında daima dikkat çekmeyi başarıyor.

Gaziantep iş ilanları arasında inşaat mühendisliği, bilgisayar mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği, bankacılık, finansal danışmanlık, tekstil mühendisliği, gıda mühendisliği, yönetici asistanlığı, mağaza yöneticiliği, güvenlik ve tarım işçiliği gibi bölümlerin daha sık tercih edildiği görülmekte. Siz de sitemizde yer alan Gaziantep iş ilanları aracılığıyla Gaziantep’in en köklü firmalarında çalışma şansına sahip olabilirsiniz.

Gaziantep Geneli Sektörler