Gaziantep Servisler İş İlanları - Pro Kariyer

Gaziantep Servisler İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Saha Satış Uzmanı

W Dijital Reklamcılık ve E-Ticaret Paz Ltd Şti - Gaziantep

Firmamıda görevlendirilmek üzere Saha Satış Uzmanı aranmaktadır.Şirket hedeflerini gerçekleştirebilmek amacı ile düzenli fikir lideri ziyaretleri yapmak,Pazarlama ve Satış stratejilerini bölgesinde kuvvetli ürün bilgisi ve kaliteli hizmet sunarak eksiksiz uygulamak,Gün içinde rutin ziyaretler yapmak ve firma ile müşteri arasındaki iletişimi güçlendirmek,Ürün tanıtımı ve satışını gerçekleştirmek amacıyla güzellik merkezleri, sağlık merkezleri ve eczane ziyaretleri gerçekleştirmek ve ihtiyaç analizleri yapabilmek,Yeni müşterilerin kazanımı için gerekli pazar araştırması yapmak.Projeler üreterek ürünlerin bilinirliğinin artmasına katkı sağlamak.

2 ay önce

Yönetici Sekreter / Asistan

Devin Bulut Objektif Özel Eğitim Kurumları Tic Ltd Şti - Gaziantep

Kurum içinde uyumlu çalışabilecek artı değer yaratabilecek, iletişim yeteneği yüksek,eğitimli, güler yüzlü Yönetici Sekreter / Asistan takım arkadaşı arıyoruz

2 hafta önce

Muhasebe Müdürü

Oto Marmara Otomotiv San Tic Ltd Şti - Gaziantep

Otomotiv yedek parça sektöründe toptan ve perakende yedek parça ticareti yapıyoruz.Firmamız e-faturadır. Nokta yazılım kullanıyoruz. Tüm muhasebe işlerimizi yönetebilecek çalışkan işine saygılı arkadaşlarla birlikte çalışmak istiyoruz.

1 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Halis Reklam Elektrik İnşaat İth İhr Tic Ltd Şti - Gaziantep

Toptan reklam malzemesi ve baskı merkezine Ön Muhasebe Elemanı arıyoruz.

1 ay önce

Estetisyen

Sevim Yalçın Estetik - Gaziantep

Estetik&Güzellik merkezimizde çalışacak Bakımlı işi bilen Estetisyen aramaktayız.

2 hafta önce

Rehberlik ve Psikolojik Danışman

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Gaziantep

Danışmanlığını yaptığımız özel bir okulda görevlendirilmek üzere Rehberlik ve Psikolojik Danışman aranmaktadır. Davranış Psikolojisi dersi için PDR veya Psikoloji mezunu arkadaşlar aranmaktadır. ***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

4 ay önce

Özel Güvenlik Görevlisi

Hedef Güvenlik A.Ş. - Gaziantep

İzmir - Çeşmede bulunan 5 yıldızlı otel projelerinde görevlendirmek üzere BAY-BAYAN Özel Güvenlik Görevlisi personel alımı yapılacaktır. Kalacak yer ve 3 öğün yemek verilmektedir.

3 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Mrş Lojistik Taşımacılık San Tic Ltd Şti - Gaziantep

Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.• Tahsilat makbuzu, fatura ve irsaliye düzenleyecek,Tedarikçi fatura takibi yapabilecek ve mutabakat sağlayabilecek,Stok raporlamalarını yapacak,Muhasebe programına veri girişi yapacak,Resmi ve özel kurum yazışmalarını yapabilecek,Evrakların arşivlenmesini ve dosyalamasını yapabilecek.• Günlük finansal hareketlerin muhasebeleştirilmesi,• Cari takibi ve mutabakatı yapılması,• Tahsilat işlemleri,Muhasebe Personeli,Genel Muhasebe ile ilgili işlemlerin mevzuata, muhasebe usul ve yönetmeliklerine uygun olarak yerine getirilmesi,• Cari hesap mutabakatlarının ve doğrulamaların yapılması,Muhasebe evrak takibinin yapılması,Gelen telefonları cevaplamak,• Günlük kasa tahsilat ve ödemelerini gerçekleştirmek,• Finans tarafından planlanan dışında anlık gerçekleşmesi gereken ödemeler konusunda minimize edici çalışmalar yapma,• Haftalık para transferleri, para akışları ve finansal hareketlere yönelik raporları yetkilisine sunmak,• Nakit akım tablosunu haftalık ve aylık olarak hazırlayıp birim müdürünün onayına sunmak,• Görev alanıyla ilgili olarak birim müdürü ve üst yönetim tarafından verilen diğer görevleri yerine getirmek,Cari mutabakatı yapmak,İdari işler kapsamında; Anlık Satın Alma, İş Güvenliği, Personel Politika uygulamalarını yürütmek.

1 hafta önce

Pazarlama Uzmanı

Çayırova Emlak Dünyası - Gaziantep

PARTTİME ÇALIŞACAK ARKADAŞLAR. Çayırova emlak dünyasında vasıflı yada vasıfsız bay bayan elemanlar aranmaktadır. Çalışma şartları yaptığı işin %50 sidir.

2 ay önce

Mutfak Görevlisi

Pizza Napoli - Gaziantep

Firmamızda görevlendirilmek üzere Mutfak Görevlisi alınacaktır.

2 ay önce

Satış Danışmanı

Duyses İşitme Merkezi - Gaziantep

İşitme merkezimize diksiyonu düzgün, konuşma ve ikna kabiliyeti yüksek, güleç iş odaklı Satış Danışmanı çalışma arkadaşları arıyoruz

2 hafta önce

Cankurtaran

Caprice Delux Wellness Spa - Gaziantep

Firmamızda görevlendirilmek üzere Cankurtaran aranmaktadır.

2 ay önce

Halkla İlişkiler Görevlisi

Vip Elit Eğitim Sistemleri San ve Tic Ltd Şti - Gaziantep

Eğitim kurumumuzda çalıştırılacak bayan Halkla İlişkiler Görevlisi alınacaktır.

3 hafta önce

Yönetici Asistanı

Berko Medikal İnş Tem Tekstil Gıda İth İhr San ve Tic Ltd Şti - Gaziantep

Esenler- Giyimkentteki yeni kurulan firmamıza Acil Yönetici Asistanı alımı yapılacaktır.

3 hafta önce

Temizlik Personeli

Şahin Gayrimenkul - Gaziantep

Firmamız bünyesinde temizliğe gidecek bayan Temizlik Personeli aranıyor.

3 ay önce

Tasarımcı (Dekor)

Al-Beni Cam Ahşap Dekorasyon San Tic Ltd Şti - Gaziantep

Cam, ahşap, metal ve mermer malzemelerden dekoratif ürün üreten fabrikamızda ,-Gerekli çizim sorumluluklarını yerine getirebilecek,.-Hayal edip ortaya özgün ürün çıkarabilecek Tasarımcı çalışma arkadaşları aranıyor.TÜM SOSYAL HAKLAR MEVCUTTUR.

4 ay önce

Yönetici Asistanı

E Başarı Akademi Bilişim San Tic Ltd Şti - Gaziantep

Bayraklı Folkart karşısındaki ofisimizde çalışmak üzere Netsis bilgisi olan, Satış pazarlama departmanının ofis işlerini takip edebilecek, Ofis işlerinde yardımcı olacak Yönetici Asistanı takım arkadaşları arıyoruz.

3 ay önce

Pazarlama Sorumlusu

Newmiles Güvenlik Sistemleri ve Araç Kiralama Hiz A.Ş. - Gaziantep

Alarm sistemlerinin lider markası olan Pronet güvenlik hizmetlerinin çözüm ortağı olan firmamız 2016 yılından beri hızla büyümeye devam etmektedir. büyüyen kadromuza katılacak sahada sıcak satış yapabilecek Pazarlama Sorumlusu takım arkadaşları arayışımız mevcuttur.

3 ay önce

Asistan

Yazıcılar İklimlendirme - Gaziantep

Yoğun çalışma hayatına alışkın, seyahat engeli olmayan Asistan arıyoruz.

1 ay önce

Hukuk Bürosu Personeli

Ufuk Özkan Göker Hukuk Bürosu - Gaziantep

Kartal’da bulunan ve hafta sonu çalışması olmayan hukuk büromuza, adliyede yapılacak işlemleri,müzekkereleri hazırlayacak, Hukuk Bürosu Personeli çalışma arkadaşları aramaktayız.

2 hafta önce

Gaziantep Geneli Sektörler