Gaziantep Hizmet / İşletme Servisi İş İlanları - Pro Kariyer

Gaziantep Hizmet / İşletme Servisi İş İlanları


Sekreter

Fazlıoğlu Kimya Yapı San Tic Ltd Şti - Gaziantep

İnşaat ve kimya üzere faaliyet gösteren şirketimizde çalışacak Sekreter aranıyor.

1 hafta önce

Temizlik Personeli

Optimum Yönetim Hizmetleri - Gaziantep

Firmamızın yönetimini yaptığı apartmanların temizlik işlerini yürütecek ehliyetli erkek Temizlik Personeli arıyoruz.

1 hafta önce

Satış Temsilcisi

Taşyürek Yatırım ve Danışmanlık - Gaziantep

Şirketimiz bünyesindeki müşteri ilişkileri ve faaliyet alanımızda bulunan tatil köyleri ve gayrimenkul gibi projelerimizin tanıtımı ve sunumunu yapabilecek Satış Temsilcisi aramaktayız.Gerekli eğitimler şirketimiz tarafından verilecektir.Şirket içi telefonlarla belirlemiş olduğumuz müşterilerimize projelerimiz konusunda bilgi verebilecek,Müşteri devamlılığını ve memnuniyetini sağlamak amaçlı, tüm tanıtım ve portföy yönetimini gerçekleştirecek.

1 hafta önce

Barista

Emre Kumaş Ulaşım Hizmetleri - Gaziantep

Kafemizde çalışacak, deneyimli Barista çalışma arkadaşları arıyoruz

2 hafta önce

Sportif Eğitim Uzmanı

The Maxa E-Ticaret San İç ve Dış Tic Ltd Şti - Gaziantep

Yabancı sermayeli turizm firmamızın,düzenleyeceği spor / zayıflama kampları için tamamen yabancı misafirlerimiz için, beslenme ve diyet yönetiminden ve ayrıca programları hazırlayıp yürütülmesinden sorumlu olacak , KADIN Spor Koç u arıyoruz.

2 hafta önce

Biyosidal Ürün Uygulayıcısı

Alfapest Çevre Sağlığı Ltd Şti - Gaziantep

Biyosidal Ürün Uygulayıcısı aramaktayız.

3 hafta önce

Saha Operasyon Yöneticisi

Vigo Teknoloji ve Lojistik A.Ş. - Gaziantep

Büyüyen iş hacmimiz doğrultusunda Ankara ve İzmir lokasyonlarında yürüttüğümüz kurye operasyonlarından sorumlu olacak Saha Operasyon Yöneticisi rolünde yeni ekip arkadaşları aramaktayız.

1 ay önce

Yoga Eğitmeni

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Gaziantep

Eğitim alanında görev almak üzere Yoga Eğitmeni arıyoruz.

1 ay önce

Masaj Terapisti

Özay Spa Sağlık ve Spor Tesisleri İşl Ltd Şti - Gaziantep

İlana sadece bayanların başvurmasını rica ederiz.Tamamı bayan personel ile sadece bayanlara hizmet veren tesisimizde Masöz olarak görevlendirilmek üzere bayan takım arkadaşları aranıyor. Sertifikalı olması tercih sebebidir. Tesisimiz Spa merkezidir. Hamam, güzellik, masaj bölümlerimiz bulunmaktadır. Sgk + Yemek Ücreti + Metrobüs güzergahında servis + Hafta içi 2 gün izin+Prim

1 ay önce

Ofis Elemanı

Optimum Yönetim Hizmetleri - Gaziantep

Görev yeri Balıkesir merkez ofisidir.Aday ile yapılacak olan iş görüşmesi sonucunda uygun görülen adaylar Balıkesir merkez ofisinde 5 gün eğitim ve değerlendirme sürecine tabi olacaktır. Eğitim sürecinde adaylara herhangi bir ücret ödenmeyecektir.

1 ay önce

Yönetici Sekreteri

Optimum Yönetim Hizmetleri - Gaziantep

İş görüşmeleri Balıkesir merkez ofisinde yapılacaktır.Görev yeri Edremit merkezde bulunan şube ofisidir.Aday yapılacak olan iş görüşmesi sonucunda uygun görülen adaylar Balıkesir merkez ofisinde 5 gün eğitim ve değerlendirme sürecine tabi olacaktır. Eğitim sürecinde konaklama ve diğer giderler personelin kendisine ait olacaktır.

1 ay önce

İkram Görevlisi

Turan Değirmenci Ortaklığı - Gaziantep

Bay-Bayan kuaföründe çay kahve servisi yapacak İkram Görevlisi aranmaktadır.

1 ay önce

Yönetici Asistanı

Bilgili Yapı Denetim Ltd Şti - Gaziantep

Firmamıza yetiştirilmek üzere Yönetici Asistanı aranmaktadır.

1 ay önce

İş Geliştirme Uzmanı

The Maxa E-Ticaret San İç ve Dış Tic Ltd Şti - Gaziantep

Mevcut iş ortaklarımızda ki is fırsatlarının tespitini yapmak ,iş geliştirme kapsamında çalışmalar yapmak, Potansiyel çözüm ortakları ile sözlü ve yazılı olarak bağlantı kurmak, iletişimi sağlamak, ticari anlaşmalar üzerinde çalışmak ve pazarlık sürecini yönetmek,ve tüm bu işlemler özelinde bağlı bulunacağı yöneticisine raporlama yapmak.

1 ay önce

Temizlik Şirketine bayan sekreter

Ankara Dogukan Temizlik - Gaziantep

iyi derece bilgisayar bilen ofisin işleri ve bilgisayar işleri yspacak bayan eleman alınacaktır

1 ay önce

Temizlik Şirketine bayan elemanlar

Ankara Dogukan Temizlik - Gaziantep

evler ofisler işyerleri genel temizliklerinde çalışacak bayan temizlik elemanları alınacaktır

1 ay önce

Aşçı

İskenderun Yelken Kulübü - Gaziantep

İskenderun Yelken Kulübünde çalışmak üzere Aşçı aranıyor.

2 ay önce

Garson (Servis Elemanı)

Florist - Gaziantep

Cafeye Garson (Servis Elemanı) alınacaktır.

2 ay önce

Asistan

The Maxa E-Ticaret San İç ve Dış Tic Ltd Şti - Gaziantep

Beşiktaş`ta bulunan ofisimizde çalışabilecek, ofis işlerinden ve düzeninden sorumlu olup, çay kahve servisi yapabilecek, Özel asistanlığı ne anlama geldiğini iyi bilen, esnek çalışma saatlerine uygun olan BAYAN çalışma arkadaşı arıyoruz.

2 ay önce

Stajyer (Öğrenci)

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Gaziantep

Haftanın en az 3 günü staja devamlılık sağlayabilecek, Stajyer (Öğrenci) Takım Arkadaşları Arıyoruz!***Cv Video ile başvuru yapan adayların başvuruları öncelikli olarak değerlendirilecektir.*Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir.*Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 ay önce

Satış Pazarlama Elemanı

Analiz Satış Destek Sistemleri A.Ş. - Gaziantep

Cafe restaurant otel vb işletmelere geliştirdiğimiz yazılım programı ürünlerimizi bulunduğu bölgede aktif olarak satışını gerçekleştirecek Satış Pazarlama Elemanı aramaktayız.

2 ay önce

Yönetici Asistanı

Sağlam Osgb Hiz Tic Ltd Şti - Gaziantep

Yönetici Asistanlığı Pozisyonunda Çalışacak; İletişimi Kuvvetli, Personel Alınacaktır.

3 ay önce

Yönetici Asistanı

Anc Asansör Sistemleri Proje Dan San ve Tic Ltd Şti - Gaziantep

Yönetici Asistanı arıyoruz.-Genel koordinasyonun sağlanması ve ilgili tüm iş akışının yürütülmesinden sorumlu olabilecek,-Stres yönetiminde başarılı,-Çalışkan ve azimli-Başladığı işi sonuçlandırabilme yeteneğine sahip, problemlere katkı sunarak çözüm bulan,-Kendine güvenen ve sorumluluk sahibi,-Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş,-Analiz yeteneği yüksek,-Dış görümüne önem veren,-Ekip çalışmasına uyumlu ve güler yüzlü,-Yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek,

3 ay önce

Satış Pazarlama Danışmanı

Anc Asansör Sistemleri Proje Dan San ve Tic Ltd Şti - Gaziantep

Bölge Satış Uzmanı (Teknik Destek ve Yem Satış) arayışımız bulunmaktadır.Ana Sorumluluklar:Potansiyel müşteri (müstahsil, veteriner,çiftlik) ziyaretlerinde bulunarak, gerekli kritik zaman ve mekanlarda tanıtımlar yaparak satış geliştirici faaliyetlerde bulunmak ve satışları arttırmak,Müstahsillerde ihtiyaç oluşturarak bayiler ve/veya alt bayiler üzerinden fiili siparişlere çevirmek,Siparişin alımından sevkiyat ve müşteriye eksiksiz teslim edilene kadar tüm süreci takip etmek ve ihtiyaç halinde satış sonrası destek ve koordinasyonda bulunmak,Düzenli müşteri ziyaretlerinde bulunarak şirket - müşteri ilişkilerin sağlıklı bir şekilde devamlılığını sağlamak,Tahsilatların zamanında, vadesine uygun ve düzenli olarak yapılmasını sağlamak,Ticari pazarlama ve promosyonlu tanıtım kampanyaları konusunda piyasa ihtiyaçlarını tespit etmek ve raporlamak.Sonuç odaklı, problem çözme yetisine sahip,İnsan ilişkilerinde başarılı ve Yönetici kimliğe sahipSorumlu olduğu bölgedeki satış faaliyetlerini bütçe hedefleri doğrultusunda gerçekleştirmek,Mevcut bayilerle ilişkileri yürütmek ve yeni bayi atamalarını yapmak,Sorumlu olduğu bölgede planlı aylık satış toplantıları düzenleyerek ürün ve marka bilinirliğini arttırmak,Bölgesindeki pazar durumu, fiyat ve satış koşulları, potansiyel müşteriler ile ilgili haftalık ve aylık raporların hazırlanmasını sağlamak.İdealist, eğitime açıkSatış Pazarlama konusunda Kariyer hedefi olanYeni teknoloji ve pazar akımlarını yakından takip edebilen,Organizasyon ve zaman planlaması konusunda kendini yönetebilen,

3 ay önce

Temizlik Personeli

Taylan Destek Hizmetler - Gaziantep

Maslakta bulunan Reklam Ofisinde çalışmak üzere Temizlik Personeli aranıyor; - Part time çalışma süresi : 07:00-09:00 arası Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma-Pazar

3 ay önce

Misafir İlişkileri Görevlisi

Nexmard Otomasyon San ve Tic A.Ş. - Gaziantep

Misafir İlişkileri Görevlisi arıyoruz.

3 ay önce

Garson (Servis Elemanı)

Sego Game Oto Yazılım Tur San Tic İth İhr Ltd Şti - Gaziantep

GAME PLANET ÇOCUK EĞLENCE MERKEZİ & CAFE Hizmet sektöründe Çocuk eğlence merkezi ve cafe işletmesinde çalışmak üzere Garson (Servis Elemanı alınacaktır.

3 ay önce

Sosyal Medya Uzmanı

Tns Mağazacılık Tur San ve Tic Ltd Şti - Gaziantep

Ataşehir merkez ofisimiz de çalışacak Grafik tasarım ve sosyal medya konularında destek sağlayacak yurt dışı seyahatler yapabilecek Sosyal Medya Uzmanı arıyoruz.

3 ay önce

Yaşlı Bakım Elemanı

Mükemmel Temizlik Eğitim Ltd Şti - Gaziantep

Hizmet verirken şefkat ve nezaketi önemseyen firmamızın felsefesine uygun davranılması öncelikli prensibimizdir. .Firmamızda görevlendirilmek üzere Yaşlı Bakım Elemanı aranmaktadır.Asgari ücret ve sigorta yapılacaktır

3 ay önce

Temizlik Görevlisi

Mükemmel Temizlik Eğitim Ltd Şti - Gaziantep

Firmamızda görevlendirilmek üzere Temizlik Görevlisi alınacaktır.

3 ay önce

Gaziantep Geneli Sektörler