Gaziantep Bebek Besinleri İş İlanları - Pro Kariyer

Gaziantep Bebek Besinleri İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Garson

Medcezir Cafe - Gaziantep

Kafelerimize profesyonel kadın Garson ihtiyacımız vardır.

1 hafta önce

Teknik Servis Destek Personeli

Dokare Teknoloji ve Yazılım Ltd Şti - Gaziantep

Şirketimiz anlaşmalı firma müşterilerine uzaktan ve yerinde destek sağlayacak, bilgi teknolojileri konusunda deneyimli personel arayışımız bulunmaktadır.

3 hafta önce

Masöz

Medusa Güzellik ve Spa Merkezi - Gaziantep

Salonumuzda bizimle çalışacak deneyimli deneyimsiz Masöz alımı yapılacaktır.Deneyimli deneyimsiz arkadaşlara eğitim verilip belge alınacaktır

2 ay önce

Pazarlama Elemanı

Öz Karay Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Gaziantep

Kadın iç giyim lazer kesim satışı yapabilecek, müşterileri olan Pazarlama Elemanı aramaktayız.

3 ay önce

Manav Personeli

Şov Marketçilik Gıda ve Tic Ltd Şti - Gaziantep

Manav Personeli çalışma arkadaşları aranmaktadır.

2 ay önce

Satış Temsilcisi

Eska Ambalaj San ve Tic Ltd Şti - Gaziantep

Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Satış Departmanına, Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı ;• Pazar araştırmaları yaparak potansiyel müşterileri tespit etmek,• Belirlenen hedefler doğrultusunda satışları arttırmak, • Müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak,• Şirkete gelen talepler ve pazar araştırmalarından elde edilen veriler doğrultusunda satış faaliyetlerinde bulunmak,• Faaliyetleri ile ilgili düzenli raporlar hazırlamak.

3 hafta önce

Elektrik Elektronik Mühendisi

Anadolu Elektrik San ve Tic A.Ş. - Gaziantep

Muğla Marmaris te bulunan Elektrik sektöründe faaliyette bulunan şirketimizin Marmaris Aksaz da bulunan askeri projesinde çalışmak üzere Makine Mühendisi aranmaktadır.İş Tanımı:Projenin hesap ve kontrollerinin yapılması,İş programlarının hazırlanması,Saha imalatlarının kontrollerinin yapılması,İmalatların proje ve şartname uygunluğunun denetlenmesi.

1 ay önce

Satış Danışmanı

Hasan Candan Ruba Pantolon - Gaziantep

ACİLLLLLLL İzmır Bayraklı Westpark Avm de erkek giyim mağazasına tecrübeli ve deneyimli bayan Satış Danışmanı alınacaktır.

3 ay önce

Barista

En Ala Cafe Bıstro - Gaziantep

Barista aramaktadır.

2 ay önce

Satış Pazarlama Danışmanı

Atölye34 Global Yapı Mimarlık Ltd Şti - Gaziantep

Fuar standlarının -tasarım ve uygulama- proje takibi yapılacaktır. Müşteriler ile güçlü bir iletişim kurulması, satış ve pazarlama konusunda etkili teknikler kullanılarak müşteri portföyünün genişletilmesi pozisyonun gerekliliklerindendir.

2 ay önce

Ütücü

İlknur Bindalli - Gaziantep

Atölyemize üretim sürecinde çalışacak sanayi ütüsü kullanabilen Ütücü alınacaktır.

2 ay önce

Lojistik Elemanı

Agenda Giyim - Gaziantep

Lojistik Elemanı” arayışımız vardır.

1 ay önce

Misafir Hizmetleri Yetkilisi

İstanbul Mikrocerrahi Sağlık Hiz A.Ş. - Gaziantep

Büyüme hedefleri çerçevesinde modern yapısıyla yeni projelere imza atmakta olan İstanbul Cerrahi Hastanesinde görevlendirilmek üzere Misafir Hizmetleri Yetkilisi arayışımız bulunmaktadır.

1 ay önce

Üretim Mühendisi

Dakkik Plastik Metal San Tic Ltd Şti - Gaziantep

Firmamızda çalışmak üzere Üretim Mühendisi aramaktayız.Görev Tanımı:Üretim prosesinin bütünsel olarak gelişiminden sorumlu olmak,Planlama Bölümü ile koordineli çalışarak istenilen ürünün zamanında, kaliteli, verimli bir şekilde üretilmesini sağlamak,Ekibinin eğitim ihtiyaçlarını belirlemek ve gerekli eğitimleri vermek,Proses verimliliğini arttıracak çalışmalarda görev almak,Ürün kalitesini iyileştirme çalışmalarına destek olmak.

3 gün önce

Garson (Servis Elemanı)

En Ala Cafe Bıstro - Gaziantep

Garson arayışımız bulunmaktadır.

2 ay önce

Satış Müdürü

Diyanorm Elektronik San ve Tic Ltd Şti - Gaziantep

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Müdürü aramaktayız.Potansiyel müşterileri tespit etmek, doğru kanallar aracılığı ile iletişim kurmak,Kamu ve özel sektörde belirlenmiş potansiyel müşteriler ile tüm uzman kaynak, danışmanlık hizmetleri ve ürün satış operasyonlarını yürütmek,Mevcut müşterilerdeki yeni satış fırsatlarını takip etmek,Müşterinin taleplerini analiz etmek ve ilgili birimler ile koordinasyonu sağlamak,Birim yöneticilerine ilgili satış raporlarını hazırlamak ve sunmak,Müşteriye sunulacak teklif ve sözleşmenin hazırlanması için şirket içerisinde gerekli organizasyonu yapmak ve müşteriye sunmak.

3 hafta önce

Satış Danışmanı

Efe İnşaat - Gaziantep

Beylikdüzü ve Esenyurt civarında oturan bölge hakkında bilgi sahibi daha önce Emlak/Gayrimenkul işinde çalışmış tecrübeli Satış Danışmanları alınacaktır.Şartlar yüz yüze konuşulacaktır.

1 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

İlkev Gayrimenkul Danışmanlık - Gaziantep

Emlak sektöründe satış yapabilecek Gayrimenkul Danışmanı alınacaktır.

2 ay önce

Marangoz

Azur Resort Spa Otel - Gaziantep

Alanya Payalarda bulunan 5 yıldızlı otelimizde çalışmak üzere Mobilya ve Marangoz Ustası aramaktayız Alanyadan gelecekler için servis şehir dışından gelecekler için lojman mevcuttur.

1 ay önce

Yazılım Geliştiricisi

Naksan Metal Dış Tic A.Ş. - Gaziantep

ASCON - KOMPAS İŞ TANIMIAscon (Rusya) işbirliği ile yazılım sektöründe faaliyetine devam eden Kompas Türkiye firmamızın bünyesinde görevlendirilmek üzere; çalışma arkadaşlarımızı yeni ekibimize bekliyoruz.

2 hafta önce

Gaziantep Geneli Sektörler