Gaziantep Ambalaj ve Kağıt İş İlanları - Pro Kariyer

Gaziantep Ambalaj ve Kağıt İş İlanları


İhracat Sorumlusu

Demir Kağıt ve Ambalaj Ürünleri San Tic Ltd Şti - Gaziantep

İthalat ve ihracat işlemleri için gerekli olan evrakların hazırlanması , süreçlerin takip edilmesi

2 gün önce

Pazarlama Elemanı

Optima Barkod - Gaziantep

Antalya ve çevre ilçelere seyahat edip ürünlerimizi pazarlayabilecek personel aranmaktadır. Restoran , benzin istasyonları , marketlere ürün pazarlama.Maaş + satış primi sistemi uygulanacaktır.

6 gün önce

Müşteri Temsilcisi

All Printery Grafik Baskı ve Reklam San Tic Ltd Şti - Gaziantep

Firmamızda görevlendirilmek üzere Müşteri Temsilcisi aranmaktadır.Yurt dışı müşterileri ile iletişim kurulacak, Yeni müşteriler ile görüşmeler gerçekleştirilip yurt dışı seyahatleri gerçekleştirilecektir.

1 ay önce

Üretim Elemanı

Karahan Ambalaj - Gaziantep

İkitelli Organize Sanayi Bölgesindeki Karton Bardak fabrikamızda üretim bölümün de çalışacak Vasıflı Vasıfsız Bay Bayan personel alımı yapılacaktır.

2 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Özkanlar Design - Gaziantep

1* Fotoğraf, Ürün Çekimi, Katalog, Etiket ve Karton Ambalaj. Grafik ve Tasarımı Yapan Firmamıza. Tercihen Yetiştirilmek üzere, Ofis Bölümümüze Bayan Çalışma Arkadaşı Aramaktayız2* Karton Ambalaj üretimi yapan İmalat bölümümüze Matbaa ve Baskı Konusunda tecrübeli Bay/bayan Çalışma arkadaşı Aramaktayız.

2 ay önce

Pazarlama Sorumlusu

Aktepe Plastik Ambalaj A.Ş. - Gaziantep

Plastik Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren firmamızın “Yurt içi Satış Departmanı, AntalyaBölgesinde görevlendirilmek üzere Saha Satış Sorumlusu aramaktayız.İŞ TANIMI·Sorumlu olduğu bölge içindeki müşterileri günlük rut planına göre düzenli ziyaretetmek,·Sorumlu olduğu bölge içinde iş geliştirip yeni müşteri oluşturmak,·Satış ve tahsilat hedeflerinin gerçekleşmesini sağlamak

2 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Özkanlar Design - Gaziantep

Katalog ve karton ambalaj tasarım ve üretimi yapan firmamıza yetiştirilmek üzere grafik programlarında ön bilgisi olan (Fotoğraf bilgisi olan) yardımcı bayan Grafik Tasarımcı aramaktayız

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Ankaş Ankara Kağıt Plastik Metal İmalat San ve Tic A.Ş. - Gaziantep

Ankaş Ankara Kağıt İmalat San. ve Tic. A.Ş.. 1995 yılında kurulmuştur. Ankara geri dönüşüm lisanslı kağıt firmasıdır.Ön muhasebe bilgisi olan ve ofis işleri için bayan personel aramaktayız..

3 ay önce

İthalat - İhracat Sorumlusu

Erko Plastik Ambalaj Gıda San Tic Ltd Şti - Gaziantep

Plastik Ambalaj sektörünün önde gelen firmalarından olan Şirketimiz, İthalat, İhracat ve üretim alanlarında faaliyet göstermektedir. Erzurumda bulunan fabrikamızda Dış ticaret departmanında görevlendirilecek çalışma arkadaşları alınacaktır.

3 ay önce

Gaziantep Geneli Sektörler