Gayrimenkul İş İlanları - prokariyer.com

Gayrimenkul İş İlanları


Gayrimenkul Danışmanı

Remax Çözüm - Tüm Şehirler,Tekirdağ,

Prim Usulü çalışacak Gayrimenkul Danışmanları arıyoruz.

4 gün önce

Gayrimenkul Danışmanı

Keya Real Estate - Ankara,

Kurumsal bir kimlik altında özgürce çalışmak isteyen,Girişimci ruha sahip,Kendi işinin sahibi olmak isteyen,Eğitime ve gelişime açık,İnsan ilişkileri kuvvetli,Sosyal yönü güçlü, özgüveni yüksek ve vizyon sahibi,Kurumsal bir çerçevede tanınmış ve saygın bir ofiste mesai sistemiyle değil kendi işi gibi çalışmak isteyen,Öğrenciliği devam edip; kariyerine yön vermek isteyen,Emekli olup üretmeye devam etmek isteyen,Hayat standartlarını yükseltmek isteyenTAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

5 gün önce

Ofis Sekreteri

Eyeturk Yatırım Danışmanlığı Gayrimenkul Ltd Şti - İstanbul Avrupa,

Bağcılar Batışehir sitesinde Eyeturk Yatırım Ofisi’mize; diskiyonu düzgün, giyimine özen gösteren, özgüveni olan, İngilizce bilen, bilgisayar kullanmaya bilen (Word,Excel) bayan sekreter aranmaktadır.MAAŞ + PRİM + SGKİş Tanımı:Gelen müşteriyi karşılama,Gelen müşteri kayıtlarının oluşumu ve takibi,Gelen telefonları karşılama,Gelen, giden evrakları düzenleyecek ve takip edecek,Misafire çay-kahve servisinin yapılması

2 hafta önce

Gayrimenkul Danışmanı

Realty World Czm Gayrimenkul - İzmir,Denizli,Muğla,İstanbul Anadolu,İstanbul Anadolu,

TÜRKİYENİN EN ÇOK TERCİH EDİLEN GAYRİMENKUL FRANCHISE MARKASI1973 yılında ABD’de kurulan Realty World; marka bilinirliği için yaptığı 1.5 milyar USD’lık yatırım ve yılda % 30 büyüme ile Amerika’nın en hızlı yükselen emlak devidir. 2005 yılında faaliyetlerini Türkiye’ye taşıyan Realty World, ilk yılında gösterdiği büyüme ile Türkiye’nin en hızlı büyüyen emlak markası olmuştur. Realty World Türkiye, bu başarısını 2006, 2007 ve 2008 yıllarında Realty World ülkeleri arasında en hızlı büyüyen marka ödülünü alarak sürdürmüş ve Türkiye genelinde 130’u aşkın ofise ulaşmıştır.Realty World CZM GayrimenkulOfisimizin fiziksel imkanlarını, ofisteki diğer iş ortaklarımızın bilgi ve tecrübelerini, RW markasının gücünü, bilinirliğini, eğitimlerini ve kurumsallığını destek alarak; birlikte belirlediğimiz çalışma bölgesinde “satılık&kiralık” portföy oluşturmak; bu portföyleri pazarlamak, yeni kontaklar geliştirmek, satış ve kiralama yapmak suretiyle çalışmaktadırlar..Bu çalışma sisteminde Mesai Değil, Sorumluluk Bilinci esas olup; gayrimenkul danışmanları kendi çalışma programlarını ve takvimlerini kendileri oluşturmakta; kendi performanslarıyla orantılı olarak, yüksek prim oranıyla yüksek gelir elde etmektedirler. Realty World Türkiye Ailesinin İSTANBUL - ANADOLU Bölgesi, BAĞDAT Caddesinde hizmet veren REALTY WORLD CZM GAYRİMENKUL ofisi olarak, Gayrimenkul Danışmanları arıyoruz.

2 hafta önce

Tele Satış Temsilcisi

Jade Gayrimenkul - İzmir,Denizli,Muğla,

Tele Satış Elemanı aramaktayız.

2 hafta önce

Ofis Sekreteri

Öztürk Homes İnşaat Emlak Tur ve Tic Ltd Şti - Antalya,

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ofis Sekreteri alınacaktır.Çalışma saatleri ; 09:00-19:00Pazar günü tatil.

2 hafta önce

OFİS ELEMANI

FORZA GAYRİMENKUL - İzmir

OFİS İÇİ ÇALIŞACAK GÜN İÇİ GEREKLİ TELEFON GORUSMELERİNİ YAPICAK TAM VEYA YARI ZAMANLI BAYAN ELEMAN İHTİYACIMIZ VARDIR

3 hafta önce

Gayrimenkul Danışmanı

Alyans Gayrimenkul Danışmanlık San ve Tic Ltd Şti - İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,Kayseri,Mersin,

Firmamızda görevlendirilmek üzere Gayrimenkul Danışmanı alınacaktır.Çalışma bölgesinde Satılık-Kiralık portföyler oluşturmakSatıcı ve alıcı veri tabanı oluşturmakSektördeki gelişmeleri takip edip, güncel tutmak.

3 hafta önce

Pazarlama Elemanı

Zngtr Gayrimenkul San ve Tic A.Ş. - İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,

Firmamızda görevlendirilmek üzere Pazarlama Elemanı aramaktayız.

3 hafta önce

Ofis Sekreteri

Nazar İnşaat Gayrimenkul - İzmir,

Buca Kuruçeşme de bulunan inşaat ofisimizde çalışacak Sekreter aranmaktadır.

3 hafta önce

Satış Danışmanı

Nazar İnşaat Gayrimenkul - İstanbul Anadolu,Ankara,İzmir,İzmir,İzmir,

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanı aramaktayız.

1 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Era Yatırım Gayrimenkul - İstanbul Avrupa,Kocaeli,İstanbul Anadolu,İstanbul Anadolu,İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,Ankara,İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,Ankara,Aydın, İzmir, Manisa,Eskişehir,İstanbul Anadolu,Tüm Ş

Gayrimenkul sektörünün yükselen değeri uluslararası gayrimenkul danışmanlık firması era real estate Türkiyenin Denizli / Pamukkale bölgesinde yer alan era yatırım gayrimenkul danışmanlık ofisimize bizimle birlikte çalışmak üzere Gayrimenkul Danışmanı arıyoruz.İş Tanımı ;Çalışma bölgesinde uzmanlık alanında satılık/kiralık portföy oluşturmak.Portföy satmak yada kiralamak için etkin bir pazarlama planı oluşturmak.Satıcı ve alıcı veri tabanı oluşturmak.Era türkiye etik ve ahlaki değerler bütününü uygulamak.Çalışmanın dayandığı ekonomik temel faaliyet sonucu elde edilen hizmet bedellerinin paylaşımı esasına dayanmasıdır.

1 ay önce

Gayrimenkul Pazarlama Asistanı

Wemaks Gayrimenkul - Adana,Eskişehir,Kocaeli,

Kartepe ve çevresinde emlak ve pazarlama konusuna hakim telefon ve internet üzerinden portföy edinecek listelenen bu portföyün her türlü sunumunu ve pazarlamasını üstlenecek bayan danışman ve asistanlar aranmaktadır. Çalışma şekli istenirse serbest olabilir Kısmi maaş ve prim usulüdür, istenirse satışa göre sadece prim ilede çalışılır. Başvuruda bulunmaları halinde geri dönüş sağlanıcaktır.

1 ay önce

Müşteri Temsilcisi

Med Yapı - İstanbul Avrupa,

Esenyurt, Beylikdüzü bölgesinde Med Yapı & Gayrimenkul olarak ofisimize kadın ve erkek Müşteri Temsilcisi aramaktayız.

1 ay önce

Sekreter

Turyap Süleymanpaşa Tekirdağ - İstanbul Avrupa,Tekirdağ,

Yeni açılacak olan Süleymanpaşa Turyap acentemizde telefon karşılama çay kahve servisi yapacak çalışma arkadaşı arıyoruz.

2 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Turyap Süleymanpaşa Tekirdağ - İstanbul Avrupa,Tekirdağ,

Tekirdağ / Süleymanpaşa/ Hürriyet de yeni açılmış olan gayrimenkul acentemizde çalıştırılmak üzere Gayrimenkul Danışmanı arıyoruz.

2 ay önce

Sekreter

Invest Gayrimenkul - Mersin,Denizli,

Çamlık Caddesinden bulunan invest gayrimenkul şirketine bayan Sekreter alımı yapılacaktır.

2 ay önce

Emlak Danışmanı

Yapısönmez Mühendislik İnş Taah San Tic Ltd Şti - İstanbul Anadolu,Muğla,İstanbul Avrupa,Ankara,İstanbul Avrupa,

Emlakçi yüzde üzeri çalışacak emlak işine hakim olan bütün masraflar bize aittir. Zıngat emlak jet sahibinden.com üyelikleri mevcuttur bizimle birlikte çalışacak Gayrimenkul Danışmanı aranmaktadır.

2 ay önce

Fotoğraf ve Video Uzmanı

Almotaheda Gayrimenkul İç ve Dış Tic Ltd Şti - İstanbul Avrupa,

Fotoğraf video montajcısı aramaktayız.

2 ay önce

Satış Sonrası Hizmet Personeli

Al Amany İnşaat Gayrimenkul San ve Tic Ltd Şti - İzmir,İstanbul Avrupa,

Gayrimenkul danışmanlığı ve Sağlık turizmi alanında faaliyet gösteren firmamıza satış sonrası ve öncesi hizmet verebilecek İstanbulu iyi bilen, iyi araç kullanabilen, resmi dairelerde iş bitirebilen çalışma arkadaşı aramaktayız.

2 ay önce

Danışma Görevlisi

Durakcan Yapı Gayrimenkul - İstanbul Avrupa,Kayseri,İzmir,İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,Aksaray,Aydın,İstanbul Avrupa,

Firmamızda görevlendirilmek üzere Danışma Görevlisi alınacaktır.

3 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Ülküm Gayrimenkul - İstanbul Avrupa,Kayseri,İzmir,İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,Aksaray,Aydın,

Akbük/Didimde bulunan emlak firmamıza tecrübeli Gayrimenkul Satış Danışmanları alınacaktır. Şartlar vasfına göre karşılıklı konuşulacaktır.

3 ay önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Piri Reis İnşaat Emlak Harita Müh Tic Ltd Şti - İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,Tüm Şehirler,İstanbul Avrupa,Tüm Şehirler,

Şirketimiz bünyesinde Ön Muhasebe Sorumlusu alınacaktır

3 ay önce

Pazarlama Danışmanı

Piri Reis İnşaat Emlak Harita Müh Tic Ltd Şti - İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,Tüm Şehirler,

Şirketimizde çalışmak üzere Pazarlama Danışmanı alınacaktır.

3 ay önce

Sekreter

Erman Gayrimenkul - Muğla,İstanbul Anadolu,Kayseri,Eskişehir,Ankara,Denizli,

Ofis içi bayan eleman aranıyor.Çalışma Saatleri :Sabah 8 00 - Akşam 18 00Ücret Asgari Ücret olup tüm sosyal haklar mevcuttur.

3 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Gökbil Bilgisayar Tic ve San Ltd Şti - Isparta,İstanbul Avrupa,Konya,Ankara,Ankara,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,İzmir,Yalova,Malatya,Yalova,Adana,Sakarya,İstanbul Anadolu,Eskişehir,Ankara,Balıkesir,

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMITÜRKİYE’NİN EN ÇOK TERCİH EDİLEN GAYRİMENKUL FRANCHISE MARKASI1973 yılında ABD’de kurulan Realty World; marka bilinirliği için yaptığı 1.5 milyar USD’lık yatırım ve yılda % 30 büyüme ile Amerika’nın en hızlı yükselen emlak devidir. 2005 yılında faaliyetlerini Türkiye’ye taşıyan Realty World, ilk yılında gösterdiği büyüme ile Türkiye’nin en hızlı büyüyen emlak markası olmuştur. Realty World Türkiye, bu başarısını 2006, 2007 ve 2008 yıllarında Realty World ülkeleri arasında en hızlı büyüyen marka ödülünü alarak sürdürmüş ve Türkiye genelinde 130’u aşkın ofise ulaşmıştır.

3 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Fırat Kaya İnşaat Gayrimenkul San ve Tic Ltd Şti - Ankara,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa, Kırklareli,Denizli,

Fırat İnşaat Gayrimenkul bünyesinde prim usulü çalışacak Gayrimenkul Danışmanları aranıyor.

3 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

3K Gayrimenkul ve Proje Tic Ltd Şti - İstanbul Avrupa,

Ön Muhasebe- Sekreter aranmaktadır.

3 ay önce

Satış Destek Personeli

Sirius Organik Tarım İnşaat A.Ş. - İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,İzmir,

Çiğli Bölgesinde yeni başlayan konut projemizde haftasonu satış ofisimize destek amaçlı personel alınacaktır.

3 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Mavera Seyran Emlak - Ankara,İstanbul Avrupa,Tekirdağ,İzmir,İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,Samsun,İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,Samsun,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,Bursa,İzmir,İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,İzmir,Ankara,İstanbul Avrupa,Ankara,Diyarbak

Firmamızda çalışmak üzere Gayrimenkul Danışmanı aramaktayız.İş Tanımı:Satış merkezinde mail, telefon, müşterilerle iletişim gibi trafiğin yönetilmesi,Satış hedeflerine ulaşılması,Müşteri kayıtlarının tutulması,Yeni müşteri yaratma ve kendi datasını oluşturması,Konut projelerinin takibi, projeler hakkında bilgi temini,Müşterilerin talep ve beklentilerinin tespiti ve uygun projelerin müşterilere gezdirilmesi,Müşterilerle diyaloğun satış sürecinin sonuna kadar sürdürülmesi.Maaş+Prim+Yemek verilecektir.

3 ay önce