Finike İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Finike İş İlanları


Yoga Eğitmeni

Marin Pilates - Finike

Pilates stüdyomda planlanan yoga derslerini verebilecek Yoga Eğitmeni aranmaktadır.

1 yıl önce

Pilates Eğitmeni

Marin Pilates - Finike

Pilates eğitmenliği eğitimi almış reformer egzersizlerine hakim eğitmen aranmaktadır ..Tercihen Türkiye Cimnastik Federasyonu 1.kademe antrenörlük belgesine sahip Pilates Eğitmeni aramaktayız.

1 yıl önce

Finike İşkur İş ilanları

Finike İş duyuruları manasında yakın çağımızda da iş bulma problemleri bakımımdan en çok ekonomik açılarda da büyük bir fırsat tarayışı içinde olanlara yönelik işçi ve memur itibariyle size yönelik olarak iş bulmak sanal ortam platformunda daha da kolay hizmet ve destek bulmak olasıdır. Hemen sizler de bu kategoride ki iş duyurularını takip edin ve hayalinizde ki iş imkânını kısa müddet içerisin de elde edin. Tarım iş duyuruları Dönemin genel olarak düşünüldüğünde yaşanan ortam bir problem temeli belirlenecek olunur ise bu netlik ile iş ve iş bulma manasında mesele büyük kaynağı işsizlik manasında devam etmektedir. Çiftlik İş ilanları manasında pek çok insan için ön görülen iş fırsatlarını artık bu sistem üzerinden sizler de ilgili doğrultuda almak mümkün olacaktır.
Finike Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Akçaalan, Alacadağ, Arif, Asarönü, Boldağ, Çamlıbel, Dağbağ, Eski, Gökbük, Gökçeyaka, Günçalı, Hasyurt, İskele, Kale, Karşıyaka, Kızılca, Sahilkent, Saklısu, Turunçova, Yalnız, Yazır, Yeni, Yeşilköy, Yeşilyurt, Yuvalı
Finike İşkur İletişim Adresi
Gürsu Mah. 337 Sok. No:44, 7630, ANTALYA
Finike İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0242) 229 40 34 , Fax:(0242) 229 40 27 , E-mail:antalya@iskur.gov.tr

Antalya Geneli Sektörler