Fındıklı İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Fındıklı İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Satış Elemanı

Euacl Ticaret İletişim Ltd Şti - Fındıklı

Çağrı merkezinde görevlendirilmek üzere Satış Elemanı alınacaktır.

6 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Realty World Saha Gayrimenkul - Fındıklı

Realty World Saha Gayrimenkule Gayrimenkul Danışmanı arıyoruz.

3 hafta önce

Büro Sekreteri

Malatya Birlik Organik Gıda ve Tic Ltd Şti - Fındıklı

İhracat hazırlık aşaması İçin yeni açılan ofisimize tek çalışan şartlarına uygun 2 ay 1/5 aralığında sonrası tam zamanlı çalışabilecek kadın Büro Sekreteri alımı yapılacak

1 yıl önce

İmalat Mühendisi/Üretim Mühendisi

Estek Hijyenik Havalandırma San Tic Ltd Şti - Fındıklı

Kemalpaşa Armutlu bölgesinde, tasarım ve üretim atölyemizde çalışacak deneyimli İmalat Mühendisi/Üretim Mühendisi iş arkadaşları aramaktayız.

1 yıl önce

Sekreter

Keçeli Avukatlık Bürosu - Fındıklı

Avukatlık ofisimizde Sekreter çalışma arkadaşı aramaktayız.Ofisin genel düzen ve temizliğini sağlamakGünlük yemek hazırlamakMisafirleri karşılamak, yönlendirmek ve ikram servisini yapmakGelen- giden evrak, kargo, kurye, posta kayıtlarını tutmak, koordinasyonu sağlamakGerekli evrak akışını düzenlemek, fotokopi çekmekTelefon trafiğini yönlendirmekAjanda takibi, toplantı bilgilendirmeleri ve hatırlatmaları yapmakRandevuları ayarlamakOfis malzeme ihtiyaçlarını tespit etmek ve bildirmek, zamanında ihtiyaçların karşılanmasını sağlamakGerektiğinde ofis dışı evrak takibi ve tahsilat işlerini yürütmekYöneticinin verdiği ofis içinde ve dışındaki sair sorumluluk ve işleri yerine getirmek.

7 ay önce

Montaj Elemanı

Bimsan Baza Başlik Metal / Öner Öztürk - Fındıklı

Bimsan baza başlık metal bünyesinde çalıştırılmak üzere Baza Montaj Elemanı alınacaktır

8 ay önce

Tahsilat Uzmanı

Darcan Hukuk Bürosu - Fındıklı

Hukuk büromuza Tahsilat Uzmanı aranmaktadır. Maaş+Sgk+Yol+Yemek+Dolgun prim verilecektir.

1 yıl önce

Aşçı

Fields Masters Spor Gıda San Tic Ltd Şti - Fındıklı

Bahçe şehir/Gölet Mevkiinde yeni açılacak olan Cheese Bank restoranımız için Aşçı alınacaktır.

4 ay önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Otelci Turizm Tic Ltd Şti - Fındıklı

Türkiye iç pazarında hizmet veren firmamız sektörün çeşitli pozisyonlarında hizmet vermiş, genç ve yenilikçi bir ekibin vizyonu ile, misafirlerimize en uygun ve en kaliteli tatil seçeneklerini sunmak üzere İzmir merkezli olarak kuruldu. Bünyemizde çalışmak üzere,  rezervasyon yaptırmak için arayan misafirlerin çağrılarını belirlenen kriterlere uygun şekilde karşılanıp satışa dönüştürebilecek Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

9 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Arma Grup Turizm Acentesi - Fındıklı

Arma grup olarak Türkiye çapında faliyeti gösteren bir firmayız inşaat turizm ve Alternatif sağlık sektöründe faaliyet gösteriyoruz Kahramanmaraş döngele de bulunan Otelimizin Tanıtımını ve satışını yapıyoruz.Firmamızda görevlendirilmek üzere Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi aranmaktadır.

1 hafta önce

Acil köşk bayan çay-servis temizlik /2380+agi+ymk/ kadıköy erenköy

vizyonvip - Fındıklı

ÇALIŞMA YERİ: KADIKÖY, ERENKÖY MH PROJE İSMİ: REZİDANS SİTE-REZİDANS-VİLLA-KÖŞK PROJELERDE ÇALIŞMIŞ OLMASI TERCİHİMİZDİR EN AZ 1 YIL ÇAY-SERVİS AĞIRLIKLI VE TEMİZLİK OLARAK ÇALIŞMIŞ OLMASI ZORUNLUDUR ÇALIŞTIĞI İŞYERLERİNDEN YETKİLİ KİŞİLER TARAFINDAN REFERANS VERMESİ ZORUNLUDUR YAŞ SINIRI: 24-43 ARASI ÇALIŞMA SİSTEMİ: 1 VARDİYA 08:00 - 17:00 ARASI ÇALIŞMA 2 VARDİYA 13:00-21:00 ARASI ÇALIŞMA PAZAR GÜNÜ İZİN SOSYAL HAKLAR: 2380TL MAAŞ + AGİ + YMK PROJEMİZ: ERENKÖY FİZİK TEDAVİ HASTANESİNE YAKIN ÇALIŞMA YERİNE YAKIN GEÇEN MİNİBÜSLER: PENDİK-KADIKÖY VE SAHİLDEN GEÇEN SARI DOLMUŞLAR ÇALIŞMA YERİNE YAKIN GEÇEN OTOBÜSLER: 16D NOLU PENDİK-ALTKAYNARCA-PENDİK-KADIKÖY YADA 17 NOLU PENDİK-PENDİK /NOT: LÜTFEN AŞAĞIDAKİ YETKİLİ TELEFONUNU ARAYIP ONAY ALDIKTAN SONRA ŞİRKETE GÖRÜŞMEYE GELİNİZ ONAY ALMADAN GÖRÜŞMEYE GELMEYİNİZ /NOT: ULAŞAMAZSANIZ TELEFONUN MESAJ BÖLÜMÜN DEN BİLGİLERİNİZİ-KRİTERLERİNİZİ VE NUMARANIZI YAZIN OLUMLU OLDUĞUNDA SİZE GERİ DÖNÜŞ YAPALIM. İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİ TEL: 05051825070

6 ay önce

Ebe

İstanbul Mikrocerrahi Sağlık Hiz A.Ş. - Fındıklı

Büyüme hedefleri çerçevesinde modern yapısıyla yeni projelere imza atmakta olan İstanbul Cerrahi Hastanesinde görevlendirmek üzere Ebe aramaktayız.

1 yıl önce

Rezervasyon Görevlisi-Otel

Ahjaaz Tour İç ve Dış Tic Ltd Şti - Fındıklı

İstanbul Bakırköyde faaliyet gösteren turizm acentası için otel rezervasyonu departmanında çalışacak Kadın Rezervasyon Görevlisi aranmaktadır. Tercihen deneyimli

1 yıl önce

İngilizce Öğretmeni

Kemer Final Okulları - Fındıklı

Okulumuza İngilizce Öğretmeni aranmaktadır. Engelli raporu bulunan personel başvuruları da alınmaktadır. Uzman öğreticiler için ayrıca kurum ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.

1 yıl önce

Mimar

Köksal Ferforje Yapı San ve Dış Tic Ltd Şti - Fındıklı

KÖKSAL YAPI SANAYİ TİCARET; 1995′ten beri perforje ve ahşap imalatıyla her türlü proje ve mobilyada kaliteli müşteriye kaliteli iş sunmayı kendine prensip edinmiştir. Bu çerçevede beraber çalışabileceğimiz Mimar ekip arkadaşları arıyoruz.

1 yıl önce

Fizyoterapist

Fizyorelax - Fındıklı

Esenyurtta bulunan Avm içerisindeki standımızda yetiştirilmek üzere çalışma arkadaşları arıyoruz. Güvenli ve elit ortamda yeni bir iş deneyimine hazır mısınız.

7 ay önce

Bilgisayarlı Muhasebe Eğitmeni

Kariyer Özel Eğitim Bilgi Bilişim Ltd Şti - Fındıklı

Eğitim konusunda hizmet veren firmamızda, muhasebe konusunda, part time çalışacak eğitimciler aranmaktadır.

8 ay önce

Diş Hekimi Asistanı

Sultan Özcanlı Şahin Diş Kliniği - Fındıklı

İstanbul Haznedar da hizmet veren kliniğimizde çalışmak üzere Diş Hekimi Asistanı arayışımız mevcuttur.

7 ay önce

Yazılım Çeviri ve Yerelleştirme Uzmanı

Hotech Yazılım A.Ş. - Fındıklı

Yazılım üreten firmamızda sektörel terimlerin çevirisi için çalışacak, çeviri yapılacak bu veriler İngilizce ve İspanyolca dillerinde olacağı için bu dilleri iyi bilen Yazılım Çeviri ve Yerelleştirme Uzmanı takım arkadaşları arıyoruz.

1 yıl önce

Acil Tıp Teknisyeni

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Fındıklı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiyenin birçok ilinde şubesi bulunan Sağlık sektörünün öncülerinden olan firmamız için İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Muğla, Kocaeli illerinde Acil Tıp Teknisyeni aranmaktadır.Diğer iller için, doğabilecek pozisyonlarda değerlendirilmek üzere başvurular kabul edilecektir.Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular değerlendirilecektir.Cv Videolu başvurular öncelikli değerlendirilecektir.

1 yıl önce

Rize Geneli Sektörler