Feke İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Feke İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Halkla İlişkiler Sorumlusu

Lunay Film Müzik Prodüksiyon Yapım Tic Ltd Şti - Feke

Yapım firmamızın oyuncu eğitim kursu bölümünde çalışacak işinde deneyimli diksiyonu düzgün halka ilişkiler sorumlusu arıyoruz.Maaş+ Prim +Yemek+ Yol +SGK

8 ay önce

Muhasebe Elemanı

Smmm Esra Yılmaz - Feke

Beşiktaş ta Bulunan Mali Müşavirlik Ofisimize,Asgari 3 Yıl Mali Müşavirlik Bürosu tecrübesi olan - Genel Muhasebe Sürecine Hakim - Beyanname, Bildirge ve Bordrolama süreçlerini yönetebilecek, Bayan lise mezunu Mali Müşavir/Mali Müşavir Stajyeri çalışma arkadaşları aranmaktadır.Not: Mali Müşavirlik Bürosu Tecrübesi işe alım için

9 ay önce

Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri Elemanı

In Style Kuaför - Feke

Bağlıcada bulunan güzellik salonumuza Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri Elemanları alınacaktır.

1 yıl önce

Gayrimenkul Danışmanı

Gökbil Bilgisayar Tic ve San Ltd Şti - Feke

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMITÜRKİYE’NİN EN ÇOK TERCİH EDİLEN GAYRİMENKUL FRANCHISE MARKASI1973 yılında ABD’de kurulan Realty World; marka bilinirliği için yaptığı 1.5 milyar USD’lık yatırım ve yılda % 30 büyüme ile Amerika’nın en hızlı yükselen emlak devidir. 2005 yılında faaliyetlerini Türkiye’ye taşıyan Realty World, ilk yılında gösterdiği büyüme ile Türkiye’nin en hızlı büyüyen emlak markası olmuştur. Realty World Türkiye, bu başarısını 2006, 2007 ve 2008 yıllarında Realty World ülkeleri arasında en hızlı büyüyen marka ödülünü alarak sürdürmüş ve Türkiye genelinde 130’u aşkın ofise ulaşmıştır.

8 ay önce

Müşteri Hizmetleri Görevlisi/Asistanı

WeCall Center - Feke

Çağrı Merkezi bünyesinde Yurtdışı bağlantılı projelerimizde çalıştırılmak üzere Müşteri Hizmetleri Görevlisi aramaktayız.

1 yıl önce

Seyahat Servis Elemanı (Hostes)

Golden Turizm Nakliyat Gıda Ltd Şti - Feke

~Şehirler arası yolcu otobüsünde hostes olarak çalışabilecek Bayan çalışma arkadaşları alınacaktır.İŞ Olanakları~Kalacak yer ve konaklama~SskAraç tesislerinde yemek imkanları üçretsiz olarak sağlanır.

6 ay önce

Ütücü

İlknur Bindalli - Feke

Atölyemize üretim sürecinde çalışacak sanayi ütüsü kullanabilen Ütücü alınacaktır.

1 yıl önce

Ofis Sekreteri

Evyap İnşaat San ve Tic A.Ş. - Feke

Bahçelievler Yenibosnada bulunan firmamıza , Sekreter alınacaktır.

1 yıl önce

Muhasebe Sorumlusu

Mars Elektrik San ve Tic A.Ş. - Feke

Şirketi merkezimizde görev alabilecek, Muhasebe Sorumlusu aranmaktadır.İŞ TANIMI • Günlük Muhasebe Kayıtlarının tek düzen hesap planına uygun olarak sisteme girilmesi,• Mal ve hizmet alış faturalarının, masraf formlarının, genel muhasebe evraklarının muhasebe kayıtlarının yapılması,• Satış faturalarının kontrol edilmesi ve kayıtlarının yapılması,• Müşteri ve satıcılar ile cari hesap mutabakatlarının gerçekleştirilmesi, kontrolü ve takibinden sorumlu olunması,• BA / BS kontrol raporlarının hazırlanması,• Yasal beyanname ve beyanname kontrol raporlarının hazırlanması, • Sabit kıymet kayıtları ve amortisman uygulamalarına hakim,• Aylık Mizan kontrollerinin yapılması,• Ay ve dönem kapanış işlemlerinin gerçekleştirilmesi,• Kur değerleme işlemlerinin yapılması. • Personel özlük dosyalarının oluşturulması ve maaş ödemelerinin hazırlanması,

1 yıl önce

Elektrik Teknikeri

Avzer Güvenlik Teknolojileri San ve Tic Ltd Şti - Feke

Bilişim ve Güvenlik sektöründe hizmet veren firmamıza zayıf akım (kamera, yangın, hırsız alarmı) konularında deneyimli Elektrik Teknikeri alınacaktır.

2 ay önce

Reyon Görevlisi

Has Mar Market - Feke

Market içersindeki bir çok göreve hakim olabilicek ve aktif olarak servise çıkabilecek elemanlar arıyoruz.

1 yıl önce

Aşçı

Kalkan Villaları Turizm San Tic Ltd Şti - Feke

18 villadan oluşan kompleksimiz haftalık kiralama yapan misafirlerini ağırlamaktadır.Ortak alanda hizmet veren havuz başı restoranında görev yapacak Aşçı alımı yapılacaktır.

1 yıl önce

Kaporta Boya Ustası

Ege Uzman Otomotiv Ekspertiz Ltd Şti - Feke

Türkiye’nin ilk profesyonel, tarafsız, bağımsız ve tam donanımlı oto ekspertiz kuruluşunun Çayyolu şubesine Boya – Kaporta Ekspertiz Uzmanı alınacaktır.

1 yıl önce

Sekreter

Çet Yapı A.Ş. - Feke

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Sekreter aramaktayız.

1 yıl önce

Borverk (Bohrwerk) Operatörü

Özerkılıç Makine San ve Tic Ltd Şti - Feke

Özer Kılıç Makine Sanayide tomruk makinaları imalatında çalışmak üzere Borverkçi aramaktayız.

11 ay önce

Aşçı

Lila Catering - Feke

Çekmeköyde bulunan catering firmamıza tam zamanlı çalışacak Aşçı arıyoruz.

3 hafta önce

Güzellik Uzmanı

Beauty's Wonderland Kuaför ve Güzellik Salonu - Feke

Avcılar, Denizköşklerde bulunan güzellik salonumuz için kalıcı ekip arkadaşları aranmaktadır.Sigorta + Maaş + Prim şeklinde çalışmaktayız.Bölgesel Dolgu gibi güzellik ve estetik merkezinde uygulanabilecek farklı bölümlerde uzman olan tecrübeli arkadaşlarla da görüşmeye açığız.

9 ay önce

Grafik Tasarımcısı

İça Grup Medya İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Feke

Şirketimiz bünyesinde grafik tanıtım bölüm departman sorumlusu olarak yönetici satış pazarlama konusuna hakim deneyim ve tecrübesi olan çalışma arkadaşları arıyoruz.

4 ay önce

Tıbbi Mümessil

Oxigap Sağlık Hizmetleri Ltd Şti - Feke

Açılacak olan tıp merkezimize Tıbbi Mümessil alınacaktır.

1 yıl önce

Depo Sorumlusu

Asil Kargo - Feke

Hizmet yolculuğuna farklı bir renk, farklı bir vizyon katarak kurumsal karGO taşımacılığında, teknoloji, disiplin ve güler yüzlü özenli hizmet anlayışı ile 2012 yılında başlayan Asil KarGO her gün dünün üzerine tuğlalar koyarak yarını tesis etmektedir.Değişen ve gelişen dünya ve firma gereksinimlerine gerekli olarak firmamızın Bayrampaşa ve Gebze Şubelerinde çalışmak üzere Depo Sorumlusu personel alımı yapılacaktır.

1 yıl önce

Feke İşkur İş ilanları

Feke iş ilanları ile artık işsiz kalma korkunuzu tamamen yok edebilecek ve bu anlamda da sizler de sabit gelir olanaklarınızı da elde etmiş olacaksınız. Sizlere sunulan bu hizmet tamamen ücretsiz olarak sitemiz üzerinden sağlanmaktadır. Özellikle de sanayi alanında çalışacağınız birçok iş olanaklarını bulabilecek ve bu anlamda da kendinize daha fazla değerleri katacaksınız. İster Part time isterseniz de sürekli olarak çalışabileceğiniz iş olanaklarını sitemiz üzerinden çağrı merkezi iş ilanları bulabilir ve kısa süre içerisinde de sizler de artık sabit bir işinize kavuşabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan bu hizmet sitemiz içerisin de sizleri beklemektedir. Tek bir tıklama ile artık hayalinizde ki iş potansiyellerini elde edebilecek ve daha fazla bu imkânlar neticesinde de maddi zorluklarınızı kısa süre içerisin de yok edebileceksiniz.
Feke Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Akkaya, Akoluk, Bağdatlı, Bahçecik, Belenköy, Çandırlar, Çondu, Çürükler, Değirmenciuşağı, Gaffaruşağı, Gedikli, Göbelli, Gökçeli, Gürümze, Güzpınarı, Hıdıruşağı, İncirci, İslam, Kaleyüzü, Karacaoğlan, Karacauşağı, Kaşaltı, Kayadibi, Kazancı, Keklikçi, Kırıkuşağı, Kısacıklı, Kızılyer, Koçyazı, Konakkuran, Kovukçınar, Mansurlu, Musalar, Olucak, Ormancık, Ortaköy, Oruçlu, Paşalı, Sülemişli, Süphandere, Şahmuratlı, Tenkerli, Tokmanaklı, Tortulu, Uğurlubağ, Yaylapınar, Yerebakan, Yeşil Düşmüş
Feke İşkur İletişim Adresi
Seyhan Mah.Karataş Cad. No:4, 1040, Yüreğir - ADANA
Feke İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0322) 324 00 17 , Fax:(0322) 321 42 88 , E-mail:adana@iskur.gov.tr

Adana Geneli Sektörler