Eyyübiye İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Eyyübiye İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Satış Pazarlama Temsilcisi

Hisar Karadağ Emlak San ve Tic Ltd Şti - Eyyübiye

Yalova Termal’de bulunan 4 Yıldızlı 88 odalı termal konaklama tesisimizin İstanbul’da Satış ve Pazarlama Temsilcisi olarak görevlendirilmek üzere;

9 ay önce

Barista

Gönül Kahvesi Erdemli - Eyyübiye

Erdemli novada alışveriş merkezinde açılacak olan gönül kahvesi için Barista alınacaktır.

1 yıl önce

Saha Danışmanı

Kirvem Dekorasyon Yapı İnş İç ve Dış Tic Ltd Şti - Eyyübiye

Deprem Testi, İmar Barışı, Dekorasyon ve Tadilat konuları ile alakalı İstanbul Genelinde; Saha Danışmanı arıyoruz.

10 ay önce

Paketleme Elemanı

Kdr Grup İnsan Kaynakları Tic Ltd Şti - Eyyübiye

Depolarımızda çalışacak yevmiyeci

7 ay önce

Sosyal Medya Uzmanı

Nil Grup Ambalaj Gıda Tic ve Ltd Şti - Eyyübiye

Ankara Çankayada bulunan firmamıza Sosyal Medya Uzmanı aramaktayız.Sosyal medyayı aktif kullanan,Sosyal medya trendlerine hakim,Photoshop, ıllustrator veAfter effects programlarını profesyonel olarak kullanabilenSosyal medya uzmanı alınacaktır.

1 yıl önce

Muhasebe Personeli

Polentek Enerji Mühendislik Müşavirlik A.Ş. - Eyyübiye

Şanlıurfa Merkez’de bulunan şirketimizde;Fatura ve cari hesap işlemlerinin takibinin yapılması,Alış - satış faturalarının ve irsaliyelerinin kesilmesi, Şirket prosedürleri çerçevesinde evrakların kontrolleri ve kayıtlara girilmesi Firma mutabakatlarının yapılması (BA/ BS ve Cari Mutabakat) Ön muhasebe ve genel muhasebe evraklarının dosyalanması, kayıtların tutulması ve raporlanması Ödeme ve alacak takiplerinin yapılması.Görevlerini yürütecek çalışma arkadaşları aramaktayız.

11 ay önce

Yönetici Asistanı

Warma Isı Ürünleri Makina San ve Tic Ltd Şti - Eyyübiye

Firmamızda görevlendirilmek üzere Yönetici Asistanı alınacaktır.Günlük organizasyonlara ilgilenecek,Diğer departmanlara destek olacak,Kargo , telefon , evrak ve ziyaretçilerle ilgilenecek.

7 ay önce

Acil 9 saat gemi şantiye bay temizlik/ bakırköy ataköy sahil

VİZYON VİP - Eyyübiye

ÇALIŞMA YERİ: BAKIRKÖY, ATAKÖY 1 KISIM MH PROJE İSMİ: GEMİ YAT ŞANTİYE İŞİN TANIMI= GEMİ YAT ŞANTİYE OFİSİNİN İÇİ VE DIŞI TEMİZLİK VE GELEN TAŞERON İŞCİLERİN KAYIT TUTULMASI VE TAKİP EDİLMESİ GEMİ ŞANTİYE YADA HASTANE YADA OTEL PROJELERDE ÇALIŞMIŞ OLMASI TERCİHİMİZDİR TEMİZLİK OLARAK ÇALIŞMIŞ OLMASI ZORUNLUDUR ÇALIŞTIĞI İŞYERLERİNDEN YETKİLİ KİŞİLER TARAFINDAN REFERANS VERMESİ ZORUNLUDUR YAŞ SINIRI: 23-47 ARASI ÇALIŞMA SİSTEMİ: HAFTAİÇİ VE CUMARTESİ GÜNÜ 09:00 - 18:00 ARASI ÇALIŞMA PAZAR İZİN SOSYAL HAKLAR: 2500TL MAAŞ + AGİ + PROJEDE YEMEK VERİLİYOR PROJEMİZ: ATAKÖY MARİNİN İÇİNDE KALIYOR /NOT: LÜTFEN AŞAĞIDAKİ TELEFONUNU ARAYIP ONAY ALDIKTAN SONRA ŞİRKETE GÖRÜŞMEYE GELİNİZ ONAY ALMADAN GÖRÜŞMEYE GELMEYİNİZ /NOT: ULAŞAMAZSANIZ TELEFONUN MESAJ BÖLÜMÜN DEN BİLGİLERİNİZİ-KRİTERLERİNİZİ VE NUMARANIZI YAZIN OLUMLU OLDUĞUNDA SİZE GERİ DÖNÜŞ YAPALIM. İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİ TEL: 05541429781 - 05051825070

8 ay önce

Dijital Pazarlama Uzmanı

Socialberry Bilişim Teknoloji A.Ş. - Eyyübiye

Kurumumuz da görevlendirilmek üzere Dijital Pazarlama Uzmanı aramaktayız.Google Ads hesaplarının kurulumu, yönetimi ve optimizasyonuReklam çalışmalarının analizi ve raporlanmasıYeni kurguların ve stratejilerin oluşturulup uygulanması.Çalışma Şekli:Haftaiçi 09.00 - 18.30

7 ay önce

Yönetici Asistanı

Sistem Sağlık Hizmetleri Ticaret A.Ş. - Eyyübiye

Nişantaşında bulunan Sağlık Turizmi ofisimizde görevlendirilmek üzere Yönetici Asistanlığı konusunda deneyimli personel aramaktayız.

1 yıl önce

Üretim Elemanı

İzka Lastik Kauçuk İnş San ve Tic A.Ş. - Eyyübiye

Üretim bölümünde, konveyör bant imalatında görev alacak Üretim Elemanı alınacaktır.

2 ay önce

Mimar

Suzan Erdağ Elektromekanik Asansör A.Ş. - Eyyübiye

3dmax vb. mimari çizim programları bilen ve de mimari projeler çizebilen, teklif hazirlayabilen, hakediş raporu olusturabilen en az 5 yıl tecrubeli mimar ( BAY) alınacaktır.. Avcılar, büyükçekmece, esenyurt, beylikdüzünde ikametgah eden tercihimiz olacaktır.

1 ay önce

İş Güvenliği Uzmanı

ICC Uluslar Arası Belgelendirme - Eyyübiye

Prosafe aş Türkiyede, İstanbul, Kocaeli,Tekirdağ OSGB Merkez yetkisi , Tüm Türkiye Mobil Sağlık Hizmetleri yetkisi olan ve ülke genelinde laboratuvar işletmeleri ile hizmet sunmaktadır. Yüksek kalitede müşteri odaklı sağlık hizmeti sunan ve en son teknolojiyi kullanan güçlü ve profesyonel bir şirket olarak değer yaratma ekibimizin ana oyuncusu olabilmeniz için kişisel gelişiminizi ve deneyim kazanmanızı en üst düzeyde destekleyeceğiz.Türkiyede genişleyen operasyonumuz kapsamında, İstanbul OSGB miz için gelişmeleri takip eden, yeniliklere açık, ekip çalışmasına yatkın adayları aramaktayız.İş Tanımı:Bölgesindeki müşterinin kontrol ve takibini yapıp, etkin müşteri yönetimini gerçekleştirmek,Ziyaret planladığı tüm müşteri portföyünde becerilerini uygulayabilmek,operasyonlar planlanmak,Ekip arkadaşlarına, yöneticilerine bağlı, motivasyonu yüksek ve gelişmeye açık olmak,Rakiplerin satış stratejilerini takip etmek, piyasa gelişmelerini izlemek, pazar taleplerini ortaya çıkartmak,Bölgesi ve ziyaretleriyle ilgili yönetime günlük, haftalık, aylık raporlar sunmak,Düzenlenen toplantı ve kongrelere katılarak aktif rol almak.

7 ay önce

Pazarlama Elemanı

Bir Otomasyon Elektrik San ve Tic Ltd Şti - Eyyübiye

Endüstriyel Otomasyon ve Mekatronik Sistemler alanında faaliyet göstermekte olan firmamızda görevlendirilmek üzere Pazarlama Elemanı alınacaktır.

4 ay önce

Satış Danışmanı

Performans İletişim - Eyyübiye

Firmamızda çalışacak Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı:Kendisine verilen satış hedeflerinin gerçekleştirmek,Doğrudan satış çerçevesinde esnaf ve evlere ziyaretlerde bulunmak,İlgili satışların başvuru evraklarını kontrol etmek ve düzenlemek,Alternatif satış kanalları oluşturmak, iş birlikleri kurmak, satış adet, gelir ve abone sayısını arttırmaya yönelik çalışmalar yapılması,Sorumluluğundaki süreçler ile ilgili günlük, haftalık, aylık raporlar hazırlanması,Sorumlu olunan kanal bazında sıklıkla müşteri ziyaretleri ve satış faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi,Bölgelerde yeni müşteri kazanımının gerçekleştirilmesi.

1 yıl önce

Muhasebe Personeli

Efe İskele Kalıp Sistemleri San ve Tic Ltd Şti - Eyyübiye

İstanbul Orhanlı da bulunan iş yerimize Muhasebe Personeli aranmaktadır.

1 yıl önce

Veri Analisti

Global Kauçuk Sızdırmazlık Eleman San ve Tic Ltd Şti - Eyyübiye

Firmamızda çalışmak üzere Veri Analisti aramaktayız.İş Tanımı:Gerekli verilerin ilgili bölümlerden toplanması,Toplanan verilerin doğru ve eksiksiz olup olmadığının kontrol edilmesi,Gerekli görülen dönemlerde rapor olarak üst yönetime sunulması.

10 ay önce

Reformer Pilates Eğitmeni

Zipfit Ems Training Studio - Eyyübiye

Gaziosmanpaşada bulunan stüdyomuza, güler yüzlü ve disiplinli, aletli pilates ekipmanlarına hakim, part time Reformer Pilates Eğitmeni aramaktayız.

1 yıl önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Güneysan Çocuk Gereçleri San Tic Ltd Şti - Eyyübiye

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Sorumlusu alınacaktır.

1 ay önce

Kumaş Planlama Uzmanı

Selanik Tekstil San İç ve Dış Tic A.Ş. - Eyyübiye

Firmamızda görevlendirilmek üzere Kumaş Planlama Sorumlusu alınacaktır.

7 ay önce

Şanlıurfa Geneli Sektörler