Eyüp İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Eyüp İş İlanları


İcra Takip Elemanı

Ada Hukuk Ofisi - Eyüp

Sakarya/Adapazarında bulunan hukuk büromuzda çalışmak üzere İcra Takip Elemanı aranıyor.ADA HUKUK OFİSİ-SAKARYA

2 gün önce

Masöz

Medusa Güzellik ve Spa Merkezi - Eyüp

Salonumuzda bizimle çalışacak deneyimli deneyimsiz Masöz alımı yapılacaktır.Deneyimli deneyimsiz arkadaşlara eğitim verilip belge alınacaktır

6 gün önce

Sekreter

Sivertim İnşaat Özel Eğitim San Tic Ltd Şti - Eyüp

Şirketimiz bünyesinde çalışacak en az lise mezunu Sekreter alınacaktır.

6 gün önce

Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi

Özel Mono Tıp Merkezi - Eyüp

Sağlık sektöründe başarılı bir geçmişe sahip Eyüp/Göktürk ’te hizmet veren Özel Mono Tıp Merkezi’nde görevlendirilmek üzere Hasta Kabul/Vezne Görevlisi aranmaktadır.

6 gün önce

Mobilya İmalat Ustası / Mobilyacı (Ahşap)

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Eyüp

Türkiyenin birçok ilinde şubesi bulunan Mobilya sektörünün liderlerinden olan bir firmamız için Şuan İstanbul, Ankara, Bursa, Denizli, İzmir, Kocaeli illerinde ikamet eden Mobilya İmalat Ustası arıyoruz.Not: Diğer iller için, doğabilecek pozisyonlarda değerlendirilmek üzere başvurular kabul edilecektir.

6 gün önce

Teknik Eleman

Tcs Bilişim Danışmanlık Tic Ltd Şti - Eyüp

Türkiye genelinde faaliyet gösteren firmamızda karayolları yapımı aşamasında görevlendirilecek Teknik Eleman aramaktayız.Teknik bilgiye sahip olan ya da yetiştirilmek üzere iş alımı yapılacaktır.Maaş (Min. 3500 Max. 5000) + Prim + AGİ, SSK, Yol, Yemek, Erzak Yardımı, Senede 2 defa çift maaş ile çalışılacaktır.

6 gün önce

Acil Tıp Teknisyeni

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Eyüp

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiyenin birçok ilinde şubesi bulunan Sağlık sektörünün öncülerinden olan firmamız için İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Muğla, Kocaeli illerinde Acil Tıp Teknisyeni aranmaktadır.Diğer iller için, doğabilecek pozisyonlarda değerlendirilmek üzere başvurular kabul edilecektir.Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular değerlendirilecektir.Cv Videolu başvurular öncelikli değerlendirilecektir.

6 gün önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Naturel Granit Mermer Proje Dek San ve Tic Ltd Şti - Eyüp

Mermer- granit imalat ve satış faaliyeti gösteren firmamıza ön muhasebe konusunda deneyimli Kadın Ön Muhasebe- Sekreter alınacaktır.World, Excel, Eta, Logo v.b. kullanabilen matematikle arası iyi adaylar tercih edilecektir.

6 gün önce

Müşteri Temsilcisi (Almanca)

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Eyüp

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz hizmet sektöründe faaliyet gösteren müşterilerimiz için Almanca Bilen Müşteri Temsilcileri arıyoruz.*Markanın yabancı müşterilerinden gelecek olan talepleri Almanca olarak yanıtlamak ve çözümlendirilmesi olacaktır.Yalnızca cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular değerlendirilecektir.Videolu başvurular öncelikli değerlendirilecektir.

6 gün önce

Sekreter

Ekşioğlu Enerji San Tic A.Ş. - Eyüp

Ekşioğlu Enerji olarak, Kuşadasında şirket ortağımız olan Ekşioğlu Blue Yapı&Tasarım A.Ş. için Sekreter/Asistan alımı yapılacaktır.

6 gün önce

Saha Satış Uzmanı

Coco Pet Shop - Eyüp

Coco Pet Shopta çalışacak Saha Satış Uzmanı aranmaktadır.Mesai Saatleri: 09:00 - 19:00 arasıdır, pazar günleri tatildir.Fazla çalışma süreleri ücretlendirilmektedir.

6 gün önce

Muhasebe Elemanı

Nefes Müzik Org Reklam Tasarım ve Dan Ltd Şti - Eyüp

Şirketimizin muhasebe departmanında çalışacak ve aradığımız niteliklere uygun bir şekilde çalışabilecek Muhasebe Elemanı çalışma arkadaşına ihtiyacımız vardır.15 yılı aşkın süredir organizasyon, prodüksiyon, ses sahne ışık ve reklam dünyasının içinde olan usta duayenler tarafından kurulan PRODÜKSİYON ve ORGANİZASYON, 2016 yılından beri tüm hizmetlerini tek bir çatı altında toplayarak; butik bir anlayışla, yaratıcılığı en üst seviyede tutarak faaliyet göstermektedir.Alternatif pazarlama kanalları geliştirerek, görsel şölenler sunan PRODÜKSİYON ve ORGANİZASYON, 2016 yılında hizmet yelpazesini genişletmiştir.İhtisas sahibi işletmelere dünya standartlarında organizasyon ve danışmanlık hizmetleri sunarak alanında lider bir kuruluş olarak faaliyet göstermek ve işletmelere ve ilgililere çağdaş, kaliteli, yasalara uygun, etik kurallar çerçevesinde hizmetler sunmak üzere kaliteli hizmet, tarafsızlık, dürüstlük, yenilikçilik, sürekli gelişim, etkinlik, yetkinlik, karşılıklı saygı ve medya oyunculuk piyasasında piyasaya hakim bir şirkettir.

1 hafta önce

Cnc Operatörü

Göktaş Metal Kalıp Mobilya San ve Tic A.Ş. - Eyüp

Üretim programına göre makinaların ayarını ve ürünlerin özelliğine göre hazırlıklarını yapabilecek Cnc Operatörü aramaktayız.

1 hafta önce

Teknik Destek Elemanı

Naksan Metal Dış Tic A.Ş. - Eyüp

Ascon (Rusya) işbirliği ile yazılım sektöründe faaliyetine devam eden Kompas Türkiye firmamızın bünyesinde görevlendirilmek üzere Teknik Destek Elemanı aranmaktadır.CAD programları ile tasarım yapabilen ve bunun yanı sıra karşılaştığı sorunlara çözüm üretebilen,Globalde kullanılan CAD programlarını takip ederek, sektörden gelen taleplere çözüm üreten, teorik alt yapısı kuvvetli,Kurumsal kimliğe uyum sağlayabilecek, genç ve dinamik kadromuza dahil olarak,Kaliteli hizmet anlayışımızı katkı sağlayacak, müşterilerine bütünsel çözümler sunarak daha fazla katma değer sağlamayı misyon edinen çalışma arkadaşlarımızı yeni ekibimize bekliyoruz.

1 hafta önce

Pazarlama Sorumlusu

Barland - Eyüp

Firmamızda görevlendirilmek üzere Pazarlama Sorumlusu alınacaktır.

1 hafta önce

Pilates Eğitmeni

Boon Pilates Studio - Eyüp

Firmamızda görevlendirilmek üzere Pilates Eğitmeni alınacaktır.

1 hafta önce

Şoför

Özel Mono Tıp Merkezi - Eyüp

Sağlık sektöründe başarılı bir geçmişe sahip Eyüp/Göktürk ’de hizmet veren Özel Mono Tıp Merkezi’nde görevlendirilmek üzere; hastane için vale şoför, hastane hastalarını taşıyacakŞoför arayışımız bulunmaktadır.

1 hafta önce

Müşteri Temsilcisi ( Almanca )

Geniesis Telekomünikasyon İç ve Dış Tic Ltd Şti - Eyüp

Wir suchen Vollzeitkräfte mit guten deutsch Kenntnissen. Unsere Arbeit ist der Kundenservice von Media Markt und Saturn Deutschland. Die Arbeit besteht darin Kunden Informationen zu Verfügbarkeit, Bestellstatus, Öffnungszeiten , Reparaturstaus, mit zuteilen. Und wenn du auch in einem grossen Team für Media Markt Saturn arbeiten möchten, dann bewirb dich.Festgehalt 4000 TL + 500 TL Anwesendheitsprämie + 400 TL Multinet.Überstunden werden mit 25 TL vergütet.Es besteht auch die Möglichkeit weitere 2000 TL Prämie zu erhalten.

1 hafta önce

Eğitim Danışmanı

Naksan Metal Dış Tic A.Ş. - Eyüp

Ascon (Rusya) işbirliği ile yazılım sektöründe faaliyetine devam eden Kompas Türkiye firmamızın bünyesinde görevlendirilmek üzere Eğitim Danışmanı aramaktayız.CAD programları ile tasarım yapabilen ve bunun yanı sıra karşılaştığı sorunlara çözüm üretebilen,Globalde kullanılan CAD programlarını takip ederek, sektörden gelen taleplere çözüm üreten, teorik alt yapısı kuvvetli,Kurumsal kimliğe uyum sağlayabilecek, genç ve dinamik kadromuza dahil olarak,Kaliteli hizmet anlayışımızı katkı sağlayacak, müşterilerine bütünsel çözümler sunarak daha fazla katma değer sağlamayı misyon edinen çalışma arkadaşlarımızı yeni ekibimize bekliyoruz.

1 hafta önce

Manikürcü-Pedikürcü

Marvelous Güzellik ve Kuaför Salonu - Eyüp

Güzelllik Merkezimizde Çalışmak Üzere Manikür Pedikür Bilen Deneyimli Uzmanlar alınacaktır. Maaş + Prim Sistemi Uygulanmaktadır.

1 hafta önce

Sekreter

İlkadım Danışmanlık Yayıncılık Hiz San Tic Ltd Şti - Eyüp

Danışmanlık alanında hizmet veren firmamızda çalışmak üzere Sekreter pozisyonunda çalıştırılmak üzere personel alınacaktır.

1 hafta önce

İnşaat Teknikeri

Kurtçuoğlu Mühendislik - Eyüp

İnşaat Teknikeri bölümü mezunu çalışma arkadaşlarına ihtiyacımız var.

1 hafta önce

Üretim Sorumlusu

Göktaş Metal Kalıp Mobilya San ve Tic A.Ş. - Eyüp

Kapı ve Kapak sektöründe faaliyetini sürdüren firmamızın İzmir-Ayrancılar / Yazıbaşı bölgesinde kurulu fabrikasında görev alacak “ Üretim Sorumlusu “aramaktayız.Bütçe çerçevesinde oluşturulmuş aylık ve yıllık üretim hedeflerinin gerçekleştirilmesi, Üretim birimindeki çalışan, makina ve malzemenin optimum şekilde planlanması,Sorumluluğu altındaki makine ve teçhizatın Bakım-Onarım süreçlerinin planlanması ve takibi,Sorumluluğu altındaki çalışanların koordineli bir şekilde çalışmasını temin etmek,

1 hafta önce

Radyoloji Teknikeri

Özel Mono Tıp Merkezi - Eyüp

Türkiye’de sağlık sektöründe başarılı bir geçmişe sahip Eyüp/Göktürk ’de hizmet veren Özel Mono Tıp Merkezi’nde görevlendirilmek üzere Radyoloji Teknikeri aramaktayız.

1 hafta önce

Kasiyer

Fethiye Sahil Gıda Unlu Mamüller Ltd Şti - Eyüp

Fethiye merkezde bulunan işletmelerimize en az bir yıl deneyim sahibi Kasiyer alınacaktır

3 hafta önce

Ev Işleri Yardımcı Eleman

Nova Yapsat İnşaat ve Tic Ltd Şti - Eyüp

Ev Hizmetleri ve Ütü Yapabilen,TecrübeliDaha önce benzer işlerde çalışmış,Haftanın 6 günü sabah 08.00 ,akşam 17:00 çalışabilecek,Ev işleri yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.

3 hafta önce

Muhasebe Sorumlusu

Falez Çelikkapı - Eyüp

Firmamızda görevlendirilecek Muhasebe Sorumlusu aranmaktadır.

3 hafta önce

Operasyon Elemanı (Turizm)

Mandarin Turizm A.Ş. - Eyüp

Firmamızda görevlendirilecek Operasyon Elemanı aranmaktadır.Yurtiçi tur seyahat operasyonunu gerçekleştirmek ve takibini yapmak,Yurtiçine münferit ve grup olarak giden misafirlerimizin operasyonlarını yürütmek,Yurt dışındaki acenteler ile yazışarak yurt içi gezi programlarını tasarlamak ve planlamak.Planlanan turun maliyet hesabını yapmak,Turun içeriğine bağlı olarak otel, araç, lokanta, rehber, müze... Rezervasyonlarını gerçekleştirmek,Programın yürütülebilmesi için rehber dosyasını hazırlamak,Tur programının akışını hava alanına gidişten, dönülecek güne kadar turun rehberi ile temasta olarak takip etmek ve doğabilecek aksaklıkları gidermek.

3 hafta önce

Reklam Satış Sorumlusu

2n Reklam Ajansı - Eyüp

Satış, Pazarlama ve Reklam çalışmalarını bizzat yönetecek,Yeni müşteri portföyünün yaratılması, var olanın en efektif şekilde yönetilmesi.Satış öncesi ve sonrası tüm operasyonel süreç ve raporlamaların tamamlanması.

3 hafta önce

Resepsiyonist

Egemen İnovasyon Temizlik Hiz San Tic Ltd Şti - Eyüp

Firmamızda görevlendirilecek Resepsiyonist aranmaktadır.

3 hafta önce

Eyüp İşkur İş ilanları

Eyüp İş ilanları babında son yıllarda da büyük bir önem arz eder konuma düşen bu web site üzerinden artık daha da uygun şartlar altında hizmet ve kazanımlar da elde etme süreci içinde sizlere iş bulmak artık ölüm gelmeyecektir. Kalıcı ve etkin bir biçimde güncel olarak size sunulan tüm bu iş ortamları itibari ile size ayrıcalıklı bütün bu web site üzerinden sunulan iş desteklerini hemen elde ederekmiş sahibi olma yolunda emin adımlar atarsanız. Kendinize özel ve özgün olark başarılı bir kariyer elde etmek için Turizm ve otelcilik alanı iş ilanları kapsamında detaylı olarak sistem üzerinden incelemeler bulunmanız gerekir. Buna paralel olarak da ayrıcalıklı sitem üzerinden iş sahibi olmak mümkündür.
Eyüp Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Ağaçlı, Akpınar, Akşemsettin, Alibeyköy, Çırçır, Çiftalan, Defterdar, Düğmeciler, Emniyettepe, Esentepe, Eyüp Merkez, Göktürk Merkez, Güzeltepe, Işıklar, İhsaniye, İslambey, Karadolap, Mimarsinan, Mithatpaşa, Nişancı, Odayeri, Pirinççi, Rami Cuma, Rami Yeni, Sakarya, Silahtarağa, Topçular, Yeşilpınar
Eyüp İşkur İletişim Adresi
Abdi İpekçi cd. No:129 K:3, 34500, Bayrampaşa / İSTANBUL
Eyüp İşkur Telefon Numaraları
Tel:(212) 480 05 20 , Fax:(212) 612 44 38 , E-mail:bayrampasa@iskur.gov.tr

İstanbul Geneli Sektörler