Evciler İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Evciler İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Ön Muhasebe Sorumlusu

Marmara Palece Hotel - Evciler

Yenikapı Marmaraya yakın Marmara Palece Hotelimize Ön Muhasebe Sorumlusu alınacaktır.

1 yıl önce

Enjeksiyon Ustası

Nazkaya Ambalaj San. ve Tic. Ltd. Şti. - Evciler

Silivri fabrikamıza deneyimli Enjeksiyon Ustası alınacaktır.Aranan özellikler dışındaki başvurular dikkate alınmayacaktır.

1 yıl önce

İngilizce Öğretmeni

Derman Eğitim Hizmetleri San ve Tic Ltd Şti - Evciler

Özel Anka Anakent Meslek Lisesi bünyesinde görevlendirilmek üzere İngilizce Öğretmeni arayışımız bulunmaktadır.

5 ay önce

Asistan

Burhan Global Ticaret A.Ş. - Evciler

Beykent / Ginza Corner Plazada yer alan ofisimizde tam zamanlı çalışmak üzere bayan Sekreter/Ofis Sorumlusu aranıyor.Çalışma Saatleri:Pazartesi-Cuma: 08:30 / 18:30Cumartesi/Pazar: Kapalı.

5 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Gökbayrak Group Orman Ürünleri San ve Tic A.Ş. - Evciler

Gökbayrak bünyesinde kurulmuş olan Frozer firmamız da görevlendirilmek üzere Pazarlama Uzmanı alınacaktır.

8 ay önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Şahruh Sigorta Aracılık Hizmetleri - Evciler

Sigorta Acenteliğimizde yetiştirilmek üzere veya sigorta tecrübesi olan Bayan Personel alınacaktır.İş : Ofis içerisinde bulunmaktadır.

8 ay önce

Poliklinik Hemşiresi

Dr. Sümeyye Tereci Muayenehanesi - Evciler

İzmir Karşıyakada bulunan Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp muayenehanemize, tercihen sağlık meslek lisesi mezunu Hemşire aramaktayız.

1 yıl önce

E-Ticaret Yöneticisi

Ekofark Ayakkabı - Evciler

Web siteleri üzerinden gelen satışları gerçekleştirmek,satışları almak, yönlendirmesini takip etmek,faturalandırma ve iade süreçlerini takip etmek, web siteleri ürün yüklemelerini, silmelerini ve tüm güncellemelerini yapmak, pazaryeri sitelerinden satışları takip etmek, önliberoyla kanallardan gelen müşteri taleplerini cevaplamak, karşılamak ve ilgili birime yönlendirmek takip etmek, sosyal medya üzerinden gelen müşteri taleplerini karşılamak cevaplamak, sosyal medya üzerinden ilgili paylaşımları gerçekleştirmek,

4 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Smmm Kadir Özgen - Evciler

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

7 ay önce

Plasiyer

Oğuz Asansör San ve Tic Ltd Şti - Evciler

Mangal kömürlerinin toptan ve perakende satışını yapan firmamıza kendi maaşını kendisinin belirleyeceği panelvan aracı olan plasiyer elemanlar arıyoruz.

6 ay önce

Mimar

Turkısh Development Yapı Ltd Şti - Evciler

Yurt dışındaki müteahhit firmamızın projelerini çizebilecek Mimar aramaktayız.

6 ay önce

Üretim Sorumlusu

Uz-Ar Mühendislik Kimya San ve Dış Tic Ltd Şti - Evciler

1002 den beri ISO 9001:2015-ISO14001:2015-ISO 45001:2018 Entegre yönetim sistemi,standartlarına uygun , T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı üretim yerimizde Su ve Havuz kimyasalları üretiminde ve satışında faaliyet gösteren, fimamızın gelişen üretim biriminde görevlendirilmek üzere Kimya Mühendisi ve kimyagerler aramaktayız. İş Tanımı :Şirketin stratejine paralel üretim planlamalarını yapılması ve lojistik sürecini en iyi standartta gerçekleştirilmesine liderlik etmeÜretimin planlamalarına uygun optimum işgücü planını oluşturma, onaylı işgücü planına uygun personel sayısıyla dengeli bir iş planı yürütülmesini sağlamaÜretimden çıkan numunelerin AR-GE ve Yönetim tarafından incelenerek kıyaslamasının yapılmasını sağlamaKalite süreçlere uyulmaması, yanlış hammadde kullanımı gibi acil müdahale gerekli durumlarda üretimi durdurma kararı vermeGMP ( Good Manufacturing Practice ) standartlarına,gereken yasal zorunluluklara ve kalite standartlarına uyumu sağlama ve denetlemeÜretimin aksamaması ve hedeflenen maliyette ve kalitede gerçekleşmesi için gerekli aksiyonların ve tedbirlerin alındığından emin olmaYönetim alanında maliyet düşürme, kalite artırma, basitleştirme çalışmalarını teşvik etme, liderlik etmeTeknolojik gelişmeleri takip ederek organizasyona katma değer sağlayacak önerilerde bulunmaDepartmanın performans göstergelerini takip ederek, verimliliği arttıracak şekilde ekibe liderlik etme, gelişim planlamalarını yaparak hayata geçirme.

9 ay önce

Paket Servis Elemanı

Ballı Lezzet Evi - Evciler

Ev yemekleri yapan restoranımız 5 yıldır aktif olarak faaliyetlerine devam etmektedir.Bursanın özellikle Nilüfer bölgesine yoğun şekilde paket servisi sağlamaktayız. Bizimle çalışacak Paket Servis Elemanı aramaktayız.

3 hafta önce

Halkla İlişkiler Personeli

Elsa Güzellik Cihaz ve Hizmetleri - Evciler

Firmamızın Kızılay ofisinde çalışmak üzere Halkla İlişkiler Personeli arayışımız bulunmaktadır.Ücret tatmin edici olacaktır. Çalışma saatleri:Hafta içi 09:00 - 18:30Cumartesi 09:00 - 17:00 arasındadır.Pazar tatildir.Sadece online başvurular kabul edilecektir.

1 yıl önce

Scada Sales Engineer/ Satış Mühendisi

Icc Dijital Endüstriyel Teknolojiler Ltd Şti - Evciler

Geliştirilecek satış ekibi için JR. Satış Mühendisi arayışımız bulunmaktadır. Endüstriyel otomasyon, özellikle SCADA konusuna biraz olsun eğilmiş olan, askerlikle ilişkisi olmayan, şık, iletişim yeteneği yüksek adaylar ön planda tutulacaktır. İngilizce elzemdir. Yurtdışı ile birebir İngilizce görüşme sağlayabilecek arkadaşlar öncelikli kabul edilecektir.

10 ay önce

Eğitmen

Öncül Prodüksiyon Danışmanlık A.Ş. - Evciler

Firmamızda çalışmak üzere Eğitmen aramaktayız.İş Tanımı:Eğitim içeriklerini oluşturmak ve mevcut eğitimleri geliştirmek,Eğitim faaliyetlerine ait tüm operasyonel süreçleri takip etmek,Sektörün dinamiklerini takip etmek, ihtiyaca uygun yeni eğitim içerikleri geliştirmek,Eğitim sonrası katılımcılara koçluk vermek, geri bildirimde bulunmak, gelişimlerini takip etmek,Yurtiçi ve yurtdışı eğitim programlarına ait yenilikleri takip etmek,Eğitim ölçme ve değerlendirme sistemine yönelik raporlamaları yapmak,Ağırlıklı olarak; liderlik yönetimi, planlama ve zaman yönetimi, ileri satış becerileri, yönetim becerilerini geliştirme v.b. konularda kurumsal eğitimler verilmesi gerekmektedir.

1 yıl önce

E-Ticaret Uzmanı

Altan Giyim ve Kuyumculuk San Dış Tic Ltd Şti - Evciler

Biz kimiz? Altan Tekstil Laila, 30 yılı aşkın bir süredir tekstil sektöründe kendine has tarzı ile faaliyet gösteren, 20 farklı ülkeye ihracat yapan köklü bir firmadır. İşin tanımı; İstanbul (avrupa) Beylikdüzü’ nde bulunan fabrikamızdaki e-ticaret ofisimizde çalışabilecek, geniş bakış açısına sahip E-ticaret Uzmanı arkadaşların başvurularını bekliyoruz. - Ekip arkadaşlarımızla beraber Firmamızın online satış sitesinden ve e-ticaret pazar yerlerinden (n11,trendyol vb.) gelen siparişlerin takibini, ve kontrolünün yapılması ve buradaki tüm müşteri ilişkilerini yönetilmesi, - E-Ticaret sitesi için kullanılacak ürün görsellerinde gerekli fotoğrafların hazırlanması için yapılacak çalışmayı koordine edilmesi, sayfanın standartlarını belirlenmesi ve çalışmaların bu standartlara uygun olarak sayfaya eklenmesinin sağlanması,- Dijital pazarlama trendlerinin ve sosyal medyanın yakından takip edilmesi- Firmamızın E-Ticaret sitesi üzerinden gelen telefon trafiğini yönetilmesi.

9 ay önce

Asistan

Ayti İnşaat Taahhüt Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Evciler

Merkezi İstanbul Bayrampaşa ilçesinde bulunan şirketimizde görevlendirilmek üzere Asistan aramaktayız

5 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Mavi Okyanus İnşaat İç ve Dış Tic Ltd Şti - Evciler

Perpa ticaret merkezinde çalışacak E-Arşiv E Fatura kesimiMakbuz kesimi Çek takibi yapabilecek ofis elemanı aramaktayız.

1 yıl önce

Oto Aksesuarları Satış Elemanı

Güneş Oto Aksesuar-Sunbu Dekor - Evciler

Firmamız Güneş Oto Aksesuar-Sunbu Dekora diksiyonu düzgün Satış Elemanı alınacaktır.

10 ay önce

Afyonkarahisar Geneli Sektörler